Jdi na obsah Jdi na menu
 


I. A třída dospělých - skupina A

Novosedly - Kohoutovice 4:3 (2:1)
Branky: Svoboda 2, Trpišovský, Mucala - Holík, Kopunec, Božek

Medlánky - Sn Brno 1:0 (1:0)
Branka: Fryc

volno - Mor.Sl. Brno

Vev.Bítýška - IE Znojmo 2:2 (1:2)
Branky: Sova, Koláček - Černý, Kubále

Čebín - 1. SC Znojmo B 6:0 (3:0)
Branky: Nečas 2, Struhařík, Blahák 3
ČK: Kučera (Znojmo)

Ivančice - Bosonohy 2:1 (0:0)
Branky: Čožík, Soukup - Bělohlávek

Tasovice - Jevišovice 3:0 (1:0)
Branky: Pavlíček Miroslav, Dítě Lukáš, Doležal Zdeněk
ČK: Holík (Jevišovice)

 1. Tasovice                  20 15 3 2  46 :  13 48
 2. Ivančice                  19 13 3 3  47 :  22 42
 3. Novosedly                 19 10 1 8  35 :  28 31
 4. Mor.Sl. Brno              19 9 4 6  32 :  37 31
 5. Jevišovice                20 7 8 5  31 :  31 29
 6. Vev.Bítýška               19 7 5 7  38 :  35 26
 7. Sn Brno                   19 8 1 10  27 :  34 25
 8. Čebín                     19 6 6 7  28 :  24 24
 9. IE Znojmo                 20 7 3 10  31 :  36 24
10. 1. SC Znojmo B            20 8 0 12  29 :  47 24
11. Kohoutovice               19 5 6 8  30 :  32 21
12. Bosonohy                  20 5 2 13  28 :  42 17
13. Medlánky                  19 4 2 13  28 :  49 14

I. A třída dospělých - skupina B

Vel.Pavlovice - Rohatec 1:0 (0:0)
Branka: Martinek
ČK: Semotán (Rohatec)

Kostice - Hlohovec 3:2 (1:1)
Branky: Bezucký, Višváder, Juhás - Drozd, Pekár

Šardice B - Tvrdonice 2:3 (0:1)
Branky: Toman, Brychta - Příkazský, Čech, Dujsík

Lanžhot - Bučovice 1:2 (1:1)
Branky: Pospíšil - Hanák, Mikulášek

Šlapanice - Dubňany 2:4 (1:1)
Branky: Pohorský, Kočí - Lupač 2, Rund, Pluháček

Slavkov - Vacenovice 0:2 (0:0)
Branky: Příkazský, Bábíček

Bavory - Rajhrad 3:1 (1:0)
Branky: Krška, Kafka, Kubánek - Kouřil

 1. Bavory                    21 16 4 1  50 :  13 52
 2. Slavkov                   21 10 5 6  33 :  28 35
 3. Tvrdonice                 21 10 4 7  32 :  29 34
 4. Vacenovice                21 9 7 5  29 :  26 34
 5. Šlapanice                 21 10 3 8  35 :  32 33
 6. Šardice B                 21 10 2 9  34 :  28 32
 7. Dubňany                   21 9 5 7  34 :  28 32
 8. Bučovice                  21 7 6 8  26 :  26 27
 9. Rajhrad                   21 7 5 9  44 :  42 26
10. Hlohovec                  21 6 8 7  34 :  38 26
11. Vel.Pavlovice             21 6 5 10  28 :  33 23
12. Kostice                   21 6 2 13  22 :  44 20
13. Rohatec                   21 5 4 12  34 :  43 19
14. Lanžhot                   21 4 4 13  16 :  41 16

I. B třída dospělých - skupina A

Tišnov - Soběšice 0:2 (0:0)
Branky: Buchtela, Zelenka

Ivanovice n.H. - Bystrc B 4:1 (2:0)
Branky: Holý, Olejníček, Gergely, Jičínský - Fiala

Letovice - Černá Hora 4:2 (1:1)
Branky: Šamšula 2, Hlaváček, Šmeral - Širůček, Hlavička

Olešnice - Otnice 3:1 (3:0)
Branky: Janča 2, Boček - Smetana
ČK: Smetana, Spáčil (oba Otnice)

Šaratice - Dražovice 0:1 (0:0)
Branky: Pelc
ČK: Sedláček (Šaratice)

Újezd - Kunštát 4:2 (1:1)
Branky: Semler, Kubíček, Novotný 2 - Bednář, Šmerda

Němčany - Bohdalice 2:0 (1:0)
Branky: Šimoník, Ledvina

 1. Ivanovice n.H.            21 13 5 3  47 :  20 44
 2. Dražovice                 21 12 4 5  34 :  24 40
 3. Šaratice                  21 12 3 6  41 :  19 39
 4. Újezd                     21 12 2 7  35 :  28 38
 5. Olešnice                  21 11 3 7  32 :  27 36
 6. Kunštát                   21 9 2 10  28 :  32 29
 7. Soběšice                  21 8 4 9  38 :  31 28
 8. Bohdalice                 21 8 4 9  31 :  29 28
 9. Tišnov                    21 8 4 9  34 :  33 28
10. Černá Hora                21 8 4 9  41 :  43 28
11. Otnice                    21 7 5 9  45 :  42 26
12. Bystrc  B                 21 6 3 12  31 :  43 21
13. Letovice                  21 5 2 14  25 :  52 17
14. Němčany                   21 4 3 14  27 :  66 15

I. B třída dospělých - skupina B

Dobšice - Zbýšov 3:0 (1:0)
Branky: Šuba 2, Samaš
ČK: Horký (Zbýšov)

Bohunice B - Višňové 2:2 (0:2)
Branky: Hudec, Šimánek - Cakl, Vondrák

Únanov - Zastávka 5:2 (2:1)
Branky: Vlk 2, Bulín, Dočekal, vlastní - Matouš, Rousek

Vojkovice - Modřice 2:3 (1:3)
Branky: Vacek 2 - Malak, Goiš, Šuvada

Tuřany - St.Lískovec 7:1 (4:0)
Branky: Heřmanský 3, Smetana 2, Kříž, Chladil - Saidl

Šatov - Svratka Brno 3:1 (1:0)
Branky: Peřinka, Berka, Štorek - Prokeš

Hostěradice - Líšeň B 5:0 (2:0)
Branky: Lapeš J., Lapeš M. 2, Lapeš R., Krula
ČK: Raušer (Líšeň B)

 1. Dobšice                   21 15 2 4  54 :  22 47
 2. Tuřany                    21 13 4 4  44 :  23 43
 3. Hostěradice               21 13 1 7  51 :  35 40
 4. Líšeň  B                  21 12 2 7  40 :  33 38
 5. Zastávka                  21 11 4 6  45 :  31 37
 6. Zbýšov                    21 8 6 7  36 :  29 30
 7. Vojkovice                 21 9 1 11  38 :  45 28
 8. Únanov                    21 8 4 9  43 :  51 28
 9. Svratka Brno              21 7 6 8  25 :  27 27
10. Modřice                   21 7 6 8  36 :  43 27
11. Šatov                     21 5 7 9  39 :  48 22
12. Višňové                   21 5 5 11  27 :  39 20
13. Bohunice B                21 5 3 13  32 :  55 18
14. St.Lískovec               21 2 3 16  26 :  55 9

I. B třída dospělých - skupina C

Lednice - MSK Břeclav B 2:4 (0:2)
Branky: Wolgemuth, Holáň – Gajdoš 2,  Kuba, Polášek

Vlkoš - Vel.Bílovice 1:0 (0:0)
Branka: Valenta

Hroz.Lhota - Mutěnice B 7:0 (4:0)
Branky: Lipčík M. 2, Slovák 2, Gavlík 2, Lipčík L.

Bzenec - Podivín 1:0 (0:0)
Branky: Dulovecz Michal
ČK: Řezáč, Švestka M. (oba Podivín)

Blatnice - Žádovice 3:1 (0:1)
Branky: Cícha 2, Balko - Bělohoubek

Milotice - Vracov 1:1 (1:0)
Branky: Šťastný - Příkazský

Hodonín - Žarošice 2:2 (1:1)
Branky: Kučé, Zálešák - Frýbort 2

 1. MSK Břeclav  B            21 14 3 4  44 :  22 45
 2. Vracov                    21 12 5 4  42 :  20 41
 3. Milotice                  21 11 5 5  43 :  26 38
 4. Mutěnice B                21 10 2 9  34 :  40 32
 5. Hroz.Lhota                21 9 4 8  39 :  33 31
 6. Lednice                   21 9 4 8  39 :  38 31
 7. Vel.Bílovice              21 9 3 9  44 :  37 30
 8. Podivín                   21 8 6 7  33 :  27 30
 9. Blatnice                  21 7 6 8  29 :  38 27
10. Vlkoš                     21 6 8 7  23 :  27 26
11. Bzenec                    21 7 4 10  27 :  36 25
12. Hodonín                   21 6 5 10  25 :  40 23
13. Žarošice                  21 5 5 11  33 :  37 20
14. Žádovice                  21 2 4 15  20 :  54 10

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA