Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský pohár ČMFS 2010/2011 

Finále - hráno 31.5. 2011 v Bučovicích

BořeticeFC Boskovice - Sokol Bořetice 0:3 (0:1)
Branky:
45. Kadlec, 59. Machala, 80. Kubánek
Rozhodčí: Teplý. ŽK: 5. Bárta - 19. Schwarz, 58. Novotný, 67. Machala, 72. Krška. Diváků: 250
Boskovice: Švéda - Adamec, Martínek P., Václavek, Fojt L. - Preč, Ošlejšek (60. Stříž), Horák Jakub, Koudelka - Bárta (65. Černý), Zoubek (73. Kalášek)
Bořetice: Galla - Krška, Baštař, Brychta, Kubánek - Novotný (86. Petrásek D.), Schwarz - Machala, Šmíd, Petrásek M. (80. Parolek) - Kadlec (60. Fous) 

Předkolo
Čebín - Olešnice 3:0 (1:0); Dulínek 3
Žebětín - Zbýšov 1:3 (1:2); Žvanut - Zavřel, Havel, Kožíšek
Ochoz - Soběšice 2:1 (1:1)
Bosonohy - Šlapanice 1:2 (0:1)
Moravská Slavia Brno - Rajhrad 0:0, 5:6 na penalty
Křenovice - Bučovice 1:1 (0:1), 5:4 na penalty; Ledvina, rozhodující penalta Uher D. - Kachlík
Tuřany - Dražovice 1:5 (0:2); Smetana - Pelc T. 2,Jakeš F,Svoboda,Frank V.
Modřice - Velké Pavlovice 0:4 (0:1); Balcárek 2, Vašek, Šabata
Šatov - Dobšice 2:1 (0:1); Štorek Jindřich 2 - Stehlík Aleš
Únanov - Miroslav 2:6 (1:4); Kohůt, Kuřitka - Rohlík 4, Škvařil, Suchánek (PK)
Hustopeče - Novosedly 2:1 (2:0); Doušek, Strouhal - Sýkora
Bořetice - Tvrdonice 3:1 (0:0); Kubánek, Petrásek, Šmíd - Fabičovič
Rakvice - Lanžhot 1:1 (1:1), 0:3 na penalty; Růber - Hakala
Rohatec - Mutěnice 0:4 (0:3); Trávník, Válek, Koštuřík, Lamáček
Dubňany - Bzenec 2:3 (1:1); Trávníček, Roubík - Škodík, Tichý, Šifel
Mikulčice - Ratíškovice 2:2 (1:1), 3:5 na penalty; Urbánek T., Stašek - Voříšek T. 2, rozhodující penalta Dobeš
Starý Poddvorov - Vacenovice 1:4 (0:1); Cupal T. - Vacenovský T. 2, Příkazský M., Grufík P.
Žarošice - Kyjov 1:4 (0:0); Frýbort - Spáčil 2, Randa, Beck
Blatnice - Vracov 0:2 (0:0); Zýbal 2
Kněždub - Veselí 0:1 (0:1); Sládeček V.
Vnorovy - Velká 5:0 (3:0); Janulík 3, Třináctý Jiří, Hlůšek

1. kolo
Ochoz u Brna - FC Kuřim 2:3 (0:2); 70., 88. - 4. Fryčka, 37. vlastní, 48. Čuhel
SK Šlapanice - SK Olympia Ráječko 1:4 (0:2); Kočí - Karásek 2, Španěl, Sehnal V. ČK: Karásek (Ráječko)
Hustopeče - Moravský Krumlov 2:2, na penalty postupuje Moravský Krumlov; Konečný 2 - Zelníček 2
Bořetice - Lanžhot 2:0 (2:0); Kubánek, Kadlec
FK Mutěnice - Slovan Bzenec 2:2 (2:0), na penalty 3:4; Kopčil, Válek - Tichý, Šifel Radek; ČK: Pyclík O. (Bzenec)
FK Baník Ratíškovice - SK Mogul Vacenovice 3:1 (2:1); Voříšek T. 2, Petrů - Sladký
FC Kyjov 1919 - FC Vracov 3:1 (2:0); Spáčil 2, Rezek - Loprais
Šatov - Miroslav 1:0 (0:0); Nesnídal
Čebín - Boskovice 1:3 (0:3); Struhařík - Ošlejšek, Pavel, Koudelka
Slavkov - Slovan Brno 6:3 (5:0); Holásek, Žižlavský, Houšť, Matocha, Strnad, Kopunec - Nevěděl 2, Plšek
Dražovice - ČAFC Židenice 3:2 (2:2); Jakeš F., Minařík M., Bílek E.
Velké Pavlovice - IE Znojmo 4:3 (1:1); Balcárek 2, Vašek (PK), Švrčina - Kapitán, Mařík, Vašíček
Křenovice - Rousínov 0:3 (0:1); Fiala, Růžička, Kuklínek
Vnorovy - Veselí 1:0 (0:0)
Rajhrad - Ivančice 8:3 (4:0); Kouřil 2, Knébl, Neuhybel, Nekvapil, Kalvoda, Polák, Knoflíček - Holý, Sysel, Slezáček
Baník Zbýšov - MKZ Rájec - Jestřebí 3:2 (1:0); Jašek, Kotačka, Havel Jos. - Holý, Sova

2. kolo
Boskovice - Zbýšov 3:1 (3:0); Václavek, Adamec, Janíček
Kuřim - Ráječko 4:2 (3:1); Pospíšil 3 (1 z PK), Králíček - Tajnai, Neděla
Rajhrad - Rousínov 2:3 (2:3); Kouřil, Možný - Sedláček 2, Růžička
Slavkov - Dražovice 1:0 (1:0); Strnad
Šatov - Velké Pavlovice 0:1 (0:1); Šabata
Bořetice - Moravský Krumlov 0:0, 5:3 na penalty
Ratíškovice - Bzenec 2:1 (1:0); Blaha B., Ňorek - Pyclík. ČK: Pyclík (Bzenec)
Vnorovy - Kyjov 0:4 (0:2); Kroutilík 2, Možíš L., Kučera

Čtvrtfinále
Slavkov - Rousínov 2:2 (1:2), 4:2 na penalty; Kopunec 2 - Růžička, Kuklínek
Kuřim - Boskovice 1:2 (1:2); Králíček - Horák Jakub, Ošlejšek
Ratíškovice - Bořetice 1:2 (0:0); Brezina - Petrásek M., Novotný
Velké Pavlovice - Kyjov 1:4 (1:2); Šabata - Kroutilík, Huška, Horňák, Randa 

Semifinále
FC Boskovice - SK Slavkov u Brna 1:1 (0:1), 3:1 na penalty; Ošlejšek - Strnad
FC Kyjov 1919 - Sokol Bořetice 0:0, 1:2 na penalty

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA