Dorostenecké soutěže: Moravská Slavia Brno nasázela Vyškovu B desítku a ovládla první třídu skupinu A
Krajský přebor - starší
FC Dosta Bystrc - Kníničky - MSK Břeclav B 2:0 (0:0); Kovář, Tomek
1. SC Znojmo B - ČAFC Židenice Brno 2:2 (1:2); Honz, Kocián - Mikšovský, Ratiborský
SK Slatina - Tatran Starý Lískovec
Sokol Tasovice - FK Mutěnice
RSM Hodonín B - FC Svratka Brno 5:1 (2:0)
FK APOS Blansko - FC Moravský Krumlov 4:0 (1:0); Trtílek 3, Kučera
FC Boskovice - FC Kuřim 9:1 (6:0); Adamec 3, Stříž 3, Fojt, Pijáček, vlastní - Kučera
Tabulka
1. FK APOS Blansko 23 18 1 4 55 : 10 55
2. RSM Hodonín B 22 15 3 4 59 : 26 48
3. FC Dosta Bystrc - Kníničky 22 12 3 7 49 : 33 39
4. MSK Břeclav B 23 12 3 8 59 : 48 39
5. 1. SC Znojmo B 23 10 6 7 48 : 37 36
6. FC Moravský Krumlov 23 10 4 9 45 : 45 34
7. FC Svratka Brno 23 9 6 8 32 : 53 33
8. FC Boskovice 23 10 1 12 83 : 48 31
9. FK Mutěnice 22 10 1 11 41 : 44 31
10. FC Kuřim 23 9 4 10 42 : 56 31
11. SK Slatina 22 9 1 12 37 : 48 28
12. Tatran Starý Lískovec 22 5 3 14 43 : 71 18
13. Sokol Tasovice 22 4 3 15 32 : 74 15
14. ČAFC Židenice Brno 23 3 5 15 23 : 55 14
Krajský přebor - mladší
FC Dosta Bystrc - Kníničky - MSK Břeclav B 1:0 (1:0); Kabeláč
1. SC Znojmo B - ČAFC Židenice Brno 6:0 (4:0); Novák 2, Zvěřina 2, Hájek, Vala; ČK: Machálek (Židenice)
SK Slatina - Tatran Starý Lískovec
Sokol Tasovice - FK Mutěnice
RSM Hodonín B - FC Svratka Brno 3:0 (1:0); Mokrý 2, Prát
FK Apos Blansko - FC Moravský Krumlov 9:0 (4:0); Ševčík 3, Buchta 2, Cupák, Horáček, Michalík, Skoupý; ČK: Vejvalka (Moravský Krumlov)
FC Boskovice - FC Kuřim 5:2 (4:0); Blaha 3, Vybíhal, Živný - Sokol 2
Tabulka
1. FK Apos Blansko 23 19 2 2 97 : 22 59
2. 1. SC Znojmo B 23 17 3 3 83 : 29 54
3. FC Boskovice 23 16 1 6 85 : 38 49
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 23 14 3 6 74 : 30 45
5. RSM Hodonín B 23 12 4 7 59 : 42 40
6. FC Kuřim 23 11 1 11 75 : 67 34
7. MSK Břeclav B 23 9 4 10 46 : 40 31
8. SK Slatina 21 7 7 7 34 : 36 28
9. FC Svratka Brno 23 7 5 11 46 : 47 26
10. ČAFC Židenice Brno 22 8 2 12 34 : 49 26
11. Tatran Starý Lískovec 22 8 2 12 41 : 63 26
12. FK Mutěnice 22 8 1 13 42 : 63 25
13. FC Moravský Krumlov 23 3 2 18 22 : 106 11
14. Sokol Tasovice 22 0 1 21 15 : 121 1
1.třída skupina A
SK Moravská Slavia Brno - SK Rostex Vyškov B 10:1 (4:1); Ševčík 3, Ferko 2, Zbořil 2, Bilík, Malíř, vlastní - Vondřich
FC Medlánky - SK Líšeň B
FC Bučovice - FC Čebín 2:1 (2:0); Marcone, Nový - Kučera
FK Kunštát - FRAMOZ Rousínov 1:5 (0:2); Sokol - Šmarda 2, Kervitcer, Monek, Skřivánek
Letonice - MKZ Rájec-Jestřebí 9:0 (1:0); Adamík 2, Jakeš Roman 2, Vykouřil 2, Bezděk, Chaloupka, Jakeš Karel
Rudice - SK Chrlice 3:4 (1:2); Sehnal 2, Čechman - Volf 2, Bednář, Kalchnytsky
AFK Tišnov - FC Slovan Brno 3:3 (2:1); Flamich 2, Panáček - Dvořák 2, Líkař
Tabulka
1. SK Moravská Slavia Brno 23 20 3 0 90 : 22 63
2. SK Rostex Vyškov B 23 16 2 5 105 : 48 50
3. FC Bučovice 23 15 2 6 69 : 45 47
4. FRAMOZ Rousínov 23 14 3 6 57 : 30 45
5. FC Slovan Brno 23 11 6 6 55 : 47 39
6. AFK Tišnov 23 11 5 7 69 : 44 38
7. SK Líšeň B 22 12 1 9 103 : 59 37
8. FC Medlánky 22 12 1 9 61 : 37 37
9. SK Chrlice 23 11 3 9 64 : 43 36
10. Letonice 23 6 4 13 42 : 74 22
11. FC Čebín 23 5 1 17 32 : 92 16
12. FK Kunštát 23 5 1 17 32 : 100 16
13. MKZ Rájec-Jestřebí 23 2 3 18 32 : 117 9
14. Rudice 23 1 3 19 42 : 95 6
1.třída skupina B
FC Ivančice - Sokol Dobšice 6:0 (1:0); Flamich 2, Panáček - Dvořák 2, Líkař
Sokol Přímětice - Sokol Novosedly
Oslavany - FC Miroslav 0:4 (0:2); Chaloupka 2, Šťastný 2
TJ Tatran Kohoutovice - Sokol Pohořelice 10:0 (3:0); Fatrdla 4, Ohniště 3, Pohanka, Rumler, Varga
Baník Zbýšov - A.S.A. ES Únanov 5:2 (3:1); Nekuža 2, Koza, Šrajtl, Šrámek - Andorko, Tomek
Čechie Zastávka - FK IE Znojmo
Tabulka
1. FC Ivančice 21 17 2 2 78 : 20 53
2. Baník Zbýšov 21 17 2 2 75 : 19 53
3. Sokol Novosedly 20 16 1 3 69 : 28 49
4. TJ Tatran Kohoutovice 21 13 3 5 81 : 28 42
5. FC Miroslav 22 11 5 6 51 : 49 38
6. Horní Kounice 21 11 1 9 59 : 45 34
7. Sokol Pohořelice 22 7 2 13 42 : 68 23
8. A.S.A. ES Únanov 22 6 4 12 45 : 49 22
9. Sokol Přímětice 20 6 3 11 29 : 54 21
10. Oslavany 21 5 4 12 18 : 40 19
11. FK IE Znojmo 20 4 3 13 27 : 58 15
12. Sokol Dobšice 21 3 3 15 19 : 84 12
13. Čechie Zastávka 20 3 1 16 21 : 72 10
1.třída skupina C
SK Slavkov u Brna - Dolní Bojanovice
Slovan Bzenec - Velké Bílovice 5:1 (2:0)
FK Baník Ratíškovice - Kordárna Velká n.Veličkou 2:3 (1:1); Vacenovský, Voříšek - Novotný 2, Koželuha
FC Hustopeče - FC Kyjov 1919
Sokol Dambořice - ZEMAS Hovorany 1:3 (1:1); Maleňák - Kučera 2, Bayer
Sokol Křepice - Slavoj Rohatec 9:0; Košvica 3, Frank 2, Kern 2, Bažant, Vintrlík
FK Baník Dubňany - Slavoj Velké Pavlovice 0:1 (0:1); Pohl
Tabulka
1. FC Kyjov 1919 22 20 1 1 84 : 15 61
2. Sokol Křepice 23 15 3 5 77 : 32 48
3. FK Baník Ratíškovice 23 12 6 5 66 : 36 42
4. Slovan Bzenec 23 13 2 8 54 : 48 41
5. ZEMAS Hovorany 23 12 4 7 53 : 33 40
6. SK Slavkov u Brna 22 11 4 7 41 : 33 37
7. FC Hustopeče 22 11 3 8 46 : 38 36
8. Slavoj Velké Pavlovice 23 9 6 8 37 : 36 33
9. FK Baník Dubňany 23 9 4 10 54 : 57 31
10. Kordárna Velká n.Veličkou 23 8 2 13 48 : 47 26
11. Slavoj Rohatec 23 7 3 13 52 : 75 24
12. Velké Bílovice 23 6 2 15 41 : 69 20
13. Dolní Bojanovice 22 3 1 18 27 : 102 10
14. Sokol Dambořice 23 1 3 19 28 : 87 6