Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor 2008/2009

Konečná tabulka

1.  Rosice  30  19  4  7  65:34  61 - postup
2.  Tasovice  30  16  10  4  48:30  58
3.  Ráječko  30  16  8  6  49:35  56
4.  ČAFC Židenice  30  14  9  7  46:30  51
5.  Ivančice  30  14  5  11  51:35  47
6.  Mor.Krumlov  30  13  8  9  51:41  47
7.  Podluží (Hrušky)  30  11  8  11  37:47  41
8.  Sparta Brno  30  10  11  9  39:46  41
9.  Bohunice  30  12  4  14  51:49  40
10.  Velká n.V.  30  11  5  14  39:49  38
11.  Ratíškovice  30  10  6  14  39:49  36
12.  Kuřim  30  9  9  12  35:38  36
13.  Bavory  30  8  9  13  30:38  33
14.  Kyjov  30  7  8  15  30:40  29
15.  Mikulov  30  6  6  18  30:49  24 - sestup
16.  Hrušovany  30  6  6  18  31:61  24 - sestup

Nováčci: Tasovice (postup z I. A třídy), Bavory (postup z I. A třídy), Ivančice (mimořádný postup, nahradily v soutěži Dědice, které se přihlásily pouze do IV. třídy), Židenice (sestup z divize), Hrušovany nad Jevišovkou (sestup z divize) 

Tabulka střelců
29 - Malata (Rosice)
17 - Bombicz (Bohunice)
14 - Čožík (Ivančice), Zelníček (Mor. Krumlov)
13 - Kohůt (Velká), Mašek (Hrušovany), Blinkal (Podluží)
12 - Novotný (Sparta Brno)
11 - Dítě M. (Tasovice), Homola (Ratíškovice), Čerstvý (Tasovice)
10 - Šimek (Rosice), Kučera (Velká), Vybíral (Mor. Krumlov)
9 - Sehnal J. (Ráječko)
8 - Karásek (v KP už nepůsobí, na podzim Ráječko), Blaha (Ratíškovice), Procházka (Mor. Krumlov), Kunc (Ivančice), Čop (Tasovice), Španěl (Ráječko), Hudec (Bohunice), Hobik (Ivančice)
7 - Lipčík (Kyjov)
6 - Březina (v KP už nepůsobí, na podzim Kuřim), Kotásek T. (Ratíškovice), Matušík, Jiříkovský, Kříž (všichni Židenice), Klopar, Moniak (oba Kuřim), Neděla (Ráječko), Chlup (Rosice), Opletal, Fuxa (oba Sparta Brno), Možíš (Kyjov), Prajka (Mikulov), Záviška (Moravský Krumlov)

Gólmani s čistým kontem
10 - Boreš (Ivančice)
9 - Rettegy (Ráječko), Tišnovský (Kuřim)
8 - Vlasák (Bavory), Plchut (Židenice), Hanzel (Podluží)
6 - Pelíšek (Ratíškovice), Trmal (Tasovice), Horna (Rosice), Ustohal (Sparta Brno)
5 - Sládeček (Velká), Cífka (Bohunice), Cahlík (Kyjov)
4 - Černý (Mor. Krumlov), Fukal (Tasovice, Hrušovany), Nedvědický (Kyjov)
3 - Novotný (Mor. Krumlov), Dolíhal (Židenice), Podolský (Ivančice), Holík (Hrušovany)
2 - Šimoník (Mikulov), Stehlík (Sparta Brno), Kollár (Mikulov), Bogner (Moravský Krumlov)
1 - Franzberger (Mikulov), Lengál (Rosice)

Výsledkový servis

1. kolo
Ratíškovice - Židenice 3:1 (2:1); Blaha 2, Kotásek T. - Jiříkovský
Mikulov - Kuřim 0:0
Bohunice - Ráječko 4:0 (2:0); Bombicz 2, Kulička 2
Podluží - Moravský Krumlov 1:0 (0:0); Blinkal
Ivančice - Sparta Brno 0:0
Kyjov - Hrušovany 4:0 (0:0); Lipčík Petr 4
Velká - Tasovice 3:0 (1:0); Kohůt Petr 2, Laga
Bavory - Rosice 0:0

2. kolo
Židenice - Mikulov 1:0 (0:0); Matušík
Kuřim - Bohunice 1:2 (1:0); Březina - vlastní Opletal, Širůček
Tasovice - Sparta Brno 4:0 (2:0); Dítě M. 2, Čerstvý, Veselý
Velká - Bavory 1:1 (1:1); Kohůt Petr - Šmíd
Rosice - Ratíškovice 2:1 (0:0); Ryšánek, Malata P. - Kotásek P.
Moravský Krumlov - Ivančice 0:4 (0:2); Hobík, Kraus, Čožík, Štork
Hrušovany - Podluží 1:2 (1:1); Mašek - Pristaš, Blinkal
Ráječko - Kyjov 1:0 (1:0); Karásek

3. kolo (23. a 24. srpna 2008)
Ratíškovice - Velká 3:1 (2:0); Blaha 2, Homola - Laga
Mikulov - Rosice 1:2 (1:1); Žárský - Balák, Malata P.
Bohunice - Židenice 2:4 (1:1); Hudec, Svoboda - Matušík, Jiříkovský, Reiter, Polák
Sparta Brno - Moravský Krumlov 0:1 (0:0); Vybíral
Ivančice - Hrušovany 1:2 (0:1); Čožík - Pechal 2
Kyjov - Kuřim 1:1 (1:0); Klimek - Klopar
Podluží - Ráječko 0:2 (0:1); Karásek, Neděla
Bavory - Tasovice 0:1 (0:1); Dítě M.

4. kolo
Židenice - Kyjov 2:1 (2:1); Mareš 2 - Klimek
Kuřim - Podluží 1:1 (0:0); Suchánek - Blinkal
Rosice - Bohunice 2:0 (0:0); Malata, Balák
Tasovice - Moravský Krumlov 2:1 (1:0); Pavlíček, Szajko - Vybíral
Hrušovany - Sparta Brno 1:3 (1:0); Mašek - Mareš, Novotný, Sedlák
Ráječko - Ivančice 6:1 (2:0); Sehnal J. 2, Neděla 2, Badura, Karásek - Čožík
Velká - Mikulov 3:2 (1:0); Kohůt Petr, Valášek, Miškeřík - Gaňa, Žárský
Bavory - Ratíškovice 3:1 (1:1); Furch 2, Holcman - Blaha

5. kolo
Kyjov - Rosice 1:0 (0:0); Ondráš
Ratíškovice - Tasovice 1:2 (1:0); Kotásek P. - Dítě M. 2
Mikulov - Bavory 0:2 (0:0); Šmíd, Flavio Lima 
Bohunice - Velká 3:1 (2:0); Stehlík, Širůček, Bombicz - Kohůt Petr
Podluží - Židenice 2:0 (1:0); Pristáš 2
Sparta Brno - Ráječko 1:2 (1:1); Opletal - Karásek, Španěl
Ivančice - Kuřim 2:0 (1:0); Kleibl, Kunc
Moravský Krumlov - Hrušovany 1:1 (0:1); Zelníček - Mašek

6. kolo (13. a 14. září 2008)
Židenice - Ivančice 1:0 (1:0); Matušík
Kuřim - Sparta Brno 0:0
Rosice - Podluží 4:1 (3:0); Malata P. 2, Oprchal, Pavlas - Bečka
Mikulov - Ratíškovice 1:0 (0:0); Šťastný
Tasovice - Hrušovany 2:1 (0:1); Čerstvý, Čop - Mašek
Ráječko - Moravský Krumlov 3:1 (2:0); Španěl, Sehnal J., Karásek - Záviška
Velká - Kyjov 2:1 (1:0); Miškeřík, Valášek - Lipčík Petr
Bavory - Bohunice 4:1 (2:1); vlastní, Baštař, Holcman, Šmíd (PK) - Bombicz

7. kolo (20. a 21. září 2008)
Mikulov - Tasovice 0:1 (0:1); Čop
Bohunice - Ratíškovice 2:3 (0:1); Svoboda, Hudec - Blaha, Homola, Koplík
Podluží - Velká 2:2 (1:1); Blinkal, Bečka - Kohůt Petr, Kučera
Ivančice - Rosice 1:2 (1:1); Hobik - Malata P. 2
Sparta Brno - Židenice 0:2 (0:0); Špulka, Polák
Kyjov - Bavory 1:1 (0:0); Ondráš - Ferreira
Moravský Krumlov - Kuřim 3:2 (2:0); Procházka, Vybíral, Doubek - Březina, Moniak
Hrušovany - Ráječko 1:1 (1:0); Mašek - Španěl

8. kolo (27. a 28. září 2008)
Židenice - Moravský Krumlov 3:1 (2:0); Polák 2, Látal - Vybíral
Kuřim - Hrušovany 4:0 (2:0); Svoboda P. 2, Opletal, Moniak
Rosice - Sparta Brno 2:1 (1:1); Malata P. 2 - Sedlák
Ratíškovice - Kyjov 2:0 (2:0); Homola, Blaha L.
Mikulov - Bohunice 2:1 (2:1); Kubánek, Gaňa - Tonev
Tasovice - Ráječko 1:1 (1:1); Čop - Španěl
Velká - Ivančice 2:1 (0:0); Laga, Kučera - Čožík
Bavory - Podluží 3:0 (0:0); Machala, Rástočný, Kubánek

9. kolo (4. a 5. října 2008)
Bohunice - Tasovice 1:1 (1:1); Tonev - Dítě
Podluží - Ratíškovice 1:1 (0:0); Hojdysz - Herůfek
Ivančice - Bavory 2:0 (1:0); Čožík, Kunc
Sparta Brno - Velká 3:1 (1:1); Novotný, Opletal, Fuxa - Valášek
Ráječko - Kuřim 5:2 (3:1); Karásek 3, Španěl, Sehnal V. - Březina, Králíček
Kyjov - Mikulov 3:0 (0:0); Zýbal, Velecký, Půček
Moravský Krumlov - Rosice 4:1 (1:1); Procházka 2, Machotka, Zelníček - Malata P.
Hrušovany - Židenice 1:3 (1:1); Pechal - Látal 2, Jiříkovský

10. kolo
Židenice - Ráječko 1:1 (0:1); Hrbek - Španěl
Rosice - Hrušovany 2:1 (0:0); Malata 2 - Pechal
Ratíškovice - Ivančice 0:4 (0:2); Hobik 2, Kleibl, Široký
Mikulov - Podluží 1:2 (0:0); Gaňa - Blinkal 2
Bohunice - Kyjov 4:1 (2:1); Bombicz 2, Širůček, Hudec - Klimek
Velká - Moravský Krumlov 0:2 (0:1); Zelníček, Vybíral
Bavory - Sparta Brno 1:3 (0:1); Šmíd - Jedlička M. 2, Wagner
Tasovice - Kuřim 1:3 (1:0); Dítě M. - Březina, Moniak, Klopar

11. kolo
Podluží - Bohunice 2:0 (2:0); Blinkal, Hojdysz
Ráječko - Rosice 2:1 (1:1); Sehnal J. 2 - Malata
Sparta Brno - Ratíškovice 2:0 (1:0); vlastní, Jedlička M.
Kuřim - Židenice 2:1 (0:1); Klopar, Březina - Jiříkovský
Ivančice - Mikulov 2:0 (1:0); Čožík, Hobík
Kyjov - Tasovice 0:0
Moravský Krumlov - Bavory 1:1 (0:0); Zelníček - Baštař 
Hrušovany - Velká 2:3 (1:2); Mašek 2 - Kohůt P. 2, Kučera

12. kolo
Rosice - Kuřim 1:1 (0:0); Gamba - vlastní
Ratíškovice - Moravský Krumlov 2:2 (2:2); Homola, Kotásek T. - Zelníček, Procházka J.
Mikulov - Sparta Brno 0:1 (0:0); Sedlák
Bohunice - Ivančice 2:3 (1:1); Tonev, Beneš - Čožík 2, Hobík
Kyjov - Podluží 1:2 (0:0); Velecký - Bečka, Hojdysz
Velká - Ráječko 0:2 (0:2); Pokoj, Badura
Bavory - Hrušovany 2:1 (1:0); Ferreira 2 - Černý
Tasovice - Židenice 1:1 (0:1); Dítě M. - Látal

13. kolo
Židenice - Rosice 0:5 (0:2); Chlup 2, Malata, Rutmár, Beneš
Podluží - Tasovice 1:2 (1:1); Blinkal - Doležal, Dítě M.
Sparta Brno - Bohunice 2:2 (1:0); Novotný 2 - Hudec 2
Kuřim - Velká 3:1 (1:0); Březina, Moniak, Klopar - Kohůt P.
Ivančice - Kyjov 2:2 (0:2); Široký, Čožík - Klimek, Macek T.
Moravský Krumlov - Mikulov 4:0 (0:0); Vybíral 2, Zelníček, Záviška
Hrušovany - Ratíškovice 3:2 (2:0); Mašek, Pechal, Černý - Homola 2
Ráječko - Bavory 2:0 (0:0); Neděla, Starý

14. kolo
Ratíškovice - Ráječko 2:1 (0:0); Homola, Kotásek T. - Šenk
Mikulov - Hrušovany 0:0
Bohunice - Moravský Krumlov 4:2 (2:0); Bombicz 2, Tonev, Beneš - Anders, Procházka
Podluží - Ivančice 1:0 (0:0); Nešpor
Tasovice - Rosice 2:2 (2:1); Čerstvý, Dítě M. - Chlup 2
Kyjov - Sparta Brno 2:2 (2:1); Klimek, Velecký - Opletal, Novotný
Velká - Židenice 2:0 (0:0); Macko L., Sládeček
Bavory - Kuřim 2:0 (0:0); Ferreira, Holcman

15. kolo
Ivančice - Tasovice 0:2 (0:1); Doležal, Mališka
Moravský Krumlov - Kyjov 1:1 (0:1); Záviška - Lipčík Petr  
Hrušovany - Bohunice 0:1 (0:1); Hudec
Ráječko - Mikulov 1:1 (0:0); Plch - Poredský
Kuřim - Ratíškovice 1:2 (0:1); Klopar - Kotásek T., Petrů
Židenice - Bavory 0:0
Rosice - Velká 3:0 (1:0); Dufek 2, Malata
Sparta Brno - Podluží 0:4 (0:2); Pristáš 2, Maška 2

Tabulka v polovině soutěže
1. Ráječko 15 9 4 2 30:16 31
2. Rosice 15 9 3 3 29:16 30
3. Tasovice 15 8 5 2 22:15 29
4. Podluží (Hrušky) 15 8 3 4 22:18 27
5. ČAFC Židenice 15 7 3 5 20:21 24
6. Bavory 15 6 5 4 20:14 23
7. Ivančice 15 6 2 7 23:20 20
8. Bohunice 15 6 2 7 29:28 20
9. Ratíškovice 15 6 2 7 23:26 20
10. Velká n.V. 15 6 2 7 22:28 20
11. Mor.Krumlov 15 5 4 6 24:25 19
12. Sparta Brno 15 5 4 6 18:22 19
13. Kuřim 15 4 5 6 21:22 17
14. Kyjov 15 3 6 6 19:20 15
15. Mikulov 15 2 3 10 8:23 9
16. Hrušovany 15 2 3 10 15:31 9

Podzimní část KP

Celkem zápasů: 128 Výhry domácích: 64 Remízy: 29 Výhry hostů: 35

Celkem branek: 363 průměr: 2,84 na utkání

Střelci celkem: 16 - Malata (Rosice); 10 - Dítě M. (Tasovice); 9 - Čožík (Ivančice), Kohůt (Velká), Mašek (Hrušovany); 8 - Karásek (Ráječko), Blinkal (Podluží), Bombicz (Bohunice); 7 - Blaha, Homola (oba Ratíškovice), Vybíral, Zelníček (oba Mor. Krumlov); 6 - Lipčík (Kyjov), Španěl (Ráječko), Hudec (Bohunice), Hobik (Ivančice), Březina (Kuřim); 5 - Pristáš (Podluží), Sehnal J. (Ráječko), Pechal (Hrušovany), Klimek (Kyjov), Klopar, Moniak (oba Kuřim), Procházka (Mor. Krumlov), Novotný (Sparta Brno), Látal; 4 - Polák, Jiříkovský, Matušík (všichni Židenice), Šmíd, Ferreira (oba Bavory), Neděla (Ráječko), Tonev (Bohunice), Kotásek T. (Ratíškovice), Velecký (Kyjov), Chlup (Rosice), Čop (Tasovice)

Nejlepší útok: 31 - Ráječko, 30 - Rosice, 29 - Bohunice

Brankáři s nulou: Hanzel (Podluží), Cahlík (Kyjov), Ustohal (Sparta Brno), Boreš (Ivančice), Trmal (Tasovice)

Celkem: 6 - Boreš (Ivančice), 4 - Vlasák (Bavory), Hanzel (Podluží), Cahlík (Kyjov), Trmal (Tasovice), 3 - Horna (Rosice), Plchut (Židenice), Tišnovský (Kuřim), 2 - Rettegy (Ráječko), Cífka (Bohunice), Novotný (Mor. Krumlov), Ustohal, 1 - Stehlík (oba Sparta Brno), Sládeček (Velká), Dolíhal (Židenice), Šimoník, Franzberger (oba Mikulov), Fukal (Tasovice), Pelíšek (Ratíškovice)

Nejlepší obrana: 15 - Bavory, Tasovice, 16 - Rosice, Ráječko

Celkem ČK: 29 (Podluží - 5, Sparta Brno - 4, Kuřim - 3, Ivančice - 2, Hrušovany - 2, Židenice - 2, Moravský Krumlov - 2, Ratíškovice - 2, Ráječko - 1, Kyjov - 1, Mikulov - 1, Rosice - 1, Velká - 1, Bohunice - 1, Bavory - 1)

Diváků: 1340 průměr: 168
Diváků celkem: 17693 průměr: 184 nejvíce: Moravský Krumlov - Ivančice 500

16. kolo
Židenice - Ratíškovice 3:0 (2:0); Látal, vlastní, Matušík
Rosice - Bavory 1:0 (0:0); Malata P.
Kuřim - Mikulov 1:0 (1:0); Moniak
Sparta Brno - Ivančice 0:4 (0:1); Šipl, Kunc, Ryška, Knotek
Moravský Krumlov - Podluží 1:1 (0:0); Zelníček - Zugar
Hrušovany - Kyjov 3:1 (3:0); Černý, Nekuda, Mašek - Velecký
Tasovice - Velká 2:0 (0:0); Čop, Doležal
Ráječko - Bohunice 1:0 (1:0); Starý

17. kolo (21. - 22. března)
Sparta Brno - Tasovice 1:3 (1:2); Novotný - Szajko, Pavlíček, Čerstvý
Ivančice - Mor.Krumlov 0:2 (0:1); Záviška, Anders
Podluží (Hrušky) - Hrušovany 0:0
Bohunice - Kuřim 1:0 (1:0); Bombicz
Mikulov - ČAFC Židenice 1:3 (0:0); Zámečník - Kříž, Matušík, Bím
Ratíškovice - Rosice 1:0 (1:0); Homola
Bavory - Velká n.V. 0:0
Kyjov - Ráječko 1:0 (0:0); Lipčík

18. kolo (28. - 29. března)
ČAFC Židenice - Bohunice 1:1 (1:1); Veselý - Beneš
Rosice - Mikulov 5:1 (3:0); Pšikal 2, Rutmár, Šimek, Malata P. - Stehlík V.
Kuřim - Kyjov 1:0 (1:0); Suchánek
Tasovice - Bavory 3:1 (1:1); Dítě P., Pavlíček, Dítě M. - Novotný
Velká n.V. - Ratíškovice 0:1 (0:1); Kopl
Ráječko - Podluží (Hrušky) 2:0 (0:0); Bartoš, Šenk
Hrušovany - Ivančice 0:1 (0:0); Grůna
Mor.Krumlov - Sparta Brno 1:1 (1:0); Procházka - Fuxa

19. kolo (4. a 5. dubna)
Sparta Brno - Hrušovany 4:3 (2:1); Novotný 3, Kříž - Mašek 2, Adamov
Ivančice - Ráječko 1:1 (1:0); Kunc - Starý
Podluží (Hrušky) - Kuřim 1:0 (0:0); Blinkal
Bohunice - Rosice 2:3 (1:2); Beneš, Bombicz - Chlup, Pšikal, Hráček
Mikulov - Velká n.V. 0:1 (0:1); Kohůt P.
Ratíškovice - Bavory 0:2 (0:2); Machala, Holcman
Kyjov - ČAFC Židenice 0:0
Mor.Krumlov - Tasovice 1:2 (0:0); Zelníček - Szajko, Čerstvý

20. kolo (11. a 12. dubna)
ČAFC Židenice - Podluží (Hrušky) 1:1 (0:0); Kříž - Blinkal
Rosice - Kyjov 1:0 (1:0); Šimek
Kuřim - Ivančice 1:1 (1:0); Suchánek - Krátký
Tasovice - Ratíškovice 1:1 (0:1); Doležal - Svoboda
Bavory - Mikulov 0:0
Velká n.V. - Bohunice 1:0 (0:0); Kohůt P.
Ráječko - Sparta Brno 0:0
Hrušovany - Mor.Krumlov 2:1 (0:0); Pikolon, Adamov - Zelníček

21. kolo (18. a 19. dubna 2009)
Sparta Brno - Kuřim 0:0
Ivančice - ČAFC Židenice 1:0 (0:0); Krátký
Podluží (Hrušky) - Rosice 1:3 (1:2); Nešpor - Malata P. 2, Gamba
Bohunice - Bavory 2:0 (1:0); Bombicz 2
Ratíškovice - Mikulov 0:0
Kyjov - Velká n.V. 1:0 (1:0); Možíš
Hrušovany - Tasovice 0:0
Mor.Krumlov - Ráječko 3:0 (1:0); Zelníček, Anders, Vlašín

22. kolo (25. a 26. dubna 2009)
ČAFC Židenice - Sparta Brno 4:0 (2:0); Mičko, Burian, Veselý, Polák
Ratíškovice - Bohunice 1:4 (0:2); Kotásek P. - Bombicz 3, Beneš
Rosice - Ivančice 0:3 (0:1); Čožík 2, Gruna
Kuřim - Mor.Krumlov 0:0
Tasovice - Mikulov 2:2 (2:1); Vomočil, Čerstvý - Giertl 2
Bavory - Kyjov 1:0 (0:0); Machala 
Velká n.V. - Podluží (Hrušky) 4:2 (2:1); Kučera 3, Miškeřík - Horváth, Bečka
Ráječko - Hrušovany 3:1 (2:1); Sehnal J. 2, Sehnal V. - Urban

23. kolo
Sparta Brno - Rosice 2:1 (0:0); Jedlička M., Opletal - Malata
Ivančice - Velká n.V. 3:2 (2:2); Čožík 2, Kunc - Kohůt M., Kučera
Podluží (Hrušky) - Bavory 3:1 (3:0); Hojdysz 2, Blinkal - Novotný
Bohunice - Mikulov 2:1 (1:0); Stehlík, Teplý - Prajka
Ráječko - Tasovice 1:1 (1:1); Sehnal J. - Čop
Kyjov - Ratíškovice 0:3 (0:0); Kotásek T. 2, Homola
Hrušovany - Kuřim 0:2 (0:1); Svoboda P.
Mor.Krumlov - ČAFC Židenice 1:0 (0:0); Vybíral

24. kolo (9. - 10.5. 2009)
ČAFC Židenice - Hrušovany 4:0 (0:0); Kříž, Mičko, Jiříkovský, Burian
Mikulov - Kyjov 3:2 (1:2); Kauer 2, Žárský - Možíš, Macek T.
Ratíškovice - Podluží (Hrušky) 2:2 (1:0); Homola, Kadlčík - Srnec 2
Kuřim - Ráječko 3:0 (1:0); Plšek, Vermouzek, Skoumal
Rosice - Mor.Krumlov 5:2 (2:2); Malata P. 3, Pšikal, Šimek - Zelníček, Procházka
Tasovice - Bohunice 2:1 (1:0); Pavlíček, Čop - Kříž
Bavory - Ivančice 0:2 (0:1); Kunc 2
Velká n.V. - Sparta Brno 0:0

25. kolo (16. - 17.5. 2009)
Kuřim - Tasovice 2:1 (1:0); Karásek, Klopar - Čerstvý
Sparta Brno - Bavory 2:2 (1:2); Fuxa, Novotný - Šefčovič 2
Ivančice - Ratíškovice 1:0 (0:0); Hobik
Podluží (Hrušky) - Mikulov 2:4 (1:2); Malár, Blinkal - Prajka 2, Kubánek D., Florián
Ráječko - ČAFC Židenice 1:1 (0:1); Starý - Jiříkovský
Kyjov - Bohunice 2:0 (1:0); Možíš L. 2
Hrušovany - Rosice 0:3 (0:2); Malata P. 2, Šimek
Mor.Krumlov - Velká n.V. 3:1 (1:1); Hlučil, Záviška, Kabelka - Laga

26. kolo (23. - 24.5. 2009)
Mikulov - Ivančice 3:2 (2:0); Poredský, Prajka, Giertl - Martinka, Široký
ČAFC Židenice - Kuřim 1:0 (1:0); Matušík
Bohunice - Podluží (Hrušky) 2:0 (0:0); Fencák, Hudec
Ratíškovice - Sparta Brno 0:3 (0:0); Fuxa 2, Opletal
Tasovice - Kyjov 3:0 (2:0); Horáček, Čop, Čerstvý 
Bavory - Mor.Krumlov 0:2 (0:1); Anders, Vybíral
Velká n.V. - Hrušovany 3:1 (1:0); Machálek, Kohůt P., Valášek - Adamov
Rosice - Ráječko 6:1 (3:1); Malata 4, Šimek 2 - Neděla

27. kolo (30. - 31.5. 2009)
ČAFC Židenice - Tasovice 2:0 (2:0); Burian, Kříž
Kuřim - Rosice 1:4 (0:1); Plšek - Oprchal, Šimek, Dufek, Chlup
Sparta Brno - Mikulov 2:1 (1:1); Opletal, Wagner - Valenta
Ivančice - Bohunice 1:3 (1:2); Kraus - Kulička, Tonev, Kříž
Podluží (Hrušky) - Kyjov 1:0 (0:0); Blinkal
Ráječko - Velká n.V. 3:0 (2:0); Sehnal V., Sehnal J., Španěl
Hrušovany - Bavory 1:0 (0:0); Pikolon
Mor.Krumlov - Ratíškovice 4:2 (1:2); Vybíral, vlastní, Zelníček, Šeiner - Voříšek T., Kotásek P.

28. kolo (6. - 7.6. 2009)
Bohunice - Sparta Brno 2:2 (0:0); Bombicz, Hudec - Fuxa, vlastní
Mikulov - Mor.Krumlov 0:1 (0:0); Vlašín
Ratíškovice - Hrušovany 2:2 (1:1); Kotásek P., Voříšek T. - Mašek 2
Rosice - ČAFC Židenice 1:1 (1:0); Šimek - Burian
Kyjov - Ivančice 1:0 (1:0); Velecký
Tasovice - Podluží (Hrušky) 2:0 (1:0); Čerstvý, Horáček
Bavory - Ráječko 1:3 (1:2); Kubánek - Sehnal V. 2, Bartoš
Velká n.V. - Kuřim 2:1 (1:0); Kučera 2 - Bílý

29. kolo (13. - 14.6. 2009)
ČAFC Židenice - Velká n.V. 2:2 (1:2); Mičko, Janek - Kučera, Kohůt M.
Kuřim - Bavory 2:2 (0:0); Karásek, Moniak - Machala, Spišiak
Sparta Brno - Kyjov 3:2 (1:2); Novotný 2, Forman - Možíš L. 2
Ivančice - Podluží (Hrušky) 6:0 (2:0); Štork 4, Čožík, Hobik
Ráječko - Ratíškovice 1:0 (1:0); Bartoš
Mor.Krumlov - Bohunice 4:1 (2:1); Zelníček 2, Anders, Záviška - Bombicz
Rosice - Tasovice 1:2 (1:1); Šimek - Čerstvý 2
Hrušovany - Mikulov 1:5 (0:1); Pikolon - Prajka 2, Žárský, Pukančík, Valenta

30. kolo (6.5. 2009)
Tasovice - Ivančice 2:2 (0:1); Čop, Doležal - Kunc, Krátký
Podluží (Hrušky) - Sparta Brno 1:1 (0:1); Šimeček - Jedlička M.
Kyjov - Mor.Krumlov 1:1 (0:0); Macek T. - 53. Procházka
Bohunice - Hrušovany 1:2 (1:1); Gaňa - Pikolon, Adamov
Mikulov - Ráječko 1:2 (1:1); Giertl - Neděla, Španěl
Ratíškovice - Kuřim 3:0 (1:0); Blaha, Homola, Voříšek T.
Bavory - ČAFC Židenice 0:3 (0:2); Kříž 2, Mičko
Velká n.V. - Rosice 1:2 (0:0); Kohůt P. - Oprchal, Šimek 

Trenéři
Rosice: Pavel Fukan
Tasovice: Karel Šíbl
Ráječko: Lubomír Zapletal
ČAFC Židenice: Oldřich Januszicza (1. až 16. kolo), Bohdan Ryšavý (17. až 30. kolo)
Ivančice: Jaromír Tlačbaba (1. až 16. kolo), Rostislav Štork (17. až 30. kolo)
Moravský Krumlov: František Lorenc (1. až 8. a 15. kolo), Bohumil Smrček (9. až 30. kolo, mimo 15.)
Podluží: Karel Bečka
Sparta Brno: Ladislav Bedřich, Josef Hodeček
Bohunice: Luboš Kučerňák
Velká: Petr Kohůt
Ratíškovice: Cyril Blahůšek (1. až 6. a 15. kolo), Pavel Toman (7. až 30. kolo, mimo 15.)
Kuřim: Tomáš Kovanda
Bavory: Milan Valachovič
Kyjov: Vratislav Chaloupka (1. až 8. a 15. kolo), Jiří Flašar (9. až 30. kolo, mimo 15.), Václav Chvojka (9. až 16. kolo, mimo 15.)
Mikulov: Jiří Hajský (1. až 16. kolo), Petr Maléř (17. až 30. kolo)
Hrušovany: Bohumil Juřica (1. až 23. kolo), Robert Koch (24. až 30. kolo) 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA