1.A a 1.B třídy: Lanžhot a Ochoz poprvé vyhrály
1.A třída skupina A
Soběšice - Líšeň B 1:1 (1:0), Hudák - Široký
Dobšice - Hrušovany n.J. 2:1 (0:0), Pospíchal, Stehlík Aleš - Černý
Jevišovice - Rajhrad 3:2 (2:1), Stuchlík 2, Svoboda - Kalvoda, Máša
Mikulov - Sn Brno 0:1 (0:1), Havel
Šlapanice - Podivín 1:2 (1:2), Kaláb - Švestka K., Švestka M.
Miroslav - Vev.Bítýška 4:0 (1:0), Krula, Lajcman, Svoboda, Šťastný
Vojkovice - Čebín 1:2 (1:1)
1. Dobšice 7 5 1 1 15:5 16
2. Sn Brno 7 4 2 1 8:6 14
3. Podivín 7 3 4 0 12:8 13
4. Miroslav 7 3 3 1 10:2 12
5. Mikulov 7 3 3 1 11:4 12
6. Rajhrad 7 3 2 2 14:12 11
7. Líšeň B 7 3 2 2 12:11 11
8. Čebín 7 3 1 3 7:8 10
9. Jevišovice 7 2 2 3 10:12 8
10. Vojkovice 7 2 1 4 13:12 7
11. Soběšice 7 1 3 3 5:9 6
12. Šlapanice 7 2 0 5 5:16 6
13. Hrušovany n.J. 7 1 2 4 8:11 5
14. Vev.Bítýška 7 1 0 6 4:18 3
1.A třída skupina B
Vel.Pavlovice - Kostice 3:0 (1:0), Šabata 2, Balcárek
Kyjov - Ratíškovice 4:2 (3:1), Přikryl 2, Maniatis, Vacula - Petrů, Voříšek, ČK: Koplík L. (Ratíškovic)
Dražovice - Vacenovice 2:0 (1:0), Bílek, Jakeš
Tvrdonice - Mutěnice 0:3 (0:0), Holešínský, Koštuřík, Lamáček
Bořetice - Slavkov 2:0 (1:0), Ferreira, Kubánek
Rohatec - Bučovice 0:0
Lanžhot - Břeclav B 2:1 (1:0), Darmovzal, Kovář - Prajka
1. Vel.Pavlovice 7 6 0 1 15:5 18
2. Kyjov 7 5 1 1 18:8 16
3. Mutěnice 7 5 1 1 13:3 16
4. Bořetice 6 5 0 1 11:4 15
5. Rohatec 7 3 3 1 10:4 12
6. Slavkov 6 3 2 1 14:9 11
7. Dražovice 7 2 1 4 9:13 7
8. Ratíškovice 7 2 1 4 8:14 7
9. Tvrdonice 7 2 1 4 7:13 7
10. Bučovice 7 1 3 3 7:10 6
11. Břeclav B 7 1 2 4 8:11 5
12. Vacenovice 7 1 2 4 7:13 5
13. Kostice 7 1 2 4 8:15 5
14. Lanžhot 7 1 1 5 8:21 4
1.B třída skupina A
Ivanovice na H. - Kunštát 3:1 (1:1), Pazdera, Szeliga, Šimeček – Truhlář
Černá Hora - Tišnov nesehráno
Ochoz - Svratka Brno 5:3 (2:3), Dohnal, Gazda, Gronich, Kelíšek, vlastní - Hrouzek, Pospíšil, Svoboda
Bohdalice - Blansko B 7:0 (5:0), Podaný 2, Kummer, Pacejka, Prachař, Tilšer, vlastní
Olešnice - Medlánky nesehráno
Bosonohy - Rousínov B 2:0 (1:0), Havlík, Koplík
FKD - Bořitov 1:1 (1:1), Novotný - Novotný
1. Ivanovice na H. 7 6 0 1 10:4 18
2. FKD 7 5 2 0 15:2 17
3. Bořitov 7 5 1 1 13:9 16
4. Bohdalice 7 4 1 2 16:8 13
5. Medlánky 6 4 1 1 9:4 13
6. Tišnov 6 4 0 2 9:4 12
7. Blansko B 7 4 0 3 10:12 12
8. Bosonohy 7 3 0 4 11:10 9
9. Svratka Brno 7 2 1 4 11:14 7
10. Rousínov B 7 1 2 4 10:12 5
11. Černá Hora 6 1 1 4 7:12 4
12. Olešnice 6 1 0 5 2:7 3
13. Kunštát 7 0 3 4 4:12 3
14. Ochoz 7 1 0 6 10:27 3
1.B třída skupina B
Šatov - Únanov 1:3 (1:1), vlastní - Sivera, vlastní, Čapoun
Tuřany - Modřice 1:1 (1:0), Smetana - Dvořák
Měnín - Křenovice 2:2 (1:1), Aujeský, Lacko - Rotrekl, Rozkopal
Šaratice - Višňové 6:0 (3:0), Buchta 2, Kováč 2, Ptáček, Yagupa
Práče - MS Brno 3:2 (2:2), Doležel, Fortelný, Mašek - Indráček, Krejčí
Žebětín - Újezd 4:0 (0:0), Čechura 2, Reitoral, Žvanut
Zastávka - Jaroslavice 3:1 (2:0), Maňásek, Pohl, Ustohal - Zifčák
1. Šaratice 7 5 2 0 23:7 17
2. Zastávka 7 5 1 1 17:8 16
3. Křenovice 7 4 2 1 17:9 14
4. Únanov 7 4 2 1 13:6 14
5. Šatov 7 3 2 2 7:6 11
6. Žebětín 7 2 4 1 11:6 10
7. MS Brno 7 3 1 3 15:13 10
8. Práče 7 3 0 4 11:16 9
9. Měnín 7 2 1 4 15:15 7
10. Tuřany 7 2 1 4 11:11 7
11. Jaroslavice 7 2 1 4 11:18 7
12. Újezd 7 2 0 5 6:16 6
13. Modřice 7 1 2 4 8:17 5
14. Višňové 7 1 1 5 6:23 4
1.B třída skupina C
Rakvice - Žarošice 1:0 (0:0), Pátek
Dubňany - Kněždub 2:0 (1:0), Baťa, Štos
Vel.Bílovice - St.Poddvorov 2:0 (0:0), Krejčiřík, Osička, ČK: Maier, Veselý (oba Starý Poddvorov),
Mikulčice - Blatnice
Hroz.Lhota - Milotice 2:1 (0:1), Bíla, Schwarzbier - Antoš, ČK: Kasan (Milotice)
Lednice - Hustopeče 1:0 (0:0), Holešínský
Lanžhot B - Veselí 2:0 (0:0), Hrnčíř, Mihál
1. Lednice 7 6 0 1 21:7 18
2. Hroz.Lhota 7 5 1 1 19:5 16
3. Rakvice 7 5 0 2 12:8 15
4. Vel.Bílovice 7 4 1 2 11:7 13
5. Dubňany 7 3 2 2 14:11 11
6. Blatnice 6 3 1 2 11:9 10
7. Veselí 7 3 1 3 8:10 10
8. Hustopeče 7 2 3 2 9:6 9
9. St.Poddvorov 7 2 2 3 12:10 8
10. Žarošice 7 2 2 3 13:13 8
11. Kněždub 7 2 1 4 9:10 7
12. Mikulčice 6 2 1 3 3:6 7
13. Lanžhot B 7 1 0 6 6:28 3
14. Milotice 7 0 1 6 2:20 1