1.A a 1.B třídy: Bučovice uťaly neporazitelnost Slavkova, Lednice postupuje, prvenství si zajistily také Mutěnice
1.A třída skupina A
Fotbal Jevišovice - FC Soběšice 0:2 (0:1); Hudák, Knotek
FC Slovan Brno - FC Čebín 1:3 (1:0); Kleibl - Dvořák, Vajdlich, vlastní
Slavoj Podivín - FC Veverská Bítýška 2:1 (1:1); Švestka K., Očenášek - vlastní
RAFK Rajhrad - SK Vojkovice 3:2 (1:2); Horváth, Kalvoda, Kouřil - Houdek, Vacek; ČK: Franzberger (Rajhrad)
SK Líšeň B - SK Šlapanice 0:0 (0:0)
Sokol Dobšice - FC Pálava Mikulov 1:1 (1:0); Fiala - Lukášek; ČK: Stehlík A. - Šlancar
Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou - FC Miroslav 1:0 (0:0); Vladyka
Tabulka
1. Slavoj Podivín 25 15 8 2 51 : 22 53
2. RAFK Rajhrad 24 13 6 5 54 : 38 45
3. FC Slovan Brno 25 13 4 8 43 : 30 43
4. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 25 12 5 8 45 : 35 41
5. FC Miroslav 25 11 7 7 38 : 26 40
6. Sokol Dobšice 25 11 7 7 36 : 33 40
7. FC Pálava Mikulov 25 10 7 8 36 : 32 37
8. FC Čebín 25 9 7 9 29 : 36 34
9. SK Líšeň B 25 8 8 9 39 : 37 32
10. SK Vojkovice 25 8 5 12 40 : 42 29
11. SK Šlapanice 24 8 3 13 32 : 34 27
12. Fotbal Jevišovice 25 7 6 12 27 : 36 27
13. FC Soběšice 25 6 5 14 21 : 43 23
14. FC Veverská Bítýška 25 3 2 20 26 : 73 11
1.A třída skupina B
FK Mutěnice - MSK Břeclav B 4:1 (2:0); Hlava, Koštuřík, Lamáček, Válek - Kočiš
SK Slavkov u Brna - FC Bučovice 0:1 (0:0); Zapletal; ČK: Chlup (Slavkov)
FK Baník Ratíškovice - Slavoj Rohatec 3:0 (1:0); Blaha, Koplík, Svoboda
FC Kyjov 1919 - Sokol Tvrdonice 1:0 (0:0); Přikryl
Sokol Kostice - Sokol Bořetice 0:3 (0:1); Machala 3
Dražovice - Slavoj Velké Pavlovice 4:0 (1:0); Bílek, Karger, Novotný, Pelc
SK Mogul Vacenovice - Sokol Lanžhot 0:2 (0:1); Mečiar, Veselý; ČK: Veselý (Lanžhot)
Tabulka
1. FK Mutěnice 25 18 5 2 70 : 19 59
2. FC Kyjov 1919 25 17 4 4 63 : 29 55
3. Slavoj Velké Pavlovice 25 15 4 6 45 : 29 49
4. SK Slavkov u Brna 25 14 4 7 47 : 36 46
5. Sokol Lanžhot 25 10 6 9 41 : 38 36
6. Sokol Bořetice 25 10 4 11 45 : 42 34
7. FC Bučovice 25 9 5 11 32 : 36 32
8. FK Baník Ratíškovice 25 9 5 11 31 : 35 32
9. Dražovice 25 9 4 12 32 : 47 31
10. SK Mogul Vacenovice 25 8 6 11 36 : 37 30
11. Sokol Tvrdonice 25 8 6 11 30 : 40 30
12. MSK Břeclav B 25 7 7 11 28 : 38 28
13. Slavoj Rohatec 25 4 5 16 20 : 43 17
14. Sokol Kostice 25 3 3 19 18 : 69 12
1.B třída skupina A
FC Medlánky - Framoz Rousínov B 3:1 (3:1); Chaloupka, Viskot, Štrubl - Hradil
FC Svratka Brno - FK Drnovice 2:4 (0:3); Svoboda 2 - Jelínek 3, Jakeš
FK APOS Blansko B - Sokol Bořitov 2:4 (2:0); Juránek, Pernica - Richtr 2, Šmerda 2
Černá Hora - Sokol Bohdalice 1:3 (0:1); Mazal - Kummer T. 2, Pacejka
Ochoz u Brna - Slovan Ivanovice na Hané 2:1 (2:0); Dohnal 2 - Neckář
FK Kunštát - FC Olešnice 2:0 (1:0); Král, Truhlář
AFK Tišnov - FK SK Bosonohy 0:3 (0:0); Koplík 2, Messiah; ČK: Fic (Tišnov)
Tabulka
1. Sokol Bořitov 25 14 5 6 52 : 40 47
2. AFK Tišnov 25 13 6 6 36 : 19 45
3. FK SK Bosonohy 25 14 3 8 51 : 36 45
4. FK Drnovice 25 12 8 5 35 : 22 44
5. Sokol Bohdalice 25 13 3 9 46 : 30 42
6. FK Kunštát 25 11 9 5 29 : 25 42
7. FC Medlánky 25 11 2 12 42 : 35 35
8. FC Svratka Brno 25 9 4 12 42 : 45 31
9. Ochoz u Brna 25 8 7 10 29 : 42 31
10. Černá Hora 25 7 8 10 34 : 36 29
11. Slovan Ivanovice na Hané 25 8 4 13 25 : 40 28
12. Framoz Rousínov B 25 7 6 12 33 : 37 27
13. FK APOS Blansko B 25 7 5 13 34 : 50 26
14. FC Olešnice 25 4 4 17 14 : 45 16
1.B třída skupina B
SK Tuřany - Šaratice 0:2 (0:0); Bukáček, Kopeček
Sokol Višňové - SK Sokol Jaroslavice
SK Moravská Slavia Brno - SK Újezd u Brna 1:3 (0:2); Černý - Horáček 3
A.S.A. ES Únanov - Družstevník Práče 6:1 (4:0); Čapoun 3, Zifčák 2, Kohůt - vlastní
SK Křenovice - Čechie Zastávka 6:2 (1:1); Baják 2, Benda, Procházka, Proniuk, Uher - Kadlčík 2
MFK Modřice - SK Žebětín 2:3 (1:2); Goiš Patrik, Pastva - Čechura 2, Havelka
SK Měnín - Tatran Šatov 1:3 (0:1); Vykouřil - Artim, Friaus, Samaš
Tabulka
1. Šaratice 26 18 3 5 69 : 26 57
2. SK Křenovice 25 15 5 5 60 : 36 50
3. SK Moravská Slavia Brno 25 11 6 8 50 : 39 39
4. A.S.A. ES Únanov 25 11 4 10 45 : 36 37
5. Čechie Zastávka 25 10 7 8 45 : 42 37
6. SK Újezd u Brna 25 10 6 9 32 : 33 36
7. Tatran Šatov 25 9 8 8 36 : 30 35
8. Družstevník Práče 25 11 2 12 35 : 51 35
9. SK Žebětín 25 8 9 8 42 : 39 33
10. SK Tuřany 25 9 4 12 41 : 36 31
11. MFK Modřice 25 8 7 10 38 : 45 31
12. SK Měnín 26 8 4 14 56 : 66 28
13. SK Sokol Jaroslavice 24 8 4 12 32 : 51 28
14. Sokol Višňové 24 3 3 18 21 : 72 12
1.B třída skupina C
SK Žarošice - Sokol Hroznová Lhota
FK Baník Dubňany - Baník Mikulčice 6:3 (4:1); Novotný 2, Šalša 2, Baťa, Pochylý - Urbánek T. 2, Zábranský
Agro Milotice - FC Hustopeče 1:2 (1:0); Antoš - Kavalíř, Stehlík Marek
FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem - FC Veselí nad Moravou 1:3 (0:1); Janík - Sládeček 2, Řičica
Družstevník Starý Poddvorov - Sokol Lanžhot B 3:1 (0:1); Veselý 2, Homola - Bača; ČK: Hrnčíř (Lanžhot B)
Sokol Kněždub - Moravan Lednice 1:2 (0:2); Hlahůlek - Holešínský 2; ČK: Grabec D. (Kněždub)
Velké Bílovice - Rakvice 1932
Tabulka
1. Moravan Lednice 25 16 4 5 59 : 27 52
2. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 25 13 6 6 48 : 34 45
3. SK Žarošice 24 12 5 7 53 : 33 41
4. FK Baník Dubňany 25 11 8 6 48 : 36 41
5. Rakvice 1932 24 12 5 7 41 : 31 41
6. FC Veselí nad Moravou 25 12 4 9 47 : 33 40
7. Družstevník Starý Poddvorov 25 12 4 9 42 : 35 40
8. Sokol Kněždub 25 11 4 10 40 : 37 37
9. Sokol Hroznová Lhota 24 10 5 9 36 : 29 35
10. FC Hustopeče 25 7 10 8 35 : 37 31
11. Agro Milotice 25 9 2 14 30 : 47 29
12. Baník Mikulčice 25 5 8 12 29 : 42 23
13. Velké Bílovice 24 6 4 14 26 : 43 22
14. Sokol Lanžhot B 25 1 3 21 19 : 89 6