10. kolo dorostu: Hovorany porazily Ratíškovice a vyhouply se do čela I. třídy skupiny C
Krajský přebor - starší
Rousínov-Sparta Brno B 0:1 (0:0) - Weinstein, Kyjov-1. SC Znojmo B 3:1 (1:1), Možíš, Vinca, Žandovský - Treger, Blansko-Kuřim 3:1 (2:0), Sedláček 2, Rek - Kovařík, St. Lískovec-Břeclav B 1:6 (0:0), Frank - Dunka 2, Mikeš 2, Kurial, Černín, Kohoutovice-ČAFC Židenice 1:0 (0:0), Plšek, Boskovice-Mutěnice, Hodonín-Šardice B-Mor. Krumlov
-1.-Břeclav B-10-5-4-1-20:8-19-
-2.-Blansko-10-5-2-3-22:13-17-
-3.-St. Lískovec-10-5-2-3-18:20-17-
-4.-Sparta Brno B-10-5-1-4-15:13-16-
-5.-Kuřim-10-4-3-3-14:7-15-
-6.-Hodonín-Šardice B-9-4-3-2-14:10-15-
-7.-ČAFC Židenice-10-5-0-5-15:16-15-
-8.-Rousínov-10-4-2-4-22:18-14-
-9.-Kohoutovice-10-4-2-4-12:18-14-
-10.-Mutěnice-9-4-1-4-19:16-13-
-11.-1. SC Znojmo B-10-3-2-5-9:14-11-
-12.-Mor. Krumlov-9-3-1-5-10:18-10-
-13.-Kyjov-10-3-1-6-13:26-10-
-14.-Boskovice-9-1-2-6-9:15-5-
Kanonýři: 8 - Benda (Rousínov), 7 - Švéda (Rousínov), 6 - Lamáček (Mutěnice), Michalec (ČAFC Židenice), Sadílek (Sparta Brno B)
Krajský přebor - mladší
Rousínov-Sparta Brno B 1:1 (0:0), Orálek - Čtvrtníček, Kyjov-1. SC Znojmo B 0:8 (0:2) - Hověz 4, Bula, Kocián, Křemenský, Rožnovský, Blansko-Kuřim 6:1 (3:1), Sedlák 3, Horáček, Trávníček, vlastní, Ševčík, St. Lískovec-Břeclav B 3:1 (1:1), Kocourek, Trávníček, Vaněk - Pavkovič, Kohoutovice-ČAFC Židenice 2:1 (0:1), Fatrdla, Pohanka - Ratiborský, Boskovice-Mutěnice, Hodonín-Šardice B-Mor. Krumlov
-1.-1. SC Znojmo B-10-10-0-0-38:2-30-
-2.-Blansko-10-8-0-2-45:7-24-
-3.-Hodonín-Šardice B-9-7-1-1-29:5-22-
-4.-Sparta Brno B-10-6-3-1-34:10-21-
-5.-Rousínov-10-4-3-3-18:14-15-
-6.-Boskovice-9-5-0-4-18:28-15-
-7.-Kohoutovice-10-4-2-4-22:23-14-
-8.-Mor. Krumlov-9-4-1-4-23:16-13-
-9.-ČAFC Židenice-10-3-2-5-13:24-11-
-10.-Břeclav B-10-3-1-6-9:23-10-
-11.-St. Lískovec-10-2-2-6-15:37-8-
-12.-Kuřim-10-1-1-8-13:41-4-
-13.-Kyjov-10-1-1-8-11:41-4-
-14.-Mutěnice-9-0-3-6-6:23-3-
Kanonýři: 16 - Sedlák (Blansko), 12 - Reška (Hodonín-Šardice B), 10 - Hověz (1. SC Znojmo B)
I. třída skupina A
Sn Brno-Tišnov 0:2 (0:1) - Flamich, Večeřa, Újezd-Vyškov B 4:1 (3:1), Maleňák 3, Bukáček - Spáčil, Rudice-Slatina 1:1 (0:1), Čechman - Musálek, Mor.Sl. Brno-Svratka Brno 1:1 (0:1), Fiala, - Kotouček, ČK: Ferko (MS), Medlánky-Kunštát 4:2 (2:1), Jarůšek 2, Vaněk, Šlesar - Král, Trávníček, Líšeň B-Rájec-Jestřebí 1:3 (0:2), Sklenář - Macháček 2, Sedlák, Čebín-Letovice nesehráno, Letovice se nedostavily
-1.-Slatina-10-8-1-1-49:8-25-
-2.-Svratka Brno-10-6-3-1-27:12-21-
-3.-Mor.Sl. Brno-10-6-2-2-26:13-20-
-4.-Rájec-Jestřebí-10-6-1-3-21:16-19-
-5.-Medlánky-10-6-0-4-32:24-18-
-6.-Tišnov-10-5-1-4-27:21-16-
-7.-Rudice-10-5-1-4-23:17-16-
-8.-Vyškov B-10-5-1-4-22:17-16-
-9.-Čebín-9-5-0-4-13:28-15-
-10.-Líšeň B-10-3-1-6-23:26-10-
-11.-Újezd-10-3-0-7-17:26-9-
-12.-Sn Brno-10-2-1-7-4:21-7-
-13.-Letovice-9-2-0-7-8:39-6-
-14.-Kunštát-10-1-0-9-14:38-3-
Kanonýři: 10 - Bělehrádek (Slatina), Jarůšek (Medlánky), 9 - Flamich (Tišnov), 8 - Chmelař (Slatina)
I. třída skupina B
Dobšice-Únanov 3:1 (3:1), Cileček 2, Syrový - Klemša, Novosedly-Prosiměřice 4:1 (3:1), Styks 2, Eliáš, Trpišovský - Zimmermann, H. Kounice-Hrušovany nesehráno Zastávka-Ivančice 1:2 (1:1), Ustohal - Táborský, Vokurek, Tasovice-Pohořelice 2:5 (2:1), Dítě, Stránský - Bzduch 2, Roháček 2, Slezák, Přímětice-Měnín 7:0 (3:0), Odehnal 3, Balon, Kračman, Kubíček, Virgl, Zbýšov-Miroslav 1:3 (0:2), Šrajtl - Blažek 2, Šťastný.
-1.-Pohořelice-10-9-1-0-38:9-28-
-2.-Miroslav-10-6-2-2-33:18-20-
-3.-Ivančice-10-6-2-2-24:13-20-
-4.-Přímětice-10-5-4-1-30:12-19-
-5.-Tasovice-10-5-3-2-29:16-18-
-6.-Zbýšov-10-5-3-2-30:18-18-
-7.-Novosedly-10-4-4-2-28:22-16-
-8.-Měnín-10-3-1-6-17:36-10-
-9.-Dobšice-10-3-0-7-20:30-9-
-10.-Zastávka-10-2-3-5-14:28-9-
-11.-Únanov-10-2-2-6-12:20-8-
-12.-H. Kounice-9-1-5-3-11:23-8-
-13.-Prosiměřice-10-2-1-7-20:28-7-
-14.-Hrušovany-9-0-1-8-13:46-1-
Kanonýři: 15 - Zimmermann (Prosiměřice), 12 - Slezák (Pohořelice), Šrajtl (Zbýšov), 11 - Bzduch (Pohořelice)
I. třída skupina C
Vel.Pavlovice-Dubňany 0:1 (0:1) - Baťa, ČK: Kos (D), Bučovice-Bzenec 1:0 (0:0), Havránek, Hustopeče-Vacenovice 3:1 (1:1), Doušek, Komosný, Lesák - Sabáček, Hovorany-Ratíškovice 2:1 (2:0), Riedl, Zahnaš - Stokláska, ČK: Bábíček (R) Vel.Bílovice-Rohatec 4:1 (1:1), Kosička 2, Skoupil 2 - Kolařík, Dol.Bojanovice-Podluží 6:0 (4:0), Bohun 2, Bohun, Seják, Veselý, Závorka, ČK: Sadovský (P), Dambořice-Letonice 12:0 (3:0), Drmela 3, Lojda 3, Pokorný 2, Počta 2, Jankůj, Zmrzlík
-1.-Hovorany-10-8-1-1-29:13-25-
-2.-Ratíškovice-10-8-0-2-62:13-24-
-3.-Bučovice-10-7-1-2-29:17-22-
-4.-Bzenec-10-7-0-3-25:7-21-
-5.-Dambořice-10-6-1-3-42:19-19-
-6.-Dubňany-10-6-0-4-29:21-18-
-7.-Hustopeče-10-5-3-2-23:21-18-
-8.-Dol.Bojanovice-10-5-1-4-27:16-16-
-9.-Vel.Bílovice-10-5-1-4-29:34-16-
-10.-Vel.Pavlovice-10-2-3-5-16:16-9-
-11.-Letonice-10-2-1-7-20:40-7-
-12.-Podluží-10-1-1-8-14:43-4-
-13.-Rohatec-10-1-1-8-10:51-4-
-14.-Vacenovice-10-0-0-10-10:54-0-
Kanonýři: 21 - Bábíček (Ratíškovice), 16 - Baťa (Dubňany), 13 - Drmela (Dambořice), Osička (Vel.Bílovice), Stokláska (Ratíškovice)