Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.A a 1.B třídy: Mikulov překvapil ve Slavkově, Ratíškovice vyhrály v Lednici, Tišnov porazil Kohoutovice

7. 11. 2011

1.A třída skupina A
SK Slavkov u Brna - FC Pálava Mikulov 3:4 (1:2); Holásek, Hráček, Klimek - Valenta 2, Pukančík, Šťastný
SK Vojkovice - FC Miroslav 3:1 (1:0); Fajgl 2, Čermák - Chaloupka
FK SK Bosonohy - Sokol Bořitov 3:0 (2:0); Havlík, Koplík, Moučka; ČK: Jelínek (Bořitov)
Šaratice - Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 3:1 (0:1); Borovský, Jedlička, Kováč - Procházka
FC Slovan Brno - FC Čebín 1:1 (0:0); Nevěděl - Vajdlich
SK Líšeň B - Fotbal Jevišovice 0:4 (0:2); Benda, Jurka, Rožnovský, Stuchlík
SK Šlapanice - Sokol Dobšice 1:1 (1:0); Šamšula Pav. - Bitala
Tabulka
1. Šaratice 13 7 4 2 32 : 15 25
2. FK SK Bosonohy 13 7 4 2 32 : 23 25
3. SK Vojkovice 13 7 3 3 25 : 15 24
4. Sokol Dobšice 13 5 6 2 33 : 22 21
5. SK Líšeň B 13 6 2 5 25 : 25 20
6. SK Slavkov u Brna 13 6 1 6 29 : 26 19
7. SK Šlapanice 13 4 5 4 21 : 18 17
8. Sokol Bořitov 13 4 5 4 26 : 28 17
9. Fotbal Jevišovice 13 5 2 6 19 : 21 17
10. FC Slovan Brno 13 3 6 4 25 : 27 15
11. FC Miroslav 13 4 2 7 15 : 21 14
12. FC Čebín 13 3 4 6 13 : 20 13
13. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 13 4 1 8 22 : 34 13
14. FC Pálava Mikulov 13 3 1 9 15 : 37 10


1.A třída skupina B
Kordárna Velká nad Veličkou - Rakvice 1932 1:2 (1:1); Kohůt - Pátek, Ráztočný
Sokol Tvrdonice - Sokol Bořetice 2:2 (1:0); Fabičovič, Konečný - Machala, Šlancar
MSK Břeclav B - Sokol Lanžhot 3:1 (1:0); Janulík, Levčík, Nevídal - vlastní; ČK: Hakala (Lanžhot)
Moravan Lednice - FK Baník Ratíškovice 1:4 (1:1); Holešínský - Voříšek 3, Kopl
Dražovice - SK Mogul Vacenovice 2:1 (2:1); Pelc, Svoboda - Sladký
Slavoj Rohatec - FK Mutěnice 0:2 (0:1); Bravenec, Holešínský
FC Bučovice - Slavoj Velké Pavlovice 4:1 (3:0); Kubík 3, Zapletal - Kotoun
Tabulka
1. FK Mutěnice 13 9 2 2 36 : 13 29
2. MSK Břeclav B 13 8 3 2 33 : 17 27
3. Sokol Lanžhot 13 5 6 2 26 : 13 21
4. FK Baník Ratíškovice 13 6 3 4 27 : 19 21
5. Dražovice 13 6 2 5 24 : 22 20
6. FC Bučovice 13 6 1 6 19 : 23 19
7. Slavoj Velké Pavlovice 13 6 1 6 18 : 24 19
8. Slavoj Rohatec 13 5 3 5 23 : 20 18
9. Moravan Lednice 13 5 2 6 19 : 22 17
10. Sokol Bořetice 13 4 3 6 27 : 32 15
11. Kordárna Velká nad Veličkou 13 4 2 7 15 : 18 14
12. Rakvice 1932 13 4 2 7 21 : 31 14
13. Sokol Tvrdonice 13 3 4 6 20 : 24 13
14. SK Mogul Vacenovice 13 2 2 9 6 : 36 8


1.B třída skupina A
Sokol Švábenice - FC Medlánky 2:3 (0:2); Deutsch, Novotný - Blahoudek, Kučera, Škaroupka
Framoz Rousínov B - Sokol Bohdalice 1:1 (1:1); Hlucháň - Novotný
Slovan Ivanovice na Hané - FC Svratka Brno 2:1 (1:1); Konůpka, Černý - Pelikán
Černá Hora - Sokol Lipovec 1:2 (1:1); Mazal - Horáček, Sedlák M.
FK Kunštát - FK Drnovice 3:1 (1:0); Španěl 2, Zámek - Měřínský; ČK: Fober, Knychal (Drnovice) AFK Tišnov - Tatran Kohoutovice 3:1 (3:1); Klíma 2, Zeman - Průcha
Ochoz u Brna - FC Veverská Bítýška 3:1 (1:0); Dohnal, Hussin, Malenda - Bednář
Tabulka
1. Sokol Bohdalice 13 8 4 1 39 : 25 28
2. FK Kunštát 13 8 2 3 28 : 16 26
3. AFK Tišnov 13 8 2 3 23 : 17 26
4. Tatran Kohoutovice 13 8 1 4 32 : 21 25
5. FC Medlánky 13 6 4 3 26 : 20 22
6. Slovan Ivanovice na Hané 13 6 2 5 25 : 24 20
7. Ochoz u Brna 13 5 3 5 22 : 20 18
8. Černá Hora 13 5 1 7 21 : 22 16
9. Framoz Rousínov B 13 4 3 6 13 : 17 15
10. Sokol Lipovec 13 4 2 7 25 : 29 14
11. Sokol Švábenice 13 3 4 6 27 : 22 13
12. FK Drnovice 13 3 3 7 15 : 30 12
13. FC Svratka Brno 13 4 0 9 17 : 34 12
14. FC Veverská Bítýška 13 3 1 9 20 : 36 10


1.B třída skupina B
SK Tuřany - FC Slovan Rosice B 4:2 (3:1); Smetana 2, Heřmanský, Malíšek - Chlup, Malata
SK Žebětín - MFK Modřice 3:1 (1:0); Cenek 2, Reitoral - Šidlo; ČK: Dofek (Modřice)
FC Soběšice - Horní Kounice 2:3 (0:1); Kočař, vlastní - Schwarzbauer 2, Fiala
SK Moravská Slavia Brno - Čechie Zastávka 2:1 (1:1); Beránek, Hajduch - Černý; ČK: Hráček (MS Brno)
Tatran Šatov - Sokol Tasovice B 4:3 (3:0); Křišťál 2, Pospíchal, Štorek - Čop 2, Dítě L. 
Dynamo Cvrčovice - Družstevník Práče 5:0 (2:0); Beránek, Majstrštyk, Novotný, Polus, Smejkal
A.S.A. ES Únanov - SK Sokol Jaroslavice 6:3 (1:2); Čapoun 2, Kovář, Stuchlík, Zika, Čech - Opatřil 2, Procházka
Tabulka
1. Dynamo Cvrčovice 13 10 2 1 34 : 16 32
2. FC Slovan Rosice B 13 9 0 4 39 : 24 27
3. Sokol Tasovice B 13 8 2 3 33 : 17 26
4. SK Tuřany 13 7 2 4 32 : 22 23
5. SK Žebětín 13 7 1 5 26 : 24 22
6. Tatran Šatov 13 6 3 4 29 : 25 21
7. Horní Kounice 13 7 0 6 28 : 27 21
8. SK Moravská Slavia Brno 13 6 2 5 23 : 20 20
9. FC Soběšice 13 6 0 7 27 : 34 18
10. MFK Modřice 13 4 4 5 21 : 19 16
11. Čechie Zastávka 13 4 1 8 23 : 28 13
12. Družstevník Práče 13 3 1 9 12 : 28 10
13. SK Sokol Jaroslavice 13 2 1 10 16 : 36 7
14. A.S.A. ES Únanov 13 2 1 10 23 : 46 7


1.B třída skupina C
SK Slatina - SK Křenovice 1:3 (0:2); Kodras - Baják, Ledvina, Rotrekl
Agro Milotice - Sokol Kněždub 3:1 (2:0); Balous, Kundrata, Šťastný - Bíla
FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem - Družstevník Starý Poddvorov 3:0 (2:0); Sládeček 2, Vaněk
SK Újezd u Brna - FC Veselí nad Moravou 2:0 (1:0); Horáček 2
FC Hustopeče - SK Žarošice 1:1 (1:0); Ambroš - Žaroský; ČK: Hoffman (Hustopeče)
Spartak Svatobořice-Mistřín - FK Baník Dubňany 0:0
Sokol Hroznová Lhota - Sokol Kostice 0:0
Tabulka
1. SK Křenovice 13 8 1 4 28 : 19 25
2. FK Baník Dubňany 13 7 3 3 25 : 11 24
3. SK Žarošice 13 7 2 4 39 : 18 23
4. Agro Milotice 13 6 3 4 22 : 18 21
5. FC Hustopeče 13 5 6 2 24 : 25 21
6. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 13 6 2 5 16 : 17 20
7. Spartak Svatobořice-Mistřín 13 5 3 5 20 : 25 18
8. Družstevník Starý Poddvorov 13 5 2 6 19 : 28 17
9. SK Újezd u Brna 13 5 1 7 14 : 12 16
10. FC Veselí nad Moravou 13 5 1 7 22 : 24 16
11. Sokol Kněždub 13 3 6 4 22 : 22 15
12. Sokol Kostice 13 3 5 5 23 : 34 14
13. SK Slatina 13 3 4 6 13 : 20 13
14. Sokol Hroznová Lhota 13 2 3 8 14 : 28 9