Soupisky týmů Moravskoslezské divize
Tabulka MSD-D po podzimu
1. SK Rostex Vyškov 16 9 2 5 29 : 15 29
2. RSM Hodonín 16 8 3 5 25 : 15 27
3. HFK Třebíč 16 6 9 1 20 : 11 27
4. FC Velké Meziříčí 16 7 5 4 23 : 23 26
5. FC Žďas Žďár nad Sázavou 16 7 3 6 31 : 21 24
6. FC Viktoria Otrokovice 16 7 3 6 28 : 22 24
7. FK Pelhřimov 16 6 6 4 26 : 22 24
8. FC Slovan Rosice 16 7 2 7 27 : 19 23
9. SFK Vrchovina 16 7 2 7 14 : 14 23
10. Sokol Konice 16 5 5 6 23 : 23 20
11. Sokol Tasovice 16 5 4 7 23 : 31 19
12. FS Napajedla 16 4 6 6 20 : 22 18
13. FK Apos Blansko 16 5 3 8 18 : 28 18
14. FC Sparta Brno 16 4 5 7 11 : 21 17
15. ČSK Uherský Brod 16 5 2 9 12 : 23 17
16. FC Dosta Bystrc-Kníničky 16 3 6 7 13 : 33 15
Soupisky týmu
SK Rostex Vyškov
Brankáři: Kopáček Jan (1988), Kollár Ladislav(1978), Holásek Tomáš (1993)
Obránci: Kollár Michal (1985), Bárta Vítězslav (1988), Hodinář David (1979), Maruška Milan (1989), Koláček Lukáš (1983)
Záložníci: Žoček Miloš (1986), Palla Sebastian (1992), Rychlík Lukáš (1983), Sigmund Ivo (1975), Žoček Martin (1990), Pospíšil Martin (1985)
Útočníci: Lička Martin (1986), Hirsch Martin (1989), Hradil Tomáš (1992), Kropáček Miloš (1978)
Realizační tým
Trenér: Ing. Horváth Valdemar (1966), asistent: Hodinář David (1979), vedoucí: Mgr. Hejný Jaroslav (1969), masér: Seidl Petr (1972)
Vedení klubu
Předseda klubu: Štěpán PATAKI, místopředseda klubu: Mgr. Miloslav BRTNÍČEK, sekretář: Jan ŠPIČÁK, trenér sport. tříd: Ing. Valdemar HORVÁTH, členové vedení klubu: Petr KRÁL, Martin NEUBAUER, Petr UHLÍŘ
Zimní změny
Přišli: Bárta Vítězslav – hostování z Bystrce, Žoček Miloš - hostování z Rousínova, Kollár Ladislav – hostování z FKD, o.s., Rychlík Lukáš – v jednání hostování z Ivanovic n/H., Palla Sebastian – návrat z hostování v Břeclavi, Pospíšil Martin – hostování z Mutěnic, Kropáček Miloš – přestup z Nesovic
Odešli: Pazdera Patrik, Baričák Jan – jejich hostování nebo případný přestup jsou v jednání, Gottvald Jakub – hostování v FKD, o.s., Král Ondřej – hostování v FKD o.s., Dočkal Jan – ukončení hostování, Pančochář Josef – ukončení hostování,
Machálek Tomáš – ukončení hostování, Daněk Jan – hostování v Rousínově, Schindler Jaroslav – přerušení činnosti ze zdravotních důvodů, Hochman Patrik – přestup do Určic, Horváth Valdemar – ukončení činnosti
RSM Hodonín
Brankáři: Krajíček Marcel, Novotný Igor
Obránci: Bulva Robert, Grabec Libor, Mírovský Luděk, Outrata Pavel, Spazier Petr, Šenk Jakub, Špaček Ondřej
Záložníci: Lorenc Tomáš, Polák Vlastimil, Svoboda Lukáš, Švrček Marián, Válek Jaroslav
Útočníci: Macůrek Lukáš, Němeček Petr, Ondryáš Marek, Šturma Petr
Realizační tým
Trenér: František Ondrůšek
Zimní změny
Přišli: Grabec Libor, Polák Vlastimil - hostování 1.FC Slovácko, Němeček Petr - hostování Kněždub, Outrata Pavel - hostování Mutěnice, Svoboda Lukáš - hostování Břeclav
Odešli: Herůfek Michal, Hoša Pavel, Kmeť Martin, Krejčiřík Ondřej, Matula Václav, Melounek Michal, Sněhota Oskar
Horácký fotbalový klub Třebíč
Brankáři: Beer Michal (1987), Rousek Miroslav (1979), Němec Pavel (1991)
Obránci: Vejmelka Michal (1980), Komínek David (1985), Havránek Květoslav (1987), Svoboda Štěpán (1991), Flekal Jan (1985), Kostelecký Milan (1992)
Záložníci: Pacholík Michal (1982), Chlup Jiří (1986), Čermák Ivan (1985), Linhart Martin (1988), Smažil Pavel (1986), Křivánek Michal (1987), Chalupa Pavel (1991), Novotný David (1992)
Útočníci: Pacák Aleš (1987), Durda Radek (1987), Florián Petr (1991)
Realizační tým
Trenér: Vašíček Petr, asistent: Loucký Miloslav, trenér brankářů: Němec Pavel, vedoucí mužstva: Bulička Milan, masér: Doležal Jan, lékař: MUDr. Kucharský Jiří
Zimní změny
Přišli: Čermák Ivan (přestup z FC Vysočina Jihlava), Pacák Aleš (hostování z FC Zbrojovka Brno), Rousek Miroslav (návrat z hostování FC Náměšť n. Osl.-Vícenice), Kostelecký Milan (z dorostu)
Odešli: Kruba Rostislav (FC Velké Meziříčí - hostování), Koubek Petr (Sapeli Janovice - hostování), Sehnal Martin (FK Apos Blansko - ukončeno hostování), Kopeček Martin (dlouhodobé zranění)
FC Velké Meziříčí
Brankáři: Invald Roman (1987), Kruba Rostislav (1991)
Obránci: Mucha Zdeněk (1985), Krejčí Jaroslav (1984), Mucha Patrik (1988), Večeřa Zdeněk (1991)
Záložníci: Hort Jiří (1978), Dufek Jaroslav (1989), Netrda Miloš (1988), Bouček Michal (1991), Němec Ladislav (1984), Pokorný František (1983), Berka Lukáš (1985), Smejkal Eduard (1992)
Útočníci: Beran Vlastimil (1988), Jaroš Jiří, Veselý Zdeněk (1983), Souček Milan (1988), Ďurica Milan (1986)
Realizační tým:
Trenér: Volf Milan, asistent: Hort Jiří, vedoucí mužstva: Beroun Lubomír, fyzioterapeutka: Fuhrerová Andrea
Zimní změny
Přišli: Kruba Rostislav - hostování do 30.6. z HFK Třebíč, Bouček Michal, Souček Milan, Ďurica Milan - všichni z "B" mužstva, Smejkal Eduard - z dorostu
Odešli: Chalupa Aleš - ukončení hostování, Mucha Ondřej-přeřezen do "B" mužstva
Dlouhodobě zranění: Jaroš Jiří, Mucha Patrik, Polák Michael
FC Žďas Žďár nad Sázavou
Brankáři: Pospíchal Pavel (1978), Hajný Tomáš (1987), Pometlo Stanislav (1990)
Obránci: Vomela Marek (1984), Šindelka Jakub (1987), Štursa Radek(1990), Řeháček Martin (1982), Machtka Petr (1987), Heide Petr (1984)
Záložníci: Bratršovský Daniel (1977), Malínek Jiří (1982), Bureš Jiří (1988), Mašek Jan (1989), Otoupalík Radek (1981), Němec Patrik (1992), Havlík David (1992)
Útočníci: Pohanka Václav (1989), Chmelík Zdeněk (1988), Bojda Josef (1987)
Realizační tým
Trenér: Ing. Petr Nedvěd, asistent: Vladimír Kyzlink, vedoucí mužstva: Jaroslav Chmelíček, masér: Karel Pohanka
Vedení klubu
Předseda: Ing. Bohumil Řebík, sekretář: Pavel Vašek
Zimní změny
Přišli: Řeháček Martin, Machatka Petr – přeřazeni z B mužstva,
Havlík David – přeřazen z dorostu
Odešli: Kadlec Michal – ukončeno hostování, Jun Jakub – B mužstvo, Suský Kamil – FC Hamry n. S.
FC Viktoria Otrokovice
Brankáři: Michal Křížek (1984), Oldřich Kašík (1990),
Obránci: Michal Kraváček (1983), Pavel Gerych (1984), Jakub Zálešák (1988), Marek Vavruša (1984), Tomáš Zábojník (1991), Zdeněk Ondráš (1983)
Záložníci: Jakub Hrnčiřík (1983), Tomáš Dujka (1982), Radim Juráň (1990), Martin Vančura (1990), Ondřej Šuranský (1990), David Alexa (1991), Adam Zelinka (1991)
Útočníci: Dušan Maschtovský (1989), Martin Jurčík (1983), Tomáš Trnčák (1990), Marek Čermák (1989)
Realizační tým
Trenér: Jaroslav Matějíček, vedoucí mužstva: Ivo Světlík, masér: Stanislav Javořík, Erika Korčáková, lékař: MUDr. Miroslav Budoš
Zimní změny
Přišli: Adam Zelinka, Ondřej Šuranský, Zdeněk Ondráš - z B mužstva
Odešli: Ivan Cvešper, Josef Pospíšil, Lukáš Jambor, David Rudolf - ukončeno hostování
FK Pelhřimov
Brankáři: Moravec Josef (1981), Zabloudik Matěj (1992)
Obránci: Kocián Karel (1980), Klofáč Patrik (1991), Máca Lukáš (1982), Naniáš Michal (1987), Smrčka Jiří (1983), Vacek Václav (1986
Záložníci: Benda Pavel (1988), Čihák Radek (1978), Fišer Patrik (1986), Málek Jaroslav (1991), Sládok Ondřej (1991), Průcha Adam (1991)
Útočníci: Krtek Daniel (1985), Liška Petr (1987), Vonásek Jan (1993)
Realizační tým:
Trenér: Kubík Ján, asistent: Klap Radek, vedoucí Mužstva: Sládok Zdeněk, masér: Kotek Petr
Zimní změny
Přišli: Naniáš Michal, Vonásek Jan, Průcha Adam, Málek Jaroslav - hostování Jihlava
Odešli: Nepovím Martin, Niederle Michal, Tenkl Jan - konec hostování, Kmoch Jan - Rakousko
FC Slovan Rosice
Brankáři: Marek Gruber (1990), Patrik Lengál (1983), David Cvingráf (1979
Obránci: Petr Komárek (1986), Jaroslav Oprchal (1988), Lukáš Kučera (1987), Tomáš Buriánek (1984), Jan Vítámvás (1990), Tomáš Nagy (1991), Jan Pekáč (1990)
Záložníci: Ondřej Dufek (1985), Tomáš Chlup (1988), Jan Pšikal (1983), Lukáš Rutmár (1986), Jakub Havlásek (1989), Tomáš Selinger (1991), Marek Touška (1989)
Útočníci: Petr Malata (1982), Martin Urbánek (1991), Pavel Šustr (1974), Šmýd Radek (1984)
Realizační tým
Trenér: Libor Zelníček, asistent: Miroslav Bílek, vedoucí mužstva: Jiří Červenka, Karel Černý
Vedení klubu
Předseda: Ing. Zdeněk Fukan, sekretář: Ing. Vladimír Lapeš
Zimní změny
Přišli: Patrik Lengál - návrat z hostování, Tomáš Nagy - přestup z FC Zbrojovka Brno, Jan Pekáč - hostování z Tatran Kohoutovice
Odešli: Radek Všianský - „B“ mužstvo, Jan Doležel - ukončeno hostování, Jiří Císař - ukončeno hostování, Jiří Oulehla - ukončeno hostování
v jednání – Martin Novák (1991) SK Slatina
SFK Vrchovina
Brankáři: Jan Vítek (1985), Petr Skryja (1985), Jan Krupík (1987)
Obránci: Lukáš Smetana (1988), Ondřej Poul (1986), Vít Fagula (1984), Libor Polnický (1991), Jakub Skryja (1988), Aleš Burian (1978), Petr Blažíček (1992) - příchod z dorostu
Záložníci: Lukáš Michal (1983), Kamil Skalník (1989), Lukáš Wolker (1988), Ondřej Šustáček (1985), Radim Kalich (1985), Zdeněk Josífek (1984), Ondřej Šandera (1991), Petr Šustáček (1987), Jan Kolařík (1992) - příchod z dorostu
Útočníci: Pavel Smetana (1988), Michal Buchta (1991), Michal Skalník (1989), Lukáš Komínek (1993) - příchod na hostování z TJ Rad.Svratka, Martin Mužátko (1988)
Realizační tým
Trenér: Richard Zeman, asistent trenéra: Miloslav Myslivec, Dalibor Brambora, vedoucí týmu: Pavel Bajer
Zimní změny
Odešli: Michal Jašíček - ukončení hostování FC Baník Sokolov, Martin Horáček - ukončení hostování FC Skuteč
Sokol Tasovice
Brankáři: Trmal Vítězslav, Fukal Petr
Obránci: Macháček Petr, Harenčák Jan, Krátký Petr, Šuráň Michal, Lašák Radek, Mališka Jaroslav, Čerstvý Lukáš
Záložníci: Pechal Václav, Horáček Petr, Veselý Karel, Vyžrálek Milan, Paul Miroslav, Pavlíček Miroslav, Blahoudek Marcel, Čermák Jakub
Útočníci: Doležal Zdeněk, Dítě Marek, Šuráň Jaroslav (hostávní 1. SC Znojmo), Čop Jiří, Dítě Petr, Martin Svatoš
Realizační tým
Trenér: Šťastný Tomáš, asistent: Rostislav Szajko, vedoucí mužstva: Klíčník Libor, masér a lékař: Zdeněk Doležal st.
Vedení klubu
Předseda: Jan Vašina
Členové výboru: Ing. František Houšť, Ing. František Málek, Pavel Houšť, Vlastislav Kalus, Libor Klíčník, Milan Kalaš
Zimní změny
Přišli: Petr Krátký (hostování Ivančice), Jaroslav Šuráň (hostování 1. SC Znojmo)
Odešli: Jiří Zifčák (ukončení hostování 1. SC Znojmo), Rostislav Szajko (ukončení hráčské kariéry), Zdeněk Záviška (ukončení hostování)
FS Napajedla
Brankáři: Krajča Jaroslav, Pavelka Ondřej
Obránci: Zatloukal Tomáš, Zavadil Michal, Huťka Roman, Sklenář David, Žáček Ondřej
Záložníci: Plachý Tomáš, Vacula Dan, Bejtkovský Marek, Huťka Michal, Dufka Michael, Mařák Bedřich
Útočníci: Vlček Michal, Kučera David, Vávra David
Realizační tým
Trenér: Onda Martin, asistent: Koželuh Jan, vedoucí mužstva: Ing. Gajdušek Dalibor, masér: Liška Roman
Vedení klubu
Ing. Ratiborský Pavel - předseda oddílu
Ing. Fojtů Stanislav - místopředseda
Zimní změny
Přišli: Vacula Dan (Slavičín), Mařák Bedřich (Viktoria Otrokovice)
Odešli: Grabec (ukončeno hostování Slovácko), Haša Petr (hostování Kněžpole), Blažek Michal (angažmá v jednání)
FK Apos Blansko
Brankáři: Martin Sehnal II (1991), Karel Švancara (1984)
Obránci: Radim Bubeníček (1984), Martin Klimeš (1979), Antonín Kolář (1985), Ondřej Kuda (1990), Jiří Oulehla (1991), Jiří Pokoj (1976), Petr Šíp (1986)
Záložníci: Michal Beneš (1989), Radek Bezděk (1985), Radim Farník (1979), Michal Hájek (1983), Kamil Janíček (1986), Jan Nečas (1984)
Útočníci: Jan Doležel (1991), Miroslav Jelínek (1984), Jan Karásek (1981)
Realizační tým
Trenér: Tomáš Šenk, vedoucí mužstva: Vilém Souček, trenér brankářů a masér: Alexandr Malits ml.
Zimní změny
Přišli: trenér Šenk (na podzim B tým), Kolář (MKZ Rájec-Jestřebí, přestup), Oulehla, Doležel (oba na hostování z FC Zbrojovka Brno), Kuda (FC Olešnice, hostování), Jelínek (přeřazen z B týmu)
Odešli: trenér Šindelka (odstoupil z funkce), Bednář (1. HFK Olomouc, přestup), Němec (Sokol Černá Hora, na hostování), Martin Sehnal I (na podzim na hostování v HFK Třebíč, návrat do SK Jedovnice), Zich (konec hostování z FC Zbrojovka Brno), Blatný, Cupal J. (oba MKZ Rájec-Jestřebí, na hostování)
ČSK Uherský Brod
Brankaři: Ondrůšek Miroslav (1974), Pochylý Jiří (1991)
Obránci: Ligas Petr (1983), Ligas Libor (1987), Vrága Michal (1986), Solařík, Jan (1991), Kudela Marek (1993), Popela Patrik (1990)
Záložníci: David Richard (1987), David Marek (1986), Dvořák Pavel (1988), Slinták Karel (1981), Daněk Roman (1984), Kukuča Lukáš (1989)
Útočníci: Lukeš Petr (1981), Faldyna Petr (1976), Kostelník Zdeněk (1985), Hruboš Filip (1992)
Realizační tým
Trenér: Blaha Lubomír, ved.mužstva: Blahůšek Jan, masér: Tesařík Josef
Vedení klubu
Předseda: Hamšík Josef, sekretář: Hruboš Rostislav, šéftrenér mládeže: Odstrčil Libor
Zimní změny
Přišli: Faldyna Petr - hostování Jihlava, Kudela Marek - hostování Bojkovice, Popela Patrik - hostování Zlín, Hruboš Filip - příchod z dorostu
Odešli: Vacula Daniel, Horňák Petr, Lysoněk Ondřej, Zalubil Ondřej - ukončené hostování, Josefík Stanislav - hostování Prakšice - Pašovice
FC Dosta Bystrc-Kníničky
Brankáři: Slanina Aleš (1980), Kukleta Ondřej (1991)
Obránci: Janíček Martin (1981), Smékal Lukáš (1986), Klusák Stanislav (1984), Straka Jakub (1993), Zich Jan (1982), Marinč Lukáš (1992)
Záložníci: Jirásek Ladislav (1984), Jiříkovský Lukáš (1979), Rohovský Lukáš (1983), Veselovský Tomáš (1982), Sedláček Matěj (1991), Záblacký Miroslav (1989) Hrazdíra Michal (1990)
Útočníci: Křivánek Filip (1990), Krejčí Martin (1987), Urban Jan (1986)
Realizační tým
Trenéři: Mgr. Kotol Roman, Mgr. Karpíšek Miroslav, vedoucí mužstva: Spišák Pavel, masérka: Fedrová Aneta
Vedení klubu
Předseda: Janoščín Jiří, sportovní ředitel: Danihelka Libor, ekonom: Boška Václav, vedoucí mládeže: Ing. Skotálek Ivo
Zimní změny
Přišli: Slanina Aleš (Čebín host.), Kukleta Tomáš (Líšeň přestup), Zich Jan (Zbrojovka Brno host.), Škárek Lukáš (Popůvky host.), Záblacký Miroslav (Ml.Boleslav prodl.host.), Marinč Lukáš (Sparta Brno host.), Rohovský Lukáš (Slovácko prodl.host.), Smékal Lukáš (HFK prodl.host.), Krejčí Martin (HFK prodl.host.), Urban Jan (Opava host.), Klusák Stanislav (Rájec-Jestřebí prodl.host.)
Odešli: Krajíček Marcel (Hodonín přestup), Sedlák Ondřej (Lipovec uk.host.), Veselý Jan (hostování Rakousko), Vala Jiří (Zbrojovka Brno uk.host.), Šmýd Radek (Kostelec n H. uk.host.již v průběhu podzimu), Škaroupka Petr (Bohunice uk.host.již v průběhu podzimu), Bárta Vít (Vyškov host.), Jedlička Michal (Újezd u Brna uk.host.), Trnavský Jan (Hartvíkovice uk.host.), Prokeš Tomáš (Líšeň uk.host.), Paděra Ondřej (Zbrojovka Brno uk.host.), Fous Jakub (Zbrojovka Brno uk.host.), Krastev Věnceslav (Zábřeh n.M. uk.host.), Logara Vanja (vynechává jaro), Hrůza David (Rájec-Jestřebí host.)
Zdroj: kluby