Jdi na obsah Jdi na menu
 


I. A třída - skupina A

Ivančice - Novosedly 5:3 (1:1)
Branky: Ryška 2, Čožík 2, Kleibl - Mucala 2, Svoboda

Tasovice - Čebín 1:0 (0:0)
Branky: Dítě

Jevišovice - Vev.Bítýška 7:1 (5:1)
Branky: Novotný 2, Pospíchal, Fiala, Šebela, Schwarz, Krejčí - Koláčný

Bosonohy - volno

1. SC Znojmo B - Medlánky 3:1 (2:1)
Branky: Pechal 2, Sobota - Fryc

IE Znojmo - Kohoutovice nehráno, hosté se nedostavili! 

Mor.Sl. Brno - Sn Brno 3:2 (2:1)
Branky: Tichý, Jabůrek, Veselý - Nevěděl, Plšek

Tasovice   23  17  51  16  55  ( 19 )    
Ivančice   22  15  57  28  49  ( 16 )    
Mor.Slavia   22  11  38  41  37  ( 1 )    
Jevišovice   23  40  35  35  ( 2 )    
Novosedly   23  10  10  41  37  33  ( 0 )    
1.SC Znojmo B  22  10  12  35  49  30  ( -3 )    
Čebín   23  29  26  28  ( -5 )    
Kohoutovice   21  35  35  27  ( -6 )    
Vev.Bítýška   22  42  47  27  ( -6 )    
10  Slovan Brno   22  12  33  42  26  ( -7 )    
11  I E Znojmo   21  10  33  38  25  ( -5 )    
12  Bosonohy   22  14  30  45  18  ( -15 )    
13  Medlánky   22  15  31  56  15  ( -18 )  

I. A třída - skupina B

Slavkov - Vel.Pavlovice 0:1 (0:0)
Branka: Herzán

Bavory - Šlapanice 4:0 (1:0)
Branky: Šustr 2, Šmíd, Novotný

Rajhrad - Lanžhot 2:1 (0:0)
Branky: Kouřil, Mifek - Uher

Vacenovice - Šardice B 3:0 (0:0)
Branky: Šťastný, Příkazský, Bařák

Dubňany - Kostice 5:2 (2:2)
Branky: Trávníček 2, Robín 2, Dohnálek - Požgay, Urbánek

Bučovice - Rohatec 0:2 (0:1)
Branky: Mikéska, Rozsypálek

Tvrdonice - Hlohovec 4:2 (1:1)
Branky: Příkazský 2, Fabičovič 2 - Pekár 2

Bavory   24  18  57  13  59  ( 23 )    
Slavkov   24  11  37  34  38  ( 2 )    
Vacenovice   23  10  33  29  37  ( 4 )    
Tvrdonice   24  11  38  39  37  ( -2 )    
Dubňany   24  10  44  36  36  ( 0 )    
Šlapanice   23  11  38  37  36  ( 0 )    
Šardice B  23  10  10  36  33  33  ( -3 )    
Vel.Pavlovice   24  10  33  33  30  ( -3 )    
Rajhrad   24  11  49  50  29  ( -7 )    
10  Rohatec   24  12  46  45  28  ( -8 )    
11  Bučovice   23  10  27  32  27  ( -6 )    
12  Hlohovec   24  10  37  51  26  ( -10 )    
13  Kostice   24  14  31  51  26  ( -10 )    
14  Lanžhot   24  14  24  47  22  ( -14 )  

I. B třída - skupina A

Újezd - Tišnov 2:1 (1:0)
Branky: Semler, Chalupa - Krejczy

Němčany - Šaratice 1:4 (0:1)
Branky: Ševčík - Polášek S. 2, Polášek M., Sedláček

Bohdalice - Olešnice 1:0 (1:0)
Branka: Podaný

Kunštát - Letovice 1:1 (0:0)
Branky: Horák - Hroz

Dražovice - Ivanovice n.H. 1:1 (1:1)
Branky: Jakeš F. - Moravec

Otnice - Soběšice 2:4 (0:3)
Branky: Spáčil, Rafaj - Neuschl 2, Fišar, vlastní

Černá Hora - Bystrc B 4:1 (2:0)
Branky: Kupsa, Čepa, Klepáček, vlastní - Kahoun

Ivanovice na H.   24  15  52  22  51  ( 15 )    
Újezd   24  15  42  30  47  ( 11 )    
Dražovice   24  13  38  30  44  ( 8 )    
Šaratice   24  13  47  23  43  ( 7 )    
Soběšice   24  11  48  34  37  ( 1 )    
Olešnice   24  11  35  32  37  ( 1 )    
Tišnov   24  10  10  47  35  34  ( 1 )    
Bohdalice   24  10  10  35  32  34  ( -2 )    
Kunštát   24  10  32  36  32  ( -4 )    
10  Čer.Hora   24  11  46  49  31  ( -8 )    
11  Otnice   24  11  53  51  29  ( -7 )    
12  Bystrc B  24  15  33  55  21  ( -15 )    
13  Letovice   24  15  33  60  21  ( -15 )    
14  Němčany   24  17  28  80  15  ( -21 )

I. B třída - skupina B

Šatov - Dobšice 1:4 (1:0)
Branky: Křišťál - Stehlík 2, Samaš, Bitala

Hostěradice - Tuřany 7:2 (2:1)
Branky: Lapeš R. 4, Burger, Krula, Staněk - Heřmanský, Kříž

Líšeň B - Vojkovice 2:4 (0:1)
Branky: Crha, Daněček - Vacek 2, Krška, Bělník

Svratka Brno - Únanov 0:0

St.Lískovec - Bohunice B 1:1 (1:1)
Branky: Dvořák - Hofírek

Modřice - Zbýšov 1:5 (0:3)
Branky: Goiš - Šauer 2, Kameník, Hron, Horký

Zastávka - Višňové 1:2 (0:1)
Branky: Maňásek - Cakl 2

Dobšice   24  18  63  25  56  ( 23 )    
Tuřany   24  15  50  32  49  ( 13 )    
Hostěradice   24  14  61  41  44  ( 8 )    
Zastávka   24  12  49  35  40  ( 1 )    
Líšeň B  24  12  10  44  44  38  ( 2 )    
Vojkovice   24  12  11  49  49  37  ( 1 )    
Zbýšov   24  41  33  33  ( -3 )    
Únanov   24  10  49  56  32  ( -4 )    
Modřice   24  42  51  31  ( -5 )    
10  Svratka Brno   24  10  26  33  28  ( -8 )    
11  Šatov   24  10  47  55  26  ( -10 )    
12  Višňové   24  12  31  43  26  ( -10 )    
13  Bohunice B  24  13  37  59  23  ( -13 )    
14  St.Lískovec   24  18  31  64  10  ( -26 )  

I. B třída - skupina C

Milotice - Lednice 1:2 (0:1)
Branky: Pekařík - Bartošík, Puchala

Hodonín - Blatnice 5:0 (3:0)
Branky: Beck, Sládek, Páleník, Sobotka, Zálešák

Žarošice - Bzenec 2:3 (1:1)
Branky: Frýbort, Vágner - Paták 2, Kasala

Vracov - Hroz.Lhota 1:0 (1:0)
Branka: Kudlík
ČK: Jung (Hroznová Lhota)

Žádovice - Vlkoš 0:3 (0:1)
Branky: David 2, Lunga

Podivín - MSK Břeclav B 0:0  
ČK: Kalužík (Břeclav)

Mutěnice B - Vel.Bílovice 0:1 (0:0)
Branka: Mádl

MSK Břeclav B  24  16  47  22  52  ( 16 )    
Vracov   24  15  51  20  50  ( 14 )    
Milotice   24  12  49  32  42  ( 6 )    
Lednice   24  11  43  42  37  ( 4 )    
Hrozn.Lhota   24  10  41  35  35  ( -1 )    
Vel.Bílovice   24  10  11  46  41  33  ( -3 )    
Vlkoš   23  31  28  32  ( -4 )    
Podivín   24  35  33  32  ( -4 )    
Mutěnice B  23  10  11  34  42  32  ( -4 )    
10  Blatnice   24  10  30  44  30  ( -6 )    
11  Hodonín   24  11  33  42  29  ( -7 )    
12  Bzenec   23  11  30  45  28  ( -8 )    
13  Žarošice   24  13  38  44  21  ( -15 )    
14  Žádovice   23  17  20  58  10  ( -23 )  

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA