Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jan Pšikal je jednou z posil nováčka 3. ligy - Blanska. Do týmu přichází z Rosic, za které vstřelil v posledních dvou sezonách krajského přeboru 28 branek. Pětadvacetiletý záložník bude v Blansku hostovat do konce podzimní části. 

 

Jak si se dostal do Blanska?

Byl jsem v kontaktu s trenérém Vašíčkem už když postupovali z krajského přeboru do divize, ale chtěl jsem zůstat v Rosicich. Když přišla nabídka zkusit si 3. ligu, nebylo nad čím přemýšlet, rozhodnul jsem se okamžitě.

Takže hlavní podíl na tvém přechodu má Petr Vašíček?

Ano Petr Vašíček má určitě velký podíl na tom, že jsem v Blansku. Ale pravda je ta, že nemalý podíl na tom má i nynějši prezident klubu pan Ťoupek, kterého znám a  vím, že pro chod klubu udělá maximum, a že bude vše fungovat.

Z přeboru do 3. ligy...Bude to velký rozdíl?

Tak rozdíl je to obrovský. Už jenom v přístupu k treninkům a v trénincích samotných (třeba po první posilovně jsem se večer nemohl ani napít), a o soupeřích ani nemluvě. Do všeho se chodí na 100% a nenarazíte na soupeře jakým byla Mokrá nebo Doubravník.

Jak vnímáš kádr Blanska?

Tým zůstal pohromadě a doplnil se o 3-4 hráče, kteří by měli být přínosem. Vím, že Blansko bylo loni slabší v defenzívě a na těchto místech se posílilo. Myslím si, že pokud budeme mít štěstí, budeme ve 3. lize hrát důstojnou roli. 

S jakými ambicemi do Blanska odcházíš?

Je to pro mě příležitost zahrát si vyšší soutěž a dokázat si, zda na to mám, nebo ne. Chtěl bych odehrát co nejvíce minut a pravidelně nastupovat, být přínosem pro mužstvo. Udělám pro to maximum.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář