Jdi na obsah Jdi na menu
 


Od pondělí se na nový ročník přeboru přípravují také Dědice. Jediný zástupce Vyškovska v KP se do soutěže málem ani nepřihlásil. Nakonec si to v Dědicích rozmysleli a v soutěži se objeví. Ale se značně obměněným kádrem. Z klubu už odešlo 5 hráčů. "Odešel Píšek do Rousínova, ale nejspíše bude hrát v Bavorech, Holásek zpět do Slavkova, Pupp do Rousínova, Pokorný do Švábenic a Kolečkář do Bavor," počítá výčet ztrát trenér Jiří Štěpán. Počítat zřejmě nemůže ani s Kroutilíkem, jehož návrat do Drnovic potvrzují webové stránky klubu.

Ivo SigmundNejvětší posilou je Ivo Sigmund, který strávil poslední půlrok v Rakousku. Sigmund nastřílel v přeboru za rok a půl 15 branek. "Zatím přichází Novák a Ambroz z Pustiměře, z hostování se vrací brankář Vymazal a z nižší soutěže Veselý. V jednání jsou ještě dva hráči," dodává jména posil dědický kouč.

Dědice obsadily v minulém ročníku soutěže 4. místo. V předminulém skončily dokonce na místě 2. V tom letošním mezi favority patřit nebudou, ale mohou překvapit. "Uvidíme, jak to dopadne. Postavíme tým kolem Valdy Horvátha. Určitě to nebude jako v posledních sezonách, chceme hrát ve středu tabulky," zakončuje Jiří Štěpán.   

Program Dědic před přeborem

16.7. Dědice - Bohdalice, v Milonicích

19.7. Nezamyslice - Dědice

23.7. Dědice - Němčany

27.7. Dědice - Ivanovice na Hané

3.8. Bučovice - Dědice, 1. kolo poháru

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

píšek

(lipca, 16. 7. 2008 15:38)

píšek do bavor nepřestupuje!!!hledá si jiné angažmá a v rousínově prý odmíta hrát!!!!