Jdi na obsah Jdi na menu
 


Neúspěšně vstoupili do nového ročníku Moravskoslezské ligy fotbalisté Břeclavi. Když ve Frýdku-Místku utržili velký debakl 5:0. To Brno B vstoupilo se sezony o mnoho lépe. Z Olomouce - Řepčína veze 3 body za výhru nad Olomoucí  B 3:1. Dvě branky vstřelil Vrtěna, o první se postaral Borák.

 

1. kolo

SK Sigma Olomouc B - 1.FC Brno B 1:3 (0:3)   

Fotbal Frýdek-Místek - Městský SK Břeclav  5:0 (2:0)

FK Apos Blansko - FC Hlučín     

FC Tescoma Zlín B - FC Dosta Bystrc-Kníničky     

SK Sulko-Zábřeh - FK Mutěnice     

1.SC Znojmo - 1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)

 

Soupisky



MSK Břeclav

Brankáři: Galla David, Prokop Lukáš

Obránci: Jurga Igor, Michal Ivo, Pokorný Ondřej, Polášek Darek, Schwarz Petr

Záložníci: Demjanovič Marek, Diviš Radim, Dolíhal Petr, Dvořák Ivan, Gajdoš Jiří, Simandl Pavel

Útočníci: Fiala Marek, Ivančic Martin, Svoboda Lukáš, Pacák Aleš

Realizační tým:

Trenéři: David Kříž, Radek Rabušic, lékař a vedoucí mužstva: Mudr. Milan Novotný, masér: Jiří Výlupek

Změny:

Přišli: Prokop Lukáš - NH 1.FC Slovácko, Dvořák Ivan – přestup z Č.Budějovic, Simandl Pavel a Fiala Marek – hostování ze Sigmy Olomouc, Pacák Aleš - hostování z 1. FC Brno

Odešli: Veselý Jan – přestup SK HS Kroměříž, Pekárek Miroslav – přestup Laa a.d.Thaya (Rakousko), Machala Richard – hostování Durnkrut (Rakousko), Kuba Roman – návrat z host. do Olomouce, Poredský Miroslav – hledá angažmá, Kovář Jiří – hostování Tvrdonice, Drga Roman – návrat z hostování do Kroměříže

 

FC Dosta Bystrc-Kníničky

Brankáři: Krajíček Marcel, Novotný Miloslav

Obránci: Janíček Martin, Drábek Martin, Vlček Radim, Drga Roman, Komínek David, Jirásek Ladislav

Záložníci: Zdráhal Vít, Šíma Jiří, Logara Vanja, Dufek Aleš, Veselovský Tomáš, Fiala Radim, Žvanut Jiří

Útočníci: Zedníček Stanislav, Kalina Martin, Moučka Petr, Outrata Pavel, Trenz Miloslav

Změny:

Přišli: Novotný Miloslav - hostování ze Sigmy Olomouc, Drábek Martin - hostování z 1. FC Brno, Vlček Radim - přestup z Líšně, Drga Roman - hostování z Kroměříže, Šíma Jiří - přestup z Plzně, Moučka Petr - hostování z 1. FC Brno, Outrata Pavel - přestup z Líšně

 

FK APOS Blansko

Brankáři: Aleš Slanina, Karel Švancara

Obránci: Radim Bubeníček, Luděk Kugler, Martin Klimeš, František Karaffa, Tomáš Koutný,  Petr Šíp, Jan Zich

Záložníci: Tomáš Kleveta, Radim Farník, David Bednář, Libor Němec, Lukáš Dvořáček, Jaroslav Richtr, Martin Niessner, Michal Hájek, Jan Pšikal, Jan Nečas

Útočníci: Petr Čejka, Martin Sehnal 

Realizační tým:

Trenér: Petr Vašíček, asistent: Tomáš Šenk, trenér brankářů: Alexandr Malits ml., vedoucí mužstva: Vilém Souček, masér: Josef Němec

Změny:

Příchody: trenér Vašíček (HFK Třebíč), Bubeníček (hostování FK Šardice), Zich (hostování 1. FC Brno B), Niessner (hostování SK Unex Uničov), Pšikal (hostování Rosice), Hájek (hostování Rájec-Jestřebí)

Odchody: Přikryl, Škvarenina (oba Rájec-Jestřebí), Bezděk (hostování Rájec-Jestřebí)

 

1. FC Brno B

Brankáři: Hladký Václav, Zrzavý Lukáš

Obránci: Červinek Jakub, Gruber David, Huška Jiří, Jílek Martin, Nosko Martin, Novotný Jan, Pavlas Tomáš, Polák Zdeněk

Záložníci: Buchta Radek, Cupák David, Lacko Ivan, Nguyen Tuan, Paděra Ondřej, Pašek David

Útočníci: Smutný Roman, Vrtěna Jaroslav

Trenéři: Šustr Pavel, Wagner René, Hron Josef

Změny:

Přišli: Zrzavý, Novotný, Pavlas, Buchta, Cupák a Pašek - z dorostu

Odešli: Chlup - přestup Roosendaal/ Niz., Bubeníček - přestup Blansko Barényi - přestup Rájec, Pacák - Břeclav

 

FK Mutěnice

Brankáři: Andrej Kaniš, Jan Šváb

Obránci: Petr Zemánek, Michal Jašíček, Jiří Brychta, Radim Ditrich, Marek Vavruša, Ondrej Číž

Záložníci: Petr Bílek, Milan Válek, David Helísek, Michal Ševčík, Martin Pácl, Martin Dombi, Ivo Králíček

Útočníci: Rudolf Obal, Pavol Šuhaj, Štefan Czucz

Realizační tým:

Trenér: Peter Vlček, vedoucí mužstva: Vojtěch Vala, kustod: Jaroslav Jagoš, masér: Josef Tesařík

Změny:

Odešli: - přestup: Drábek (FC Vysočina Jihlava), Kováč (OFK Metacolor Ludanice - SK) - konec hostování: Hlava, Kaciáň (oba SK Kladno), Vaňák (SK Slovan Varnsdorf), Kříž (FC TVD Slavičín), Rückschloss (FC Tescoma Zlín), Dyšlevský ( Jiskra Otrokovice), Kowalík (nyní Eggensburg – Rak.) - trenér: Vladimír Hruška (konec smlouvy)

Přišli: - hostování: Dombi (Sigma Olomouc), Pácl (1. FC Slovácko), Vavruša (FC Tescoma Zlín), Czucz (1. SC Znojmo), Šváb (Pardubice) - přestup: Šuhaj (MŠK Žilina - SK), Králíček (Sparta Brno) - v jednání: Kaniš (Slovan Bratislava - SK), Číž (Zlaté Moravce - SK)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA