1.A a 1.B třídy: Bučovice nečekaně zdolaly Kyjov, Šaratice odvezly tři body ze Zastávky, vyhrály také Milotice
1.A třída skupina A
RAFK Rajhrad - FC Soběšice 4:1 (1:0); Kalvoda 2, Nekvapil, Sedláček - Veselý; ČK: Demek (RAFK)
FC Miroslav - SK Šlapanice 0:2 (0:1); Daněk, Kočí
Slavoj Podivín - SK Líšeň B 4:1 (2:1); Očenášek 2, Švestka Martin, Čapka - Oprchal
SK Vojkovice - FC Pálava Mikulov 1:1 (0:1); Vacek - Zámečník
FC Slovan Brno - Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 6:0 (4:0); Machát 2, Cupák, Kleibl, Nevěděl, Prchlý
FC Čebín - Fotbal Jevišovice 1:0 (1:0); Blahák
FC Veverská Bítýška - Sokol Dobšice 1:1 (1:1); Michna - Procházka
1. Slavoj Podivín 17 10 5 2 35 : 19 35
2. FC Slovan Brno 17 10 4 3 30 : 15 34
3. FC Pálava Mikulov 17 9 5 3 28 : 13 32
4. RAFK Rajhrad 17 9 4 4 39 : 28 31
5. FC Miroslav 17 8 5 4 26 : 15 29
6. Sokol Dobšice 17 8 5 4 26 : 16 29
7. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 17 8 2 7 28 : 25 26
8. FC Čebín 17 7 4 6 20 : 22 25
9. SK Líšeň B 17 5 5 7 24 : 26 20
10. SK Šlapanice 17 6 1 10 17 : 27 19
11. Fotbal Jevišovice 17 4 4 9 17 : 25 16
12. FC Soběšice 17 4 4 9 13 : 27 16
13. SK Vojkovice 17 4 3 10 25 : 33 15
14. FC Veverská Bítýška 17 1 1 15 17 : 54 4
1.A třída skupina B
MSK Břeclav B - Dražovice 1:0 (1:0); Herman
SK Slavkov u Brna - Sokol Kostice 4:0 (2:0); Kopunec 2, Chlup, Strnad
Sokol Lanžhot - Sokol Tvrdonice 0:1 (0:1); Dujsík
Slavoj Rohatec - Sokol Bořetice 1:1 (1:1); Mikéska - Machala
FC Bučovice - FC Kyjov 1919 2:1 (1:0); Bil, Zapletal - Zýbal
FK Mutěnice - FK Baník Ratíškovice 5:0 (2:0); Válek 2, Hlava, Koštuřík, Trávník
SK Mogul Vacenovice - Slavoj Velké Pavlovice 1:0 (0:0); Voříšek
1. FK Mutěnice 17 13 2 2 49 : 12 41
2. FC Kyjov 1919 17 12 3 2 44 : 17 39
3. Slavoj Velké Pavlovice 17 11 2 4 32 : 16 35
4. Sokol Bořetice 17 9 1 7 34 : 25 28
5. SK Slavkov u Brna 17 8 3 6 30 : 28 27
6. Sokol Lanžhot 17 7 2 8 31 : 33 23
7. Sokol Tvrdonice 17 6 4 7 19 : 27 22
8. FC Bučovice 17 6 3 8 25 : 27 21
9. FK Baník Ratíškovice 17 6 3 8 18 : 23 21
10. Dražovice 17 6 2 9 19 : 35 20
11. MSK Břeclav B 17 5 4 8 19 : 26 19
12. SK Mogul Vacenovice 17 5 3 9 21 : 24 18
13. Slavoj Rohatec 17 4 4 9 13 : 25 16
14. Sokol Kostice 17 2 2 13 13 : 49 8
1.B třída skupina A
FC Svratka Brno - Slovan Ivanovice na Hané 4:1 (1:1); Hrouzek 2, Kašík Ilja, Putna - Černý
FC Medlánky - FK Kunštát 1:2 (0:2); Štrubl - Španěl 2
FK SK Bosonohy - FC Olešnice 4:1 (2:0); Bělohlávek 2, Koplík 2 - Hořínek
FK APOS Blansko B - AFK Tišnov 1:0 (0:0); Bezděk
FK Drnovice - Sokol Bohdalice 0:3 (0:0); Kolečkář, Prachař, Tilšer
Framoz Rousínov B - Černá Hora 1:1 (1:1); Cenek - Mazal
Sokol Bořitov - Ochoz u Brna 3:0 (1:0); Klicpera, Ostrý, Vlk
1. AFK Tišnov 17 10 2 5 26 : 13 32
2. FK Drnovice 17 8 7 2 21 : 10 31
3. Sokol Bohdalice 17 9 2 6 31 : 19 29
4. Sokol Bořitov 17 8 4 5 26 : 26 28
5. FC Medlánky 17 8 2 7 28 : 20 26
6. FK SK Bosonohy 17 8 2 7 31 : 25 26
7. FC Svratka Brno 17 7 4 6 30 : 28 25
8. FK APOS Blansko B 17 7 3 7 28 : 30 24
9. FK Kunštát 17 5 8 4 17 : 19 23
10. Slovan Ivanovice na Hané 17 7 2 8 18 : 25 23
11. Framoz Rousínov B 17 4 6 7 20 : 22 18
12. Ochoz u Brna 17 4 5 8 18 : 36 17
13. Černá Hora 17 3 5 9 16 : 26 14
14. FC Olešnice 17 3 4 10 12 : 23 13
1.B třída skupina B
SK Žebětín - Družstevník Práče 1:3 (1:1); Havelka - Gregor 2, Čech; ČK: Machát (Žebětín)
Čechie Zastávka - Šaratice 0:2 (0:1); Galia, Juračka
SK Moravská Slavia Brno - A.S.A. ES Únanov 2:1 (0:0); Hrázský, Nedělník - Kohůt
SK Křenovice - Tatran Šatov 1:0 (1:0); vlastní
SK Újezd u Brna - SK Tuřany 1:0 (1:0); Chalupa; ČK: Kovář (Tuřany)
Sokol Višňové - MFK Modřice
SK Sokol Jaroslavice - SK Měnín 0:4 (0:3); Vykouřil 4
1. Šaratice 17 12 3 2 45 : 17 39
2. SK Křenovice 17 10 5 2 38 : 23 35
3. SK Moravská Slavia Brno 17 9 4 4 39 : 23 31
4. Čechie Zastávka 17 9 4 4 30 : 22 31
5. A.S.A. ES Únanov 17 8 3 6 29 : 19 27
6. SK Újezd u Brna 17 7 4 6 24 : 24 25
7. Tatran Šatov 17 6 4 7 24 : 22 22
8. Družstevník Práče 17 7 1 9 25 : 40 22
9. SK Měnín 17 6 3 8 42 : 37 21
10. SK Tuřany 17 6 3 8 25 : 22 21
11. SK Žebětín 17 5 6 6 28 : 28 21
12. SK Sokol Jaroslavice 17 4 3 10 22 : 38 15
13. MFK Modřice 16 3 4 9 20 : 35 13
14. Sokol Višňové 16 2 1 13 9 : 50 7
1.B třída skupina C
Sokol Lanžhot B - Baník Mikulčice 1:1 (1:0); Hrnčíř - Urbánek
Agro Milotice - SK Žarošice 2:1 (0:1); Antoš, Zajíc - Strmiska
FC Hustopeče - FK Baník Dubňany 1:1 (1:0); Ambrož - Pochylý
FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem - Sokol Kněždub 0:0
Družstevník Starý Poddvorov - Rakvice 1932 3:1 (3:1); Homola, Koutný, Veselý - Prachař
FC Veselí nad Moravou - Velké Bílovice 5:1 (3:1); Sládeček 2, Hrbek, Polách, Pyclík - Osička
Moravan Lednice - Sokol Hroznová Lhota 2:0 (1:0)
1. Moravan Lednice 17 10 3 4 38 : 20 33
2. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 17 9 4 4 34 : 19 31
3. Rakvice 1932 17 9 3 5 27 : 23 30
4. Sokol Hroznová Lhota 17 8 4 5 27 : 16 28
5. Sokol Kněždub 17 8 4 5 29 : 21 28
6. Družstevník Starý Poddvorov 17 8 4 5 31 : 24 28
7. FK Baník Dubňany 17 7 6 4 33 : 25 27
8. SK Žarošice 17 7 5 5 35 : 23 26
9. FC Veselí nad Moravou 17 7 3 7 27 : 25 24
10. FC Hustopeče 17 5 6 6 24 : 22 21
11. Baník Mikulčice 17 4 7 6 16 : 21 19
12. Velké Bílovice 17 5 3 9 21 : 30 18
13. Agro Milotice 17 3 2 12 12 : 38 11
14. Sokol Lanžhot B 17 1 2 14 14 : 61 5