Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor 2009/2010

Konečná tabulka

1. Palavan Bavory 30 20 5 5 62 : 28 65
2. MKZ Rájec-Jestřebí 30 20 4 6 65 : 34 64
3. ČAFC Židenice Brno 30 17 4 9 57 : 40 55
4. Sokol Tasovice 30 15 7 8 46 : 30 52 - mimořádný postup
5. Tatran Brno Bohunice 30 15 6 9 65 : 57 51
6. FC Sparta Brno 30 13 5 12 58 : 50 44 - mimořádný postup
7. FC Moravský Krumlov 30 12 8 10 41 : 42 44
8. FC Ivančice 30 13 5 12 44 : 41 44
9. 1. SC Znojmo B 30 13 3 14 63 : 52 42
10. SK Olympia Ráječko 30 10 7 13 34 : 37 37
11. FC Kuřim 30 9 8 13 40 : 50 35
12. Kordárna Velká nad Veličkou 30 9 8 13 37 : 56 35
13. RSM Hodonín 30 7 8 15 40 : 60 29 - mimořádný postup
14. FK Baník Ratíškovice 30 8 5 17 34 : 59 29 - sestup
15. Sokol Podluží 30 8 4 18 34 : 55 28 - sestup
16. FC Kyjov 1919 30 4 7 19 31 : 60 19 - sestup

Zápasy
Celkem: 240 Výhry domácích: 120 Remízy: 47 Výhry hostů: 73

Branky
Celkem branek: 751 průměr: 3,13 na utkání
Nejlepší útok: 65 - Rájec, Bohunice, 63 - Znojmo
Nejlepší obrana: 28 - Bavory, 30 - Tasovice, 34 - Rájec

Střelci
33 - Novotný (Sparta Brno), 26 - Bombicz (Bohunice), 21 - Machala (Bavory), 16 - Hudec (Bohunice), 14 - Čožík (Ivančice), Ostrý (Rájec), 13 - Možíš (Kyjov), 12 - Procházka (Moravský Krumlov), 11 - Jiříkovský (Židenice), Kohůt (Velká), 10 - Štork (Ivančice), Kučera (Kyjov, na podzim Velká), 9 - Zifčák J. (Znojmo B - v soutěži už nepůsobí), Sehnal J. (Ráječko), Macík, Šmýd (oba Rájec), Slovák (Velká), Voříšek M. (Ratíškovice), 8 - Šmíd (Bavory), Králíček (Kuřim) 

Brankáři
Zápasy s nulou: 13 - Vlasák (Bavory), 10 - Trmal (Tasovice), 9 - Bogner (Moravský Krumlov), Rettegy (Ráječko), 8 - Osička B. (Podluží), Tišnovský (Kuřim), Němeček (Rájec-Jestřebí), Boreš (Ivančice), 7 - Dolíhal (Židenice), 6 - Sládeček (Velká), 5 - Hlavoněk (Rájec), 3 - Ustohal (Sparta Brno), Pelíšek (Ratíškovice), Chromek (Hodonín), Kůřil (Kyjov), Minařík (Znojmo B), 2 - Mucha (Znojmo B), Plchut (Židenice), Cífka (Bohunice), Horna (Sparta Brno), 1 - Novotný (Hodonín), Velan (Bohunice), Dědeček, Kučera (oba Ráječko), Bartoš (Podluží), Vozděk (Ivančice), Foltýn (Ratíškovice)

Vyloučení
Celkem ČK: 8 - Podluží, 5 - Ratíškovice, 4 - Židenice, Kuřim, Kyjov, 3 - Sparta Brno, Hodonín, Rájec, 2 - Ráječko, Velká, Tasovice, 1 - Bohunice, Bavory, Ivančice, Moravský Krumlov

Diváci
Celkem: 37180 průměr: 155 nejvíce: Ráječko - Rájec 600

Výsledkový servis

1. kolo
Bohunice - Znojmo B 3:1 (2:0); Tonev 2, Bombicz - Šuráň 
Sparta Brno - Bavory 1:4 (0:1); Novotný - Ferreira, Šmíd, Novotný, Konečný 
Podluží - Židenice 2:0 (0:0); Tichý, Blinkal 
Kyjov - Kuřim 1:1 (1:1); Vinca - Klopar 
Ivančice - Ráječko 2:0 (1:0); Štork, Knotek 
Velká nad Veličkou - Hodonín-Šardice 1:1 (1:0); Slovák - Kyněra 
Tasovice - Moravský Krumlov 1:1 (0:1); Pavlíček - Záviška
Rájec-Jestřebí - Ratíškovice 2:0 (1:0); vlastní, Sova

2. kolo
Znojmo B - Sparta Brno 4:1 (2:1); Zifčák J. 2, Bartl, Adámek - Opletal
Kuřim - Rájec-Jestřebí 0:2 (0:2); Ostrý, Haničinec
Ratíškovice - Podluží 0:2 (0:1); Nešpor, Osička
Hodonín-Šardice - ČAFC Židenice 2:3 (1:3); Kyněra, Vacula - Jiříkovský 2, Polák
Velká nad Veličkou - Ivančice 1:2 (0:1); Škopík - Štork, Hobík
Ráječko - Tasovice 1:1 (0:0); Bartoš - Pavlíček
Moravský Krumlov - Bohunice 2:0 (0:0); Procházka 2
Bavory - Kyjov 2:0 (0:0); Machala, Konečný

3. kolo
ČAFC Židenice - Ratíškovice 5:0 (1:0); Janek, Polák, Kříž, Mičko, Jiříkovský
Ivančice - Hodonín-Šardice 2:0 (1:0); Šipl, Čožík
Bohunice - Ráječko 3:1 (1:1); Tonev, Kříž, Gaňa - Sehnal J.
Sparta Brno - Moravský Krumlov 1:0 (1:0); Novotný
Kyjov - Znojmo B 1:4 (0:0); Laga - Zifčák J., Zifčák L., Podzemský, Hycl
Podluží - Kuřim 0:2 (0:0); Maška, Pospíšil
Tasovice - Velká nad Veličkou 2:1 (1:0); Dítě M. 2 - Kohůt P.
Rájec-Jestřebí - Bavory 1:0 (0:0); Ostrý

4. kolo
FC Moravský Krumlov - 1. FC Kyjov 2:1 (0:1); Vybíral, Zelníček - Možíš
Palavan Bavory - Sokol Podluží 2:0 (1:0); Machala, Novotný
FC Kuřim - ČAFC Židenice Brno 1:4 (0:1); Pospíšil - Jiříkovský, Hrazdíra M., Kříž, Matušík
RSM Hodonín-Šardice - FK Baník Ratíškovice 4:0 (0:0); Toman 2, Macůrek, Sněhota
FC Ivančice - Sokol Tasovice 0:2 (0:0); Bílek, Harenčák
Velká nad Veličkou - Tatran Brno Bohunice 1:0 (1:0); Kohůt P.
Ráječko - FC Sparta Brno 1:0 (0:0); Sehnal J.
Znojmo B - MKZ Rájec-Jestřebí 1:2 (0:0); Kučera - Sova 2

15. kolo
FC Moravský Krumlov - FC Ivančice 2:1 (2:0); Zelníček, Vlašín - Čožík
Ráječko - Kordárna Velká nad Veličkou 1:0 (1:0); Neděla
Bavory - Tatran Brno Bohunice 5:1 (2:0); Sýkora, Machala, Opletal, Šuráň, Ferreira - Gaňa
Kuřim - FC Sparta Brno 3:2 (1:2); Svoboda P., Moniak, Pospíšil - Záboj, Nevídal
Ratíškovice - 1. FC Kyjov 2:1 (1:1); Blaha L., Voříšek M. - Přikryl
Znojmo B - Sokol Tasovice 2:3 (0:2); Jedlička, Zifčák J. - Doležal 2, Čop
Podluží - RSM Hodonín-Šardice 3:1 (0:0); Polášek 2, Hrubina - Štos
Židenice Brno - MKZ Rájec-Jestřebí 2:1 (0:0)

5. kolo
Židenice - Bavory 1:3 (0:1); Nápravník - Novotný, Opletal, Sýkora
Bohunice - Ivančice 2:2 (0:0); Hudec, Bombicz - Čožík, Štork
Sparta Brno - Velká nad Veličkou 2:5 (1:2); Novotný, Kříž - Kohůt P. 3, Machálek, Kučera
Podluží - Znojmo B 1:6 (0:3); Blinkal - Zifčák J. 2, Adámek, Hycl, Lukáš, Willmann
Ratíškovice - Kuřim 0:0
Tasovice - Hodonín-Šardice 5:1 (3:0); Čerstvý 2, Veselý, Doležal, Horáček - Toman
Rájec-Jestřebí - Moravský Krumlov 4:0 (4:0); Sova 2, Sehnal, Koláček
Kyjov - Ráječko 0:0

6. kolo
Hodonín-Šardice - Kuřim 0:1 (0:1); Moniak
Ivančice - Sparta Brno 0:3 (0:2); Novotný 2, Nevídal
Velká nad Veličkou - Kyjov 4:1 (0:0); Kohůt P. 2, Duga, Kučera - Možíš
Tasovice - Bohunice 1:0 (0:0); Čop
Ráječko - Rájec-Jestřebí 0:1 (0:1); Ostrý
Moravský Krumlov - Podluží 2:0 (0:0); Záviška, Klodner
Znojmo B - ČAFC Židenice 1:2 (0:1); Hycl - Dobr, Matušík
Bavory - Ratíškovice 5:0 (1:0); Machala, Šmíd, Dornay

7. kolo
Židenice Brno - Moravský Krumlov 1:2 (0:0); Veselý - Hlučil, Vybíral
Sparta Brno - Tasovice 3:1 (1:1); Novotný 3 - Doležal
Bohunice - Hodonín-Šardice 1:3 (0:2); Bombicz - Sněhota, Melounek, Blaha
Podluží - Ráječko 0:1 (0:1); Bartoš
Ratíškovice - Znojmo B 1:0 (0:0); Blaha L.
Kuřim - Bavory 0:3 (0:1); Machala 2, Dornay
Kyjov - Ivančice 1:1 (0:0); Holeček - Ryška
Rájec-Jestřebí - Velká nad Veličkou 3:0 (1:0); Koláček, Sova, Haničinec

 8. kolo
Bohunice - Sparta Brno 2:0 (2:0); Hudec 2
Hodonín-Šardice - Bavory 1:2 (0:0); Vacula - Machala, Spišiak
Ivančice - Rájec-Jestřebí 0:1 (0:0); Macík
Velká nad Veličkou - Podluží 1:0 (0:0); Kučera
Tasovice - Kyjov 1:1 (0:1); Veselý - Možíš
Ráječko - ČAFC Židenice 0:1 (0:0); Janek
Moravský Krumlov - Ratíškovice 3:2 (1:2); Vybíral, Anders, Procházka - Kotásek T., Sloboda
Znojmo B - Kuřim 4:1 (1:1); Zifčák J. 2, Procházka, Willmann - Hudák

9. kolo
Židenice Brno - Velká nad Veličkou 5:0 (4:0); Jiříkovský 2, Polák 2, Mičko
Podluží - Ivančice 0:3 (0:1); Štork, Čožík, Štěpanovský
Sparta Brno - Hodonín-Šardice 6:0 (3:0); Novotný 4, Pavlas, Záboj
Ratíškovice - Ráječko 2:1 (1:1); Voříšek T., Stanický - Sehnal J.
Kuřim - Moravský Krumlov 0:3 (0:1); Procházka 2, Vybíral
Kyjov - Bohunice 0:4 (0:3); Bombicz 2, Beneš, Stehlík
Rájec-Jestřebí - Tasovice 1:2 (1:1); Sehnal - Čop, Horáček
Bavory - Znojmo B 1:3 (0:1); Machala - Zifčák L., Podzemský, Kučera

10. kolo
Bohunice - Rájec-Jestřebí 3:2 (2:0); Stehlík, Bombicz, Gaňa - Ostrý, Koláček
Sparta Brno - Kyjov 2:2 (2:0); Záboj, Novotný - Laga, Přikryl
Hodonín-Šardice - Znojmo B 0:5 (0:1); Zifčák L. 2, Zifčák J., Hycl, Helebrant
Ivančice - ČAFC Židenice 1:5 (0:2); Martinka - Bím 2, Nápravník 2, Hrazdíra M.
Velká nad Veličkou - Ratíškovice 3:0 (2:0); Slovák, Kučera, Kohůt P.
Tasovice - Podluží 1:1 (0:1); Čerstvý - Blinkal
Ráječko - Kuřim 1:0 (1:0); Karásek
Moravský Krumlov - Bavory 1:1 (0:1); Zelníček - Novotný

11. kolo
Židenice - Tasovice 2:2 (0:1); Jiříkovský, Mičko - Čop, Doležal
Ratíškovice - Ivančice 1:1 (0:1); Sloboda - Štork
Kuřim - Velká nad Veličkou 1:1 (1:0); Plšek - Slovák
Podluží - Bohunice 1:3 (0:0); Filipovič - Bombicz 2, Hudec
Znojmo B - Moravský Krumlov 1:4 (0:1); Zifčák L. - Zelníček 2, Procházka, Vlašín
Kyjov - Hodonín-Šardice 1:4 (0:1); Žaroský - Vacula 2, Toman, Svoboda
Rájec-Jestřebí - Sparta Brno 2:0 (0:0); Šmerda, Macháček
Bavory - Ráječko 1:0 (1:0); Kubánek D.

12. kolo
Bohunice - ČAFC Židenice 3:3 (1:1); Bombicz, Hanousek, Hudec - Nápravník, Mičko, Janek
Sparta Brno - Podluží 4:1 (2:1); Novotný 2, Pavlas, Ustohal - Blinkal
Hodonín-Šardice - Moravský Krumlov 0:0 
Kyjov - Rájec-Jestřebí 0:2 (0:0); Škvarenina, Šmerda
Ivančice - Kuřim 3:0 (2:0); Šipl, Čožík, Štork
Velká nad Veličkou - Bavory 0:1 (0:1); Šmíd
Tasovice - Ratíškovice 2:1 (0:1); Doležal, Pavlíček - Voříšek
Ráječko - Znojmo B 0:2 (0:2); Zifčák L., Hycl

13. kolo
Židenice - Sparta Brno 2:0 (1:0); Mičko, Kříž
Znojmo B - Velká nad Veličkou 2:2 (0:0); Helebrant, Švarc - Valášek, Kohůt P.
Kuřim - Tasovice 2:1 (1:0); Svoboda P. 2 - Čerstvý
Baník Ratíškovice - Bohunice 2:3 (1:1); Kotásek P., Kopl - Hudec 3
Podluží - Kyjov 2:3 (2:1); vlastní, Trnovec - Možíš 1, Trlida
Bavory - Ivančice 1:1 (0:0); Novotný - Slezáček
Rájec-Jestřebí - Hodonín-Šardice 2:2 (0:1); Ostrý, Koláček - Sněhota, Vacula
Moravský Krumlov - Ráječko 1:0 (0:0); Záviška

14. kolo
Tasovice - Bavory 2:0 (0:0); Mališka, Veselý
Bohunice - Kuřim 4:4 (3:1); Bombicz 3, Beneš - Svoboda P. 3, Karásek
Sparta Brno - Ratíškovice 3:2 (1:1); Novotný 2, Záboj - Sloboda, Kotásek P.
Hodonín-Šardice - Ráječko 3:2 (1:1); Sněhota, Vacula, Toman - Španěl, Sehnal J. 
Kyjov - ČAFC Židenice 0:1 (0:1); Janek
Ivančice - Znojmo B 4:0 (2:0); Štork 2, Slezáček, Hradil
Velká nad Veličkou - Moravský Krumlov 2:2 (2:1); Vávra, Kučera - Procházka, Vybíral
Rájec-Jestřebí - Podluží 0:0

Tabulka po podzimní části
1. ČAFC Židenice Brno 15 10 2 3 37 : 18 32
2. Palavan Bavory 15 10 2 3 31 : 12 32
3. MKZ Rájec-Jestřebí 15 10 2 3 26 : 10 32
4. FC Moravský Krumlov 15 9 4 2 25 : 15 31
5. Sokol Tasovice 15 8 5 2 27 : 17 29
6. Tatran Brno Bohunice 15 7 3 5 32 : 28 24
7. 1. SC Znojmo B 15 7 1 7 36 : 26 22
8. FC Ivančice 15 6 4 5 23 : 19 22
9. FC Sparta Brno 15 6 1 8 28 : 29 19
10. Kordárna Velká nad Veličkou 15 5 4 6 22 : 23 19
11. FC Kuřim 15 4 4 7 16 : 29 16
12. RSM Hodonín-Šardice 15 4 3 8 22 : 34 15
13. SK Olympia Ráječko 15 4 2 9 9 : 17 14
14. Sokol Podluží 15 3 2 10 13 : 29 11
15. FK Baník Ratíškovice 15 3 2 10 13 : 35 11
16. 1. FC Kyjov 15 1 5 9 13 : 32 8

16. kolo
Židenice - Podluží 3:0 (1:0); Kopunec, Vykouřil 2
Kuřim - Kyjov 2:0 (0:0); Moniak, Králíček
Ráječko - Ivančice 2:0 (1:0); Sehnal J., vlastní
Hodonín-Šardice - Velká nad Veličkou 2:1 (1:0); Válek, Nevídal - Slovák
Bavory - Sparta Brno 3:0 (1:0); Machala 3
Znojmo B - Bohunice 1:1 (1:1)
Moravský Krumlov - Tasovice 0:1 (0:1)
Ratíškovice - Rájec-Jestřebí 1:1 (0:0)

17. kolo
Židenice - Hodonín-Šardice 0:2 (0:0); Sněhota, Nevídal
Tasovice - Ráječko 3:0 (1:0); Horáček, Pavlíček, Veselý
Bohunice - Moravský Krumlov 5:4 (1:1); Hudec 2, Bombicz 2, Frank - Procházka 2, Březina, Vybíral
Sparta Brno - Znojmo B 3:0 (0:0); Novotný, Loubek, Fuxa
Podluží - Ratíškovice 1:0 (0:0); Trnovec
Kyjov - Bavory 1:3 (0:3); Možíš - Šmíd, Šuráň J., Kubánek D.
Ivančice - Velká nad Veličkou 1:2 (1:1); Koníř - Macko 2
Rájec-Jestřebí - Kuřim 2:1 (1:0); Šmýd, Nedělník - Plšek

18. kolo
Hodonín-Šardice - Ivančice 0:2 (0:1); Čožík 2
Znojmo B - Kyjov 3:1 (1:0); Podzemský 3 - Půček
Kuřim - Podluží 1:0 (1:0); Vermouzek
Ratíškovice - ČAFC Židenice 3:0 (1:0); Voříšek T., Voříšek M., Kopl
Velká nad Veličkou - Tasovice 0:0
Ráječko - Bohunice 1:2 (1:0); Karafa - Masařík, Hudec
Moravský Krumlov - Sparta Brno 2:2 (1:1); Záviška, Hlučil - Novotný, Loubek
Bavory - Rájec-Jestřebí 4:2 (2:1); Machala 2, Galia, Pokorný - 25. a 74. Šmýd 2

19. kolo
Židenice Brno - Kuřim 3:2 (3:1); Janek, Moniak, Matušík - Králíček, Svoboda
Bohunice - Velká nad Veličkou 4:0 (1:0); Bombicz 3, Beneš
Sparta Brno - Ráječko 1:1 (1:1); Novotný - Španěl
Ratíškovice - Hodonín-Šardice 3:2 (2:0); Voříšek M. 2, Ňorek - Sviták, vlastní
Kyjov - Moravský Krumlov 0:1 (0:0); Procházka
Tasovice - Ivančice 1:0 (1:0); Veselý
Rájec-Jestřebí - Znojmo B 6:2 (3:0); Šmýd 3, Ostrý 2, Šmerda - Vavřík, Minarech
Podluží - Bavory 0:0

20. kolo
Kuřim - Ratíškovice 2:0 (1:0); Králíček, Skoumal
Ivančice - Bohunice 1:1 (1:0); Durda - Stehlík
Velká nad Veličkou - Sparta Brno 1:0 (1:0); Slovák
Hodonín - Sokol Tasovice 0:2 (0:1); Pavlíček, vlastní
Ráječko - Kyjov 2:1 (0:1); Torda, Sehnal J. - Vacula
Moravský Krumlov - Rájec-Jestřebí 0:2 (0:1); Macík, Ostrý
Znojmo B - Podluží 0:2 (0:1); Mihál, Kovář
Bavory - ČAFC Židenice Brno 2:0 (0:0); Kubánek D., Šmíd

21. kolo
Židenice - Znojmo B 0:0
Ratíškovice - Bavory 3:0 (0:0); vlastní, Voříšek T., Blaha L.
Sparta Brno - Ivančice 3:1 (3:1); Novotný 2, Florián - Pekáč
Bohunice - Tasovice 1:2 (1:1); Bombicz - Doležal, Horáček
Kuřim - RSM Hodonín 2:2 (1:2); Karásek, Králíček - Melounek 2
Kyjov - Velká nad Veličkou 2:0 (0:0); Možíš, Vacula
Rájec-Jestřebí - Ráječko 3:2 (1:0); Macík 2, Ostrý - Sehnal J., Španěl
Podluží - Moravský Krumlov 0:2 (0:1); Žák, Březina

22. kolo
Znojmo B - Ratíškovice 4:1 (1:1), Minarech 3, Helebrant - Blaha L.
Ivančice - Kyjov 3:2 (1:2), Čožík 2, Ryška - Možíš 2
Velká nad Veličkou - Rájec-Jestřebí 0:4 (0:2), Reiter, Ostrý, Šmýd, Macík
Tasovice - Sparta Brno 4:0 (1:0), Čop 2, Tůma, Veselý
Hodonín - Bohunice 1:0 (0:0), Kundrata
Ráječko - Podluží 3:3 (3:1), Sehnal J. 2, Sehnal V. - Trnovec, Vaculík, Mihál
Moravský Krumlov - Židenice 2:0 (1:0), Procházka 2
Bavory - Kuřim 2:1 (2:1), Machala, Kubánek D. - Plšek

23. kolo
Židenice - Ráječko 1:1 (0:0), Adamec - Bartoš
Sparta Brno - Tatran Brno Bohunice 7:1 (4:1), Novotný 5, Florián, Krejčí - Bombicz
Ratíškovice - Moravský Krumlov 0:0
Kyjov - Tasovice 1:0 (0:0), Možíš
Rájec-Jestřebí - Ivančice 3:2 (1:0), Macík, Nedělník, Ostrý - Holý, Koníř
Podluží - Velká nad Veličkou 4:0 (1:0), Jakubec, Bartoš, Vaculík, Mihál
Kuřim - Znojmo B 3:2 (3:1), Králíček 3 - Šabaka, Procházka
Bavory - Hodonín 1:0 (1:0), Kubánek I.

24. kolo
Bohunice - Kyjov 4:1 (2:1), Hudec 2, Bombicz, vlastní - Kovařík
Znojmo B - Bavory 4:1 (2:0), Procházka 2, Baláž, Virgler - Machala
Ivančice - Podluží 3:2 (0:2), Štork, Čožík, Pekáč - Jakubec, Vaculík
Tasovice - Rájec-Jestřebí 1:2 (0:2), Mališka - Ostrý, Máša
Ráječko - Ratíškovice 1:0 (0:0), Sígl
Moravský Krumlov - Kuřim 1:1 (0:0), Hlučil - Skoumal
Hodonín-Šardice - Sparta Brno 1:1 (1:1); Macůrek - Pavlas
Velká nad Veličkou - ČAFC Židenice 1:3 (0:1); Slovák - Jiříkovský 2, Vykouřil

25. kolo
Židenice Brno - Ivančice 0:1 (0:0); Hobík
Ratíškovice - Velká nad Veličkou 2:2 (2:1); Ňorek, Kotásek - Macko, Kohůt M.
Kuřim - Ráječko 2:2 (1:1); Vermouzek, Čuhel - Karásek, Bartoš
Znojmo B - Hodonín-Šardice 3:2 (1:1); Virgler, Vavřík, Zifčák - Válek, Mírovský
Kyjov - Sparta Brno 1:1 (1:1); Kučera - Milotínský
Podluží - Tasovice 2:1 (2:1); Bartoš, Jakubec - Dítě M.
Rájec-Jestřebí - Bohunice 1:2 (0:1); Macík - Bombicz, Hudec
Bavory - Moravský Krumlov 2:0 (1:0); Machala, Šlancar

30. kolo
Ivančice - Moravský Krumlov 3:1 (2:1); Koníř, Štork, Čožík - Březina
Tasovice - Znojmo B 0:2 (0:0); Lukáš, Kučera
Bohunice - Bavory 3:3 (2:0); Hudec, Bombicz, Beneš - Pokorný 2, Šmíd
Sparta Brno - Kuřim 3:2 (2:0); Pavlas, Záboj, Hlavinka - Vermouzek, Karásek
Kyjov - Ratíškovice 1:3 (1:2); Žaroský - Duchoslav 2, Voříšek M.
Rájec-Jestřebí - ČAFC Židenice 5:2 (2:0); Šmýd 2, Navrátil, Macík, Ostrý - Kopunec, Janek
Hodonín-Šardice - Podluží 0:2 (0:1); vlastní, Vaculík
Velká nad Veličkou - Ráječko 2:2 (1:0); Sládeček, Miškeřík - Torda, Neděla

26. kolo
Moravský Krumlov - 1. SC Znojmo B 0:3 (0:1)
Bohunice - Sokol Podluží 3:1 (2:1)
Sparta Brno - MKZ Rájec-Jestřebí 2:0 (0:0)
Velká nad Veličkou - FC Kuřim 0:0 (0:0)
Hodonín-Šardice - 1. FC Kyjov 1:1 (0:0)
Ráječko - Palavan Bavory 0:2 (0:2)
Ivančice - Ratíškovice 2:0 (1:0); Koníř, Čožík
Tasovice - ČAFC Židenice Brno 1:2 (0:2)

27. kolo
Židenice Brno - Tatran Brno Bohunice 2:0 (1:0)
Kuřim - FC Ivančice 3:0 (2:0)
Ratíškovice - Sokol Tasovice 2:1 (1:0)
Bavory - Kordárna Velká nad Veličkou 6:1 (3:0)
Podluží - FC Sparta Brno 1:2 (0:1)
Rájec-Jestřebí - 1. FC Kyjov 2:0 (1:0)
Znojmo B - SK Olympia Ráječko 0:1 (0:0)
Moravský Krumlov - RSM Hodonín-Šardice 2:2 (1:1)

28. kolo
Bohunice - Ratíškovice 3:2 (1:1)
Sparta Brno - Židenice 1:2 (1:2)
Kyjov - Podluží 5:1 (3:0)
Ivančice - Bavory 0:1 (0:0)
Velká nad Veličkou - Znojmo B 3:2 (2:1)
Tasovice - Kuřim 1:0 (0:0)
Hodonín-Šardice - Rájec-Jestřebí 3:3 (2:2)
Ráječko - Moravský Krumlov 4:0 (1:0)

29. kolo
Znojmo B - Ivančice 1:2 (1:1)
Kuřim - Bohunice 2:3 (2:3)
Židenice Brno -  Kyjov 2:1 (1:1)
Moravský Krumlov - Velká nad Veličkou 1:2 (0:1)
Bavory - Tasovice 1:1 (0:0)
Ratíškovice - Sparta Brno 1:4 (0:0)
Podluží - Rájec-Jestřebí 2:3 (0:2)
Ráječko - Hodonín-Šardice 3:0 (1:0)