1. A a 1. B třídy: Deset celků ma na kontě dvě vítězství
1. A třída dospělých - skupina A
Šlapanice - Soběšice 1:2 (1:0), Kočí - Hudák, Kozel
Miroslav - Mikulov 0:0
Vojkovice - Jevišovice 1:1 (0:0), Vacek - Svoboda
Čebín - Dobšice 0:2 (0:2), Ensinger, Záruba
Vev.Bítýška - Líšeň B 1:3 (1:2), Schottenberger - Daněček, Jeniš, Prokeš
Podivín - Hrušovany n.J. 3:1 (1:0), Švestka Martin, Švestka Karel, Čapka - Juřica
Sn Brno - Rajhrad 1:1 (1:0), Nevěděl - Kalouda
1. Dobšice 2 2 0 0 4:1 6
2. Mikulov 2 1 1 0 5:0 4
3. Podivín 2 1 1 0 5:3 4
4. Sn Brno 2 1 1 0 2:1 4
5. Hrušovany n.J. 2 1 0 1 4:3 3
6. Líšeň B 2 1 0 1 4:3 3
7. Soběšice 2 1 0 1 2:2 3
8. Čebín 2 1 0 1 2:3 3
9. Rajhrad 2 0 2 0 3:3 2
10. Jevišovice 2 0 2 0 2:2 2
11. Miroslav 2 0 2 0 1:1 2
12. Vojkovice 2 0 1 1 2:3 1
13. Vev.Bítýška 2 0 0 2 1:6 0
14. Šlapanice 2 0 0 2 1:7 0
1. A třída dospělých - skupina B
Bořetice - Vel.Pavlovice 1:0 (0:0), Šmíd, ČK: Krška (B)
Rohatec - Tvrdonice 2:0 (0:0), Mikéska, Tomšej
Lanžhot - Dražovice 1:4 (1:2), Darmovzal - Jakeš 2, Měřínský, Svoboda, ČK: Straka (Lanžhot)
Břeclav B - Kyjov 1:2 (0:1), Lakatos, vlastní – Spáčil
Bučovice - Kostice 2:2 (1:1), Machálek, Mikulášek - Hübner, Višváder
Slavkov - Ratíškovice 3:1 (2:0), Kopunec, Strnad, Žižlavský – Petrů
Mutěnice - Vacenovice 2:0 (1:0), Koštuřík 2
1. Rohatec 2 2 0 0 6:1 6
2. Kyjov 2 2 0 0 6:1 6
3. Bořetice 2 2 0 0 2:0 6
4. Slavkov 2 1 1 0 5:3 4
5. Břeclav B 2 1 0 1 4:3 3
6. Mutěnice 2 1 0 1 2:1 3
7. Dražovice 2 1 0 1 5:5 3
8. Vel.Pavlovice 2 1 0 1 1:1 3
9. Ratíškovice 2 1 0 1 2:3 3
10. Bučovice 2 0 1 1 2:3 1
11. Kostice 2 0 1 1 3:5 1
12. Vacenovice 2 0 1 1 2:4 1
13. Tvrdonice 2 0 0 2 0:3 0
14. Lanžhot 2 0 0 2 1:8 0
1. B třída dospělých - skupina A
Olešnice - Ivanovice na H. 0:1 (0:0) - Kábele, ČK: Boček (O)
Bosonohy - Bohdalice 1:2 (1:1), Hrbek
FKD - Ochoz 4:0 (4:0), Pitela 2, Fober, Kábele
Bořitov - Černá Hora 1:5 (0:3), Novotný - Bubniak 2, Klepáček, Menoušek, Čepa
Rousínov B - Kunštát 0:0
Medlánky - Tišnov 1:0 (0:0), Fryc
Blansko B - Svratka Brno 3:1 (1:0), Janíček, Jelínek, Pernica - Kašík. , ČK: Putna (S)
1. Bohdalice 2 2 0 0 3:1 6
2. Ivanovice na H. 2 2 0 0 2:0 6
3. Černá Hora 2 1 1 0 7:3 4
4. FKD 2 1 1 0 6:2 4
5. Bosonohy 2 1 0 1 6:4 3
6. Blansko B 2 1 0 1 3:2 3
7. Svratka Brno 2 1 0 1 3:3 3
8. Tišnov 2 1 0 1 2:2 3
9. Bořitov 2 1 0 1 4:5 3
10. Medlánky 2 1 0 1 1:2 3
11. Rousínov B 2 0 1 1 1:2 1
12. Kunštát 2 0 1 1 0:3 1
13. Olešnice 2 0 0 2 0:2 0
14. Ochoz 2 0 0 2 2:9 0
1. B třída dospělých - skupina B
Práče - Šatov 0:1 (0:1), Darvaš
Žebětín - Šaratice 1:1 (0:1), Ingr - Buchta
Zastávka - Měnín 4:2 (2:1), Bohuslav, Ištok, Rousek, Ustohal - Aujeský, Prchal
Jaroslavice - Tuřany 1:4 (1:1), Hudec - Bělehrádek, Kříž, Mareš, Smetana
Újezd - Únanov 1:2 (0:0), Tumanyan - Vlk, Čapoun
MS Brno - Modřice 3:0 (2:0), Hrázský, Jabůrek, Černý, ČK: Hráček - Chalupa
Višňové - Křenovice
1. Zastávka 2 2 0 0 6:3 6
2. Šatov 2 2 0 0 2:0 6
3. Žebětín 2 1 1 0 3:1 4
4. Šaratice 2 1 1 0 4:3 4
5. Tuřany 2 1 0 1 5:3 3
6. Křenovice 1 1 0 0 3:1 3
7. MS Brno 2 1 0 1 4:3 3
8. Únanov 2 1 0 1 3:3 3
9. Jaroslavice 2 1 0 1 3:5 3
10. Modřice 2 1 0 1 1:3 3
11. Višňové 1 0 0 1 0:1 0
12. Práče 2 0 0 2 2:4 0
13. Újezd 2 0 0 2 1:3 0
14. Měnín 2 0 0 2 2:6 0
I. B třída dospělých - skupina C
Hroz.Lhota - Rakvice 2:0 (0:0), Bíla, Lipčík
Lednice - Mikulčice 2:0 (0:0), Fóbl 2, , ČK: Skočík (M)
Lanžhot B - Vel.Bílovice 0:2, Krajčiřík, Osička
Veselí - Dubňany 2:1 (1:0), Sládeček, Zajíček - Kalfař, , ČK: Šimek (D)
Hustopeče - Žarošice 2:1, Dohnálek, Stehlík – Frýbort
Milotice - Kněždub 0:3 (0:1), Chrenčík 2, Karásek
Blatnice - St.Poddvorov 3:2 (1:0), Vaněk 2, Janík - Bravenec, Homola
1. Lednice 2 2 0 0 5:0 6
2. Hroz.Lhota 2 2 0 0 4:0 6
3. Kněždub 2 1 1 0 4:1 4
4. Veselí 2 1 1 0 5:4 4
5. Hustopeče 2 1 1 0 3:2 4
6. St.Poddvorov 2 1 0 1 6:3 3
7. Dubňany 2 1 0 1 7:5 3
8. Rakvice 2 1 0 1 3:2 3
9. Vel.Bílovice 2 1 0 1 2:3 3
10. Blatnice 2 1 0 1 3:5 3
11. Žarošice 2 0 1 1 4:5 1
12. Mikulčice 2 0 0 2 0:4 0
13. Lanžhot B 2 0 0 2 3:8 0
14. Milotice 2 0 0 2 0:7 0