Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.A a 1.B třídy: Černá Hora přestřílela Bohdalice, Křenovice vyhrály i v Kněždubu, Dobšice remizovaly v Bosonohách

1.A třída skupina A
FC Čebín - FC Pálava Mikulov 1:1 (0:1); Čupr - Cabal
FC Slovan Brno - Fotbal Jevišovice 2:2 (2:0); Prchlý 2 - Jurka J., Rožnovský
SK Líšeň B - Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 2:1 (0:0); Drštka, Sklenář - Pavelčík
Šaratice - Sokol Bořitov 3:0 (1:0); Jedlička M., Kovač, Smetana
FK SK Bosonohy - Sokol Dobšice 3:3 (2:1); Koplík, Moučka, Pernica - Veselý, vlastní, Šabata
SK Vojkovice - SK Slavkov u Brna 0:3 (0:2); Strnad 2, Houšť 
SK Šlapanice - FC Miroslav 0:0
Tabulka
1. Šaratice 14 8 4 2 35 : 15 28
2. FK SK Bosonohy 14 7 5 2 35 : 26 26
3. SK Vojkovice 14 7 3 4 25 : 18 24
4. SK Líšeň B 14 7 2 5 27 : 26 23
5. Sokol Dobšice 14 5 7 2 36 : 25 22
6. SK Slavkov u Brna 14 7 1 6 32 : 26 22
7. SK Šlapanice 14 4 6 4 21 : 18 18
8. Fotbal Jevišovice 14 5 3 6 21 : 23 18
9. Sokol Bořitov 14 4 5 5 26 : 31 17
10. FC Slovan Brno 14 3 7 4 27 : 29 16
11. FC Miroslav 14 4 3 7 15 : 21 15
12. FC Čebín 14 3 5 6 14 : 21 14
13. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 14 4 1 9 23 : 36 13
14. FC Pálava Mikulov 14 3 2 9 16 : 38 11


1.A třída skupina B
MSK Břeclav B - Slavoj Velké Pavlovice 0:0
Dražovice - Sokol Bořetice 1:1 (0:1); Pelc - Šustr
Sokol Tvrdonice - FK Baník Ratíškovice 3:2 (1:2); Dujsík, Fabičovič, Konečný - Voříšek M., Voříšek T.
Sokol Lanžhot - Rakvice 1932 1:0 (0:0); Kovašich; ČK: Mečiar - Blažek
FC Bučovice - FK Mutěnice 0:1 (0:1); Koštuřík
Slavoj Rohatec - SK Mogul Vacenovice 1:1 (0:0); Konštanda - Grufík J.
Moravan Lednice - Kordárna Velká nad Veličkou 2:2 (2:0); Fóbl, Pálka - Spazier, Valášek
Tabulka
1. FK Mutěnice 14 10 2 2 37 : 13 32
2. MSK Břeclav B 14 8 4 2 33 : 17 28
3. Sokol Lanžhot 14 6 6 2 27 : 13 24
4. FK Baník Ratíškovice 14 6 3 5 29 : 22 21
5. Dražovice 14 6 3 5 25 : 23 21
6. Slavoj Velké Pavlovice 14 6 2 6 18 : 24 20
7. Slavoj Rohatec 14 5 4 5 24 : 21 19
8. FC Bučovice 14 6 1 7 19 : 24 19
9. Moravan Lednice 14 5 3 6 21 : 24 18
10. Sokol Tvrdonice 14 4 4 6 23 : 26 16
11. Sokol Bořetice 14 4 4 6 28 : 33 16
12. Kordárna Velká nad Veličkou 14 4 3 7 17 : 20 15
13. Rakvice 1932 14 4 2 8 21 : 32 14
14. SK Mogul Vacenovice 14 2 3 9 7 : 37 9


1.B třída skupina A
Sokol Švábenice - Slovan Ivanovice na Hané 1:0 (1:0); Boniatti; ČK: Černý (Ivanovice)
Framoz Rousínov B - FC Medlánky 0:0
FC Veverská Bítýška - FC Svratka Brno 3:0 (0:0); Valeš 2, Rozkošný
Ochoz u Brna - Tatran Kohoutovice 1:0 (1:0); Hussin
AFK Tišnov - FK Drnovice 2:2 (2:0); Matůš, Zeman - Jelínek, Kábele
FK Kunštát - Sokol Lipovec 0:2 (0:1); Sedlák M. 2; ČK: Ducháček, Mihola (Kunštát)
Černá Hora - Sokol Bohdalice 5:4 (3:1); Honsnejmann 2, Měcháček, Širůček, Čepa - Kummer T. 2, Kummer M., Pacejka; ČK: Plhal (Bohdalice)
Tabulka
1. Sokol Bohdalice 14 8 4 2 43 : 30 28
2. AFK Tišnov 14 8 3 3 25 : 19 27
3. FK Kunštát 14 8 2 4 28 : 18 26
4. Tatran Kohoutovice 14 8 1 5 32 : 22 25
5. FC Medlánky 14 6 5 3 26 : 20 23
6. Ochoz u Brna 14 6 3 5 23 : 20 21
7. Slovan Ivanovice na Hané 14 6 2 6 25 : 25 20
8. Černá Hora 14 6 1 7 26 : 26 19
9. Sokol Lipovec 14 5 2 7 27 : 29 17
10. Sokol Švábenice 14 4 4 6 28 : 22 16
11. Framoz Rousínov B 14 4 4 6 13 : 17 16
12. FC Veverská Bítýška 14 4 1 9 23 : 36 13
13. FK Drnovice 14 3 4 7 17 : 32 13
14. FC Svratka Brno 14 4 0 10 17 : 37 12


1.B třída skupina B
SK Sokol Jaroslavice - Sokol Tasovice B 1:2 (1:1); Drápela - Macháček, Mališka
SK Moravská Slavia Brno - Horní Kounice 1:1 (0:0); Beránek - Dobeš
FC Soběšice - MFK Modřice 5:2 (4:1); Hrdlička, Hudák, Klimeš, Kočař, Skácel - Goiš, Šebesta
SK Žebětín - FC Slovan Rosice B 3:0 (1:0); Fous 2, Kouřil
SK Tuřany - Družstevník Práče 0:0
A.S.A. ES Únanov - Čechie Zastávka 4:0 (1:0); Stuchlík 2, Kovář, Čapoun
Dynamo Cvrčovice - Tatran Šatov 3:1 (2:0); Geisler, Novotný, Slavík - Barták
Tabulka
1. Dynamo Cvrčovice 14 11 2 1 37 : 17 35
2. Sokol Tasovice B 14 9 2 3 35 : 18 29
3. FC Slovan Rosice B 14 9 0 5 39 : 27 27
4. SK Žebětín 14 8 1 5 29 : 24 25
5. SK Tuřany 14 7 3 4 32 : 22 24
6. Horní Kounice 14 7 1 6 29 : 28 22
7. SK Moravská Slavia Brno 14 6 3 5 24 : 21 21
8. Tatran Šatov 14 6 3 5 30 : 28 21
9. FC Soběšice 14 7 0 7 32 : 36 21
10. MFK Modřice 14 4 4 6 23 : 24 16
11. Čechie Zastávka 14 4 1 9 23 : 32 13
12. Družstevník Práče 14 3 2 9 12 : 28 11
13. A.S.A. ES Únanov 14 3 1 10 27 : 46 10
14. SK Sokol Jaroslavice 14 2 1 11 17 : 38 7


1.B třída skupina C
Spartak Svatobořice-Mistřín - SK Žarošice 2:3 (1:1); Hajný, Kyněra - Frýbort, Přikryl, Sněhota
Sokol Kněždub - SK Křenovice 1:2 (1:1); Grabec R. - Ledvina 2
Agro Milotice - Sokol Kostice 3:2 (1:1); Antoš, Habáň, Zajíc - vlastní, Řezáč; ČK: Řezáč (Kostice)
Sokol Hroznová Lhota - FK Baník Dubňany 1:2 (1:1); Podrazil - Sviták 2
FC Hustopeče - FC Veselí nad Moravou 3:1 (1:0); Ambroš, Janota, Stehlík - Komínek
SK Újezd u Brna - Družstevník Starý Poddvorov 2:0 (1:0); Horáček, Poláček
FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem - SK Slatina 2:0 (0:0); Cileček, Lipčík
Tabulka
1. SK Křenovice 14 9 1 4 30 : 20 28
2. FK Baník Dubňany 14 8 3 3 27 : 12 27
3. SK Žarošice 14 8 2 4 42 : 20 26
4. Agro Milotice 14 7 3 4 25 : 20 24
5. FC Hustopeče 14 6 6 2 27 : 26 24
6. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 14 7 2 5 18 : 17 23
7. SK Újezd u Brna 14 6 1 7 16 : 12 19
8. Spartak Svatobořice-Mistřín 14 5 3 6 22 : 28 18
9. Družstevník Starý Poddvorov 14 5 2 7 19 : 30 17
10. FC Veselí nad Moravou 14 5 1 8 23 : 27 16
11. Sokol Kněždub 14 3 6 5 23 : 24 15
12. Sokol Kostice 14 3 5 6 25 : 37 14
13. SK Slatina 14 3 4 7 13 : 22 13
14. Sokol Hroznová Lhota 14 2 3 9 15 : 30 9