Dorostenecké soutěže: Boskovice, Kyjov a Tasovice v přeboru starších podruhé vyhrály
Krajský přebor - starší
SK Slatina - FC Boskovice 0:4 (0:1); Vybíral 2, Bláha, Ryšavý
Tatran Starý Lískovec - FC Dosta Bystrc - Kníničky 3:1 (2:0); Mitáš, Reiter, Voborník - Snopek
FC Kyjov 1919 - FC Bučovice 2:0 (0:0); Fridrich, Mach
FC Ivančice - FC Moravský Krumlov 0:0
SK Moravská Slavia Brno - Sokol Tasovice 0:3 (0:2); Havlík, Szajko, Čermák
FC Svratka Brno - FK Mutěnice 4:0 (1:0); Pecha 2, Škaroupka 2
FC Kuřim - TJ Tatran Kohoutovice 0:6 (0:2); Ohniště 3, Kocourek, Fatrdla, Čáp
Tabulka
1. FC Boskovice 2 2 0 0 10 : 1 6
2. FC Kyjov 1919 2 2 0 0 7 : 1 6
3. Sokol Tasovice 2 2 0 0 5 : 0 6
4. TJ Tatran Kohoutovice 2 1 1 0 7 : 1 4
5. FC Svratka Brno 2 1 1 0 5 : 1 4
6. Tatran Starý Lískovec 2 1 1 0 6 : 4 4
7. SK Moravská Slavia Brno 2 1 0 1 3 : 5 3
8. FC Bučovice 2 0 1 1 3 : 5 1
9. FC Ivančice 2 0 1 1 0 : 2 1
10. FC Moravský Krumlov 2 0 1 1 1 : 5 1
11. FC Dosta Bystrc - Kníničky 1 0 0 1 1 : 3 0
12. SK Slatina 1 0 0 1 0 : 4 0
13. FK Mutěnice 2 0 0 2 2 : 7 0
14. FC Kuřim 2 0 0 2 1 : 12 0
Krajský přebor - mladší
SK Slatina - FC Boskovice 1:3 (0:2); Leasure - Danác, Dyčka, Preč; ČK: Zemánek (Slatina)
Tatran Starý Lískovec - FC Dosta Bystrc - Kníničky 0:7 (0:5); Gerlinger 3, Kabeláč, Máša, Pivoňka, Pospíšil; ČK: Voborník (Starý Lískovec)
FC Kyjov 1919 - FC Bučovice 6:0 (4:0); Křižka 3, Klimeš, Kůřil, Šimeček
FC Ivančice - FC Moravský Krumlov 2:2 (0:2); Huczmann, Jacko Tomáš - Bogner, Houdek
SK Moravská Slavia Brno - Sokol Tasovice 0:5 (0:1); Budný, Košel, Salay, Synek, Zedníček
FC Svratka Brno - FK Mutěnice 5:1 (2:1); Pavlík 2, Havlín, Strakoš, vlastní - Růžička
FC Kuřim - Tatran Kohoutovice 5:2 (3:0); Skoumal 3, Kratochvíla, Dančák - Dufek 2
Tabulka
1. FC Boskovice 2 2 0 0 6 : 2 6
2. FC Moravský Krumlov 2 1 1 0 5 : 3 4
3. FC Ivančice 2 1 1 0 4 : 2 4
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 1 1 0 0 7 : 0 3
5. FC Kyjov 1919 2 1 0 1 7 : 3 3
6. Sokol Tasovice 2 1 0 1 5 : 2 3
7. FK Mutěnice 2 1 0 1 8 : 6 3
8. FC Svratka Brno 2 1 0 1 7 : 5 3
9. FC Kuřim 2 1 0 1 6 : 5 3
10. Tatran Kohoutovice 2 1 0 1 6 : 7 3
11. Tatran Starý Lískovec 2 1 0 1 3 : 9 3
12. SK Slatina 1 0 0 1 1 : 3 0
13. FC Bučovice 2 0 0 2 2 : 9 0
14. SK Moravská Slavia Brno 2 0 0 2 1 : 12 0
I. třída skupina A
MKZ Rájec-Jestřebí - SK Slavkov u Brna 1:7 (1:3); Dvořák - Půček 4, Kučera 2, Jachan
SK Šlapanice - MCV Brno 3:2 (1:0); Mach 2, Krejčí - Spielman, Šmíd
Řečkovice - FC Medlánky
FK Kunštát - Letonice 1:3 (1:1); Krása - Jakeš Kamil, Jakeš Roman, Michalík
AFK Tišnov - Lipovec 0:3 (0:2); Koutný, Musil, Vrána
FC Slovan Brno - FRAMOZ Rousínov 2:1 (1:1); Břenek 2 - Divácký
FC Čebín - FC Veverská Bítýška 3:1 (1:1); Sokol 2, Kučera - Nožička
Tabulka
1. Lipovec 2 2 0 0 9 : 1 6
2. FC Slovan Brno 2 2 0 0 4 : 2 6
3. SK Slavkov u Brna 2 1 1 0 9 : 3 4
4. FC Čebín 2 1 1 0 5 : 3 4
5. FC Medlánky 1 1 0 0 10 : 0 3
6. Řečkovice 1 1 0 0 7 : 1 3
7. FRAMOZ Rousínov 2 1 0 1 9 : 4 3
8. MCV Brno 2 1 0 1 6 : 4 3
9. Letonice 2 1 0 1 4 : 8 3
10. SK Šlapanice 2 1 0 1 3 : 12 3
11. FC Veverská Bítýška 2 0 0 2 2 : 5 0
12. FK Kunštát 2 0 0 2 2 : 9 0
13. AFK Tišnov 2 0 0 2 2 : 11 0
14. MKZ Rájec-Jestřebí 2 0 0 2 2 : 11 0
I. třída skupina B
Čechie Zastávka - A.S.A. ES Únanov 3:0 (2:0); Koželuha, Man, Reich
FC Sparta Brno B - Sokol Novosedly 6:1 (4:0); Paták 4, Pollák, Ševčík - Svízela
ČAFC Židenice Brno - FC Miroslav 0:11 (0:2); Brveník 3, Bínek 2, Urbánek 2, Vodák 2, Morong, Strečko; ČK: Rodina (Židenice)
Sokol Dobšice - Oslavany 0:0
Sokol Pohořelice - SK Chrlice 5:4 (3:2); Bzduch 2, Šlapal 2, Gerlinger - Harašta 2, Banya, Klimt; ČK: Fojtík (Pohořelice)
FK IE Znojmo - Horní Kounice 0:2 (0:1); Balík, Novák
Baník Zbýšov - Sokol Přímětice 5:1 (2:1); Nekuža 3, Foral, Všetečka - Procházka
Tabulka
1. FC Miroslav 2 2 0 0 12 : 0 6
2. Baník Zbýšov 2 2 0 0 8 : 1 6
3. Sokol Pohořelice 2 2 0 0 8 : 4 6
4. Sokol Dobšice 2 1 1 0 5 : 3 4
5. FC Sparta Brno B 2 1 0 1 6 : 2 3
6. FK IE Znojmo 2 1 0 1 4 : 3 3
7. Čechie Zastávka 2 1 0 1 4 : 4 3
8. Horní Kounice 2 1 0 1 2 : 3 3
9. Sokol Novosedly 2 1 0 1 5 : 7 3
10. Oslavany 2 0 2 0 0 : 0 2
11. ČAFC Židenice Brno 2 0 1 1 0 : 11 1
12. SK Chrlice 2 0 0 2 7 : 10 0
13. A.S.A. ES Únanov 2 0 0 2 0 : 6 0
14. Sokol Přímětice 2 0 0 2 2 : 9 0
I. třída skupina C
ZEMAS Hovorany - FC Pálava Mikulov 3:0 (2:0); Kučera, Ondroušek, Skopal
Velké Bílovice - Kordárna Velká n.Veličkou 1:1 (0:0); Malhocký - Koželuha
FC Hustopeče - Slovan Bzenec 3:1 (2:1); Havel, Scharda, Valtera - Zeman
Slavoj Rohatec - FK Baník Ratíškovice 0:6 (0:2); Homola 2, Imrich, Kordula, Káčer, Šimek
Ždánice - Slavoj Podivín 1:6 (0:3); Strmiska - Halm 2, Holý, Jochman, Krajča, Ševora
Agro Milotice - FK Baník Dubňany 3:1 (1:1); Gregorovič, Holub, Toman - Ševela; ČK: Michna (Dubňany)
Sokol Křepice - Slavoj Velké Pavlovice 2:0 (0:0); Sedláček, Čapka
Tabulka
1. Sokol Křepice 2 2 0 0 8 : 1 6
2. FK Baník Ratíškovice 2 2 0 0 7 : 0 6
3. Agro Milotice 2 2 0 0 5 : 2 6
4. Slavoj Podivín 2 1 1 0 8 : 3 4
5. Kordárna Velká n.Veličkou 2 1 1 0 5 : 2 4
6. FC Hustopeče 2 1 0 1 3 : 2 3
7. ZEMAS Hovorany 2 1 0 1 4 : 4 3
8. FK Baník Dubňany 2 1 0 1 4 : 4 3
9. Velké Bílovice 1 0 1 0 1 : 1 1
10. Slavoj Rohatec 2 0 1 1 2 : 8 1
11. Slovan Bzenec 1 0 0 1 1 : 3 0
12. Slavoj Velké Pavlovice 2 0 0 2 1 : 4 0
13. Ždánice 2 0 0 2 2 : 9 0
14. FC Pálava Mikulov 2 0 0 2 1 : 9 0