Jdi na obsah Jdi na menu
 


I. A třída skupina A 2008/2009

Konečná tabulka

1. 1. SC Znojmo B  26  16  7  3  69:32  55 - postup
2. Miroslav  26  15  5  6  54:30 50
3. Čebín  26  13  8  5  33:24  47
4. Novosedly  26  12  7  7  43:34  43 
5. Dobšice 26  13  4  9  43:34  43
6. Rajhrad  26  11  5  10  52:50  38
7. IE Znojmo  26  9  8  9  41:38  35
8. Slovan Brno  26  10  5  11  55:57  35
9. Veverská Bítýška  26  9  5  12  47:59  32
10. Bosonohy  26  7  8  11  45:58  29
11. Jevišovice  26  8  3  15  31:40  27
12. Moravská Slavia Brno  26  6  9  11  31:34  27
13. Kohoutovice  26  7  5  14  35:45  26 - sestup
14. Újezd u Brna  26  4  5  17  21:65  17 - sestup

Nováčci: Miroslav (sestup z krajského přeboru), Dobšice (postup z I. B třídy), Újezd u Brna (mimořádný postup z I. B třídy - místo Dědic, které na poslední chvíli odstoupily z krajských soutěží)

Tabulka střelců
19 - Rohlík (Miroslav)
16 - Škaroupka (Rajhrad)
14 - Hort (Miroslav), Havel (Slovan Brno), Bělohlávek (Bosonohy)
13 - Křivánek (Novosedly)
12 - Nevěděl (Slovan Brno), Zifčák (Znojmo B)
11 - Pleš (Znojmo B)
10 - Samek (IE Znojmo), Ostrý (Vev. Bítýška), Fiala (Dobšice)
9 - Kubále (IE Znojmo), Struhařík (Čebín), Šoukal (Veverská Bítýška)
8 - Kouřil (Rajhrad), Valeš (Vev.Bítýška)
7 - Havlík (Bosonohy), Mucala (Novosedly), Sedláček R. (Rajhrad), Uchytil (Znojmo B), Šuba (Dobšice)

Výsledkový servis

1. kolo
Bosonohy - Jevišovice 2:0 (1:0); Lepka 2
Rajhrad - Dobšice 1:2 (1:2); Srnec - Stehlík, Šuba
Slovan Brno - Novosedly 3:0 (2:0); Nevěděl 2, Havel
MS Brno - Újezd u Brna 0:0
Čebín - Kohoutovice 1:0 (0:0); Struhařík
Vev. Bítýška - Miroslav 0:9 (0:5); Rohlík 4, Hort 2, Suchánek, Černý, Dufek
IE Znojmo - Znojmo B 1:1 (1:0); Černý - Adam

2. kolo
Kohoutovice - Bosonohy 2:4 (0:2); Božek, Sova - Bělohlávek, Havlík, Krejčí, Smejkal
Novosedly - IE Znojmo 4:1 (3:1); Knee, Křivánek, Mucala, Trpišovský - Šťáva
Rajhrad - Veverská Bítýška 9:3 (6:2); Kouřil 2, Škaroupka 2, Fiala, Sedláček R., Horvath, Mifek, Šebesta - Ostrý 2, Valeš
Dobšice - Jevišovice 2:1 (2:1); Ensinger, Stehlík P. - Rožnovský
Znojmo B - MS Brno 4:1 (0:0); Pleš 2, Procházka, Uchytil - Tichý
Miroslav - Slovan Brno 0:1 (0:1); Havel
Újezd u Brna - Čebín 0:0

3. kolo
Slovan Brno - Rajhrad 3:3 (3:3); Těšík 2, Havel - Neugebauer, Sedláček R., Šebesta
IE Znojmo - Miroslav 1:3 (0:1); Štáb - Mařík, Rohlík, Zálešák
MS Brno - Novosedly 3:1 (3:0); Hrázský 2, Fiala - Trpišovský
Bosonohy - Újezd u Brna 4:0 (1:0); Bělohlávek, Havlík, Soused, Šauer
Veverská Bítýška - Dobšice 4:1 (3:0); Šoukal 3, Novotný - Stehlík P.
Jevišovice - Kohoutovice 1:1 (0:1); Stuchlík - Svoboda
Čebín - Znojmo B 3:1 (3:0); Blahák, Dvořák, Struhařík - Malev

4. kolo
Novosedly - Čebín 2:0 (2:0); Mucala, Svoboda
Rajhrad - IE Znojmo 2:1 (1:0); Sedláček R., Šebesta - Pavelka
Veverská Bítýška - Slovan Brno 3:2 (1:2); Ostrý 3 - Cupák, Nevěděl
Dobšice - Kohoutovice 1:2 (0:1); Záruba - Kopunec, Zbořil
Znojmo B - Bosonohy 6:3 (3:1); Pleš 2, Zifčák 2, Uchytil, Vaselý - Havlík 2, Bělohlávek 
Miroslav - MS Brno 3:1 (2:0); Dufek, Hort, Rohlík - Hrázský
Újezd u Brna - Jevišovice  0:0

5. kolo
Kohoutovice - Újezd u Brna 5:0 (4:0); Cupák, Kopunec, Sova, Svoboda, Zbořil
Slovan Brno - Dobšice 2:1 (1:0); Nevěděl, Prchlý - Stehlík A.
IE Znojmo - Veverská Bítýška 2:2 (2:0); Samek, Štáb - Koláček, Novotný
MS Brno - Rajhrad 0:0
Bosonohy - Novosedly 4:5 (2:4); Lepka 2, Havlík, Šauer - Křivánek 3, Mucala, Šebesta
Čebín - Miroslav 0:2 (0:1); Hort, Rohlík
Jevišovice - Znojmo B 0:3 (0:1); Drozd 2, Zifčák

6. kolo
Novosedly - Jevišovice 2:0 (1:0); Svoboda 2
Rajhrad - Čebín 4:2 (1:1); Horvath, Kouřil, Šebesta, Škaroupka - Horčica, Mašinský
Slovan Brno - IE Znojmo 1:1 (1:0); Prchlý - Štáb
Dobšice - Újezd u Brna 4:1 (2:1); Mach 2, Fiala, Šuba - Zelníček
Znojmo B - Kohoutovice 3:2 (2:1); Malev, Pleš, Uchytil - Kopunec, Svoboda
Miroslav - Bosonohy 4:0 (2:0); Rohlík 4
Veverská Bítýška - MS Brno 2:2 (1:1); Bedřich, Ostrý - Spišiak, Černý

7. kolo
Kohoutovice - Novosedly 1:1 (0:1); Kobylka - Svoboda
IE Znojmo - Dobšice 2:0 (2:0); Kubále, Urválek
MS Brno - Slovan Brno 5:2 (4:1)
Bosonohy - Rajhrad 1:1 (1:0); Havlík R. - Škaroupka
Újezd u Brna - Znojmo B 1:1 (1:0); Chalupa - Uchytil 
Jevišovice - Miroslav 0:4 (0:2); Hort, Rohlík, Suchánek, Černý
Čebín - Veverská Bítýška 2:1 (1:1); Horčica, Šíp - Ostrý 

8. kolo
Novosedly - Újezd u Brna 3:1 (2:1); Křivánek, Svoboda, Šebesta - Kozdas
Rajhrad - Jevišovice 3:2 (0:1); Horvath 2, Svoboda - Stuchlík, Jurka
Slovan Brno - Čebín 3:1 (0:0); Bezděk, Cupák, Nevěděl - Jůrczyga
IE Znojmo - MS Brno 1:1 (1:0); Ostrý - Hrázský
Dobšice - Znojmo B 1:2 (0:1); Bitala - Kučera, Vavřík
Miroslav - Kohoutovice 2:1 (0:0); Rohlík 2 - Svoboda
Veverská Bítýška - Bosonohy 0:1 (0:1); Bělohlávek

9. kolo
Kohoutovice - Rajhrad 1:3 (0:3); Svoboda - Kouřil, Šebesta, Škaroupka
MS Brno - Dobšice 1:2 (1:1); Hrázský - Fiala, Záruba
Bosonohy - Slovan Brno 4:4 (2:2); Bělohlávek 2, Šauer 2 - Cupák 2, Nevěděl, vlastní
Znojmo B - Novosedly 3:1 (2:1); Hříbek, Jaroš, Malev - Juřena
Čebín - IE Znojmo 0:3 (0:1); Samek 2, Štáb
Újezd u Brna - Miroslav 2:1 (1:0); Chalupa, Votoupal - Hort
Jevišovice - Veverská Bítýška 4:0 (3:0); Kozelský 2, Fiala, Willmann

10. kolo
Rajhrad - Újezd u Brna 2:4 (0:0); Horvath, Kouřil - Votoupal 2, Bukáček, Chalupa
Slovan Brno - Jevišovice 3:0 (2:0); Havel 3
IE Znojmo - Bosonohy 4:0 (0:0); Kubále 3, Samek
MS Brno - Čebín 0:1 (0:0); Dvořák
Dobšice - Novosedly 1:1 (0:0); Stehlík A. - Křivánek
Miroslav - Znojmo B 2:2 (1:2); Demek, Hort - Adam, Pleš
Veverská Bítýška - Kohoutovice 3:1 (2:0); Ostrý 2, Šoukal - Nešpor

11. kolo
Kohoutovice - Slovan Brno 3:1 (2:1); Kopunec 2, Jankulár - Havel
Bosonohy - MS Brno 2:1 (1:0); Havlík, Lepka - Krejčí
Znojmo B - Rajhrad 4:0 (1:0); Drozd, Jaroš, Lacko, Pleš
Novosedly - Miroslav 1:3 (1:1); Knee - Hort, Rohlík, Svoboda
Čebín - Dobšice 1:0 (1:0); Horčica
Jevišovice - IE Znojmo 1:2 (1:1); Willmann - Kubošný, Samek
Újezd u Brna - Veverská Bítýška 2:1 (2:1); Kubíček, Votoupal - Sova

12. kolo
Rajhrad - Novosedly 0:2 (0:1); Juřena, Knee
Slovan Brno - Újezd u Brna 3:1 (1:0); Polášek 2, Machát - Votoupal
IE Znojmo - Kohoutovice 3:3 (2:0); Eliáš, Kubále, Štáb - Cupák, Kašpar, Sova
MS Brno - Jevišovice 0:0
Dobšice - Miroslav 4:2 (1:1); Bitala, Fiala, Stehlík Aleš, Stehlík Petr - Hort, Rohlík
Veverská Bítýška - Znojmo B 0:1 (0:0); Pleš
Čebín - Bosonohy 0:0

13. kolo
Kohoutovice - MS Brno 0:2 (0:1); Černý 2
Bosonohy - Dobšice 2:0 (0:0); Bělohlávek, Cihlář
Znojmo B - Slovan Brno 5:1 (2:1); Pleš 2, Procházka 2, Drozd - Machát
Novosedly - Veverská Bítýška 2:2 (1:1); Křivánek 2 - Ostrý, Střecha
Jevišovice - Čebín 0:3 (0:2); Šíp 2, Mašinský
Miroslav - Rajhrad 3:2 (1:2); Hort 2, Rohlík - Škaroupka 2
Újezd u Brna - IE Znojmo 0:3 (0:1); Kubále 2, Samek 

Tabulka po polovině soutěže
1. 1. SC Znojmo B 13 9 3 1 36: 16 30 (12)
2. Miroslav 13 9 1 3 38: 15 28 (10)
3. Novosedly 13 6 3 4 25: 22 21 (3)
4. Sn Brno 13 6 3 4 29: 27 21 (0)
5. Bosonohy 13 6 3 4 27: 27 21 (0)
6. IE Znojmo 13 5 5 3 25: 18 20 (-1)
7. Čebín 13 6 2 5 14: 16 20 (-1)
8. Rajhrad 13 5 3 5 30: 28 18 (-3)
9. Dobšice 13 5 1 7 19: 22 16 (-2)
10. Mor.Sl. Brno 13 3 5 5 17: 18 14 (-7)
11. Újezd u Brna 13 3 4 6 12: 27 13 (-5)
12. Kohoutovice 13 3 3 7 22: 25 12 (-6)
13. Vev.Bítýška 13 3 3 7 21: 38 12 (-9)
14. Jevišovice 13 1 3 9 9: 25 6 (-12)

14. kolo
Kohoutovice - Čebín 1:3 (1:2); Kopunec - Blahák, Neudecker, Struhařík
Novosedly - Slovan Brno 5:2 (2:1); Křivánek 2, Knee, Mucala, Trpišovský - Havel 2
Znojmo B - IE Znojmo 2:0 (0:0); Pleš, Uchytil
Jevišovice - Bosonohy 4:3 (0:2); Willmann 2, Fiala, Hazucha - Křivinka, Lepka, Soused
Dobšice - Rajhrad 2:1 (0:1); Bitala, Stehlík A. - Možný
Miroslav - Vev. Bítýška 3:1 (0:1); Rohlík 2, Pešek - Novotný
Újezd u Brna - MS Brno 0:5 (0:2); Bílý, Křap, Poláček, Tichý, Černý

15. kolo (11., 13. a 14.6. 2009)
Bosonohy - Kohoutovice 1:4 (1:3); Bělohlávek - Cupák 2, Kašpar, Zbořil
IE Znojmo - Novosedly 1:2 (0:1); Doválel - Janůfka, Juřena
Čebín - Újezd u Brna 1:0 (0:0); Neudecker
Mor.Sl. Brno - 1. SC Znojmo B 3:0 (1:0); Holý, Poláček, Viktora
Sn Brno - Miroslav 3:1 (3:0); Havel 2, Šťastný - Černý
Jevišovice - Dobšice 1:2 (1:0); Pospíchal - Záruba, Šuba
Vev.Bítýška - Rajhrad 5:1 (1:0); Šoukal 4, Kadeřábek - Kouřil

16. kolo (28. - 29.3. 2009)
Rajhrad - Sn Brno 1:1 (1:0); Škaroupka - Vala
Novosedly - Mor.Sl. Brno 1:0 (1:0); Křivánek
1. SC Znojmo B - Čebín 0:1 (0:0); Struhařík
Újezd u Brna - Bosonohy 3:0 (2:0); Máca, Popelák, Semmler
Dobšice - Vev.Bítýška 4:1 (2:0); Fiala 2, Beno, Krůza - Svoboda
Miroslav - IE Znojmo 0:0
Kohoutovice - Jevišovice 1:3 (1:0); Kašpar - Fiala, Hazucha, Jurka

17. kolo (4. - 5.4. 2009)
Bosonohy - 1. SC Znojmo B 3:5 (2:2); Novotný, Hrabovský, Dočekal - Zifčák 3, Procházka, Pacanda
Mor.Sl. Brno - Miroslav 0:2 (0:1); Chlad Josef, Sulik
IE Znojmo - Rajhrad 1:2 (1:1); Tkadlec - Škaroupka, Sedláček R.
Sn Brno - Vev.Bítýška 1:2 (1:2); Machát - Valeš 2
Kohoutovice - Dobšice 0:1 (0:1); Šuba
Jevišovice - Újezd u Brna 5:0 (2:0); Hazucha, Veselý, Stuchlík, Pospíchal, Makovička
Čebín - Novosedly 3:1 (1:0); Struhařík 2, Horčica - Gregor

18. kolo (11. a 12. dubna 2009)
Rajhrad - Mor.Sl. Brno 2:0 (0:0); Škaroupka, Mifek
Novosedly - Bosonohy 0:0
Újezd u Brna - Kohoutovice 0:1 (0:1); Zbořil
Dobšice - Sn Brno 5:1 (1:0); Záruba 2, Fiala, Stehlík, Šuba - Havel
Vev.Bítýška - IE Znojmo 3:0 (1:0); Zavřel, Valeš, Kratochvíla
Miroslav - Čebín 0:2 (0:0); Horčica, Chlup
1. SC Znojmo B - Jevišovice 3:0 (0:0); Zifčák J. 2, Kučera

19. kolo (18. a 19. dubna 2009)
Bosonohy - Miroslav 1:1 (1:1); Novotný - Hort
Mor.Sl. Brno - Vev.Bítýška 2:1 (1:1); Viktora, Veselý - Šoukal
IE Znojmo - Sn Brno 3:2 (0:1); Kubále 2, Samek - Nevole, Prchlý
Újezd u Brna - Dobšice 0:2 (0:1); Šuba Martin, Kristek
Kohoutovice - 1. SC Znojmo B 1:1 (0:0); Koubek - Bula
Jevišovice - Novosedly 1:0 (1:0); Jurka
Čebín - Rajhrad 1:1 (0:1); Horčica - Škaroupka

20. kolo (25. - 26.4. 2009)
Rajhrad - Bosonohy 5:0 (1:0); Škaroupka 2, Mifek, Sedláček R., Janošek
Novosedly - Kohoutovice 2:0 (1:0); Mucala, Knee
Sn Brno - Mor.Sl. Brno 4:0 (2:0); Nevěděl 2, Prchlý, Cupák
Dobšice - IE Znojmo 2:0 (0:0); Šuba, Bitala
Vev.Bítýška - Čebín 0:2 (0:1); Šíp, Dvořák
Miroslav - Jevišovice 1:0 (1:0); Černý
1. SC Znojmo B - Újezd u Brna 5:0 (2:0); Zifčák 2, Vavřík, Procházka, Pavelka

21. kolo (2. - 3.5. 2009)
Bosonohy - Vev.Bítýška 0:1 (0:1); Valeš
Mor.Sl. Brno - IE Znojmo 0:0
Újezd u Brna - Novosedly 1:1 (1:0); Mikojan - Mucala
1. SC Znojmo B - Dobšice 3:1 (0:1); Kováč, Vavřík, Veselý - Fiala
Kohoutovice - Miroslav 0:1 (0:0); Pelikán
Jevišovice - Rajhrad 0:1 (0:1); Škaroupka
Čebín - Sn Brno 1:1 (1:1); Chlup - Nevěděl

22. kolo (8. - 10.5. 2009)
Novosedly - 1. SC Znojmo B 0:0
IE Znojmo - Čebín 1:1 (1:0); Tkadlec - Šíp
Rajhrad - Kohoutovice 0:2 (0:0); Kobylka, Zbořil
Sn Brno - Bosonohy 4:2 (1:1); Havel, Nevěděl, Cupák, Fojtík - Bělohlávek 2
Dobšice - Mor.Sl. Brno 2:1 (2:0); Fiala 2 - Pazucha
Vev.Bítýška - Jevišovice 1:3 (1:1); Kadeřábek - Fiala, Jurka, Votrubec
Miroslav - Újezd u Brna 3:1 (2:0); Mařík, Dufek, Bílek - Chlubný

23. kolo (16. - 17.5. 2009)
Novosedly - Dobšice 1:0 (0:0); Křivánek
1. SC Znojmo B - Miroslav 2:2 (1:1); Kováč, Jaroš - vlastní, Hort
Bosonohy - IE Znojmo 4:0 (1:0); Bělohlávek 2, Cihlář, Novotný
Újezd u Brna - Rajhrad 0:2 (0:1); Kouřil, Škaroupka
Kohoutovice - Vev.Bítýška 0:1 (0:1); Sova
Jevišovice - Sn Brno 3:0 (1:0); Hakszer, Makovička, Votrubec
Čebín - Mor.Sl. Brno 1:1 (1:0); Struhařík - Pazucha

24. kolo (23. - 24.5. 2009)
Mor.Sl. Brno - Bosonohy 1:1 (1:1); Fiala - Cihlář
IE Znojmo - Jevišovice 2:1 (0:1); Samek, Urválek - Drozd
Rajhrad - 1. SC Znojmo B 1:7 (1:2); Sedláček – Kováč 2, Pačinda 2, Uchytil, Podzemský, vlastní
Sn Brno - Kohoutovice 1:2 (1:0); Fojtík - Koubek, Kašpárek
Dobšice - Čebín 1:1 (1:0); Záruba - Struhařík
Vev.Bítýška - Újezd u Brna 5:0 (2:0); Kadeřábek 2, Svoboda, Valeš, Novotný
Miroslav - Novosedly 2:0 (2:0); Demek, Hort

25. kolo (30. - 31.5. 2009)
Novosedly - Rajhrad 3:0 kontumačně (napadení rozhodčího hostujícím hráčem)
1. SC Znojmo B - Vev.Bítýška 3:3 (0:1); Zifčák 2, Pačinda - Valeš 2, Kadeřábek
Bosonohy - Čebín 1:1
Újezd u Brna - Sn Brno 3:5 (2:2); Semmler 2, Halický - Polášek 2, Havel, Machát, Nevěděl
Miroslav - Dobšice 0:0
Kohoutovice - IE Znojmo 0:5 (0:2); Samek 2, Tkadlec, Urválek, Šťáva
Jevišovice - Mor.Sl. Brno 1:0 (1:0); Fiala

26. kolo (6. - 7.6. 2009
Mor.Sl. Brno - Kohoutovice 1:1 (0:0); Veselý - Zbořil
IE Znojmo - Újezd u Brna 3:1 (1:0)
Rajhrad - Miroslav 5:0 (4:0); Šebesta, Sedláček R., Možný, Kouřil, Škaroupka
Sn Brno - 1. SC Znojmo B 1:2 (1:1); vlastní - Kučera, Uchytil
Dobšice - Bosonohy 2:2 (0:0); Ensinger, Fiala - Bělohlávek J., Bělohlávek J. ml.
Čebín - Jevišovice 1:0 (0:0); Fišák
Vev.Bítýška - Novosedly 2:2 (1:0); Novotný 2 - Křivánek, Mucala

 

Trenér Znojma B Libor Palička: Myslím si, že budeme mít silný tým i na krajský přebor

Pane trenére, jak hodnotíte letošní sezonu, ve které se vám podařilo vyhrát I. A třídu?

Vzhledem k tomu, že se nám podařilo postoupit, tak musím sezónu hodnotit jenom pozitivně. Mužstvo bylo dobře poskládané. Přišlo několik mladých hráčů z dorostu a ti se zbytkem zkušených fotbalistů a hráčů kádru „A“ mužstva dali dohromady velice kvalitní tým. Po celou sezónu jsme podávali velmi dobré výkony, i když v některých zápasech jsme měli i štěstí.

Jaké byly předsezónní cíle Znojma v soutěži?

Před sezónou jsme si žádné cíle nedávali, chtěli jsme stabilizovat kádr a zapracovat mladé hráče do mužstva. Vzhledem k tomu, že se nám podařil začátek soutěže, jsme si řekli, že to zkusíme a podařilo se. Pro kvalitativní růst mladých hráčů, však postup do vyšší soutěže byl výhledově v plánu. Že se to podařilo iiž nyní, je samozřejmě jen dobře. Jakýkoliv postup je vždy velmi složitý.

Jak fungovala spolupráce Znojmo A - Znojmo B?

Spolupráce funguje velice dobře. Obě mužstva trénují dohromady, jen v pátek rozdělíme mužstva na „A“ a „B“. Já musím za sebe jenom pochválit hráče, kteří nám chodili pomáhat, protože všichni podávali 100% výkony.

Kolik hráčů celkem se v letošní sezoně představilo v utkáních vašeho celku?

Cca 20 – 23 hráčů. My jsme vlastně nehráli 2 zápasy ve stejné sestavě, ale to je úděl „B“ mužstva. Měli jsme kolikrát hodně zraněných anebo vykartovaných hráčů. Někteří museli chodit hrát oba dva dny za A i B tým, ale zvládli jsme to i díky výborné spolupráci s trenérem „A“ mužstva M. Sobotou.

Prakticky od začátku bylo jasné, že o postup si to rozdáte s Miroslaví. Měla Miroslav vůbec šanci na postup?

Samozřejmě, že měla šanci postoupit. Miroslav měla velmi kvalitní mužstvo s řadou výborných fotbalistů, ale asi doplatili na to, že oni chtěli postoupit hned od začátku a to je možná svazovalo, kdežto my jsme vstupovali do soutěže s cílem dát mančaft dohromady a hrát pohledný fotbal a to byla možná naše výhoda a asi rozhodl i náš širší kádr. Šance na postup měli ale obě mužstva stejné a bojovalo se až do samého závěru. My byli na konci ti šťastnější. Přesto jsme si myslím postup za celou sezónu zasloužili.

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA