O víkendu startuje také Moravskoslezská divize, podzimní umístění předurčuje Vyškov a Hodonín k atakům nejvyšších příček
O víkendu startuje 18. kolem také Moravskoslezská divize se sedmi celky z Jihomoravského kraje. Podzimní umístění předurčují k bojům o nejvyšší příčky Vyškov a Hodonín, Rosice se pohybují ve středu tabulky a Tasovice, Blansko, Sparta Brno a Bystrc budou hrát o záchranu.
Dnes vám přinášíme statistiky podzimní části 4. nejvyšší soutěže. Další podrobnosti ke startu MSD (soupisky, rozhovor s Valdemarem Horváthem) najdete na stránkách ve čtvrtek a v pátek.
1. jarní kolo MSD-D
26.03.2011, 15:00, FK Apos Blansko - FS Napajedla
26.03.2011, 15:00, FC Sparta Brno - Sokol Konice
26.03.2011, 15:00, SFK Vrchovina - ČSK Uherský Brod
26.03.2011, 15:00, HFK Třebíč - FC Dosta Bystrc-Kníničky
26.03.2011, 15:00, FC Viktoria Otrokovice - SK Rostex Vyškov
27.03.2011, 10:15, FC Velké Meziříčí - FC Žďas Žďár nad Sázavou
27.03.2011, 15:00, RSM Hodonín - FC Slovan Rosice
27.03.2011, 15:00, Sokol Tasovice - FK Pelhřimov
Tabulka po podzimu
1. SK Rostex Vyškov 16 9 2 5 29 : 15 29
2. RSM Hodonín 16 8 3 5 25 : 15 27
3. HFK Třebíč 16 6 9 1 20 : 11 27
4. FC Velké Meziříčí 16 7 5 4 23 : 23 26
5. FC Žďas Žďár nad Sázavou 16 7 3 6 31 : 21 24
6. FC Viktoria Otrokovice 16 7 3 6 28 : 22 24
7. FK Pelhřimov 16 6 6 4 26 : 22 24
8. FC Slovan Rosice 16 7 2 7 27 : 19 23
9. SFK Vrchovina 16 7 2 7 14 : 14 23
10. Sokol Konice 16 5 5 6 23 : 23 20
11. Sokol Tasovice 16 5 4 7 23 : 31 19
12. FS Napajedla 16 4 6 6 20 : 22 18
13. FK Apos Blansko 16 5 3 8 18 : 28 18
14. FC Sparta Brno 16 4 5 7 11 : 21 17
15. ČSK Uherský Brod 16 5 2 9 12 : 23 17
16. FC Dosta Bystrc-Kníničky 16 3 6 7 13 : 33 15
Statistiky podzimní části
Tabulka střelců
12 - Chmelík (Žďár nad Sázavou)
10 - Krtek (Pelhřimov)
8 - Jurčík (Otrokovice), Malata (Rosice)
7 - Lička (Vyškov), Hlouš (Konice)
6 - Hirsch (Vyškov), Buchta (Vrchovina), Novák, Šustr (Rosice)
5 - Pohanka, Malínek (Žďár nad Sázavou), Huťka, Kučera (Napajedla), Spazier (Hodonín), Machálek (Vyškov), Karásek (Blansko)
4 - Lukeš (Uherský Brod), Bednář (Blansko), Blaha (Konice), Liška (Pelhřimov), Matula (Hodonín), Rohovský, Krejčí (Bystrc), Dítě, Doležal (Tasovice), Bratršovský (Žďár nad Sázavou), Chlup (Třebíč), Pokorný (Velké Meziříčí), Alexa, Čermák
3 - Dujka, Gerych (Otrokovice), Němec, Bezděk (Blansko), Čihák (Pelhřimov), Hoša, Lorenc, Kmeť (Hodonín), Kollár, Hodinář (Vyškov), Pechal, Horáček (Tasovice), Rajnoha, Vala, Navrátil (Konice), Pšikal (Rosice), Němec (Velké Meziříčí), Hlavinka (Sparta Brno), Vávra (Napajedla), Smažil
2 - Florián, Komínek, Sehnal (Třebíč), Čop, Veselý (Tasovice), Záboj, Pavlas, Fuxa (Sparta Brno), Dufek, Krejčí, Netrda, Veselý, Mucha Z., Jaroš (Velké Meziříčí), Smetana (Vrchovina), Jedlička (Bystrc), Vacula, Josefík, Slinták (Uherský Brod), Pančochář (Vyškov), Fišer, Niederle (Pelhřimov), Sklenář (Napajedla), Bulva, Šturma (Hodonín)
1 - Janíček K., Nečas, Šíp (Blansko), Beran, Mucha P., Berka, Hort (Vel. Meziříčí), Císař, Oprchal, Buriánek, Dufek (Rosice), Křeček, Koutek, Schön (Konice), Bureš, Němec, Šindelka, Mašek, Vomela (Žďár nad Sázavou), Zálešák, Vančura, Pospíšil, Vavruša, Trnčák, Rudolf (Otrokovice), Haša, Semela, Dufka (Napajedla), Hradil, Sigmund, Daněk (Vyškov), Sládok, Smrčka, Tenkl, Nepovím (Pelhřimov), Vyžrálek, Paul, Zifčák, Čerstvý, Šuráň (Tasovice), Kotouč, Wagner R. (Sparta Brno), Válek, Ondryáš, Melounek (Hodonín), Pacák, Novotný, Křivánek, Durda (Třebíč), Kalich, Wolker, Polnický, Skalník, Jašíček, Horáček (Vrchovina), Daněk (Uherský Brod), Janíček, Veselovský, Klusák (Bystrc)
Vítězné branky
3 - Krtek (Pelhřimov), Chmelík (Žďár nad Sázavou), Lička, Machálek (Vyškov), Karásek (Blansko)
2 - Lukeš, Slinták (Uherský Brod), Vala (Konice), Liška (Pelhřimov), Pohanka (Žďár nad Sázavou), Malata, Šustr (Rosice), Buchta (Vrchovina), Dítě (Tasovice), Šturma, Spazier (Hodonín), Chlup (Třebíč), Vávra (Napajedla), Pokorný (Velké Meziříčí), Jurčík, Alexa (Otrokovice)
1 - Janíček K., Bednář (Blansko), Oprchal, Novák, Dufek (Rosice), Blaha, Hlouš, Navrátil, Rajnoha (Konice), Čermák, Dujka, Gerych (Otrokovice), Lorenc, Kmeť, Hoša, Ondryáš (Hodonín), Doležal, Veselý, Čerstvý (Tasovice), Fuxa, Záboj, Wagner R., Pavlas (Sparta Brno), Haša, Semela (Napajedla), Jaroš, Mucha P., Dufek, Veselý, Němec (Vel. Meziříčí), Němec, Bratršovský (Žďár nad Sázavou), Kollár, Hirsch, Pančochář (Vyškov), Kalich, Wolker, Skalník, Jašíček, Horáček (Vrchovina), Jedlička, Krejčí, Klusák (Bystrc), Vacula (Uherský Brod), Pacák, Sehnal, Durda, Komínek (Třebíč), Nepovím (Pelhřimov)
Gólmani s nulou
8 - Beer (Třebíč), Vítek (Vrchovina)
6 - Kopáček (Vyškov), Moravec (Pelhřimov)
5 - Pospíchal (Žďár nad Sázavou), Gruber (Rosice), Krajíček (Hodonín)
4 - Horna (Sparta Brno), Kašík (Otrokovice), Sehnal (Blansko)
3 - Kmecik (Konice), Chalupa (Vel. Meziříčí), Krajča (Napajedla), Ondrůšek (Uh. Brod), Ustohal (Sparta Brno), Trnavský (Bystrc)
2 - Trmal (Tasovice), Sedlák (Bystrc)
1 - Pavelka (Napajedla), Fukal (Tasovice), Křížek (Otrokovice), Invald (Velké Meziříčí), Pometlo (Žďár nad Sázavou)
Návštěvnost
Vrchovina - 3990, Velké Meziříčí - 3205, Žďár - 2286, Rosice - 2225, Tasovice - 2175, Hodonín - 2140, Vyškov - 1890, Blansko - 1801, Pelhřimov - 1700, Bystrc - 1681, Uherský Brod - 1435, Třebíč - 1365, Konice - 1245, Napajedla - 1225, Sparta Brno - 1167, Otrokovice - 1000
Nejvyšší návštěvy
950 Vrchovina - Žďár
614 Velké Meziříčí - Třebíč
584 Velké Meziříčí - Vrchovina