1.A a 1.B třídy: Mutěnice remizovaly v Dražovicích, Bořitov nastřílel v Bosonohách šest branek, Rajhrad odvezl body z Dobšic
1.A třída skupina A
FC Soběšice - SK Vojkovice 0:2 (0:0); Poláček 2; ČK: Motyčka (Soběšice)
FC Miroslav - FC Čebín 2:0 (1:0); Rohlík, Hanuška
Fotbal Jevišovice - FC Slovan Brno
Sokol Dobšice - RAFK Rajhrad 0:2 (0:0); Fiala, Kalvoda
FC Pálava Mikulov - Slavoj Podivín 0:2 (0:0); Švestka M. 2
SK Šlapanice - FC Veverská Bítýška 6:0 (5:0); Kočí 3, Šamšula Pav. 2, Šamšula Petr
SK Líšeň B - Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 1:1 (0:0); Matoušek - Šilinger
Tabulka
1. Slavoj Podivín 20 12 6 2 41 : 19 42
2. RAFK Rajhrad 20 11 5 4 45 : 31 38
3. FC Slovan Brno 19 10 4 5 30 : 18 34
4. FC Miroslav 20 9 6 5 30 : 18 33
5. Sokol Dobšice 20 9 6 5 28 : 18 33
6. FC Pálava Mikulov 20 9 5 6 28 : 19 32
7. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 20 9 4 7 34 : 29 31
8. FC Čebín 20 8 5 7 24 : 26 29
9. SK Líšeň B 20 6 6 8 27 : 29 24
10. SK Šlapanice 20 7 2 11 25 : 30 23
11. SK Vojkovice 20 6 4 10 30 : 35 22
12. Fotbal Jevišovice 19 5 4 10 20 : 29 19
13. FC Soběšice 20 5 4 11 15 : 32 19
14. FC Veverská Bítýška 20 2 1 17 19 : 63 7
Hrušovanům bude odečteno 6 bodů, Soběšicím 3.
1.A třída skupina A
FC Kyjov 1919 - SK Mogul Vacenovice 4:1 (1:1); Kroutilík, Kučera, Přikryl, Spáčil - Sladký
Sokol Tvrdonice - SK Slavkov u Brna 2:3 (1:2); Sirotka, Trubač - Holásek 2, Strnad
Sokol Bořetice - FC Bučovice 1:1 (0:1); Fous - Brožina; ČK: Kubánek (Bořetice)
Slavoj Rohatec - MSK Břeclav B 1:2 (1:1); Sloboda - Bielčík, Herman
Dražovice - FK Mutěnice 2:2 (1:2); Pelc, Svoboda - Hlava, Koštuřík
Sokol Kostice - FK Baník Ratíškovice 0:2 (0:1); Brezina, Možíš
Slavoj Velké Pavlovice - Sokol Lanžhot 0:0
Tabulka
1. FK Mutěnice 20 14 4 2 58 : 16 46
2. FC Kyjov 1919 20 13 4 3 50 : 25 43
3. Slavoj Velké Pavlovice 20 13 3 4 38 : 18 42
4. SK Slavkov u Brna 20 10 4 6 37 : 31 34
5. Sokol Bořetice 20 9 4 7 38 : 29 31
6. Sokol Lanžhot 20 8 4 8 36 : 35 28
7. MSK Břeclav B 20 7 5 8 23 : 28 26
8. FC Bučovice 20 7 4 9 28 : 30 25
9. FK Baník Ratíškovice 20 7 4 9 21 : 27 25
10. Sokol Tvrdonice 20 7 4 9 23 : 32 25
11. SK Mogul Vacenovice 20 6 4 10 26 : 29 22
12. Dražovice 20 6 3 11 21 : 41 21
13. Slavoj Rohatec 20 4 4 12 16 : 33 16
14. Sokol Kostice 20 2 3 15 14 : 55 9
Ratíškovicím budou odečteny 3 body.
1.B třída skupina A
Sokol Bohdalice - FC Medlánky 2:1 (1:0); Kopřiva, Novák - Viskot
FK SK Bosonohy - Sokol Bořitov 1:6 (0:2); Krejčí - Klicpera 2, Knies 2, Richtr, Šmerda
Slovan Ivanovice na Hané - FK Drnovice 1:5 (0:1); Kufa - Daněk, Flober, Jakeš, Jelínek, Kábele; ČK: Černý (Ivanovice)
FC Olešnice - Framoz Rousínov B
Ochoz u Brna - FK APOS Blansko B 5:0 (3:0); Telíšek 2, Dohnal, Sapák, Šnajdr
Černá Hora - FC Svratka Brno 3:2 (2:1); Honsnejman 2, Jabůrek - Hrouzek, Navrátil
FK Kunštát - AFK Tišnov 0:0
Tabulka
1. AFK Tišnov 20 11 4 5 29 : 14 37
2. FK Drnovice 20 10 7 3 27 : 14 37
3. Sokol Bohdalice 20 11 2 7 38 : 23 35
4. Sokol Bořitov 20 10 4 6 39 : 32 34
5. FK SK Bosonohy 20 9 3 8 37 : 33 30
6. FK Kunštát 20 7 9 4 21 : 20 30
7. FC Medlánky 20 8 2 10 31 : 29 26
8. Ochoz u Brna 20 7 5 8 25 : 36 26
9. FC Svratka Brno 20 7 4 9 34 : 36 25
10. FK APOS Blansko B 20 7 4 9 29 : 38 25
11. Slovan Ivanovice na Hané 20 7 4 9 21 : 32 25
12. Framoz Rousínov B 19 5 6 8 22 : 24 21
13. Černá Hora 20 5 6 9 26 : 31 21
14. FC Olešnice 19 3 4 12 13 : 30 13
1.B třída skupina B
SK Tuřany - SK Křenovice 0:2 (0:2); Janáček, Rozkopal
SK Žebětín - SK Sokol Jaroslavice 1:1 (0:1); Skoupý - Tejkal
Šaratice - SK Moravská Slavia Brno 2:0 (0:0); Kováč 2
Družstevník Práče - SK Újezd u Brna 1:0 (1:0); Gregor
Tatran Šatov - Čechie Zastávka 1:1 (1:0); Štorek - Fousek
SK Měnín - Sokol Višňové 3:2 (1:1); Aujezdský, Horák, Srnec - Indra 2
A.S.A. ES Únanov - MFK Modřice 1:2 (0:1); Stejskal - Pastva, Záklasník
Tabulka
1. Šaratice 20 14 3 3 51 : 18 45
2. SK Křenovice 20 12 5 3 44 : 26 41
3. SK Moravská Slavia Brno 20 10 4 6 44 : 30 34
4. Čechie Zastávka 20 9 5 6 34 : 30 32
5. A.S.A. ES Únanov 20 8 4 8 34 : 27 28
6. SK Újezd u Brna 20 8 4 8 25 : 29 28
7. Družstevník Práče 20 9 1 10 28 : 42 28
8. SK Měnín 20 8 3 9 50 : 41 27
9. SK Žebětín 20 6 8 6 35 : 32 26
10. SK Tuřany 20 7 4 9 30 : 28 25
11. Tatran Šatov 20 6 7 7 26 : 24 25
12. MFK Modřice 20 6 5 9 27 : 38 23
13. SK Sokol Jaroslavice 20 5 4 11 24 : 43 19
14. Sokol Višňové 20 2 3 15 16 : 60 9
1.B třída skupina C
Rakvice 1932 - Sokol Lanžhot B 3:0 (0:0); Ráztočný 2, Prachař
Baník Mikulčice - Agro Milotice 0:1 (0:1); Hroudný
SK Žarošice - Sokol Kněždub
Sokol Hroznová Lhota - FC Hustopeče 2:2 (1:0); Gavlík, Slovák - Dohnálek, Konečný
Velké Bílovice - FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 0:3 (0:0); Janík, Ondroušek, Podolan
FK Baník Dubňany - Družstevník Starý Poddvorov 0:2 (0:1); Homola 2
Moravan Lednice - FC Veselí nad Moravou 2:1 (0:0); Fóbl 2 - Pyclík
Tabulka
1. Moravan Lednice 20 12 4 4 45 : 22 40
2. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 20 11 5 4 41 : 21 38
3. Rakvice 1932 20 10 4 6 32 : 27 34
4. Sokol Kněždub 18 9 4 5 32 : 22 31
5. Družstevník Starý Poddvorov 19 9 4 6 33 : 27 31
6. FC Veselí nad Moravou 20 9 3 8 34 : 28 30
7. SK Žarošice 19 8 5 6 40 : 27 29
8. Sokol Hroznová Lhota 19 8 5 6 29 : 20 29
9. FK Baník Dubňany 20 7 7 6 34 : 30 28
10. FC Hustopeče 20 5 9 6 27 : 25 24
11. Baník Mikulčice 20 4 8 8 18 : 27 20
12. Agro Milotice 20 6 2 12 17 : 39 20
13. Velké Bílovice 20 5 4 11 21 : 34 19
14. Sokol Lanžhot B 19 1 2 16 14 : 68 5