Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Historie jihomoravského fotbalu - sezóna 2002/2003

Krajský přebor

1. Rousínov  30  17  8  5  64:38  59 - postup
2. Boskovice  30  18  4  8  58:35  58
3. Šardice  30  16  6  8  49:36  54
4. Ráječko  30  15  6  9  58:37  51
5. Rájec  30  15  5  10  58:42  50
6. Bohunice  30  14  7  9  74:49  49
7. Vacenovice  30  12  9  9  56:44  45
8. Veselí  30  12  6  12  52:55  42
9. Velké Pavlovice  30  10  7  13  49:56  37
10. Mikulov  30  10  7  13  35:50  37
11. ČKD Blansko  30  10  6  14  43:68  36
12. ČAFC  30  9  8  13  42:41  35
13. Slavkov  30  9  5  16  41:52  32
14. Hrušky  30  9  5  16  40:61  32
15. Rajhrad  30  8  4  18  39:65  28 - sestup
16. Kunštát  30  7  5  18  42:71  26 - sestup

Kompletní výsledkový servis KP najdete ZDE.

I. A třída skupina A

1. Hrušovany nad Jevišovkou  26  19  4  3  61:24  61 - postup
2. Miroslav  26  18  4  4  53:28  58
3. Sparta Brno  26  15  2  9  41:32  47
4. Jevišovice  26  11  6  9  50:37  39
5. Veverská Bítýška  26  10  4  12  39:49  34
6. Novosedly  26  8  9  9  45:50  33
7. Čebín  26  9  6  11  37:45  33
8. Tasovice  26  8  8  10  38:36  32
9. Ivančice  26  9  5  12  39:45  32
10. Kuřim  26  9  5  12  35:47  32
11. Moravský Krumlov  26  9  4  13  50:56  31
12. Komín  26  9  2  15  36:43  29
13. Šanov  26  9  2  15  33:43  29
14. Slovan Brno  26  7  3  16  29:51  24 - sestup

Kompletní výsledkový servis I. A třídy skupiny A najdete ZDE.

I. A třída skupina B

1. Líšeň  26  17  8  1  76:20  59 - postup
2. Rohatec  26  14  3  9  52:41  45
3. Šlapanice 26  12  7  7  47:28  43
4. Dubňany  26  12  6  8  56:49  42
5. Pozořice  26  12  5  9  50:33  41
6. Hlohovec  26  11  4  11  48:46  37
7. Vracov  26  9  8  9  38:41  35
8. Dědice  26  9  7  10  49:51  34
9. Hodonín  26  8  8  10  34:32  32
10. Bučovice  26  9  4  13  32:41  31
11. Kostice  26  8  7  11  40:52  31
12. Kyjov B  26  9  4  13  37:51  31
13. Mikulčice  26  8  1  17  35:72  25 - sestup
14. Bzenec  26  4  8  14  36:73  20 - sestup

Kompletní výsledkový servis I. A třídy skupiny B najdete ZDE.

I. B třída skupina A

1. Mokrá-Horákov  26  16  5  5  39:18  53 - postup
2. Medlánky  26  14  7  5  50:27  49
3. Soběšice  26  13  4  9  50:37  43
4. Tišnov  26  12  7  7  51:38  43
5. Šaratice  26  13  4  9  45:38  43
6. Drnovice u Lysic  26  10  4  12  41:49  34
7. Bohdalice  26  10  4  12  39:47  34
8. Křenovice  26  10  3  12  43:53  33
9. Olešnice  26  10  3  13  33:43  33
10. Kohoutovice  26  9  5  12  42:41  32
11. Velké Opatovice  26  9  5  12  40:46  32
12. Skalice nad Svitavou  26  9  4  13  37:56  31
13. Řečkovice  26  9  3  14  45:51  30 - sestup
14. Rudice  26  7  4  15  40:50  25 - sestup

Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny A najdete ZDE.

I. B třída skupina B

1. Rosice 26 23 1 2 99:14 70 - postup
2. 1.SC Znojmo B 26 20 3 3 88:21 63
3. Popůvky 26 12 7 7 47:37 43
4. Bohunice B 26 12 4 10 43:52 40
5. Újezd 26 12 3 11 46:39 39
6. Zastávka 26 9 11 6 31:24 38
7. Pohořelice 26 11 4 11 39:47 37
8. Únanov 26 11 3 12 47:47 36
9. Bosonohy 26 7 7 12 46:54 28
10. Prace 26 9 1 16 29:49 28
11. Slatina 26 7 6 13 50:69 27
12. Horní Kounice 26 7 5 14 40:56 26 - sestup
13. Moutnice 26 5 6 15 28:80 21 - sestup
14. Hustopeče 26 4 5 17 24:68 17 - sestup

Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny B najdete ZDE.

I. B třída skupina C

1. Lanžhot  26  19  3  4  56:23  60 - postup
2. Hroznová Lhota  26  17  4  5  60:31  55
3. Milotice  26  12  8  6  38:28  44
4. Mutěnice B  26  13  4  9  50:49  43
5. Velká nad Veličkou  26  11  8  7  44:32  41
6. Žarošice  26  11  7  8  30:32  40
7. Kněždub  26  9  8  9  34:40  35
8. Moravská Nová Ves  26  8  8  10  53:41  32
9. Tvrdonice  26  10  2  14  42:44  32
10. Podivín  26  9  5  12  39:50  32
11. Šardice B  26  7  8  11  37:48  29
12. Lednice  26  8  4  14  47:45  28
13. Kostelec u K.  26  6  5  15  28:45  23 - sestup
14. Dolní Bojanovice  26  4  2  20  17:67  14 - sestup

Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny C najdete ZDE.

Krajský přebor staršího dorostu

1. ČAFC Židenice - postup
2. Veselí nad Moravou
3. ASK Blansko
4. Sparta Brno
5. Boskovice
6. Břeclav
7. Znojmo B
8. Rousínov
9. Bohunice
10. Hodonín
11. Líšeň - sestup
12. Rájec - sestup
13. Bučovice - sestup
14. Hrušky - sestup

Kanonýři: 17 - Coural (ČAFC), Bednář (ASK Blansko), 15 - Czuscz (Znojmo B), 14 - Srba (ASK Blansko), Kehm (Veselí), Zajac (ČAFC), 13 - Daněček (Líšeň)

Krajský přebor mladšího dorostu

1. ČAFC Židenice
2. Bohunice
3. Znojmo B
4. Sparta Brno
5. Rousínov
6. Veselí nad Moravou
7. Bučovice
8. Boskovice
9. Líšeň
10. ASK Blansko
11. Hodonín
12. Břeclav
13. Rájec
14. Hrušky

Kanonýři: 29 - Horáček (ČAFC), 24 - Křivánek (Břeclav), 23 - Březina, 21 - Lindner (oba Bohunice), 17 - Smištík (Veselí), 15 - Lipčík (Veselí), 14 - Pleš (Znojmo B), Šimánek (Bohunice), Pohanka, Balaščák (Sparta Brno), Růžička (Rousínov)

I. třída dorostu skupina A

1. ČKD Blansko - postup
2. Slatina
3. Kuřim
4. Žabovřesky
5. Kunštát
6. Veverská Bítýška
7. Medlánky
8. Tišnov
9. Letovice
10. Velké Opatovice
11. Kotvrdovice
12. Slavkov
13. Němčany - sestup
14. Lažany - sestup

Kanonýři: 32 - Šváb (Kunštát), 24 - Fojt (Žabovřesky), 23 - Vermouzek, 19 - Studený (oba Kuřim), Nečas (ČKD Blansko), 17 - Cenek (Slavkov)

I. třída dorostu skupina B

1. Dolní Kounice - postup
2. Pohořelice
3. Hrušovany nad Jevišovkou
4. Ivančice
5. Miroslav
6. Moravská Slavia Brno
7. Zbýšov
8. Bosonohy
9. Tasovice
10. Novosedly
11. Únanov
12. Hustopeče - sestup
13. MR Brno - sestup
14. Moutnice - sestup

Kanonýři: 33 - Caha, 28 - Jeřábek (oba Dolní Kounice), 23 - Holcman L. (Hrušovany), 22 - Čoupek L., 21 - Ďurkech (oba Bosonohy)

I. třída dorostu skupina C

1. Vacenovice - postup
2. Dubňany
3. Ždánice
4. Lanžhot
5. Valtice
6. Mikulov
7. Hovorany
8. Velké Pavlovice
9. Loko Břeclav
10. Mutěnice
11. Lipov
12. Strážnice - sestup
13. Rohatec - sestup
14. Bzenec - sestup

Krajský přebor starších žáků

1. 1.FC Brno B - postup
2. Hodonín
3. Bystrc
4. Slovan Břeclav
5. Veselí nad Moravou
6. Drnovice B
7. Kyjov
8. Znojmo B
9. ČAFC
10. Kněždub
11. Poštorná
12. Ratíškovice

Kanonýři: 29 - Ovečka (Hodonín), 23 - Daněk (Bystrc), 19 - Pyclík (Veselí), 18 - Polák (ČAFC), 17 - Borák, 16 - Lacko (oba Brno B), 13 - Paul (Znojmo B), Mazuch (Hodonín), Kalina (Bystrc)

Krajský přebor mladších žáků

1. Bystrc
2. Slovan Břeclav
3. Brno B
4. Kyjov
5. Poštorná
6. ČAFC
7. Veselí nad Moravou
8. Kněždub
9. Hodonín
10. Znojmo B
11. Ratíškovice
12. Drnovice B

Kanonýři: 23 - Farný (Bystrc), 15 - Možíš, Krist (oba Kyjov), Farmačka (Brno B), 13 - Lakomý (ČAFC), Tomek (Poštorná), 12 - Sedláček (Slovan Břeclav), 11 - Zifčák L. (Znojmo B), Stanický (Hodonín)

I. třída starších žáků skupina A

1. Bohunice
2. ASK Blansko
3. Slatina
4. MCV Brno
5. Líšeň
6. Drnovice u Lysic
7. Rousínov
8. Čebín
9. ČKD Blansko
10. Zastávka
11. Start Brno
12. Vyškov

Kanonýři: 23 - Fiala Luk. (Bohunice), 20 - Freiwald (ASK Blansko), 19 - Ehrman (Bohunice), 17 - Pernica (ASK Blansko), Rezner (Líšeň), 16 - Divácký (Zastávka), 15 - Chlup (Slatina), 13 - Šudoma (Líšeň), Lachout (MCV)

I. třída mladších žáků skupina A

1. Start Brno
2. Slatina
3. Líšeň
4. Bohunice
5. Rousínov
6. ASK Blansko
7. ČKD Blansko
8. Vyškov
9. Zastávka
10. MCV Brno
11. Drnovice u Lysic
12. Čebín

Kanonýři: 29 - Krejčíř (Rousínov), Milotínský (Líšeň), 24 - Toman (Start), 19 - Černý Zd. (Bohunice), 18 - Bím (Start), 16 - Novák, 15 - Svoboda (oba Slatina), Vrba, Pospíšil (oba Bohunice)

I. třída starších žáků skupina B

1. Hrušovany nad Jevišovkou
2. Bosonohy
3. Miroslav
4. Moravská Slavia Brno
5. Pohořelice
6. Ivančice
7. Moravský Krumlov
8. Žabovřesky
9. Mikulov
10. Bohunice B
11. Jevišovice
12. Tasovice

Kanonýři: 21 - Milotínský (Miroslav), 18 - Havlík Rom., Sojka (oba Bosonohy), Pechal (Hrušovany), 17 - Zelinka (Mikulov), 16 - Švorc, 13 - Nevrtal (oba MS Brno), Mašek (Hrušovany)

I. třída mladších žáků skupina B

1. Hrušovany nad Jevišovkou
2. Pohořelice
3. Moravský Krumlov
4. Bohunice B
5. Miroslav
6. Ivančice
7. Moravská Slavia Brno
8. Tasovice
9. Žabovřesky
10. Mikulov
11. Jevišovice
12. Bosonohy

Kanonýři: 32 - Crha (Žabovřesky), 31 - Adamík (Moravský Krumlov), 27 - Lossmann (Pohořelice), 24 - Szajko, 22 - Konrád (oba Hrušovany), 17 - Vyžrálek (Miroslav), 16 - Varaďa (Hrušovany), 15- Chovanec (Miroslav)

I. třída starších žáků skupina C

1. Lanžhot
2. Bučovice
3. Šardice B
4. Hustopeče
5. Velká nad Veličkou
6. Brankovice
7. Hodonín B
8. Dubňany
9. Velké Bílovice
10. Vacenovice
11. Ždánice
12. Strážnice

Kanonýři: 25 - Tuček Pavel (Lanžhot), 24 - Štrublík, 16 - Kučera Luk. (oba Bučovice), Loprais (Šardice B), 15 - Plotnárek (Hustopeče), 14 - Vašíček (Bučovice), Mikulica (Velké Bílovice), Chludil Mar. (Dubňany)

I. třída mladších žáků skupina C

1. Šardice B
2. Bučovice
3. Dubňany
4. Lanžhot
5. Hodonín B
6. Brankovice
7. Velké Bílovice
8. Strážnice
9. Hustopeče
10. Velká nad Veličkou
11. Vacenovice
12. Ždánice

Kanonýři: 40 - Bil (Bučovice), 30 - Beneš Rad. (Lanžhot), 27 - Duchoň Mich. (Hustopeče), 25 - Kordula (Dubňany), Myšík (Strážnice), 24 - Komorný (Hodonín B), 22 - Osička Jan (Velké Bílovice), 21 - Hakala (Lanžhot)