1.A a 1.B třídy: Mikulov poprvé na jaře vyhrál, Šaratice přehrály v derby Křenovice, Blatnice a Bohdalice do čela soutěží
1.A třída skupina A
FC Soběšice - FC Čebín
Sokol Dobšice - SK Líšeň B 3:2
FC Miroslav - Slavoj Podivín 0:0; Létal L. (Podivín)
SK Vojkovice - FC Veverská Bítýška 3:0 (0:0); Lipovský, Strava, Valnoha
FC Pálava Mikulov - RAFK Rajhrad 2:1 (1:1); Pokorný, Čech - Kalvoda
SK Šlapanice - FC Slovan Brno 1:2 (0:0); Kočí - Havel, vlastní; ČK: Havel (Slovan)
Fotbal Jevišovice - Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 0:0
Tabulka
1. Slavoj Podivín 22 13 7 2 43 : 20 46
2. FC Slovan Brno 22 12 4 6 37 : 22 40
3. RAFK Rajhrad 22 11 6 5 47 : 34 39
4. FC Miroslav 22 10 7 5 33 : 19 37
5. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 22 10 5 7 40 : 29 35
6. FC Pálava Mikulov 22 10 5 7 31 : 24 35
7. Sokol Dobšice 21 9 6 6 28 : 24 33
8. FC Čebín 21 8 5 8 24 : 28 29
9. SK Vojkovice 22 8 4 10 35 : 35 28
10. SK Líšeň B 21 7 6 8 31 : 30 27
11. Fotbal Jevišovice 22 6 6 10 23 : 31 24
12. SK Šlapanice 22 7 2 13 27 : 34 23
13. FC Soběšice 21 5 4 12 16 : 36 19
14. FC Veverská Bítýška 22 2 1 19 20 : 69 7
1.A třída skupina B
Slavoj Velké Pavlovice - MSK Břeclav B 1:1 (0:0); Jilka - Šagát
FC Kyjov 1919 - Sokol Kostice 5:1 (3:0); Kroutilík 2, Kučera, Špáčil, Červinek - Brázda
Sokol Tvrdonice - SK Mogul Vacenovice 3:3 (1:2); Dujsík, Menšík, Sirotka - Bařák, Příkazský Marek, Příkazský Milan; ČK: Grufík (Vacenovice)
Sokol Bořetice - FK Mutěnice 1:3 (0:2); Schwarz - Hlava, Koštuřík, Válek
Dražovice - FK Baník Ratíškovice 3:2 (1:1); Bílek E. 2, Jakeš - Kundrata, Petrů; ČK: Svoboda (Ratíškovice)
Slavoj Rohatec - SK Slavkov u Brna 2:3 (1:0); Korbel, Tomšej - Chlup 2, Holásek
01.06.2011, 18:00, Sokol Lanžhot - FC Bučovice
Tabulka
1. FK Mutěnice 22 16 4 2 64 : 17 52
2. FC Kyjov 1919 22 15 4 3 57 : 27 49
3. Slavoj Velké Pavlovice 22 14 4 4 41 : 19 46
4. SK Slavkov u Brna 22 12 4 6 44 : 34 40
5. Sokol Bořetice 22 9 4 9 40 : 36 31
6. Sokol Lanžhot 21 8 5 8 37 : 36 29
7. MSK Břeclav B 22 7 7 8 25 : 30 28
8. FC Bučovice 21 7 5 9 28 : 30 26
9. Sokol Tvrdonice 22 7 5 10 26 : 38 26
10. FK Baník Ratíškovice 22 7 4 11 24 : 32 25
11. Dražovice 22 7 4 11 25 : 44 25
12. SK Mogul Vacenovice 22 6 6 10 30 : 33 24
13. Slavoj Rohatec 22 4 5 13 18 : 36 17
14. Sokol Kostice 22 2 3 17 15 : 62 9
1.B třída skupina A
Sokol Bohdalice - FC Svratka Brno 3:0 (0:0); Kolečkář 2, Pacejka
FK SK Bosonohy - FC Medlánky 3:1 (2:0); Bělohlávek, Chalupský, Koplík - Škaroupka
FK Drnovice - Framoz Rousínov B 2:3 (0:1); Kábele, Slezák - Benda, Krejčíř, Růžička
Slovan Ivanovice na Hané - Sokol Bořitov 2:3 (1:0); Neckář, Olejníček - Klicpera, Koláček, Šmerda
FC Olešnice - FK APOS Blansko B 1:0 (0:0); vlastní
Ochoz u Brna - AFK Tišnov 1:1 (1:1); Sapák - Matůš
Černá Hora - FK Kunštát 4:1 (1:1); Hosnejman 2, Hladil, Mokrý - Truhlář
Tabulka
1. Sokol Bohdalice 22 12 3 7 42 : 24 39
2. AFK Tišnov 22 11 6 5 31 : 16 39
3. FK Drnovice 22 10 8 4 29 : 17 38
4. Sokol Bořitov 22 11 5 6 42 : 34 38
5. FK SK Bosonohy 22 11 3 8 43 : 35 36
6. FK Kunštát 22 8 9 5 23 : 24 33
7. FC Medlánky 22 9 2 11 36 : 32 29
8. FC Svratka Brno 22 8 4 10 36 : 40 28
9. Framoz Rousínov B 22 7 6 9 29 : 29 27
10. Ochoz u Brna 22 7 6 9 27 : 39 27
11. FK APOS Blansko B 22 7 5 10 30 : 40 26
12. Černá Hora 22 6 7 9 31 : 33 25
13. Slovan Ivanovice na Hané 22 7 4 11 23 : 36 25
14. FC Olešnice 22 4 4 14 14 : 37 16
1.B třída skupina B
Čechie Zastávka - SK Újezd u Brna 1:1 (1:0)
Šaratice - SK Křenovice 3:0 (1:0); Buchta 2, Smetana
SK Tuřany - A.S.A. ES Únanov 0:2 (0:1); Zifčák, Čapoun
SK Žebětín - SK Moravská Slavia Brno 1:1 (0:0); Čechura - Hrázský
Družstevník Práče - Sokol Višňové 2:0 (1:0); Chovanec, vlastní
Tatran Šatov - SK Sokol Jaroslavice 5:0 (2:0); Frlaus, Matuščin, Rohovský, Samaš, vlastní
SK Měnín - MFK Modřice 2:2 (2:2); Aujezdský, Schmid - Goiš, Šidlo
Tabulka
1. Šaratice 22 15 3 4 57 : 23 48
2. SK Křenovice 21 12 5 4 44 : 29 41
3. SK Moravská Slavia Brno 22 11 5 6 46 : 31 38
4. Čechie Zastávka 22 9 6 7 36 : 34 33
5. A.S.A. ES Únanov 22 9 4 9 37 : 29 31
6. Tatran Šatov 22 8 7 7 33 : 25 31
7. Družstevník Práče 22 10 1 11 30 : 43 31
8. SK Újezd u Brna 21 8 5 8 26 : 30 29
9. SK Měnín 21 8 4 9 52 : 43 28
10. SK Žebětín 21 6 9 6 36 : 33 27
11. MFK Modřice 22 7 6 9 32 : 41 27
12. SK Tuřany 22 7 4 11 31 : 33 25
13. SK Sokol Jaroslavice 22 6 4 12 27 : 49 22
14. Sokol Višňové 22 3 3 16 21 : 65 12
1.B třída skupina C
Rakvice 1932 - FC Veselí nad Moravou 2:0 (2:0); Protivínský, Pátek
Sokol Lanžhot B - FC Hustopeče 1:3 (1:1); Hakala - Beněček, Konečný, Nevěděl
Baník Mikulčice - Družstevník Starý Poddvorov 4:1 (1:0)
FK Baník Dubňany - SK Žarošice 2:1 (1:1); Baťa, Příkazský - Sněhota
Sokol Hroznová Lhota - FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 1:2 (1:2); Náhlík - Cileček, Vaněk
Velké Bílovice - Sokol Kněždub 3:1 (1:0); Mádl 2, Osička - Durna
Moravan Lednice - Agro Milotice 2:3 (2:3); Kříž, Rehák - Habáň, Hofr, Kundrata I.
Tabulka
1. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 22 13 5 4 45 : 23 44
2. Moravan Lednice 22 13 4 5 50 : 26 43
3. Družstevník Starý Poddvorov 22 11 4 7 39 : 32 37
4. Rakvice 1932 22 11 4 7 36 : 31 37
5. SK Žarošice 22 10 5 7 46 : 31 35
6. FK Baník Dubňany 22 9 7 6 40 : 32 34
7. FC Veselí nad Moravou 22 10 3 9 40 : 30 33
8. Sokol Hroznová Lhota 22 9 5 8 34 : 27 32
9. Sokol Kněždub 22 9 4 9 34 : 33 31
10. FC Hustopeče 22 6 9 7 31 : 29 27
11. Agro Milotice 22 8 2 12 25 : 42 26
12. Baník Mikulčice 22 5 8 9 23 : 30 23
13. Velké Bílovice 22 6 4 12 25 : 37 22
14. Sokol Lanžhot B 22 1 2 19 15 : 80 5