Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor 2010/2011

Krajský přebor 2010/2011

Konečná tabulka
1. Tatran Brno Bohunice 30 19 4 7 85 : 41 61 - postup
2. FC Boskovice 30 18 4 8 69 : 37 58
3. FC Vracov 30 18 3 9 74 : 37 57
4. FC Ivančice 30 16 4 10 67 : 47 52
5. SK Olympia Ráječko 30 14 8 8 57 : 45 50
6. MKZ Rájec-Jestřebí 30 13 8 9 49 : 34 47
7. FK IE Znojmo 30 14 5 11 59 : 53 47
8. Slovan Bzenec 30 14 3 13 48 : 45 45
9. 1. SC Znojmo B 30 13 2 15 53 : 62 41
10. FC Moravský Krumlov 30 11 8 11 57 : 53 41
11. Framoz Rousínov 30 10 9 11 45 : 35 39
12. Sokol Novosedly 30 10 6 14 39 : 50 36
13. Baník Zbýšov 30 10 2 18 34 : 56 32
14. FC Kuřim 30 7 9 14 41 : 52 30
15. Kordárna Velká nad Veličkou 30 8 6 16 40 : 66 30 - sestup
16. ČAFC Židenice Brno 30 4 1 25 27 : 131 13 - sestup
o 14. místě rozhodl vzájemný zápas: Kuřim - Velká 1:0 a 1:1
o 9. místě rozhodl vzájemný zápas: Znojmo B - Moravský Krumlov 3:1 a 1:2
o 6. místě rozhodlo skóre, vzájemný zápas je vyrovnaný: Rájec - IE Znojmo 2:0 a 0:2

Tabulka - podzim
1. Tatran Brno Bohunice 16 11 3 2 51 : 25 36
2. FC Vracov 16 11 2 3 36 : 14 35
3. FC Boskovice 16 9 2 5 35 : 21 29
4. FC Ivančice 16 8 2 6 34 : 24 26
5. SK Olympia Ráječko 16 7 5 4 28 : 25 26
6. FK IE Znojmo 16 8 2 6 28 : 26 26
7. Slovan Bzenec 16 8 1 7 24 : 22 25
8. MKZ Rájec-Jestřebí 16 7 3 6 29 : 25 24
9. FC Moravský Krumlov 16 6 4 6 32 : 27 22
10. 1. SC Znojmo B 16 7 0 9 24 : 28 21
11. Framoz Rousínov 16 5 5 6 22 : 17 20
12. Baník Zbýšov 16 6 1 9 14 : 28 19
13. Sokol Novosedly 16 5 2 9 19 : 31 17
14. FC Kuřim 16 3 6 7 22 : 27 15
15. Kordárna Velká nad Veličkou 16 3 3 10 11 : 38 12
16. ČAFC Židenice Brno 16 3 1 12 17 : 48 10

Tabulka - jaro
1. FC Boskovice 14 9 2 3 34 : 16 29
2. FC Ivančice 14 8 2 4 33 : 23 26
3. Tatran Brno Bohunice 14 8 1 5 34 : 16 25
4. SK Olympia Ráječko 14 7 3 4 29 : 20 24
5. MKZ Rájec-Jestřebí 14 6 5 3 20 : 9 23
6. FC Vracov 14 7 1 6 38 : 23 22
7. FK IE Znojmo 14 6 3 5 31 : 27 21
8. Slovan Bzenec 14 6 2 6 24 : 23 20
9. 1. SC Znojmo B 14 6 2 6 29 : 34 20
10. Framoz Rousínov 14 5 4 5 23 : 18 19
11. Sokol Novosedly 14 5 4 5 20 : 19 19
12. FC Moravský Krumlov 14 5 4 5 25 : 26 19
13. Kordárna Velká nad Veličkou 14 5 3 6 29 : 28 18
14. FC Kuřim 14 4 3 7 19 : 25 15
15. Baník Zbýšov 14 4 1 9 20 : 28 13
16. ČAFC Židenice Brno 14 1 0 13 10 : 83 3

Tabulka - doma
1. Tatran Brno Bohunice 15 12 1 2 48 : 19 37
2. FC Boskovice 15 10 2 3 39 : 15 32
3. FK IE Znojmo 15 10 2 3 41 : 21 32
4. FC Vracov 15 10 1 4 43 : 16 31
5. FC Ivančice 15 10 1 4 38 : 23 31
6. 1. SC Znojmo B 15 10 1 4 36 : 27 31
7. SK Olympia Ráječko 15 8 4 3 27 : 17 28
8. Kordárna Velká nad Veličkou 15 7 6 2 28 : 12 27
9. FC Moravský Krumlov 15 7 5 3 32 : 22 26
10. Framoz Rousínov 15 6 6 3 24 : 12 24
11. MKZ Rájec-Jestřebí 15 7 3 5 30 : 19 24
12. Slovan Bzenec 15 7 2 6 29 : 18 23
13. Baník Zbýšov 15 7 1 7 22 : 24 22
14. FC Kuřim 15 5 4 6 24 : 23 19
15. Sokol Novosedly 15 5 2 8 13 : 23 17
16. ČAFC Židenice Brno 15 3 0 12 14 : 65 9

Tabulka - venku
1. FC Vracov 15 8 2 5 31 : 21 26
2. FC Boskovice 15 8 2 5 30 : 22 26
3. Tatran Brno Bohunice 15 7 3 5 37 : 22 24
4. MKZ Rájec-Jestřebí 15 6 5 4 19 : 15 23
5. SK Olympia Ráječko 15 6 4 5 30 : 28 22
6. Slovan Bzenec 15 7 1 7 19 : 27 22
7. FC Ivančice 15 6 3 6 29 : 24 21
8. Sokol Novosedly 15 5 4 6 26 : 27 19
9. Framoz Rousínov 15 4 3 8 21 : 23 15
10. FC Moravský Krumlov 15 4 3 8 25 : 31 15
11. FK IE Znojmo 15 4 3 8 18 : 32 15
12. FC Kuřim 15 2 5 8 17 : 29 11
13. 1. SC Znojmo B 15 3 1 11 17 : 35 10
14. Baník Zbýšov 15 3 1 11 12 : 32 10
15. ČAFC Židenice Brno 15 1 1 13 13 : 66 4
16. Kordárna Velká nad Veličkou 15 1 0 14 12 : 54 3

Střelci
25 - Bombicz (Bohunice)
18 - Růžička (Rousínov)
17 - Čožík (Ivančice - v KP už nehraje)
16 - Kasala (Bzenec), Štork (Ivančice)
15 - Loprais (Vracov)
14 - Sehnal J. (Ráječko), Beneš (Bohunice)
13 - Kohůt P. (Velká)
12 - Koudelka (Boskovice), Martínek L. (Boskovice), Procházka (IE Znojmo)
11 - Procházka (Moravský Krumlov), Rolník (IE Znojmo), Ostrý (Rájec), Eliáš (Vracov)
10 - Štyks (Novosedly), Staněk J. (Moravský Krumlov)
9 - Roszicska (Zbýšov), Zýbal (Vracov - v KP už nehraje), Macík (Rájec), Mucala (Novosedly), Starý (Ráječko), Tonev (Bohunice)
8 - Hudec (Bohunice), Moniak (Kuřim - v KP už nehraje), Žurovec (Vracov), Zelníček (Moravský Krumlov), Bartoš (Ráječko), Kalina, Ostrý (IE Znojmo), Králíček (Kuřim), Pavel (Boskovice)
7 - Kováč (Znojmo B), Ingr (Bzenec), Vybíral (Vracov), Preč (Boskovice), Kulička (Bohunice)
6 - Klopar (Kuřim), Šplíchal, Vavřík (Znojmo B), Stehlík (Bohunice), Stehlík (Židenice), Čepera (Moravský Krumlov), Šauer (Zbýšov), Janíček (Boskovice), Knotek (Ivančice)
5 - Baláž (Znojmo B - v KP už nehraje), Anders (Moravský Krumlov), Vermouzek (Kuřim), Němec (Ivančice), Jarůšek (Ráječko), Šťáva (IE Znojmo, Sedlák (Rájec), Buršík (Rousínov), Macko D. (Velká), Václavek (Boskovice), Lipčík (Vracov)
Jaro
13 - Bombicz (Bohunice), Kohůt P. (Velká), 10 - Martínek L. (Boskovice), Štork (Ivančice), 9 - Kasala (Bzenec), 7 - Staněk J. (Mor.Krumlov), Růžička (Rousínov), Beneš (Bohunice), Sehnal J. (Ráječko), 6 - Šplíchal (Znojmo B), Eliáš (Vracov), Knotek (Ivančice), Ostrý (Rájec), Čepera (Moravský Krumlov), Rolník (IE Znojmo), Bartoš (Ráječko), 5 - Kulička (Bohunice), Jarůšek, Starý (Ráječko), Procházka, Koudelka, Preč (Boskovice), Žurovec, Loprais, Lipčík (Vracov), Vavřík (Znojmo B), Kalina, Ostrý (IE Znojmo), Šauer (Zbýšov), Janíček (Boskovice), Mucala (Novosedly), Králíček (Kuřim)

Vítězné branky
6 - Loprais (Vracov), Beneš
5 - Bombicz (Bohunice)
4 - Růžička (Rousínov), Procházka (Mor. Krumlov), Eliáš
3 - Zýbal (Vracov), Kováč (Znojmo B), Macík (Rájec), Rolník, Procházka, Ostrý, Kalina (IE Znojmo), Kasala (Bzenec), Němec (Ivančice), Hudec (Bohunice), Sehnal J. (Ráječko), Martínek L.
2 - Václavek, Koudelka, Preč, Pavel, Bárta, Janíček (Boskovice), Štork, Pekáč, Čožík (Ivančice), Moniak (Kuřim), Matouš, Zavřel, Šauer (Zbýšov), Vybíral (Vracov), Zelníček, Staněk J. (Moravský Krumlov), Ostrý (Rájec), Starý, Bartoš, (Ráječko), Macko L., Kohůt P. (Velká), Hrotek (Bzenec), Šplíchal (Znojmo B), Knee P. (Novosedly), Škodík (Bzenec)
1 - Sczygiel, Frank, Stehlík, Navrátil (Bohunice), Kapitán, Mařík (IE Znojmo), Baláž, Alexa, Minarech, Látal, Podzemský, Vavřík, Švarc (Znojmo B), Lejsal, Jílek, Lipčík (Vracov), Kružica, Macko D., Horák, Valášek (Velká), Koutný, Sehnal V., Badura, Neděla, Štrajt, Tenora (Ráječko), Střelec, Holý, Ryška, Jakubec, Hradil, Knotek, Duša (Ivančice), Roszicska, Havel Jos., Kantor, Ptáček (Zbýšov), Mucala, Juřena, Eliáš, Janůfka, Křivánek, Štyks, Šebesta, Klobása (Novosedly), Čuhel, Králíček, Klopar, Vermouzek, Šenkýř J. (Kuřim), Mikšovský P., Beneš, Bělohlávek, Konečný M. (Židenice), Pyclík, Valenta, Ingr, Dulovecz M., Paták, Šifel, Kratina (Bzenec), Škvarenina, Sova, Opletal, Herman, Sedlák, Opletal, Hrůza, Blatný (Rájec), Ošlejšek, Přikryl, Fojt L. (Boskovice), Anders, Doubek (Moravský Krumlov), Bárta, Dufek, Krejčí, Kupčík, Daněk, Buršík (Rousínov)

Gólmani s nulou
12 - Němeček (Rájec)
8 - Švéda (Boskovice), Prečan (Zbýšov), Pelíšek (Bzenec), Sládeček (Velká), Myšák (Vracov)
7 - Elis (Moravský Krumlov), Tišnovský (Kuřim), Cífka (Bohunice)
6 - Rettegy (Ráječko)
5 - Zrzavý (Rousínov), Boreš (Ivančice), Šelc (Novosedly)
4 - Štěpanovský (Znojmo B), Ustohal (Rousínov)
3 - Sojka (Ivančice)
2 - Polášek, Vítámvás (IE Znojmo), Hrubý (Znojmo B)
1 - Kukleta, Trnavský (Rousínov), Tůma, Bartoň (Židenice), Doleček (Znojmo B), Klíma (Rájec), Kučera (Ráječko), Šlachta (Novosedly)

Návštěvnost
Bohunice - 3200, Vracov - 3140, Ráječko - 3040, Moravský Krumlov - 2920, Kuřim - 2650, Bzenec - 2545, Rájec - 2381, Boskovice - 2310, Velká - 2250, Ivančice - 2080, Zbýšov - 1970, IE Znojmo - 1540, Rousínov - 1400, Novosedly - 1360, Znojmo B - 1059, Židenice - 720

Červené karty
3 - Helebrant (Znojmo B)
2 - Kolář (Rájec), Šifel (Bzenec), Kupský (Ráječko, na podzim 1 v Rousínově), Palička st. (Znojmo B), Konečný R. (Židenice), Kohůt M. (Velká), Havel Jos. (Zbýšov), Szczygiel
1 - Masařík, Hanousek (Bohunice), Škodík, Ingr, Linhart, Kasala (Bzenec), Píšek, Skoupý, Buršík (Rousínov), Zifčák, Šplíchal (Znojmo B), Vítámvás, Ostrý (IE Znojmo), Mucala, Němeček (Novosedly), Neděla (Ráječko), Hradil (Ivančice), Staněk, Kraus, Horák (Moravský Krumlov), Čempel, Pernica R., Bím (Židenice), Geschwantner, Nedělník, Navrátil, Sova, Krempaský (Rájec), Maša, Jašek (Zbýšov), Čuhel, Škrdlík (Kuřim), Václavek, Martínek L. (Boskovice), Macek (Vracov)
Týmy: 7 - Znojmo B, Rájec, 6 - Bzenec, 5 - Židenice, 4 - Bohunice, Rousínov, Zbýšov, 3 - Moravský Krumlov, 2 - Ráječko, IE Znojmo, Velká, Novosedly, Boskovice, Kuřim, 1 - Ivančice, Vracov

Výsledkový servis
2. kolo
Bohunice - ČAFC Židenice 4:2 (1:1); Beneš 2, Stehlík, Bombicz - Němeček, Bělohlávek
Bzenec - IE Znojmo 1:2 (0:1); Škodík - Ostrý, Kalina
Novosedly - Vracov 0:4 (0:1); Eliáš 2, Loprais, Zýbal
Rousínov - Znojmo B 0:1 (0:1); Kováč
Ivančice - Kuřim 5:2 (2:1); Čožík 2, Krátký, Štork, Pekáč - Moniak 2
Ráječko - Zbýšov 2:1 (1:1); Sehnal J., Badura - vlastní
Moravský Krumlov - Boskovice 2:4 (1:1); Březina, Kleibl - Koudelka 2, Ošlejšek, Václavek
Velká nad Veličkou - Rájec-Jestřebí 3:0 (2:0); Kružica, Hrbáč, Němeček

3. kolo
Bohunice - Velká nad Veličkou 6:1 (0:1); Hudec, Sczygiel, Navrátil, Bombicz, Kříž, Masařík - Valášek
Kuřim - ČAFC Židenice 4:0 (0:0); Moniak 2, Fryčka, Vermouzek
Znojmo B - Ivančice 3:0 (1:0); Balaž 3
IE Znojmo - Rousínov 3:0 (1:0); Ostrý, Mařík, Rolník
Boskovice - Bzenec 3:0 (2:0); Koudelka 2, Václavek
Vracov - Ráječko 1:1 (1:1); Zýbal - Neděla
Rájec-Jestřebí - Novosedly 1:3 (0:2); Holý - Klobása, Mucala, Šebesta
Zbýšov - Moravský Krumlov 2:1 (1:0); Roszicska, Matouš - Holý

4. kolo
ČAFC Židenice Brno - Znojmo B 2:1 (1:1); Kostka, Mikšovský P. - Baláž
Novosedly - Ráječko 1:1 (1:0); Mucala - Neděla
Bzenec - Zbýšov 3:0 (2:0); Škodík, Ingr, Dulovecz T.
Rousínov - Boskovice 1:1 (1:1); Růžička - Preč
Ivančice - IE Znojmo 6:0 (5:0); Čožík 6
Moravský Krumlov - Vracov 1:4 (1:1); Anders - Zýbal 2, Loprais, Lejsal
Velká nad Veličkou - Kuřim 1:1 (0:0); Sládeček T. - Klopar
Rájec-Jestřebí - Bohunice 0:4 (0:0); Frank, Hudec, Bombicz, Beneš

1. kolo
Velká nad Veličkou - Novosedly 1:1 (0:1); Pavlinec - Štyks
Rájec-Jestřebí - ČAFC Židenice 5:1 (4:0); Ostrý 3, Škvarenina, Kolář - Stehlík
Bohunice - Ivančice 3:0 (1:0); Hudec, Beneš, Bombicz
Kuřim - Rousínov 2:2 (1:1); Klopar, Plšek - Hanus, Růžička
Znojmo B - Bzenec 2:3 (1:1); Schneider, Palička - Kasala, Linhart, Pyclík
IE Znojmo - Moravský Krumlov 2:1 (1:1); Procházka 2 - Vystrčil
Boskovice - Ráječko 1:2 (1:1); Starý, Sehnal J.
Zbýšov - Vracov 1:0 (0:0); Havel Josef

5. kolo
Bohunice - Novosedly 3:2 (1:2); Bombicz 2, Beneš - Foltýn, Štyks
Kuřim - Rájec-Jestřebí 1:4 (1:2); Klopar - Škvarenina, Macík, Sova, Ostrý
Znojmo B - Velká nad Veličkou 5:1 (1:1); Kováč 3, Lukáš, Zifčák - Kružica
IE Znojmo - ČAFC Židenice 8:1 (3:0); Rolník 2, Procházka 2, Kalina, Tkadlec, Šťáva, Černý - Bím
Vracov - Bzenec 1:0 (1:0); Lejsal
Boskovice - Ivančice 0:4 (0:3); Čožík 2, Štork 2
Zbýšov - Rousínov 0:0 
Ráječko - Moravský Krumlov 3:1 (1:0); Sehnal J. 2, Koutný - Machotka

6. kolo
Židenice Brno - FC Boskovice 1:3 (0:3); Beneš - Pavel 2, Václavek
Novosedly - FC Moravský Krumlov 1:4 (0:3); Štyks - Zelníček, Procházka, Březina, vlastní
Bzenec - SK Olympia Ráječko 3:0 (1:0); Valenta, Ingr, Kasala
Rousínov - FC Vracov 1:2 (0:0); Klimeš - Lejsal, Zýbal
Ivančice - Baník Zbýšov 2:0 (0:0); Střelec, Čožík
Bohunice - FC Kuřim 0:0
Velká nad Veličkou - FK IE Znojmo 0:0
Rájec-Jestřebí - 1. SC Znojmo B 2:0 (2:0); Sova, Kolář

7. kolo
Znojmo B - Tatran Brno Bohunice 4:2 (2:1); Helebrant, Minarech, Alexa, Kováč - Tonev, Krejčí
Kuřim - Sokol Novosedly 2:0 (1:0); Čuhel, Moniak
IE Znojmo - MKZ Rájec-Jestřebí 2:0 (1:0); Rolník, Černý
Boskovice - Kordárna Velká nad Veličkou 6:0 (1:0); Pavel 4, Horák Mich., Fojt
Vracov - FC Ivančice 3:1 (2:1); Procházka, Vybíral, Loprais - Čožík
Moravský Krumlov - Slovan Bzenec 1:2 (1:1); Staněk - Pyclík, Hrotek
Zbýšov - ČAFC Židenice Brno 1:0 (0:0); Roszicska
Ráječko - Framoz Rousínov 1:3 (1:0); Žilka - Růžička 3

8. kolo
ČAFC Židenice Brno - FC Vracov 1:3 (0:2); Němeček - Žurovec, Zýbal, Loprais
Novosedly - Slovan Bzenec 0:2 (0:2); Kasala, Ingr
Rousínov - FC Moravský Krumlov 0:0 
Ivančice - SK Olympia Ráječko 4:2 (1:2); Čožík 2, Štork, Černý - Tenora, Starý
Bohunice - FK IE Znojmo 3:1 (2:0); Tonev, Hudec, vlastní Tkadlec - Rolník
Kuřim - 1. SC Znojmo B 4:1 (1:1); Králíček 2, Moniak 2 - Schneider
Velká nad Veličkou - Baník Zbýšov 1:0 (0:0); Macko D.
Rájec-Jestřebí - FC Boskovice 4:2 (3:2); Herman 2, Opletal, Navrátil - Havlíček, Janíček

15. kolo
ČAFC Židenice Brno - Velká nad Veličkou 3:0 (2:0); Beneš, Mikšovský, Bělohlávek
Zbýšov - Novosedly 2:0 (1:0); Zavřel, Rosziczka
Bzenec - Kuřim 3:1 (1:0); Kasala, Ingr, vlastní - Plšek
Rousínov - Bohunice 2:3 (1:1); Kubala 2 - Tonev, Stehlík, Hudec
Ivančice - Rájec-Jestřebí 1:1 (0:0); Pekáč - Herman
Vracov - Boskovice 0:2 (0:0); Ošlejšek, Havlíček
Moravský Krumlov - Znojmo B 2:1 (0:1); Hlučil, Procházka - Lukáš
Ráječko - IE Znojmo 0:0

9. kolo
Znojmo B - Sokol Novosedly 0:3 (0:0); Mucala 2, Juřena
IE Znojmo - FC Kuřim 2:1 (2:1); Švejdík, Kapitán - Vermouzek
Boskovice - Tatran Brno Bohunice 2:2 (0:1); Koudelka, Horák Jan - Hudec 2
Vracov - Kordárna Velká nad Veličkou 1:0 (1:0); Eliáš
Moravský Krumlov - FC Ivančice 4:3 (3:2); Procházka 2, Staněk, Zelníček - Štork, Čožík, Pekáč
Bzenec - Framoz Rousínov 0:2 (0:1); Růžička 2
Zbýšov - MKZ Rájec-Jestřebí 2:1 (1:0); Roszicska, Šauer - Sedlák
Ráječko - ČAFC Židenice Brno 3:2 (1:0); Starý, Bartoš, Sehnal V. - Stehlík, Polák

10. kolo
ČAFC Židenice - Moravský Krumlov 0:4 (0:1); Zelníček, Anders, Procházka, Doubek
Novosedly - Rousínov 1:0 (1:0); Knee
Ivančice - Bzenec 0:2 (0:0); Kasala, Ingr
Bohunice - Zbýšov 6:1 (3:1); Bombicz, Navrátil, Tonev - Roszicska
Kuřim - Boskovice 1:2 (1:1); Pospíšil - Ošlejšek, Preč
Znojmo B - IE Znojmo 2:0 (2:0); Minarech, Vavřík
Velká nad Veličkou - Ráječko 0:4 (0:1); Bartoš, Tajnai, Starý, Sehnal J.
Rájec-Jestřebí - Vracov 2:3 (0:0); Macík 2 - Žurovec, Kudlík, Loprais

11. kolo
Vracov - Bohunice 2:3 (1:1); Loprais, Vybíral - Stehlík 2, Tonev
IE Znojmo - Novosedly 3:4 (0:2); Samek, Procházka, Kalina - Štyks 2, Knee, Eliáš
Boskovice - Znojmo B 1:0 (0:0); Pavel
Bzenec - ČAFC Židenice 1:1 (0:1); Kasala - Kostka
Rousínov - Ivančice 1:1 (1:1); Dufek - Čožík
Zbýšov - Kuřim 2:0 (1:0); Matouš, Rosziczka
Ráječko - Rájec-Jestřebí 1:1 (0:0); Sehnal J. - Macík
Moravský Krumlov - Velká nad Veličkou 6:1 (3:1); Anders 3, Zelníček, Procházka, Doubek - Němeček

12. kolo
ČAFC Židenice - Rousínov 0:6 (0:3); Růžička 3, Kupský, Baričák, Kubala
Novosedly - Ivančice 0:2 (0:0); Pekáč, Střelec
Bohunice - Ráječko 5:2 (2:0); Frank, Beneš, Bombicz, Stehlík, Krejčí - Štrajt, Badura
Kuřim - Vracov 1:1 (0:0); Klopar - Zýbal
Znojmo B - Zbýšov 2:0 (2:0); Kováč 2
IE Znojmo - Boskovice 2:1 (0:1); Procházka, Ostrý - Horák Jan
Velká nad Veličkou - Bzenec 0:1 (0:0); Dulovecz M.
Rájec-Jestřebí - Moravský Krumlov 1:1 (0:0); Macík - Kraus

13. kolo
Boskovice - Sokol Novosedly 3:0 (2:0); Přikryl, Koudelka, Pavel
Vracov - 1. SC Znojmo B 4:0 (4:0); Loprais 3, Žurovec
Bzenec - MKZ Rájec-Jestřebí 1:3 (1:2); Kasala - Navrátil 2, Herman
Rousínov - Kordárna Velká nad Veličkou 2:0 (1:0); Bárta, Růžička
Ivančice - ČAFC Židenice Brno 2:1 (0:1); Štork, Holý - Motyčka
Zbýšov - FK IE Znojmo 1:2 (1:1); Kotačka - Šťáva, Procházka
Ráječko - FC Kuřim 2:2 (1:1); Sehnal V., Badura - Moniak, Králíček
Moravský Krumlov - Tatran Brno Bohunice 2:2 (1:1); Zelníček, Procházka - Bombicz, Hudec

14. kolo
Novosedly - ČAFC Židenice 1:2 (0:0); Sýkora - Stehlík, Bělohlávek
Bohunice - Bzenec 4:1 (3:1); Kulička 2, vlastní, Beneš - Vajdík
Kuřim - Moravský Krumlov 0:0 
Znojmo B - Ráječko 0:3 (0:1); Neděla, Tenora, Žilka
IE Znojmo - Vracov 0:3 (0:2); Eliáš, Loprais, Kučera
Boskovice - Zbýšov 4:1 (1:0); Václavek, Koudelka, Martínek L., vlastní
Velká nad Veličkou - Ivančice 1:0 (1:0); Horák
Rájec-Jestřebí - Rousínov 2:0 (1:0); Macík, Sedlák

Tabulka
1. Tatran Brno Bohunice 15 11 3 1 50 : 22 36
2. FC Vracov 15 10 2 3 32 : 14 32
3. FC Boskovice 15 9 2 4 35 : 20 29
4. FK IE Znojmo 15 8 2 5 27 : 24 26
5. Slovan Bzenec 15 8 1 6 23 : 20 25
6. FC Ivančice 15 7 2 6 31 : 23 23
7. SK Olympia Ráječko 15 6 5 4 27 : 25 23
8. MKZ Rájec-Jestřebí 15 6 3 6 27 : 25 21
9. FC Moravský Krumlov 15 5 4 6 30 : 26 19
10. Baník Zbýšov 15 6 1 8 14 : 24 19
11. 1. SC Znojmo B 15 6 0 9 22 : 27 18
12. Framoz Rousínov 15 4 5 6 20 : 17 17
13. FC Kuřim 15 3 6 6 22 : 25 15
14. Sokol Novosedly 15 4 2 9 17 : 30 14
15. Kordárna Velká nad Veličkou 15 3 3 9 10 : 36 12
16. ČAFC Židenice Brno 15 3 1 11 17 : 46 10

Tabulka střelců
16 - Čožík (Ivančice)
12 - Bombicz (Bohunice)
11 - Růžička (Rousínov)
10 - Loprais (Vracov)
8 - Hudec (Bohunice), Moniak (Kuřim), Pavel (Boskovice)
7 - Kováč (Znojmo B), Zýbal (Vracov), Procházka (Moravský Krumlov), Procházka (IE Znojmo), Beneš (Bohunice), Koudelka (Boskovice), Kasala (Bzenec)
6 - Roszicska (Zbýšov), Sehnal J. (Ráječko), Macík (Rájec), Štork (Ivančice)
5 - Tonev, Stehlík (Bohunice), Rolník (IE Znojmo), Ingr (Bzenec), Anders, Zelníček (Moravský Krumlov), Štyks (Novosedly)
4 - Ostrý, Hermak (Rájec), Baláž (Znojmo B), Mucala (Novosedly), Sehnal J. (Ráječko), Klopar (Kuřim), Eliáš (Vracov), Pekáč (Ivančice), Václavek
3 - Ošlejšek (Boskovice), Navrátil (Rájec), Lejsal, Žurovec (Vracov), Kubala (Rousínov), Neděla, Badura (Ráječko), Králíček (Kuřim), Bělohlávek, Stehlík (Židenice), Ostrý, Kalina
2 - Černý, Šťáva (IE Znojmo), Škodík, Pyclík (Bzenec), Škvarenina, Sova, Kolář, Sedlák (Rájec), Kružica, Němeček (Velká), Bartoš, Sehnal V., Žilka, Tenora (Ráječko), Březina, Staněk, Doubek (Moravský Krumlov), Mikšovský, Beneš, Němeček, Stehlík, Kostka (Židenice), Navrátil, Frank, Krejčí, Kulička (Bohunice), Plšek, Vermouzek (Kuřim), Schneider, Minarech, Lukáš (Znojmo B), Vybíral (Vracov), Preč, Havlíček, Horák Jan, Martínek L. (Boskovice), Knee (Novosedly), Střelec (Ivančice), Matouš (Zbýšov)

Vítězné branky
3 - Zýbal, Loprais (Vracov), Procházka (Mor. Krumlov), Růžička (Rousínov), Kováč (Znojmo B), Beneš, Hudec (Bohunice)
2 - Václavek, Koudelka, Pavel (Boskovice), Pekáč, Čožík (Ivančice), Ostrý, Procházka, Rolník (IE Znojmo), Moniak (Kuřim), Kasala (Bzenec), Matouš (Zbýšov), Eliáš (Vracov), Macík (Rájec), Bombicz
1 - Sczygiel, Frank, Stehlík (Bohunice), Kalina, Kapitán (IE Znojmo), Baláž, Alexa, Minarech (Znojmo B), Lejsal, Vybíral (Vracov), Kružica, Macko, Horák (Velká), Koutný, Sehnal V., Badura, Sehnal J., Bartoš, Neděla (Ráječko), Štork, Holý (Ivančice), Roszicska, Havel Jos., Zavřel, Šauer (Zbýšov), Mucala, Juřena, Knee, Eliáš (Novosedly), Čuhel (Kuřim), Mikšovský P., Beneš, Bělohlávek (Židenice), Škodík, Pyclík, Valenta, Hrotek, Ingr, Dulovecz M. (Bzenec), Škvarenina, Sova, Opletal, Herman (Rájec), Preč, Ošlejšek, Přikryl (Boskovice), Střelec (Ivančice), Zelníček, Anders (Moravský Krumlov), Bárta (Rousínov)

Gólmani s nulou
5 - Pelíšek (Bzenec), Prečan (Zbýšov), Švéda (Boskovice), Myšák (Vracov)
4 - Štěpanovský (Znojmo B), Boreš (Ivančice), Tišnovský (Kuřim), Sládeček (Velká), Zrzavý (Rousínov)
3 - Cífka (Bohunice), Rettegy (Ráječko), Elis (Moravský Krumlov)
2 - Šelc (Novosedly), Němeček (Rájec), Polášek, Vítámvás (IE Znojmo)
1 - Kukleta (Rousínov), Tůma (Židenice)

Návštěvnost
Bohunice - 1850, Vracov - 1820, Moravský Krumlov - 1490, Ráječko - 1410, Kuřim - 1450, Boskovice - 1290, Rájec - 1291, Bzenec - 1130, Velká - 1200, Ivančice - 1070, Zbýšov - 950, IE Znojmo - 810, Rousínov - 710, Znojmo B - 716, Novosedly - 530, Židenice - 270

Proměněné penalty
3 - Čožík (Ivančice), Kalina (IE Znojmo)
2 - Procházka (Mor.Krumlov), Sehnal J. (Ráječko)
1 - Eliáš, Vybíral (Vracov), Baláž (Znojmo B), Sládeček (Velká), Linhart (Bzenec), Bombicz (Bohunice), Polák (Židenice), Roszicska (Zbýšov), Macík (Rájec)

Červené karty
2 - Kolář (Rájec), Helebrant (Znojmo B), Szczygiel
1 - Masařík (Bohunice), Škodík, Šifel, Ingr (Bzenec), Píšek, Skoupý, Kupský (Rousínov), Zifčák (Znojmo B), Vítámvás, Ostrý (IE Znojmo), Kohůt M. (Velká), Mucala (Novosedly), Sova (Rájec), Neděla (Ráječko), Hradil (Ivančice), Staněk, Kraus (Moravský Krumlov), Konečný (Židenice), Nedělník (Rájec), Maša, Havel Jos. (Zbýšov)

16. kolo
ČAFC Židenice Brno - Rájec-Jestřebí 0:2 (0:0); Ostrý, Navrátil
Novosedly - Velká nad Veličkou 2:1 (2:0); Štyks, Janůfka - Machálek
Ivančice - Bohunice 3:1 (1:1); Holý, Němec, Čožík - Stehlík
Rousínov - Kuřim 2:0 (1:0); Dufek, Buršík
Bzenec - Znojmo B 1:2 (0:1); Šifel - Baláž, Látal
Moravský Krumlov - IE Znojmo 2:1 (1:0); Staněk, Zelníček - Kapitán
Vracov - Zbýšov 4:0 (2:0); Zýbal 2, Vybíral, Eliáš
Ráječko - Boskovice 1:0 (1:0); Sehnal J.

Tabulka před zimní přestávkou
1. Tatran Brno Bohunice 16 11 3 2 51 : 25 36
2. FC Vracov 16 11 2 3 36 : 14 35
3. FC Boskovice 16 9 2 5 35 : 21 29
4. FC Ivančice 16 8 2 6 34 : 24 26
5. SK Olympia Ráječko 16 7 5 4 28 : 25 26
6. FK IE Znojmo 16 8 2 6 28 : 26 26
7. Slovan Bzenec 16 8 1 7 24 : 22 25
8. MKZ Rájec-Jestřebí 16 7 3 6 29 : 25 24
9. FC Moravský Krumlov 16 6 4 6 32 : 27 22
10. 1. SC Znojmo B 16 7 0 9 24 : 28 21
11. Framoz Rousínov 16 5 5 6 22 : 17 20
12. Baník Zbýšov 16 6 1 9 14 : 28 19
13. Sokol Novosedly 16 5 2 9 19 : 31 17
14. FC Kuřim 16 3 6 7 22 : 27 15
15. Kordárna Velká nad Veličkou 16 3 3 10 11 : 38 12
16. ČAFC Židenice Brno 16 3 1 12 17 : 48 10

18. kolo
ČAFC Židenice - Kuřim 1:3 (1:1); Stehlík - Škrdlík, Králíček, Vermouzek
Novosedly - Rájec-Jestřebí 0:2 (0:0); Macík 2
Ivančice - Znojmo B 3:2 (2:1); Štork 2, Němec - Šabaka, Šplíchal
Rousínov - IE Znojmo 1:1 (1:0); Růžička - Kalina
Bzenec - Boskovice 4:1 (1:1); Kasala 2, Paták, Hoša - Preč
Velká nad Veličkou - Bohunice 2:0 (1:0); Macko L., Pravda
Moravský Krumlov - Zbýšov 3:0 (2:0); Staněk 2, Čepera
Ráječko - Vracov 1:0 (1:0); Sehnal J.

19. kolo
Ráječko - Novosedly 1:1 (0:0); Bartoš - Kovář
Vracov - Moravský Krumlov 3:4 (1:3); Voříšek, Žurovec, Vybíral - Čepera 2, Záviška, Staněk
Boskovice - Rousínov 3:1 (2:0); Koudelka, Preč, Fojt L. - Růžička
IE Znojmo - Ivančice 1:1 (1:1); Vašíček - Němec
Znojmo B - ČAFC Židenice 4:3 (2:3); Kazár 3, Šplíchal - Polák 2, Reiter
Kuřim - Velká nad Veličkou 1:0 (1:0); Klopar
Bohunice - Rájec-Jestřebí 0:1 (0:0); Sedlák
Zbýšov - Bzenec 4:1 (2:1); Šauer 2, Dufek, Kotačka - Ingr

20. kolo
ČAFC Židenice Brno - IE Znojmo 1:5 (0:4); Konečný R. - Rolník 3, Ostrý, Vašíček
Novosedly - Bohunice 1:0 (0:0); Křivánek
Ivančice - Boskovice 1:2 (0:0); vlastní - Koudelka, Bárta
Rousínov - Zbýšov 0:0
Bzenec - Vracov 1:2 (1:0); Kasala - Kučera, Jílek
Rájec-Jestřebí - Kuřim 0:1 (0:0); Vermouzek
Velká nad Veličkou - Znojmo B 0:0 
Moravský Krumlov - Ráječko 2:2 (2:2); Staněk J., Zelníček - Jarůšek 2

21. kolo
Vracov - Rousínov 3:1 (3:1); Macek, Eliáš, Jílek - Krejčí
Boskovice - ČAFC Židenice 6:0 (4:0); Martínek L. 3, Bárta, Koudelka, Horák Jan
IE Znojmo - Velká nad Veličkou 4:2 (3:2); Rolník, Kalina, Procházka, Vašíček - Kohůt P. 2
Znojmo B - Rájec-Jestřebí 0:0
Kuřim - Bohunice 2:4 (0:3); Škrdlík, Vermouzek - Bombicz 2, Frank, Kulička
Moravský Krumlov - Novosedly 2:0 (0:0); Procházka, Staněk
Ráječko - Bzenec 1:2 (0:1); Bartoš - Paták, Kasala
Zbýšov - Ivančice 2:3 (1:2); Šauer 2 - Černý, Štork, Ryška

17. kolo
Vracov - Novosedly 5:0 (2:0); Loprais, Vybíral, Kučera, Eliáš, Žurovec
Zbýšov - Ráječko 1:3 (0:2); Kotačka - Starý, Bartoš, Sehnal J.
Boskovice - Moravský Krumlov 3:1 (2:0); Koudelka, Martínek L., vlastní - Machotka
IE Znojmo - Bzenec 4:1 (0:1); Ostrý 2, Vašíček, Šťáva - Kasala
Znojmo B - Rousínov 1:0 (0:0); Podzemský
Kuřim - Ivančice 0:3 (0:1); Němec, Černý, Knotek
ČAFC Židenice - Bohunice 0:11 (0:7); Bombicz 3, Kulička 3, Beneš 2, Hrazdíra M., Tonev, Kostka
Rájec-Jestřebí - Velká nad Veličkou 7:0 (4:0); Ostrý 3, Sedlák 2, Cabadaj, Holý

 22. kolo
ČAFC Židenice - Zbýšov 1:5 (1:3); Ratiborský - Rosziczka 3, Kantor, Havel Josef
Novosedly - Kuřim 1:1 (1:0); Knee Petr - Klopar
Bohunice - Znojmo B 4:1 (3:0); Beneš 2, Kostka, Kulička - Šplíchal
Ivančice - Vracov 2:0 (1:0); Němec, Černý
Rousínov - Ráječko 2:0 (1:0); Krejčí, Růžička
Bzenec - Moravský Krumlov 2:0 (1:0); Šifel 2
Rájec-Jestřebí - IE Znojmo 2:0 (1:0); Opletal, Hrůza
Velká nad Veličkou - Boskovice 1:1 (0:1); Macko D. - Preč

23. kolo
Znojmo B - Kuřim 4:2 (3:1); Zifčák, Lukáš, Vavřík, Šplíchal - Šenkýř J., Suchánek
Bzenec - Novosedly 2:2 (1:1); Ingr, Kasala - Křivánek, Ligas
Vracov - ČAFC Židenice 9:0 (6:0); Lipčík 1, Eliáš 2, Vybíral 2, Loprais, Žurovec, Bíla
Boskovice - Rájec-Jestřebí 1:1 (1:0); Martínek L. - Ostrý
IE Znojmo - Bohunice 1:1 (0:1); Černý - Bombicz
Moravský Krumlov - Rousínov 0:0
Ráječko - Ivančice 0:1 (0:0); Jakubec
Zbýšov - Velká nad Veličkou 2:3 (0:2); Matouš, Zavřel - Valášek, Kohůt P. 2

24. kolo
ČAFC Židenice Brno - Ráječko 1:6 (1:1); Smítal - Štrajt 2, Sehnal J. 2, Bartoš, Neděla
Novosedly - Znojmo B 1:0 (1:0); Štyks
Kuřim - IE Znojmo 4:0 (2:0); Králíček 2, Šenkýř J., Skoumal
Bohunice - Boskovice 1:0 (0:0); Navrátil
Ivančice - Moravský Krumlov 3:4 (1:1); Štork 2, Ryška - Staněk 2, Procházka, Doubek
Rousínov - Bzenec 3:0 (2:0); Kupčík, Kalouda, Fiala
Rájec-Jestřebí - Zbýšov 1:0 (0:0); Hrůza
Velká nad Veličkou - Vracov 2:2 (2:1); Vardan, Sládeček T. - Janoušek, Loprais

25. kolo
Rousínov - Novosedly 1:1 (1:1); Růžička - Štyks
Bzenec - Ivančice 4:0 (1:0); Hoša, Hrotek, Kratina, Šebesta
Vracov - Rájec-Jestřebí 0:1 (0:0); Blatný
Boskovice - Kuřim 1:0 (0:0); Janíček
IE Znojmo - Znojmo B 3:2 (0:1); Kalina 2, Procházka - Helebrant, Zifčák
Moravský Krumlov - ČAFC Židenice 3:0 kontumačně, Židenice k utkání nepřijely
Ráječko - Velká nad Veličkou 3:1 (1:0); Sehnal J., Starý, Bartoš - Macko D.
Zbýšov - Bohunice 0:2 (0:1); Bombicz 2

26. kolo
ČAFC Židenice - Bzenec 1:0 (0:0); Konečný M.
Novosedly - IE Znojmo 1:3 (1:1); Mucala - Procházka 2, Mařík
Znojmo B - Boskovice 2:6 (1:1); Švarc, Zifčák - Janíček 3, Martínek L. 2, Preč
Kuřim - Zbýšov 0:3 (0:1); Zavřel, Matouš, Kantor
Bohunice - Vracov 3:2 (2:0); Tonev, Bombicz, Beneš - Žurovec, Eliáš
Ivančice - Rousínov 3:2 (1:1); Hradil 2, Gaňa - Pupp, Růžička
Rájec-Jestřebí - Ráječko 0:0 
Velká nad Veličkou - Moravský Krumlov 3:0 (1:0); Macko L. 2, Macko D.

27. kolo
Rousínov - ČAFC Židenice 5:0 (4:0); Buršík 2, Růžička, Kalouda, Krejčí
Bzenec - Velká nad Veličkou 3:0 (1:0); Hrotek, Šifel, Kasala
Vracov - Kuřim 3:1 (2:0); Bíla 2, Eliáš - Hanus
Boskovice - IE Znojmo 4:1 (0:0); Bárta, Fojt L., Koudelka, Preč - Procházka
Ivančice - Novosedly 0:2 (0:2); Šebesta, Mucala
Moravský Krumlov - Rájec-Jestřebí 0:0 
Ráječko - Bohunice 1:0 (1:0); Tenora
Zbýšov - Znojmo B 1:4 (0:1); Zavřel - Šplíchal 2, Vavřík, Šabaka

28. kolo
ČAFC Židenice - Ivančice 1:9 (0:5); Stehlík - Knotek 5, Štork 2, Hradil 2
Novosedly - Boskovice 0:1 (0:1); Martínek L.
IE Znojmo - Zbýšov 0:1 (0:1); Ptáček
Kuřim - Ráječko 1:2 (1:1); Králíček - Jarůšek, Starý
Bohunice - Moravský Krumlov 5:3 (3:0); Tonev 2, Bombicz 2, Beneš - Čepera 2, Procházka
Znojmo B - Vracov 4:3 (1:2); Švarc 2, Vavřík, Podzemský -  Žurovec, vlastní Coufal, Janoušek
Rájec-Jestřebí - Bzenec 2:3 (1:2); Cabadaj, Ostrý - Hoša, Škodík, Kasala
Velká nad Veličkou - Rousínov 3:2 (2:1); Sládeček M., Kohůt P., Valášek - Kalouda, Růžička

29. kolo
ČAFC Židenice Brno - Novosedly 1:7 (1:2); Stehlík - Štyks 2, Mucala, Klobása, Kovář, vlastní, Ligas
Ivančice - Velká nad Veličkou 3:2 (1:1); Štork 2, Duša - Sládeček M., Kohůt P.
Bzenec - Bohunice 0:2 (0:1); Beneš, Bombicz
Moravský Krumlov - Kuřim 2:2 (1:1); Zelníček, Čepera - Čuhel, Juračka
Vracov - IE Znojmo 4:2 (3:0); Loprais 2, Bíla, vlastní Tkadlec - Ostrý, Šťáva
Rousínov - Rájec-Jestřebí 3:2 (1:1); Daněk 2, Buršík - Ostrý, Macík
Ráječko - Znojmo B 7:2 (3:0); Sehnal J. 2, Jarůšek 2, Starý, Kupský, Bartoš - Palička ml., Vavřík
Zbýšov - Boskovice 1:4 (0:2); Šauer - Martínek L. 2, vlastní, Janíček

30. kolo
Znojmo B - Moravský Krumlov 3:1 (1:0); Krajičič, Vavřík, Podzemský - Procházka
IE Znojmo - Ráječko 6:2 (4:1); Rolník 2, Poláček, Šťáva, Ostrý, Kalina - Tajnai, Starý
Novosedly - Zbýšov 3:0 (1:0); Mucala 2, Knee P.
Boskovice - Vracov 1:2 (0:0); Václavek - Lipčík 2
Kuřim - Bzenec 1:1 (0:0); Králíček - Kasala
Bohunice - Rousínov 1:2 (1:1); Bombicz - Hartl, Buršík
Velká nad Veličkou - ČAFC Židenice 10:0 (3:0); Kohůt P. 7, Sládeček M. 2, Macko D.
Rájec-Jestřebí - Ivančice 1:1 (0:0); Cabadaj - Štork