Historie jihomoravského fotbalu - sezóna 2004/2005
Krajský přebor
1. Líšeň 30 19 7 4 59 : 31 64
2. Židenice 30 19 2 9 63 : 29 59
3. Mokrá 30 16 6 8 51 : 40 54
4. Šardice 30 13 9 8 40 : 35 48
5. Rájec 30 12 7 11 40 : 40 43
6. Ráječko 30 13 4 13 41 : 34 43
7. Mikulov 30 12 6 12 57 : 40 42
8. Bohunice 30 10 10 10 43 : 36 40
9. Rosice 30 11 7 12 49 : 43 40
10. Boskovice 30 10 8 12 34 : 50 38
11. Vacenovice 30 11 5 14 35 : 41 38
12. Hrušky 30 10 7 13 41 : 52 37
13. Ratíškovice 30 10 6 14 35 : 44 36
14. Veselí n/M. 30 8 8 14 34 : 48 32
15. Slavkov 30 8 4 18 25 : 55 28
16. Vel.Pavlovice 30 7 6 17 30 : 59 27
Kompletní výsledkový servis KP najdete ZDE.
I. A třída skupina A
1. Miroslav 26 17 4 5 61 : 23 55
2. Tasovice 26 15 5 6 45 : 27 50
3. Novosedly 26 14 5 7 36 : 31 47
4. Blansko 26 12 9 5 49 : 34 45
5. Jevišovice 26 12 8 6 43 : 26 44
6. Bosonohy 26 10 8 8 35 : 36 38
7. Kuřim 26 9 6 11 35 : 40 33
8. Ivančice 26 8 9 9 32 : 33 33
9. Čebín 26 9 4 13 34 : 42 31
10. M.Krumlov 26 8 4 14 28 : 37 28
11. 1.SC Znojmo B 26 7 7 12 31 : 39 28
12. Vev.Bítýška 26 7 7 12 37 : 59 28
13. Kunštát 26 7 5 14 38 : 54 26
14. Šanov 26 2 9 15 19 : 42 15
Kompletní výsledkový servis I. A třídy skupiny A najdete ZDE.
I. A třída skupina B
1. Sparta Brno 26 19 4 3 59 : 16 61
2. Hlohovec 26 17 5 4 47 : 21 56
3. Velká n/V. 26 16 2 8 55 : 32 50
4. Šlapanice 26 15 4 7 49 : 35 49
5. Lanžhot 26 13 7 6 36 : 28 46
6. Dědice 26 10 5 11 46 : 44 35
7. Rajhrad 26 11 1 14 42 : 46 34
8. Bučovice 26 10 3 13 36 : 46 33
9. Kostice 26 9 3 14 35 : 49 30
10. Vracov 26 7 8 11 38 : 45 29
11. Dubňany 26 7 8 11 39 : 42 29
12. Rohatec 26 8 4 14 52 : 57 28
13. Hodonín 26 5 4 17 32 : 51 19
14. Pozořice 26 4 4 18 29 : 83 16
Kompletní výsledkový servis I. A třídy skupiny B najdete ZDE.
I. B třída skupina A
1. Tišnov 26 18 3 5 65 : 36 57
2. Bohdalice 26 15 1 10 55 : 48 46
3. Sn Brno 26 14 3 9 53 : 35 45
4. Medlánky 26 14 3 9 52 : 37 45
5. Bystrc B 26 13 4 9 47 : 49 43
6. Ivanovice na H. 26 11 4 11 45 : 36 37
7. Komín 26 10 7 9 36 : 42 37
8. Dražovice 26 10 6 10 43 : 42 36
9. Soběšice 26 9 7 10 37 : 40 34
10. Drnovice u L. 26 9 6 11 59 : 55 33
11. Blansko B 26 9 6 11 48 : 47 33
12. Olešnice 26 9 3 14 44 : 55 30
13. Slatina 26 5 6 15 36 : 52 21
14. Vel.Opatovice 26 5 3 18 35 : 81 18
Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny A najdete ZDE.
I. B třída skupina B
1. Újezd 26 19 4 3 52 : 24 61
2. MR Znojmo 26 15 4 7 81 : 44 49
3. Zastávka 26 13 5 8 52 : 26 44
4. Šaratice 26 12 4 10 57 : 35 40
5. Mor.Slavia 26 11 6 9 39 : 30 39
6. Popice 26 10 6 10 38 : 43 36
7. Hatě 26 10 6 10 37 : 49 36
8. Střelice 26 10 6 10 40 : 50 36
9. Bohunice B 26 8 9 9 40 : 43 33
10. Zbýšov 26 10 3 13 45 : 49 33
11. Kohoutovice B 26 8 7 11 46 : 56 31
12. Únanov 26 9 4 13 45 : 63 31
13. Křenovice 26 7 1 18 40 : 73 22
14. Popůvky 26 5 5 16 39 : 66 20
Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny B najdete ZDE.
I. B třída skupina C
1. Tvrdonice 26 18 2 6 64 : 38 56
2. Hroz.Lhota 26 14 5 7 55 : 39 47
3. Blatnice 26 14 3 9 45 : 37 45
4. Milotice 26 13 2 11 50 : 42 41
5. Podivín 26 11 8 7 32 : 25 41
6. Šardice B 26 11 7 8 52 : 40 40
7. Vel.Bílovice 26 11 5 10 42 : 46 38
8. Bzenec 26 10 3 13 44 : 50 33
9. Žarošice 26 9 6 11 41 : 39 33
10. Kyjov B 26 10 3 13 47 : 42 33
11. Lednice 26 9 5 12 37 : 40 32
12. Mor.N.Ves 26 8 7 11 38 : 44 31
13. Hovorany 26 9 3 14 31 : 52 30
14. Mikulčice 26 4 3 19 21 : 65 15
Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny C najdete ZDE.
Krajský přebor staršího dorostu
1. M.Krumlov 26 20 2 4 68 : 19 62
2. Blansko 26 17 4 5 72 : 36 55
3. Hodonín 26 16 6 4 47 : 16 54
4. Sparta Brno B 26 14 6 6 62 : 40 48
5. 1.FKD B 26 15 2 9 57 : 36 47
6. Boskovice 26 11 2 13 39 : 48 35
7. Rousínov 26 9 8 9 40 : 43 35
8. 1.SC Znojmo B 26 10 4 12 35 : 56 34
9. Sn Břeclav 26 9 3 14 46 : 60 30
10. Bohunice 26 8 4 14 56 : 78 28
11. Slatina 26 8 2 16 39 : 54 26
12. Líšeň 26 7 5 14 43 : 55 26
13. Pohořelice 26 6 3 17 29 : 68 21
14. Bosonohy 26 4 5 17 34 : 58 17
Krajský přebor mladšího dorostu
1. 1.FKD B 26 18 5 3 76 : 24 59
2. Blansko 26 19 1 6 84 : 35 58
3. Hodonín 26 14 3 9 53 : 35 45
4. Slatina 26 13 5 8 67 : 44 44
5. Bohunice 26 13 5 8 75 : 44 44
6. Boskovice 26 13 4 9 60 : 57 43
7. Sparta Brno B 26 12 6 8 52 : 42 42
8. Rousínov 26 11 5 10 55 : 50 38
9. 1.SC Znojmo B 26 11 2 13 57 : 78 35
10. Líšeň 26 9 5 12 43 : 48 32
11. Sn Břeclav 26 10 1 15 46 : 51 31
12. M.Krumlov 26 5 7 14 31 : 58 22
13. Bosonohy 26 5 4 17 36 : 81 19
14. Pohořelice 26 2 1 23 31 : 119 7
I. třída dorostu skupina A
1. Kuřim 26 19 3 4 78 : 30 60
2. Tišnov 26 18 5 3 75 : 26 59
3. Žabovřesky 26 15 5 6 57 : 24 50
4. Mor.Slavia 26 15 4 7 74 : 46 49
5. Vel.Opatovice 26 13 4 9 60 : 45 43
6. Olešnice 26 10 6 10 49 : 46 36
7. Blansko B 26 11 2 13 50 : 73 35
8. Vev.Bítýška 26 11 2 13 57 : 72 35
9. Letovice 26 9 5 12 54 : 60 32
10. Rájec 26 9 3 14 37 : 59 30
11. Žebětín 26 8 5 13 36 : 53 29
12. Medlánky 26 6 8 12 43 : 56 26
13. Kohoutovice 26 7 5 14 39 : 65 26
14. Kunštát 26 0 5 21 24 : 78 5
I. třída dorostu skupina B
1. Hrušovany 26 19 2 5 74 : 29 59
2. Jevišovice 26 19 2 5 75 : 28 59
3. Mikulov 26 15 6 5 55 : 22 51
4. Tasovice 26 15 4 7 56 : 34 49
5. Miroslav 26 11 7 8 46 : 37 40
6. Ivančice 26 10 7 9 53 : 47 37
7. Kohoutovice B 26 10 6 10 28 : 35 36
8. Únanov 26 10 5 11 39 : 48 35
9. Rosice 26 9 7 10 64 : 46 34
10. Nikolčice 26 9 6 11 29 : 46 33
11. Novosedly 26 10 3 13 54 : 63 33
12. Šlapanice 26 10 3 13 44 : 45 33
13. Zbýšov 26 2 2 22 15 : 94 8
14. Valtice 26 1 4 21 12 : 70 7
I. třída dorostu skupina C
1. Šardice B 26 21 1 4 113 : 38 64
2. Lanžhot 26 17 4 5 87 : 26 55
3. Mutěnice 26 17 3 6 63 : 24 54
4. Vacenovice 26 14 2 10 54 : 37 44
5. Bučovice 26 13 5 8 60 : 38 44
6. Kněždub 26 12 7 7 43 : 27 43
7. Vel.Pavlovice 26 12 4 10 50 : 57 40
8. Ždánice 26 11 6 9 57 : 34 39
9. Ratíškovice 26 9 7 10 62 : 66 34
10. Dubňany 26 8 4 14 49 : 77 28
11. Hovorany 26 8 3 15 38 : 70 27
12. Podivín 26 5 10 11 40 : 61 25
13. Brankovice 26 3 3 20 29 : 88 12
14. Lipov 26 1 3 22 17 : 119 6
Krajský přebor starších žáků
1. 1.FC Brno B 22 15 2 5 75 : 23 47
2. Sn Břeclav 22 14 3 5 44 : 26 45
3. Šardice B 22 14 2 6 55 : 40 44
4. Hrušovany 22 12 7 3 34 : 25 43
5. Bohunice 22 12 2 8 60 : 38 38
6. Židenice 22 10 4 8 43 : 29 34
7. Kyjov 22 7 5 10 18 : 29 26
8. Veselí n/M. 22 7 2 13 32 : 54 23
9. Hodonín 22 5 7 10 30 : 51 22
10. 1.FKD B 22 6 2 14 32 : 67 20
11. Slatina 22 5 2 15 25 : 42 17
12. Miroslav 22 3 6 13 16 : 40 15
Krajský přebor mladších žáků
1. Šardice B 22 18 2 2 105 : 22 56
2. 1.FC Brno B 22 16 4 2 91 : 33 52
3. Kyjov 22 16 3 3 78 : 26 51
4. Hrušovany 22 11 5 6 41 : 34 38
5. 1.FKD B 22 11 3 8 54 : 61 36
6. Bohunice 22 9 5 8 55 : 36 32
7. Hodonín 22 6 8 8 32 : 31 26
8. Slatina 22 7 5 10 45 : 56 26
9. Sn Břeclav 22 7 2 13 37 : 48 23
10. Veselí n/M. 22 4 6 12 26 : 70 18
11. Židenice 22 3 2 17 22 : 77 11
12. Miroslav 22 0 3 19 18 : 110 3
I. třída starších žáků skupina A
1. Komín 22 19 1 2 89 : 17 58
2. Blansko 22 14 3 5 102 : 17 45
3. Kuřim 22 14 3 5 69 : 23 45
4. Rousínov 22 11 4 7 56 : 33 37
5. Letovice 22 11 1 10 67 : 37 34
6. Bystrc 22 11 0 11 52 : 33 33
7. Bučovice 22 10 2 10 48 : 51 32
8. Čebín 22 8 4 10 34 : 49 28
9. Vyškov 22 8 2 12 48 : 45 26
10. Vel.Opatovice 22 6 2 14 25 : 85 20
11. Drnovice u L. 22 4 1 17 25 : 151 13
12. Rájec 22 3 3 16 21 : 95 12
I. třída mladších žáků skupina A
1. Rousínov 22 18 1 3 113 : 22 55
2. Bystrc 22 16 2 4 109 : 19 50
3. Blansko 22 16 1 5 170 : 27 49
4. Kuřim 22 15 1 6 107 : 22 46
5. Letovice 22 15 1 6 79 : 27 46
6. Bučovice 22 12 3 7 80 : 50 39
7. Rájec 22 11 3 8 69 : 36 36
8. Vyškov 22 8 3 11 69 : 56 27
9. Čebín 22 5 2 15 53 : 76 17
10. Vel.Opatovice 22 3 3 16 31 : 84 12
11. Drnovice u L. 22 1 1 20 15 : 296 4
12. Komín 22 1 1 20 11 : 191 4
I. třída starších žáků skupina B
1. 1.SC Znojmo B 22 16 2 4 54 : 22 50
2. Líšeň 22 16 2 4 67 : 32 50
3. Mor.Slavia 22 16 1 5 71 : 38 49
4. M.Krumlov 22 13 1 8 74 : 39 40
5. Bosonohy 22 12 3 7 43 : 36 39
6. Zastávka 22 11 3 8 50 : 32 36
7. Sparta Brno B 22 11 1 10 80 : 51 34
8. Tasovice 22 6 4 12 35 : 52 22
9. Pohořelice 22 6 1 15 31 : 58 19
10. Hustopeče 22 5 3 14 40 : 69 18
11. MCV Brno 22 5 2 15 22 : 70 17
12. Únanov 22 2 3 17 23 : 91 9
I. třída mladších žáků skupina B
1. Sparta Brno B 22 19 1 2 107 : 11 58
2. Tasovice 22 17 1 4 88 : 31 52
3. Mor.Slavia 22 15 2 5 68 : 25 47
4. Líšeň 22 15 0 7 89 : 32 45
5. Hustopeče 22 11 2 9 61 : 51 35
6. MCV Brno 22 11 1 10 32 : 57 34
7. 1.SC Znojmo B 22 8 3 11 54 : 60 27
8. Zastávka 22 8 3 11 45 : 69 27
9. M.Krumlov 22 6 3 13 36 : 77 21
10. Pohořelice 22 6 3 13 33 : 68 21
11. Bosonohy 22 3 2 17 47 : 84 11
12. Únanov 22 2 1 19 13 : 108 7
I. třída starších žáků skupina C
1. Poštorná 22 18 3 1 66 : 10 57
2. Hodonín B 22 12 8 2 38 : 16 44
3. Sn Břeclav B 22 14 2 6 57 : 22 44
4. Hovorany 22 12 5 5 49 : 38 41
5. Veselí n/M. B 22 9 3 10 46 : 44 30
6. Ratíškovice 22 8 4 10 30 : 36 28
7. Kněždub 22 7 6 9 38 : 41 27
8. Hrušky 22 8 2 12 32 : 39 26
9. Brankovice 22 6 5 11 36 : 63 23
10. Lanžhot 22 6 2 14 37 : 46 20
11. Vacenovice 22 4 5 13 27 : 72 17
12. Velká n/V. 22 3 5 14 34 : 63 14
I. třída mladších žáků skupina C
1. Hrušky 22 18 2 2 97 : 30 56
2. Poštorná 22 18 0 4 110 : 20 54
3. Ratíškovice 22 17 2 3 122 : 17 53
4. Velká n/V. 22 13 2 7 64 : 33 41
5. Brankovice 22 11 3 8 70 : 48 36
6. Sn Břeclav B 22 10 1 11 52 : 61 31
7. Hovorany 22 8 6 8 48 : 58 30
8. Hodonín B 22 9 2 11 43 : 54 29
9. Veselí n/M. B 22 5 5 12 37 : 67 20
10. Lanžhot 22 5 2 15 27 : 88 17
11. Kněždub 22 2 3 17 19 : 143 9
12. Vacenovice 22 1 2 19 19 : 89 5