Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor 2007/2008

Konečná tabulka

1. Šardice  30  19  7  4  87 : 28  64 - postup
2. Kyjov  30  17  7  6  62 : 25  58
3. Velká n.V.  30  15  4  11  66 : 44  49
4. Dědice 30  14  7  9  57 : 41  49
5. Ráječko  30  14  7  9  64 : 46  49
6. Bohunice  30  13  9  8  58 : 48  48
7. Rosice  30  13  5  12  59 : 50  44
8. Kuřim  30  11  10  9  61 : 41  43
9. Ratíškovice  30  12  7  11  44 : 37  43
10. Sparta Brno  30  12  5  13  47 : 60  41
11. Podluží (Hrušky)  30  10  9  11  42 : 52  39
12. Mor.Krumlov  30  10  7  13  53 : 51  37
13. Mikulov  30  11  4  15  58 : 58  37
14. Miroslav 30 9 8 13 43 : 39 35 - sestup
16. Mokrá  30  1  0  29  20 : 179  3 - sestup

O pořadí na 3. až 5. místě rozhodla minitabulka vzájemných zápasů
Velká - Ráječko 4:1  3:2
Velká - Dědice 2:0  2:1
Ráječko - Dědice 0:1  1:4
Tabulka: 1. Velká 12 bodů, 2. Dědice 6, 3. Ráječko 0

O pořadí na 8. a 9. místě rozhodl vzájemný zápas
Kuřim - Ratíškovice 3:1  0:0

O pořadí na 12. a 13. místě rozhodlo skóre
Moravský Krumlov - Mikulov 3:0  0:3

Nováčci: Kuřim (postup z I. A třídy), Velká nad Veličkou (postup z I. A třídy), Šardice (sestup z divize)

Vítěz FK Šardice

FK Šardice

Tabulka střelců 
28 - Kohůt (Velká nad Veličkou)
22 - Malata P. (Rosice)
17 - Kučera (Velká)
16 - Knoflíček (Podluží)
15 - Dobeš (Šardice, na podzim Kyjov), Sehnal J. (Ráječko)
13 - Blaha L. (Ratíškovice), Švrček (Šardice)
12 - Machala (Mikulov), Rohlík J. (Miroslav), Karásek (Ráječko)
11 - Svoboda (Veselí)
10 - Bombicz (Bohunice), Pšikal (Rosice), Klopar (Kuřim), Lipčík (Kyjov), Suchánek (Kuřim)
9 - Vavruš (Šardice), Foltán (Šardice), Sedláček (Sparta Brno), Vybíral (Moravský Krumlov), Zelníček (Moravský Krumlov), Foldyna (Dědice), Pollak (Veselí), Homola (Ratíškovice), Torda (Ráječko), Plšek (Kuřim)
8 - Gomes (Mikulov), Sláma (Sparta Brno), Hofr (Šardice), Pospíšil, Kolečkář (oba Dědice), Klimek (Kyjov), Macík
7 - Očenášek, Kauer (všichni Mikulov), Sigmund (Dědice), Procházka (Mor. Krumlov), Velecký (Kyjov), Beneš (Bohunice), Kalfař (Veselí), König, Zapletal (oba Šardice), Mařík (Miroslav)
6 - Macko D. (Velká), Poláček (Sparta Brno), Bartoš (Ráječko), Čuhel, Svoboda P. (oba Kuřim), Štěpanovský, Dorotík (oba Šardice), Kubánek (Mikulov), Hort (Miroslav), Blinkal (Podluží), Beneš, Chlup (oba Rosice), Fencák (Bohunice) 

Tabulka brankářů s nulou
10 - Pelíšek (Ratíškovice)
9 - Sládeček (Velká nad Veličkou), Novotný (Dědice)
8 - Hanzel (Podluží (Hrušky)), Cahlík (Kyjov), Štěpán (Šardice), Koutník (Miroslav), Tišnovský (Kuřim)
7 - Rettegy (Ráječko), Cífka (Bohunice)
4 - Kopecký (Sparta Brno)
3 - Ustohal (Rosice), Vošmera (Mor. Krumlov), Nedvědický (Kyjov), Korček, Špalek (Mikulov)
2 - Podolan (oba Šardice), Hudeček (Veselí), Černý
1 - Novotný (oba Moravský Krumlov), Hradec (Moravský Krumlov, v KP už nepůsobí), Novotný (Mikulov), Pisklák, Maťašovský (oba Veselí), Horna, Nahodil (oba Rosice), Blažek (Ráječko), Trecha, Čapka (oba Podluží) 

Výsledkový servis

1. kolo
1.FC Kyjov - Mokrá  9:2 (2:0); Dobeš 2, Velecký 2 (1 z PK), Holeček (PK), Půček, Bůžek, Žaroský, Ondráš - Pokorný, Matula     
Rosice - Miroslav  1:0 (1:0); Malata P.  
Bohunice - Kuřim  2:2 (0:0); Krejčí, Švrčina - Vermouzek, Klopar   
Mikulov - Ratíškovice  1:0 (0:0); Kauer     
Hrušky - Moravský Krumlov  3:2 (1:1); Herák 2, Knoflíček - Andres, Caha  
Velká n.Veličkou - Dědice  2:0 (1:0); Kohůt, Kučera    
FC Veselí - Sparta Brno  1:3 (1:2); Laga (PK) - Poláček 2, Sedláček    
Ráječko - Šardice  1:0 (1:0); Sehnal Jan    
  
2. kolo
Dědice - Mokrá  5:0 (3:0); Pospíšil 2, Foldyna, Píšek, Sigmund    
Šardice - Hrušky  2:0 (0:0); Foltán, Hofr    
Ratíškovice - Ráječko  0:1 (0:0); Torda    
Kuřim - Mikulov  1:3 (0:0); Moniak - Machala 2, Kauer    
Sparta Brno - Rosice  1:5 (1:2); Hladký (PK) - Gamba, Pšikal (PK), Malata D., Malata P., Chlup   
Moravský Krumlov - 1.FC Kyjov  1:1 (1:0); Zelníček - Dobeš     
Miroslav - Bohunice  1:2 (0:2); Demek - Beneš, Koupil   
Velká n.Veličkou - FC Veselí   0:1 (0:1); Šebesta     
 
3. kolo
Mikulov - Miroslav  0:2 (0:0); Krula, Mašek    
FC Veselí - Dědice  1:4 (1:3); Svoboda - Foldyna 2, Píšek, Sigmund    
Rosice - Velká n.Veličkou  4:1 (0:1); Malata D., Chlup, Malata P., Knotek - Kohůt    
Bohunice - Sparta Brno  4:0 (0:0); Beneš 2, Kříž, Hanousek    
1.FC Kyjov - Šardice  1:1 (0:0); Dobeš - Hofr    
Mokrá - Moravský Krumlov  0:2 (0:1); Hlučil, Vybíral    
Ráječko - Kuřim  5:1 (2:1); Adámek, Sehnal J., Sehnal V., Bartoš, Torda - Svoboda P. 
Hrušky - Ratíškovice  0:0     
  
4. kolo
Dědice - Moravský Krumlov  2:0 (2:0); Tamáš 2   
Šardice - Mokrá  8:0 (4:0); Foltán 4, König, Švrček, Malušek, Vavruš    
Ratíškovice - 1.FC Kyjov  1:0 (0:0); Mačuda    
Kuřim - Hrušky  5:0 (2:0); Klopar 3, Čuhel 2    
Sparta Brno - Mikulov  2:0 (0:0); Sláma, Mareš    
Miroslav - Ráječko  1:0 (0:0); Mařík   
Velká n.Veličkou - Bohunice  2:2 (1:1); Trýska, Kohůt - Šmýd, Hanousek    
FC Veselí - Rosice  2:1 (1:1); Laga, Tomeček - Pšikal     
 
5. kolo - 8.9. a 9.9. 2007
Rosice - Dědice  1:4 (0:3); Malata P. - Kolečkář 2, Lžičař, Foldyna    
Bohunice - FC Veselí   2:2 (1:0); Beneš, Krejčí - Svoboda 2     
Hrušky - Miroslav  1:1 (1:1); Vyrubalík - Mařík     
1.FC Kyjov - Kuřim  1:0 (0:0); Dobeš    
Mokrá - Ratíškovice  0:4 (0:2); Blaha L. 2, Mačuda, Petrů    
Ráječko - Sparta Brno  3:1 (1:0); Sehnal J., Adámek, Torda - Sedláček    
Moravský Krumlov - Šardice  1:2 (0:2); Záviška - Malušek, König    
17.11. Mikulov - Velká n.Veličkou  3:0 (1:0); Kubánek z penalty, Machala, Gomes     
  
6. kolo - 15.9. a 16.9. 2007 
Dědice - Šardice  1:0 (0:0); Kolečkář    
Ratíškovice - Moravský Krumlov  2:0 (1:0); Mačuda, Blaha     
Kuřim - Mokrá  14:1 (5:0); Klusák 3, Suchánek 3, Struhařík 2, Plšek 2, Svoboda J. 2, Vermouzek, Čuhel - Markus   
Sparta Brno - Podluží  2:1 (0:1); Sova, Poláček - Tkáč    
Rosice - Bohunice  3:1 (1:1); Malata P., Chlup, Buriánek - Krejčí    
Miroslav - 1.FC Kyjov  1:2 (0:2); Rohlík J. - Dobeš 2     
Velká n.Veličkou - Ráječko  4:1 (2:0); Kučera, Macko D., Kohůt, Holubík - Španěl     
FC Veselí - Mikulov  3:0 (1:0); Svoboda 2, Šebesta      
  
7. kolo - 22.9. a 23.9. 2007 
Bohunice - Dědice  2:4 (1:2); Konečný, Beneš - Měřínský, Svoboda, Kolečkář, Sigmund    
Mikulov - Rosice  2:2 (0:1); Fiala, Machala - Malata P. 2     
Podluží - Velká n.Veličkou  2:4 (0:2); Tichý 2 - Kohůt 3, Kučera     
1.FC Kyjov - Sparta Brno  1:1 (0:0); Plevák - Poláček    
Mokrá - Miroslav  0:3 (0:1); Rohlík J. 3     
Šardice - Ratíškovice  3:1 (1:1); Štěpanovský, Foltán, Švrček - Machala    
Ráječko - FC Veselí   2:0 (0:0); Sehnal J., Bartoš     
Moravský Krumlov - Kuřim  0:0      
  
8. kolo - 29.9. -30.9. 2007
Dědice - Ratíškovice  3:1 (2:0); Horváth, Pospíšil, Tamáš - Dohnálek    
Kuřim - Šardice  1:1 (0:1); Čuhel - Šimeček    
Sparta Brno - Mokrá  4:0 (2:0); Hladký, Sláma, Milotínský, Mareš     
Rosice - Ráječko  0:2 (0:1); Sígl, Sehnal J.    
Bohunice - Mikulov  1:0 (1:0); Kříž    
Miroslav - Moravský Krumlov  3:1 (1:0); Krula, Rohlík J., Dufek - Doubek     
Velká n.Veličkou - 1.FC Kyjov  0:0   
FC Veselí - Podluží  3:0 (1:0); Svoboda 2, Tomeček      
  
9. kolo - 6.10. a 7.10. 2007
Mikulov - Dědice  2:2 (0:1); Kauer, Kubánek - Kolečkář, Lžičař    
Podluží - Rosice  1:0 (0:0); Knoflíček    
1.FC Kyjov - FC Veselí   0:1 (0:1); Laga    
Mokrá - Velká n.Veličkou  0:9 (0:3); Kohůt 3, Macko D. 2, Trýska, Kučera, Macko L., Valášek    
Šardice - Miroslav  1:0 (1:0); Vavruš    
Ratíškovice - Kuřim  1:3 (0:2); Blaha - Plšek, Šenkýř, Svoboda J.    
Ráječko - Bohunice  0:0   
Moravský Krumlov - Sparta Brno  1:1 (0:0); Zelníček - Sedláček      
  
10. kolo - 13.10. a 14.10. 2007 
Dědice - Kuřim  2:2 (0:1); Foldyna, Sigmund - Klusák, Čuhel   
Sparta Brno - Šardice  3:3 (2:0); Neužil, Sedláček, Poláček - Štěpanovský 2, Foltán   
Rosice - 1.FC Kyjov  0:1 (0:0); Plevák    
Bohunice - Podluží  4:1 (4:0); Fencák 2, Kříž, Konečný - Vyrubalík   
Mikulov - Ráječko  5:2 (2:1); Gomes 2, Očenášek, Fiala, Kauer - Sehnal J. 2    
Miroslav - Ratíškovice  1:1 (1:1); Rohlík J. - Blaha     
Velká n.Veličkou - Moravský Krumlov  5:1 (2:0); Kohůt 2, Macko D. 2, Sládeček - Hlučil 
FC Veselí - Mokrá  8:2 (4:0); Svoboda 4, Huspenina 2, Kalfař, Klimek - Jakubec, Bebár     
  
11. kolo - 20.10. a 21.10. 2007 
Podluží - Mikulov  4:2 (2:2); Knoflíček 4 - Fiala, Kubánek     
1.FC Kyjov - Bohunice  3:0 (2:0); Velecký, Chaloupka, Macek     
Mokrá - Rosice  0:7    
Šardice - Velká n.Veličkou  4:1 (2:1); Vavruš 2, Švrček, Foltán - Macko L.    
Ratíškovice - Sparta Brno  1:0 (1:0); Blaha    
Kuřim - Miroslav  2:1 (1:1); Plšek, Klusák - Krula    
Ráječko - Dědice  0:1 (0:0)    
Moravský Krumlov - FC Veselí   5:1 (4:1)    
  
12. kolo - 26.10., 27.10. a 28.10. 2007 
Dědice - Miroslav  2:0 (1:0); Sigmund, Píšek     
Sparta Brno - Kuřim  3:0 (3:0); Špulka 2, Poláček     
Rosice - Moravský Krumlov  2:2 (1:1); Malata P., Dufek - Caha, Procházka     
Bohunice - Mokrá  3:1 (0:0); Kříž, Svoboda, Huťka - Trávníček    
Mikulov - 1.FC Kyjov  2:3 (0:0); Gomes 2 - Šťastný, Přikryl, Orlovský     
Velká n.Veličkou - Ratíškovice  1:4 (0:3); Macko D. - Blaha 2, Petrů, Kotásek   
FC Veselí - Šardice  2:2 (0:1); Kalfař, Šebesta - Štěpanovský, König    
Ráječko - Podluží  4:0 (1:0); Kopecký, Sehnal V., Torda, Bartoš      
  
13. kolo - 3.11. a 4.11. 2007 
Hrušky - Dědice  0:0     
1.FC Kyjov - Ráječko  1:2 (0:0); Dobeš - Sehnal J., Adámek   
Mokrá - Mikulov  2:8 (0:2); Jakubec, Sapák - Machala 5, Gomes 3    
Šardice - Rosice  5:0 (3:0); Foltán, Šimeček, Špaček, Štěpanovský, Hofr    
Ratíškovice - FC Veselí   3:0 (1:0); Dohnálek 2, Blaha     
Kuřim - Velká n.Veličkou  2:3 (2:3); Svoboda J., Svoboda P. - Valášek, Kohůt, Kučera
Moravský Krumlov - Bohunice  3:1 (2:1); Procházka, Vybíral, Anders - Novotný    
Miroslav - Sparta Brno  1:1 (0:0); Suchánek - Sedláček     
  
14. kolo - 10.11. a 11.11. 2007 
Sparta Brno - Dědice  1:3 (0:2); Sláma - Sigmund, Lžičař, Měřínský    
27.11., hráno na UT v Komárově: Rosice - Ratíškovice  0:2 (0:0); Blaha, Svoboda    
Bohunice - Šardice  1:2 (1:1); Krejčí - Špaček, Švrček     
Mikulov - Moravský Krumlov  0:3 (0:1); Zelníček, Doubek, Procházka     
Ráječko - Mokrá  6:0 (4:0); Torda 3, Sehnal J., Bartoš, Štrajt    
Hrušky - 1.FC Kyjov  1:0 (1:0); Knoflíček    
Velká n.Veličkou - Miroslav  1:0 (0:0); Kučera     
FC Veselí - Kuřim  0:4 (0:1); Suchánek 3, Struhařík     

15. kolo - 5.9. 2007
1.FC Kyjov - Dědice  1:1 (0:1); Dobeš - Svoboda    
Mokrá - Podluží  0:4 (0:3); Karkoška, Koníček, Herák, Filipovič    
Moravský Krumlov - Ráječko  1:3 (0:2); Záviška - Sehnal J. 2, Adámek   
Šardice - Mikulov  5:1 (3:1); Švrček 2, Heča, Vavruš, Ludvíček - Stehlík     
Ratíškovice - Bohunice  1:1 (1:0); Blaha - Svoboda     
Kuřim - Rosice  0:1 (0:1); Gamba   
Miroslav - FC Veselí   1:2 (0:0); Chalupský - Šebesta, Kalfař     
Sparta Brno - Velká n.Veličkou  0:1 (0:0); Kohůt P.
 
16. kolo
Mokrá - 1.FC Kyjov  0:5 (0:4); Klimek 2, Velecký, Lipčík, vlastní   
Moravský Krumlov - Podluží  1:1 (1:0); Procházka - Nešpor    
Šardice - Ráječko  5:1 (4:0)   
Ratíškovice - Mikulov  2:1 (1:0); Kotasek T., Kopl - Kubánek    
Kuřim - Bohunice  0:2 (0:0); Bombicz 2   
Miroslav - Rosice  2:4 (1:1); Rohlík J., Hort - Malata P. 4   
Sparta Brno - FC Veselí   2:1 (1:1); Sedláček, Sláma - Laga   
Dědice - Velká n.Veličkou  1:2 (1:2); Pokorný - Kučera, Kohůt P. 
 
17. kolo
Mokrá - Dědice  0:3 (0:1); Slavíček 2, Měřínský    
Podluží - Šardice  1:2 (0:0); Knoflíček - König, Dobeš Robin  
Mikulov - Kuřim  2:3 (1:3); Kubánek Dav., Machala - Klopar 3
Bohunice - Miroslav  1:0 (1:0); Tonev
Rosice - Sparta Brno  1:1 (1:0); Beneš - Piňos    
1.FC Kyjov - Moravský Krumlov  3:0 (0:0); Lipčík, Macek, Ondráš   
Ráječko - Ratíškovice  1:1 (0:0); Španěl - Homola    
FC Veselí - Velká n.Veličkou  0:3 (0:1); Kohůt P. 2, Kučera    
  
18. kolo
Dědice - FC Veselí   3:2 (2:1); Píšek, Pospíšil, Slavíček - Tomeček, Rybníkár    
Sparta Brno - Bohunice  2:1 (2:0); Sedláček, Sova - Beneš   
Kuřim - Ráječko  1:3 (0:1); Klopar - Karásek, vlastní Urban, Bartoš    
Ratíškovice - Podluží  1:0 (1:0); Homola  
Šardice - 1.FC Kyjov  0:0    
Velká n.Veličkou - Rosice  1:0 (0:0); Kohůt P.   
Miroslav - Mikulov  2:0 (0:0); Hort, Gottwald    
Moravský Krumlov - Mokrá  8:0 (4:0); Vybíral 2, Caha 2, Žák 2, Anders, Zelníček     
  
19. kolo
Rosice - FC Veselí   2:0 (2:0); Malata P., Pšikal     
Mokrá - Šardice  0:8 (0:4); Zapletal 2, Vavruš 2, Dobeš, Švrček, Dorotík, Třasoň
Podluží - Kuřim  1:1 (0:1); Blinkal - Plšek    
Mikulov - Sparta Brno  1:3 (0:2); Macík - Sova, Milotínský, Sláma   
Bohunice - Velká n.Veličkou  2:1 (1:0); Bombicz, Krejčí - vlastní    
1.FC Kyjov - Ratíškovice  1:0 (0:0); Půček    
Moravský Krumlov - Dědice  1:0 (1:0); Zelníček    
Ráječko - Miroslav  3:1 (1:0); Španěl, Baďura, Sehnal J. - Hort
  
20. kolo
Dědice - Rosice  3:5 (1:3); Pospíšil 2, Měřínský - Pšikal 2, Malata P. 2, Beneš    
Sparta Brno - Ráječko  2:1 (1:0); Sedláček 2 - Bartoš   
Miroslav - Podluží  0:0     
Kuřim - 1.FC Kyjov  2:1 (1:0); Klopar, Svoboda - Půček    
Ratíškovice - Mokrá  4:0 (0:0); Homola 3, Kopl    
Šardice - Moravský Krumlov  6:3 (3:0); Zapletal 2, Třasoň 2, König, Hofr - Procházka, Hlučil, Doubek
FC Veselí - Bohunice  1:3 (0:0); Smištík - Bombicz, Tonev, Svoboda    
Velká n.Veličkou - Mikulov  1:1 (0:0); Kohůt P. - Očenášek     
 
21. kolo
Šardice - Dědice  3:0 (2:0); Švrček 2, Dobeš     
Mokrá - Kuřim  0:4 (0:1); Plšek 2, Svoboda, Čuhel   
Podluží - Sparta Brno  3:0 (0:0); Srnec, Čermák, Hojdysz   
Mikulov - FC Veselí   3:2 (2:0); Macík, Kubánek, Machala - Pollak 2    
Bohunice - Rosice  2:4 (0:2); Bombicz 2 - Malata P. 2, Veselý, Beneš   
1.FC Kyjov - Miroslav  2:2 (1:0); Půček, Lipčík P. - Bílek, Rohlík J.
Moravský Krumlov - Ratíškovice  2:0 (0:0); Žák, Březina    
Ráječko - Velká n.Veličkou  2:3 (0:1); Torda, Štrajt - Kohůt P. 2, Kučera     
  
22. kolo
Ratíškovice - Šardice  0:4 (0:2); Hofr, Vavruš, Štěpanovský, Vavruš    
Dědice - Bohunice  0:2 (0:1); Švrčina, Tonev    
Rosice - Mikulov  1:3 (0:0); Chlup - Očenášek 2, Koubek   
Sparta Brno - 1.FC Kyjov  1:3 (1:1); Sláma - Přikryl 2, Macek Sv.    
Kuřim - Moravský Krumlov  2:2 (1:2); Svoboda, Vermouzek - Vybíral 2    
FC Veselí - Ráječko  1:1 (0:0); Pollak - Sehnal J.
Velká n.Veličkou - Podluží  1:3 (0:2); Kohůt P. - Blinkal 2, Karkoška    
Miroslav - Mokrá  11:1 (8:1); Rohlík J. 4, Sulik 2, Hort 2, Mařík, Demek, Mašek - Zouhar     
  
23. kolo
Ratíškovice - Dědice  2:2 (1:0); Kopl, Blaha - Pokorný, Foldyna   
Podluží - FC Veselí   2:0 (2:0); Knoflíček 2   
Mikulov - Bohunice  1:3 (1:0); Machala - Fencák 2, Hudec    
1.FC Kyjov - Velká n.Veličkou  1:0 (0:0); Lipčík   
Šardice - Kuřim  0:0    
Moravský Krumlov - Miroslav  3:1 (1:1); Hlučil, Havlíček, Vybíral - 11. vlastní
Mokrá - Sparta Brno  4:2 (1:1); Peniak, Sapák, 62. Holý, Pokorný - Forman, Winkler
Ráječko - Rosice  1:1 (0:0); Karásek - Beneš     
  
24. kolo
Dědice - Mikulov  2:3 (1:1); Foldyna 2 - Macík, Očenášek, Kauer    
Bohunice - Ráječko  3:3 (0:2); Bombicz 2, Hudec - Sehnal V., Sehnal J., Karásek   
Rosice - Podluží  4:1 (2:1); Malata 2, Pšikal, vlastní - Blinkal   
Sparta Brno - Moravský Krumlov  0:5 (0:2); Doubek 2, Laml, Zelníček, Vybíral    
Kuřim - Ratíškovice  0:0    
FC Veselí - 1.FC Kyjov  0:2 (0:1); Klimek 2   
Velká n.Veličkou - Mokrá  8:0 (2:0); Kučera 4, Kohůt P. 2, Valášek 2   
Miroslav - Šardice  0:4 (0:1); Dobeš, Třasoň, Švrček, Hofr   
  
25. kolo
Kuřim - Dědice  2:1 (1:0); Suchánek 2 - Slavíček    
Ratíškovice - Miroslav  0:1 (0:1); Hort     
Šardice - Sparta Brno  2:0 (0:0); Dorotík, Hofr    
Mokrá - FC Veselí   2:6 (1:4); Brzobohatý, Pokorný - Pollak 4, Kalfař, Kehm  
Podluží - Bohunice  2:2 (1:2); Hojdysz, Blinkal - Bombicz 2  
1.FC Kyjov - Rosice  2:1 (2:0); Klimek, Lipčík - Pšikal   
Moravský Krumlov - Velká n.Veličkou  1:2 (0:1); Horák - vlastní, Kohůt P.  
Ráječko - Mikulov  2:2 (1:1); Karásek 2 - Macík 2   

26. kolo
Dědice - Ráječko  4:1 (2:0); Foldyna, Pospíšil, Holásek, Kolečkář - Karásek    
Mikulov - Podluží  0:1 (0:1); Knoflíček     
Bohunice - 1.FC Kyjov  2:3 (2:1); Šmýd, Hanousek - Žaroský, Macek T., Ondráš    
Rosice - Mokrá  4:0 (1:0); Pšikal 2, Rutmár, Beneš    
Sparta Brno - Ratíškovice  3:2 (3:0); Florian, Sláma, Hladký - Homola, Šebek   
FC Veselí - Moravský Krumlov  0:2 (0:0); Vybíral, Procházka    
Velká n.Veličkou - Šardice  0:0     
Miroslav - Kuřim  1:1 (0:0); Bílek - Suchánek     
  
27. kolo
Kuřim - Sparta Brno  0:2 (0:0); Sláma, Piňos    
Ratíškovice - Velká n.Veličkou  2:1 (2:1); Blaha, Homola - Kohůt P.    
Mokrá - Bohunice  0:2 (0:2); Beneš, Tonev    
Podluží - Ráječko  1:1 (1:1); Knoflíček - Karásek    
1.FC Kyjov - Mikulov  4:0 (2:0); Velecký 3, Lipčík    
Miroslav - Dědice  1:1 (0:1); Mařík - Foldyna   
Moravský Krumlov - Rosice  1:3 (1:2); Zelníček - Malata 2, Beneš 
Šardice - FC Veselí   8:1 (2:0); Švrček 2, Hofr, Zapletal, Dorotík, Heča, König, Dobeš - Smištík     
  
28. kolo
Mikulov - Mokrá  5:0 (1:0); Kauer 2, Očenášek, Holec, Žárský    
Bohunice - Moravský Krumlov  1:1 (1:0); Tonev - Žák    
Rosice - Šardice  1:4 (1:1); Chlup - Dorotík, Heča, Zapletal, Švrček   
Sparta Brno - Miroslav  0:2 (0:0); Demek, Mařík    
Dědice - Podluží  0:0    
Ráječko - 1.FC Kyjov  1:3 (1:2); Štrajt - Lipčík 2, Klimek  
FC Veselí - Ratíškovice  4:1 (0:0); Kalfař 2, Smištík, Pollak - Herůfek    
Velká n.Veličkou - Kuřim  1:3 (1:3); Kohůt - Klopar, Plšek, Vermouzek    

29. kolo
Dědice - Sparta Brno 2:4 (1:1); Pospíšil, Kolečkář - Kotouč, Milotínský, Kučera, Sova   
Kuřim - FC Veselí   4:0 (1:0); Suchánek, Vermouzek, Plšek, Bílý    
Ratíškovice - Rosice  4:0 (2:0); Kadlčík M. 2, Homola, Duda   
Šardice - Bohunice  2:3 (1:1); Zapletal, König - Švrčina, Hudec, Fencák    
Mokrá - Ráječko  3:8 (0:6); Holý, Sapák, Horáček - Karásek 4, Sehnal J., Sehnal V., Torda, Rettegy   
1.FC Kyjov - Podluží  8:1 (4:0); Klimek 2, Lipčík 2, Půček, Macek T., Macek Sv., Ondráš - Koníček    
Miroslav - Velká n.Veličkou  2:1 (0:0); Mařík, Bílek - Kučera  
Moravský Krumlov - Mikulov  0:3 (0:2); Holec 2, Macík

30. kolo
Dědice - 1.FC Kyjov  1:0 (0:0); Kolečkář    
Podluží - Mokrá  7:2 (3:0); Knoflíček 4, Blinkal, Hojdysz, Tichý - Holý, Kříž 
Ráječko - Moravský Krumlov  3:0 (1:0); Španěl, Sehnal V., Badura
Mikulov - Šardice  4:0 (2:0); Macík 2, Soukup, Očenášek   
Bohunice - Ratíškovice  3:3 (1:2); Šmýd, Novotný, Fencák - Kotásek T., Homola, Dohnálek   
Rosice - Kuřim  1:1 (0:1); Rutmár - Svoboda P.   
FC Veselí - Miroslav  1:1 (1:0); Pollak - Mařík  
Velká n.Veličkou - Sparta Brno  7:2 (4:2); Kučera 3, Valášek, Macko L., vlastní, Kohůt - Záboj 2