Jdi na obsah Jdi na menu
 


I. A třída skupina A 2007/2008

Konečná tabulka

1. Tasovice  24  17  4  3  52:18  55 - postup
2. Ivančice  24  17  4  3  64:31  55 - mimořádný postup
3. Moravská Slavia Brno  24  12  4  8  43:44  40
4. Jevišovice  24  10  8  6  42:36  38
5. Novosedly  24  10  3  11  41:40  33
6. 1. SC Znojmo B  24  11  0  13  44:57  33
7. IE Znojmo  24  9  5  10  42:43  32
8. Veverská Bítýška  24  8  6  10  45:50  30
9. Slovan Brno  24  9  3  12  42:49  30
10. Čebín  24  7  7  10  31:31  28
11. Kohoutovice  24  7  6  11  38:48  27
12. Bosonohy  24  7  3  14  39:48  24
13. Medlánky  24  4  3  17  34:62  15 - sestup
Doubravník odstoupil v polovině sezony

Nováčci: Doubravník (sestup z krajského přeboru), Medlánky (postup z I. B třídy), Slovan Brno (přeřazen z I. A třídy skupiny B)

Tabulka střelců
28 - Čožík (Ivančice)
17 - Dítě M. (Tasovice)
15 - Svoboda (Novosedly)
13 - Kubále (IE Znojmo)
12 - Mucala (Novosedly), Kraus (Ivančice)
11 - Trpišovský (Novosedly), Kopunec (Kohoutovice), Samek (IE Znojmo)
10 - Doležal (Tasovice), Adamov (Znojmo B)
9 - Kadeřábek (Veverská Bítýška), Fiala (Jevišovice), Koubek (Kohoutovice), Cihlář (Bosonohy), Ostrý (Veverská Bítýška)
8 - Šíp (Čebín), Nečas (Čebín), Hrázský (MS Brno), Fryc, Maška (oba Medlánky)
7 -Veselý P. (Jevišovice), Novotný (Veverská Bítýška), Nevěděl (Slovan Brno), Pospíchal (Znojmo), Tichý (MS Brno)

Výsledkový servis

1. kolo
Kohoutovice - Bosonohy  3:2 (2:1)   
Medlánky - Jevišovice  5:8 (3:5)    
Mor. Slavia Brno - IE Znojmo  1:2 (0:1)    
Slovan Brno - 1.SC Znojmo B  7:1 (5:0)    
Veverská Bítýška - Ivančice  0:1 (0:1)    
Čebín - Novosedly  1:3 (1:2)   
 
2. kolo
Novosedly - IE Znojmo  2:0 (1:0)    
1.SC Znojmo B - Mor. Slavia Brno  2:3 (1:2)  
Bosonohy - Slovan Brno  0:1 (0:0)   
Jevišovice - Kohoutovice  1:0 (0:0)   
Tasovice - Medlánky  2:1 (0:1)   
Čebín - Veverská Bítýška  0:0 (0:0)   
  
3. kolo
Kohoutovice - Tasovice  0:0 (0:0)  
Medlánky - Ivančice  0:2 (0:0)  
IE Znojmo - 1.SC Znojmo B  2:1 (0:1)   
Slovan Brno - Jevišovice  1:1 (0:0)    
Mor. Slavia Brno - Bosonohy  2:1 (1:0)    
Veverská Bítýška - Novosedly  1:3 (1:1)   
  
4. kolo
Novosedly - 1.SC Znojmo B  7:1 (2:1)   
Bosonohy - IE Znojmo  0:5 (0:1)   
Ivančice - Kohoutovice  3:0 (1:0)    
Jevišovice - Mor. Slavia Brno  1:1 (1:1)  
Tasovice - Slovan Brno  2:0 (2:0)    
Čebín - Medlánky  2:2 (0:1)    
  
5. kolo
Kohoutovice - Čebín  2:2 (1:0)  
Medlánky - Veverská Bítýška  5:1 (3:1)   
Slovan Brno - Ivančice  1:4 (0:2)   
Mor. Slavia Brno - Tasovice  0:2 (0:2)    
IE Znojmo - Jevišovice  1:1 (0:0)   
1.SC Znojmo B - Bosonohy  6:1 (3:0)    
  
6. kolo
Novosedly - Bosonohy  3:1 (1:0)   
Ivančice - Mor. Slavia Brno  1:1 (1:0)    
Jevišovice - 1.SC Znojmo B  5:0 (1:0)    
Tasovice - IE Znojmo  2:0 (2:0)   
Čebín - Slovan Brno  1:2 (0:1)    
Veverská Bítýška - Kohoutovice  3:3 (2:3)    
  
7. kolo
Medlánky - Novosedly  0:2 (0:1)    
Slovan Brno - Veverská Bítýška  2:6 (1:1)    
Mor. Slavia Brno - Čebín  0:4 (0:1)    
IE Znojmo - Ivančice  1:3 (1:1)    
1.SC Znojmo B - Tasovice  1:0 (1:0)    
Bosonohy - Jevišovice  1:1 (0:0)    
  
8. kolo
Novosedly - Jevišovice  2:1 (1:1)   
Ivančice - 1.SC Znojmo B  2:1 (1:0)    
Medlánky - Kohoutovice  2:1 (0:0)   
Tasovice - Bosonohy  3:1 (2:0)   
Čebín - IE Znojmo  1:0 (1:0)   
Veverská Bítýška - Mor. Slavia Brno  1:1 (1:0)    
  
9. kolo
Kohoutovice - Novosedly  2:0 (1:0)    
Slovan Brno - Medlánky  2:1 (1:0)    
IE Znojmo - Veverská Bítýška  3:5 (2:4)   
Bosonohy - Ivančice  1:2 (0:0)   
1.SC Znojmo B - Čebín  2:0 (1:0)    
Jevišovice - Tasovice  1:1 (1:0)    
  
10. kolo
Kohoutovice - Slovan Brno  2:1 (1:0)    
Novosedly - Tasovice  0:4 (0:1)    
Ivančice - Jevišovice  4:1 (1:1)    
Medlánky - Mor. Slavia Brno  2:3 (2:1)    
Čebín - Bosonohy  0:1 (0:1)    
Veverská Bítýška - 1.SC Znojmo B  3:1 (1:1)    
 
11. kolo
Slovan Brno - Novosedly  3:2 (1:2)    
Mor. Slavia Brno - Kohoutovice  2:1 (0:1)    
IE Znojmo - Medlánky  2:3 (0:2)    
Bosonohy - Veverská Bítýška  1:0 (1:0)    
Jevišovice - Čebín  2:0 (1:0)   
Tasovice - Ivančice  3:1 (2:0)   
  
12. kolo
Kohoutovice - IE Znojmo  4:1 (0:1)    
Novosedly - Ivančice  0:2 (0:2)    
Medlánky - 1.SC Znojmo B  1:2 (1:0)   
Slovan Brno - Mor. Slavia Brno  0:1 (0:0)    
Čebín - Tasovice  2:2 (0:1)   
Veverská Bítýška - Jevišovice  4:1 (1:0)    
  
13. kolo
Mor. Slavia Brno - Novosedly  2:2 (2:0)   
IE Znojmo - Slovan Brno  3:0 (1:0)   
1.SC Znojmo B - Kohoutovice  2:1 (1:0)    
Bosonohy - Medlánky  2:1 (2:0)    
Ivančice - Čebín  1:1 (0:0)    
Tasovice - Veverská Bítýška  3:2 (2:2) 

14. kolo
Novosedly - Čebín  0:0 (0:0)   
IE Znojmo - Mor. Slavia Brno  3:2 (0:1); Samek 2, Eliáš - Tichý, Fiala    
Ivančice - Veverská Bítýška  2:1 (1:1); Čožík 2 - Ostrý   
1.SC Znojmo B - Slovan Brno  4:6 (1:3); Adamov, Kahoun, Pavelka, Veselý - Křižák 3,Těšík 2, Plšek    
Bosonohy - Kohoutovice  5:1 (3:0); Bělohlávek P., Bělohlávek J., Havlík, Šauer, vlastní - Hamár   
Jevišovice - Medlánky  2:1 (2:1); Rada, Hakczer - Maška 
  
15. kolo
Kohoutovice - Jevišovice  2:2 (1:2); Kopunec, Hamár - Makovička, Dufek    
IE Znojmo - Novosedly  1:0 (1:0); Kubále   
Mor. Slavia Brno - 1.SC Znojmo B  1:0 (0:0); Indráček   
Slovan Brno - Bosonohy  2:1 (2:0); Machát, vlastní - Smejkal    
Medlánky - Tasovice  0:6 (0:4); Doležal 2, Dítě M. 2, Pavlíček, Hycl     
Veverská Bítýška - Čebín  2:1 (1:0); Ostrý, Sova - Dolinek     
  
16. kolo
Novosedly - Veverská Bítýška  1:0 (0:0); Svoboda    
Ivančice - Medlánky  7:0 (2:0); Čožík 3, Kraus, Krátký, Maša, Hobik    
Jevišovice - Slovan Brno  1:0 (1:0); Fiala  
Bosonohy - Mor. Slavia Brno  7:1 (4:0); Havlík 2, Bělohlávek Jiří ml. 2, Cihlář 2, Bělohlávek Jiří st. - Tichý
1.SC Znojmo B - IE Znojmo  1:2 (0:0); Wilmann - Kubále, Tkadlec
Tasovice - Kohoutovice  2:1 (1:0); Dítě M., Doležal - Kopunec     
  
17. kolo
Kohoutovice - Ivančice  1:1 (0:0); Hamár - Čožík     
IE Znojmo - Bosonohy  3:2 (1:0); Samek, Kubále, Štáb - Břežný, Mrnuštík    
Mor. Slavia Brno - Jevišovice  4:0 (2:0); Hrázský, Hrouzek, Jabůrek, Vaselý    
Slovan Brno - Tasovice  1:0 (1:0); Plšek    
Medlánky - Čebín  2:2 (1:0); Olšanský, Sehnal - Mokošák, Nečas    
1.SC Znojmo B - Novosedly  1:0 (0:0); Pospíchal     
  
18. kolo
Veverská Bítýška - Medlánky  1:0 (0:0); Novotný     
Ivančice - Slovan Brno  4:0 (0:0); Čožík 2, Kraus, Kleibl   
Bosonohy - 1.SC Znojmo B  1:2 (0:0); Břežný - Pospíchal 2    
Čebín - Kohoutovice  1:0 (1:0); Šíp     
Tasovice - Mor. Slavia Brno  4:0 (4:0); Dítě, Mališka, Pavlíček, Čerstvý   
Jevišovice - IE Znojmo  1:1 (0:1); Rožnovský - Kubále     
  
19. kolo
Kohoutovice - Veverská Bítýška  2:2 (0:0); Koubek, Valach - Ostrý 2    
Bosonohy - Novosedly  3:2 (2:1); Břežný 2, Havlík - Trpišovský 2
IE Znojmo - Tasovice  1:3 (0:1); Ostrý M. - Pavlíček, Fukal, Fortelný   
Mor. Slavia Brno - Ivančice  5:3 (1:0); Černý 2, Jabůrek, Tichý, Hrázský - Ryška 2, Kleibl    
1.SC Znojmo B - Jevišovice  0:1 (0:0); Veselý     
Slovan Brno - Čebín  2:0 (1:0)   
  
20. kolo
Novosedly - Medlánky  2:1 (1:0); Mucala, Křivánek - Sehnal    
Čebín - Mor. Slavia Brno  2:1 (0:1); Mokošák, Dulínek - Hrázský   
Ivančice - IE Znojmo  2:1 (0:0); Čožík, Soukup - Kubále    
Veverská Bítýška - Slovan Brno  3:2 (2:2); Svoboda 2, Valeš - Těšík, Havel    
Tasovice - 1.SC Znojmo B  2:1 (2:0); Horáček, vlastní - Paul
Jevišovice - Bosonohy  1:1 (0:0); Fiala - Konečný    
  
21. kolo
Kohoutovice - Medlánky  2:1 (0:0)    
Bosonohy - Tasovice  0:2 (0:1); Szajko, Dítě M.   
IE Znojmo - Čebín  0:2 (0:1); Janas, Bezděk    
Mor. Slavia Brno - Veverská Bítýška  3:2 (2:1); Němec 2, Pazucha - Novotný 2    
Jevišovice - Novosedly  1:0 (0:0); Veselý P.
1.SC Znojmo B - Ivančice  4:2 (1:0); Veselý 2, Pospíchal, Vavřík - Čožík 2     
 
22. kolo
Novosedly - Kohoutovice  4:3 (2:1); Svoboda 2, Trpišovský, Mucala - Holík, Kopunec, Božek   
Medlánky - Slovan Brno  1:0 (1:0); Fryc    
Ivančice - Bosonohy  2:1 (0:0); Čožík, Soukup - Bělohlávek   
Veverská Bítýška - IE Znojmo  2:2 (1:2); Sova, Koláček - Černý, Kubále    
Čebín - 1.SC Znojmo B  6:0 (3:0); Blahák 3, Nečas 2, Struhařík   
Tasovice - Jevišovice  3:0 (1:0); Pavlíček, Dítě, Doležal     
 
23. kolo
Bosonohy - Čebín  0:1 (0:0); Neudecher    
1.SC Znojmo B - Veverská Bítýška  3:1 (2:1); Mička, Pleš, Adamov - Koláček    
Mor. Slavia Brno - Medlánky  2:0 (1:0); Hrázský, Pazucha
Slovan Brno - Kohoutovice  2:3 (1:3); Plšek, Dědič - Cupák, Jankulár, Koubek
Tasovice - Novosedly  2:1 (0:1); Horáček, Doležal - Svoboda   
Jevišovice - Ivančice  1:3 (0:1); Fiala - Čožík, Kunc, Štork     
 
24. kolo
Kohoutovice - Mor. Slavia Brno  2:1 (1:1); Hamár, Kopunec - Hrázský     
Novosedly - Slovan Brno  2:2 (0:2); Mucala, Svoboda - Havel, Plšek    
Medlánky - IE Znojmo  2:2 (0:0); Fryc 2 - Kubále 2
Veverská Bítýška - Bosonohy  2:2 (0:0); Šoukal, Novotný - Břežný 2    
Čebín - Jevišovice  0:1 (0:1); Krejčí   
Ivančice - Tasovice  2:2 (1:1); Kraus, Štork - Dítě M., Čerstvý     
  
25. kolo
Ivančice - Novosedly  5:3 (1:1); Ryška 2, Čožík 2, Kleibl - Mucala 2, Svoboda   
IE Znojmo - Kohoutovice  3:0 - kontumačně, Kohoutovice se nedostavily    
Mor. Slavia Brno - Slovan Brno  3:2 (2:1); Tichý, Jabůrek, Veselý - Nevěděl, Plšek    
Tasovice - Čebín  1:0 (0:0) Dítě M.   
Jevišovice - Veverská Bítýška  7:1 (5:1); Novotný 2, Pospíchal, Fiala, Šebela, Schwarz, Krejčí - Koláčný    
1.SC Znojmo B - Medlánky  3:1 (2:1); Pechal 2, Sobota - Fryc    

26. kolo
Kohoutovice - 1.SC Znojmo B  2:5 (1:1); Koubek, Kopunec - Pleš 2, Pospíchal, Mráček, Kučera   
Novosedly - Mor. Slavia Brno  0:3 (0:1); Hrázský 2, Němec   
Slovan Brno - IE Znojmo  3:3 (1:1); Nevěděl, Havel, Prchlý - Doválel, Samek, Urválek
Medlánky - Bosonohy  2:4 (1:1); Fryc, Maška - Bělohlávek, Cihlář, Křivinka, Břežný   
Veverská Bítýška - Tasovice  2:1 (0:0); Ostrý 2 - vlastní    
Čebín - Ivančice  2:5 (0:1); Mokošák, Jonás - Kraus 3, Maša, Štork