I. A třída skupina B: Šest nových trenérů, nováčci Lednice a Rakvice i loňský vítěz Mutěnice
Netradičně i s vítězem minulého ročníku se bude hrát 1.A třída skupina B. Mutěnice odmítly postup do krajského přeboru a budou hrát nadále druhou krajskou soutěž, v níž by měl mančaft kolem kanonýra Koštuříka čeřit i letos přední příčky. Nahoře by se mohly pohybovat také Lanžhot s Vladimírem Malárem, nebo Bořetice s Pavlem Šustrem.
Hned šestice týmů vyměnila v průběhu letní pauzy trenéra. Ratíškovice povede Zdeněk Blaha, Rohatec Marek Antoš, Velké Pavlovice Luděk Šefránek, Tvrdonice Karel Bečka, Břeclav Libor Snopek a Velkou Milan Baranovič. Nováčky jsou Lednice (vítěz 1.B třídy skupiny C), Rakvice (druhý postupující z 1.B třídy skupiny C) a také sestupující z krajského přeboru Velká nad Veličkou.
2. kolo
13.08.2011, 16:30, Rakvice 1932 - Sokol Lanžhot
13.08.2011, 16:30, FK Baník Ratíškovice - Sokol Tvrdonice
13.08.2011, 16:30, Kordárna Velká nad Veličkou - Moravan Lednice
14.08.2011, 10:15, Slavoj Velké Pavlovice - MSK Břeclav B
14.08.2011, 16:30, FK Mutěnice - FC Bučovice
14.08.2011, 16:30, SK Mogul Vacenovice - Slavoj Rohatec
14.08.2011, 16:30, Sokol Bořetice - Dražovice
Představujeme celky 1.A třídy skupiny B
FK Mutěnice
Brankáři: 1 Michal Lupač (1984), 16 Igor Šupa (1986)
Obránci: 7 Lubomír Kupčík (1993), 17 David Bravenec (1990), 2 Lukáš Trávník (1991), 5 Pavel Varmuža (1993), 12 Pavel Němčický (1977)
Záložníci: 11 Milan Válek (1982), 13 Stanislav Brablc (1991), 6 Vít Lamáček (1991), 8 Michal Vydařilý (1989), Jindřich Robek (1981), Tomáš Závorka (1994), Roman Filip (1991), Jakub Čepil (1992)
Útočníci: 10 Radim Holešinský (1992), 9 Dalibor Koštuřík (1981), 14 Marek Kourek (1987), Marcel Čepil (1992)
Realizační tým
Trenér: Petr Zemánek (1973), asistent: Jaroslav Joch (1976), vedoucí mužstva: Vojtěch Vala (1952), masér: Josef Gábor (1973)
Vedení klubu
Petr Bíza - manažer, Svatopluk Němec - hospodářský manažer, Petr Blaha - sportovní manažer, Jan Němec - člen VV
Letní změny
Přišli: Varmuža, Čepil J., Čepil M. - z dorostu, Závorka - přestup Dolní Bojanovice, Filip - přestup Břeclav
Odešli: Kopčil - konec host. z FK Šardice, nyní Boršice, Polachovič - host. FK Šardice, Malušek - přestup FK Šardice, nyní Kyjov, Hlava - v jednání
Sokol Lanžhot
Brankáři: Hrnčíř Patrik, Kovář Jiří, Osička Břetislav
Obránci: Mečiar Marek, Suchánek Pavel, Uher Přemek, Vymyslický Igor, Žaloudek Milan
Záložníci: Bartoš Miroslav, Hakala Martin, Hrnčíř David, Kovašich Juraj, Laurinec Tomáš, Straka Tomáš, Zlámal Tomáš
Útočníci: Darmovzal Petr, Malár Vladimír, Tomek Jakub, Venglovič Jiří
Realizační tým
Trenér: Michálek Antonín, asistent: Jančálek Dalibor, vedoucí: Svačina Petr, masér: Brantalík Jiří
Vedení oddílu
Předseda: Balga Petr, jednatel: Uher Antonín
Letní změny
Přišli: Hrnčíř David, Osička Břetislav, Tomek Jakub – všichni návrat z hostování, Kovašich Juraj – přestup ASK Marz, Laurinec Tomáš – přestup MFK Nováky, Malár Vladimír – přestup ASV Hohenau, Suchánek Pavel – přestup SK Sigma Olomouc
Odešli: Gál David – přestup FK Nafta Gbely, Machač Pavel – ukončení hostování, Veselý Roman – ukončení aktivní činnosti, Višváder Juraj – ukončení hostování
Hrací den: neděle, úřední začátek, stadion Na Šlajsi
Sokol Bořetice
Brankáři: Otáhal Jaroslav, Šťavík Igor
Obránci: Baštař Petr, Krška Martin, Sokolář Pavel, Parolek Richard, Cichra Ladislav, Šlancar Zdeněk
Záložníci: Petrásek David, Petrásek Michal, Novotný Kamil, Šustr Pavel, Gehr Zbyněk, Varmuža Michal
Útočníci: Kadlec Kamil, Dunka Jan, Machala Lukáš, Dufek Michal
Realizační tým
Trenér: Hřiba Stanislav, asistent: Kadlec Jiří, vedoucí mužstva a předseda klubu: Martin Vojtěšek
Zimní změny
Přišli: Dufek Michal, Šťavík Igor - z dorostu, Dunka Jan, Šlancar Zdeněk - Břeclav, Varmuža Michal - Kobylí, Šustr Pavel - Rosice, Gehr Zbyněk, Otáhal Jaroslav - návrat z hostování
Odešli: Galla, Brychta, Šmíd, Kubánek, Fous, Schwarz
FK Baník Ratíškovice
Brankáři: Mačuda Jakub, Foltýn Miroslav
Obránci: Koplík Milan, Machala Petr, Dobeš Pavel, Kadlčík Marek, Petrů Zdeněk, Křižka Zdeněk
Záložníci: Blaha Bronislav, Kotásek Petr, Kundrata Tomáš, Svoboda Tomáš, Kordula Martin, Kopl Radim
Útočníci: Voříšek Michal, Voříšek Tomáš, Ňorek Lukáš, Dohnálek Zdeněk, Bábíček Jakub
Realizační tým
Trenér: Blaha Zdeněk, asistent: Dufek Ladislav, vedoucí mužstva: Vacenovský Stanislav
Vedení klubu
Předseda: Ing. Příkaský Petr, místopředseda: Vacenovský Jiří, sekretář: Blaha Zdeněk
Letní změny
Odešli: Koplík Lukáš - hostování RSM Hodonín
Přišli: Voříšek Tomáš - ukončení hostování (Vracov), Voříšek Michal - ukončení hostování (Vacenovice), Blaha Bronislav - přestup 1.FC Slovácko Uherské Hradiště
Dražovice
Brankáři: Karger Zdeněk, Řepka Milan
Obránci: Šmerda Jakub, Karger Jan, Jakeš Martin, Král Ondřej, Bílek Miroslav
Záložníci: Galia Jakub, Novotný Jiří, Vlach Aleš, Minařík Marek, Jakeš František ml., Křap Lukáš
Útočníci: Svoboda Dušan, Pelc Tomáš, Bílek Eduard
Realizační tým
Trenér: Jakeš František st., asistent: Minařík Marek, vedoucí mužstva: Levíček Radovan, masér: Toman Jan
Předseda klubu: Hála Karel
Letní změny
Přišli: Král Ondřej - hostování Rostex Vyškov, Galia Jakub - hostováni Rostex Vyškov, Jakeš Martin - hostování FKD, Křap Lukáš - hostování Habrovany
Odešli: Měřínský Petr - hostování FKD, Píšek Stanislav - hostování Bohunice
FC Bučovice
Brankář: Hanák Martin
Obránci: Brožina Jan, Hejný Jaroslav, Kachlík Tomáš, Mikulášek Vladimír, Špičák Pavel, Tichý Pavel
Záložníci: Handlíř Michal, Koudelka Petr, Klíč David, Štrublík Vladimír, Vágner David
Útočníci: Bil Martin, Kubík Tomáš, Zapletal Petr
Realizační tým
Trenér: Mgr. Špičák Alois, asistent: Fenyk Josef, vedoucí: Handlíř Pavel, zdravotník: Posolda Jan
Letní změny
Přišli: Klíč David (hostování ze Ždánic), Kubík Tomáš (hostování z Vicemilic)
Odešli: Lesovský Lukáš (konec hostování), Minks Lubomír (konec hostování)
Předseda klubu: JUDr. Radoslav Sokola
MSK Břeclav B
Brankáři: Kreizl Martin (1992)
Obránci: Vejvančický Roman (1992), Kalužík Juraj (1983), Kurial Rostislav (1992), Vinklárek Jiří (1991), Machovský František (1992), Matuškovič Petr (1992), Trensinger Vladimír (1984), Kalčík Antonín (1973)
Záložníci: Hromek Jaroslav (1992), Levčík Patrik (1992), Paulík Jiří (1991), Dolíhal Petr (1988)
Útočníci: Janulík Tomáš (1990), Pospiš Tomáš (1992), Herman Alexander (1991), Šagát Pavel (1988)
Realizační tým
Trenér: Snopek Libor, asistent: Dvořák Ivan, vedoucí: Konečný Roman, lékař: Mudr. Milan Novotný
Vedení klubu
Předseda: Ing. Jiří Kalužík, sportovní ředitel: Vladimír Michal, jednatel: Ing. Juraj Kalužík, sekretář: Mgr. Zdeněk Janíček
Letní změny
Přišli: Vejvančický, Kurial, Hromek, Machovský, Levčík, Pospiš, Matuškovič - z dorostu
Odešli: Elsner, Zámečník – CHarvátská Nová Ves, Tresinger Jan - Sedlec
SK Mogul Vacenovice
Brankaři: Hanzalík Marek, Jaštík Marek
Obránci: Bábíček René, Chvátal Miroslav, Chvátal Libor, Kotásek Jan, Macek Jakub, Šťastný Pavel
Záložníci: Bařák Václav, Grufík Jiří, Jakubíček Michal, Příkazský Milan, Příkazský Radek, Sladký Miroslav, Vacenovský Tomáš
Útočníci: Bařák Marek, Křižka Jakub, Školař Jan, Novotný Miroslav
Realizační tým
Trenér: Kopl Petr, asistent trenéra: Broda Luděk, vedoucí mužstva: Tomčala Antonín, masér - zdravotník: Konečný Petr, kustod: Chvostal Jan
Vedení klubu
Předseda: Kacr Radim, místopředseda: Bařák Ladislav, sekretář: Steinhübel Marian Letní změny
Přišli: Bábíček René, Macek Jakub - návrat po přerušení kariéry, Jakubíček Michal, Školař Jan - návrat z hostování, Novotný Miroslav - z dorostu, Křižka Jakub - na hostování z FC Kyjov 1919
Odešli: Voříšek Michal - ukončení hostování, Gasnárek Tomáš - ukončení kariéry ze zdravotních důvodů, Nedvěd Zdeněk, Grufík Pavel, Grufík Zdeněk, Ingr Michal, Šrédl Pavel - všichni přerušení kariery se zdravotních důvodů
Sokol Tvrdonice
Brankáři: Uher Vítězslav, Trecha Aleš
Obránci: Kostrhůn Jiří, Růžička Tomáš, Trčka Jan, Rebenda David, Menšík Ivan, Krupica Dušan
Záložníci: Trubač Antonín, Kouřílek Michal, Janulík Petr, Polášek Darek, Fabičovič Jan, Krupica Filip
Útočníci: Dujsík Milan, Konečný Marián
Realizační tým
Trenér: Ing. Bečka Karel, vedoucí mužstva: Krupica Dušan, masér, kustod, lékař: Motl Stanislav
Vedení klubu
Předseda: Kaluža Vladimír, členové výboru: Trecha Milan, Škrobáček Pavel, Létal Stanislav, Drábek Štefan, Veselý Milan, Tuček Miroslav, Balga Jan
Letní změny
Přišli: Konečný Marián - Slovensko, Kostrhůn Jiří, Janulík Petr - z B mužstva, Krupica Filip - z dorostu
Odešli: Dvořáček Ladislav - Lednice, Salajka Tomáš, Sirotka Jiří - v jednání
Slavoj Rohatec
Brankáři: Flíček Jaroslav, Justel David
Obránci: Konečný Pavel, Netík Tomáš, Doležal David, Vrba Lukáš, Zicho Roman, Bidmon Petr, Běloch Luboš
Záložníci: Tomšej Jakub, Snášel David, Konštanda David, Korbel Ladislav, Sloboda Tomáš
Útočníci: Ruszkowski Adam, Mikéska František, Matůšek Igor, Schenel Jakub
Realizační tým
Trenér: Antoš Marek, asistent a vedoucí mužstva: Anšlág Pavel
Vedení klubu
Předseda: Tomšej Rostislav, členové výboru: Hovězák Václav, Lábadi Robert, Zich Radim, Macháček Petr, Drábek František, Chalupa Erik, Krša Josef
Letní změny
Přišli: Bidmon, Mutůšek - RSM Hodonín, Snášel, Ruszkowski - návrat z host. Sudoměřice, Tomšej, Běloch - z dorostu, Schenel - 1.FC Slovácko
Odešli: Rosypálek Zbyněk - Mikulčice, Tomšej Vít, Anšlág Ondřej - Sudoměřice
Kordárna Velká nad Veličkou
Brankáři: Sládeček Tomáš, Lipár Dominik
Obránci: Spazier Marek, Machálek Rostislav, Kohůt Miroslav, Horák Petr, Šácha Dušan, Mikeska Martin
Záložníci: Valášek Petr, Pavlinec Pavel, Bíla Ondřej, Macko Dušan, Macko Lukáš,
Útočníci: Hrbáč Erik, Pravda Jiří, Sládeček Marián, Kohůt Petr
Realizační tým
Trenér: Baranovič Milan, asistent: Kohůt Petr, vedoucí mužstva: Nekarda Josef, masér, kustod, lékař: Lipár Antonín
Vedení klubu
Předseda: Kohůt Petr, členové výboru: Holubík Petr, Štefánek Bronislav, Kohůt Stanislav, Prachař Tomáš, Drábek Vladislav, Spazier Radek
Letní změny
Přišli: Spazier Marek - hostování z FK Šardice, Bíla Ondřej - hostování z Hr. Lhota
Odešli: Vardan Bohumil - neprodlouženo hostování
Moravan Lednice
Brankáři: Hanzel Josef, Podškubka Jan
Obránci: Dvořáček Ladislav, Kříž Michal, Lukovics Ladislav, Rehák Vladimír, Šuldes Jaroslav, Wolgemuth David, Wolgemuth Tomáš
Záložníci: Hílek Peter, Kaňa Petr, Pálka Tomáš, Pospiš Matěj, Průdek Lubomír, Svoboda Marek, Ševčík Michal
Útočníci: Fóbl Miroslav, Holešínský Jaroslav, Konvičný Zdeněk, Markovič František
Realizační tým
Trenér: Forman Petr, asistent: Fungáč Dušan, vedoucí mužstva: Tuček Evžen
Vedení klubu
Předseda: Ing. Kasala Kamil, členové výboru: Forman Petr, Horáček Jaroslav, Javůrek Jaroslav, Lukášek Roman, Mynařík Josef, Schallenberger Kamil, Schallenberger Miroslav, Ševčík Michal
Letní změny
Přišli: Pálka Tomáš - hostování ze Sokola Zaječí, Průdek Lubomír - návrat z Rakouska
Odešli: Lanta Zdeněk - ukončení hostování z Nového Města nad Metují, Lahodný Jiří - ukončení hostování z Fotbalu Kunovice
SK Rakvice
Brankáři: Tomáš Málek, Radek Cibulka
Obránci: Vladan Prachař, Jan Kadlec, Ondřej Pavlíček, Kamil Vajbar, Antonín Chrástek
Záložníci: Michael Ruber, Jiří Juřena, Kamil Prachař, Radek Blažek, Vít Valenta, Martin Mareček, Aleš Vašíček
Útočníci: Radek Pátek, Lukáš Ráztočný, Adam Průdek
Realizační tým
Trenér: Stanislav Suský, asistent: Jaroslav Konečný, vedoucí mužstva: Libor Sláma, masér, kustod, lékař: Libor Gabriel
Vedení klubu
Předseda: Luděk Zlámal, členové výboru: Libor Sláma, Jaroslav Konečný, Václav Lukeš, Bronislav Malinka
Letní změny
Přišli: Aleš Vašíček – SR, Ondřej Pavlíček – Sokol Přítluky, Jiří Juřena – Sokol Přítluky, Martin Mareček a Adam Průdek – ukončení hostování v Sokolu Zaječí, Vít Valenta – návrat po roční pauze, způsobené zraněním
Odešli: Stanislav Suský, Lukáš Pohl, Lukáš Švásta, Lukáš Tesařík – všichni Sokol Přítluky, Tomáš Haman – Hlohovec, Erik Puc – Slavoj Velké Pavlovice, Petr Gamba – ukončení hostování