I. A třída - skupina A Novosedly - Tasovice - volno 1. SC Znojmo B - Sn Brno 4:6 (1:3) 1. Tasovice 24 17 4 3 52 : 18 55 ( 19) 2. Ivančice 24 17 4 3 64 : 31 55 ( 19) 3. Mor.Sl. Brno 24 12 4 8 43 : 44 40 ( 4) 4. Jevišovice 24 10 8 6 42 : 36 38 ( 2) 5. Novosedly 24 10 3 11 41 : 40 33 ( -3) 6. 1. SC Znojmo B 24 11 0 13 44 : 57 33 ( -3) 7. IE Znojmo 24 9 5 10 42 : 43 32 ( -4) 8. Vev.Bítýška 24 8 6 10 45 : 50 30 ( -6) 9. Sn Brno 24 9 3 12 42 : 49 30 ( -6) 10. Čebín 24 7 7 10 31 : 31 28 ( -8) 11. Kohoutovice 24 7 6 11 38 : 48 27 ( -9) 12. Bosonohy 24 7 3 14 39 : 48 24 (-12) 13. Medlánky 24 4 3 17 34 : 62 15 (-21) I. A třída - skupina B Vel.Pavlovice - Šlapanice 0:6 (0:3) Slavkov - Bavory - Dubňany - Bučovice - 1. Bavory 26 19 6 1 62 : 15 63 ( 24) 2. Šlapanice 26 13 4 9 49 : 39 43 ( 4) 3. Vacenovice 26 11 8 7 40 : 37 41 ( 2) 4. Dubňany 26 11 6 9 48 : 39 39 ( 0) 5. Slavkov 26 11 5 10 39 : 41 38 ( -1) 6. Šardice B 26 11 4 11 38 : 35 37 ( -2) 7. Tvrdonice 26 11 4 11 40 : 44 37 ( -2) 8. Rajhrad 26 9 6 11 51 : 51 33 ( -6) 9. Bučovice 26 9 6 11 33 : 36 33 ( -6) 10. Vel.Pavlovice 26 9 6 11 35 : 40 33 ( -6) 11. Rohatec 26 9 4 13 51 : 49 31 ( -8) 12. Kostice 26 9 3 14 36 : 54 30 ( -9) 13. Hlohovec 26 6 8 12 38 : 56 26 (-13) 14. Lanžhot 26 7 4 15 30 : 54 25 (-14) I. B třída - skupina A Tišnov - Újezd - Němčany - 1. Ivanovice n.H. 26 15 8 3 55 : 25 53 ( 14) 2. Újezd 26 16 3 7 44 : 31 51 ( 12) 3. Šaratice 26 14 5 7 50 : 24 47 ( 8) 4. Dražovice 26 14 5 7 45 : 34 47 ( 8) 5. Soběšice 26 12 5 9 53 : 38 41 ( 2) 6. Olešnice 26 12 4 10 40 : 34 40 ( 1) 7. Bohdalice 26 11 5 10 38 : 34 38 ( -1) 8. Černá Hora 26 11 4 11 51 : 51 37 ( -2) 9. Tišnov 26 10 4 12 48 : 40 34 ( -5) 10. Kunštát 26 9 7 10 36 : 40 34 ( -5) 11. Otnice 26 9 5 12 57 : 53 32 ( -7) 12. Letovice 26 6 4 16 36 : 64 22 (-17) 13. Bystrc B 26 6 3 17 34 : 63 21 (-18) 14. Němčany 26 4 4 18 31 : 87 16 (-23) I. B třída - skupina B Dobšice - Tuřany 5:2 (4:0) Šatov - St. Modřice - 1. Dobšice 26 20 2 4 72 : 28 62 ( 23) 2. Tuřany 26 15 4 7 54 : 40 49 ( 10) 3. Hostěradice 25 14 3 8 63 : 43 45 ( 9) 4. Líšeň B 26 13 2 11 49 : 48 41 ( 2) 5. Zastávka 26 12 4 10 50 : 45 40 ( 1) 6. Vojkovice 26 12 2 12 53 : 54 38 ( -1) 7. Únanov 25 10 5 10 53 : 58 35 ( -4) 8. Svratka Brno 26 9 7 10 32 : 36 34 ( -5) 9. Modřice 26 9 7 10 50 : 55 34 ( -5) 10. Zbýšov 26 9 6 11 42 : 37 33 ( -6) 11. Šatov 26 8 8 10 53 : 59 32 ( -7) 12. Višňové 26 9 5 12 40 : 47 32 ( -7) 13. Bohunice B 26 6 5 15 40 : 66 23 (-16) 14. St.Lískovec 26 3 4 19 35 : 70 13 (-26) I. B třída - skupina C Lednice - Hodonín - Hroz.Lhota 3:0 (1:0) Žádovice - Vel.Bílovice 0:3 (0:0)
Ivančice - Vev.Bítýška 2:1 (1:1)
Branky: Čožík 2 - Ostrý
Jevišovice -
Branky: Rada, Hakczer - Maška
Branky: Bělohlávek P., Bělohlávek J., Havlík, Šauer, vlastní - Hamár
Branky: Adamov, Kahoun, Pavelka, Veselý - Křižák 3,Těšík 2, Plšek
Branky: Samek 2, Eliáš - Tichý, Fiala
Branky: Kamenický 2, Kaláb 2, Pavelka, Šamšula Petr,
Branky: Hráček 2 - Bartoš 2, Uher, Pospíšil
ČK: Opletal, Kuchynka (oba Slavkov)
Branky: nehlášen - Darmovzal
Branky: Kotásek, Šťastný, Voříšek - Konečný, Rozsypálek
ČK: Pelikán (Rohatec)
Branky: Šalša 2, Loukota
Branky: Nevole, Štrublík, Šimčík - Dvořáček
Branky: Polášek M., Kovač
Branka: Novotný
Branky: Andrla, Šimoník - Šmeral, Král
Branky: Novotný - Šimeček
Branky: Novotný 2 - Neuschl, Fišák
Branky: Jakeš M. 2, Jakeš F. st., Jakeš F. ml., Minařík - Gaňa
Branky: Zajíc 2, Šuba 2, Vašíček - Heřmanský, Smetana
Branky: Peřinka, Rohovský, Křišťál - Vacek, Krška
Branky: Vintr 2, Chládek
Branky: Šalanda, Karafiát
Branky: Čejka, vlastní - Procházka 3, Cakl, Indra
Branky: Holešínský - Cícha, Malůš
Branky: Pekařík, Holub, Kundrata R. - Mička
Branky: Duchoslav, Ščevík, Sobotka
Branky: David 3, Klajba
Branky: Příkazský - Kuba
Branky: Damborský 2, Osička J.
Branky: Martečík, Dohnal
1. MSK Břeclav B 26 17 5 4 54 : 24 56 ( 17)
2. Vracov 26 16 6 4 53 : 21 54 ( 15)
3. Milotice 26 13 7 6 54 : 35 46 ( 7)
4. Lednice 26 12 4 10 47 : 45 40 ( 1)
5. Vel.Bílovice 26 12 3 11 51 : 42 39 ( 0)
6. Vlkoš 26 10 8 8 41 : 29 38 ( -1)
7. Hroz.Lhota 26 11 5 10 45 : 40 38 ( -1)
8. Podivín 26 9 8 9 38 : 35 35 ( -4)
9. Bzenec 26 10 4 12 39 : 50 34 ( -5)
10. Blatnice 26 9 7 10 34 : 47 34 ( -5)
11. Hodonín 26 9 5 12 38 : 45 32 ( -7)
12. Mutěnice B 26 10 2 14 35 : 53 32 ( -7)
13. Žarošice 26 5 6 15 40 : 52 21 (-18)
14. Žádovice 26 2 4 20 21 : 72 10 (-29)
Komentáře
Přehled komentářů
Byl jsem na zapase Vacky-Rohatec a za domací skorovali Vacenovsky,Voříšek a Nedvěd takže je někde chybička
vacky
(terry, 16. 6. 2008 13:03)