1.A a 1.B třídy: Šlapanice rozstřílely Hrušovany, pět branek nasázela Velká Bořeticím, Bosonohy jdou do čela 1.A
I. A třída skupina A
FC Pálava Mikulov - FC Miroslav 3:4 (0:4); Minařík, Valenta, Zámečník - Chaloupka 2, Hanuška 2
SK Slavkov u Brna - Sokol Dobšice 4:2 (2:2); Hráček, Matocha, Opletal, Udržal - Stehlík A., Ushev
SK Vojkovice - Sokol Bořitov 1:2 (0:2); Brychta - Bezděk, Vavřík
FK SK Bosonohy - Fotbal Jevišovice 1:0 (1:0); Lidmila
Šaratice - FC Čebín 3:0 (1:0); Borovský, Buchta, Kovač
SK Líšeň B - FC Slovan Brno 2:3 (1:1); Drábek 2 - Nevěděl 3
SK Šlapanice - Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 7:0 (3:0); Kahoun 4, Dítě, Kokeš, Kočí
Tabulka
1. FK SK Bosonohy 11 6 3 2 26 : 20 21
2. SK Vojkovice 11 6 2 3 20 : 12 20
3. Sokol Dobšice 11 5 4 2 30 : 19 19
4. Šaratice 11 5 4 2 25 : 14 19
5. SK Líšeň B 11 5 2 4 22 : 20 17
6. SK Slavkov u Brna 11 5 1 5 25 : 22 16
7. Sokol Bořitov 11 4 4 3 24 : 23 16
8. SK Šlapanice 11 4 3 4 18 : 15 15
9. Fotbal Jevišovice 11 4 2 5 15 : 17 14
10. FC Miroslav 11 4 2 5 14 : 17 14
11. FC Čebín 11 3 3 5 11 : 16 12
12. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 11 4 0 7 18 : 28 12
13. FC Slovan Brno 11 2 5 4 21 : 25 11
14. FC Pálava Mikulov 11 2 1 8 10 : 31 7
I. A třída skupina B
Rakvice 1932 - FK Baník Ratíškovice 2:1 (0:1); Ráztočný, Valenta - Kotásek
Kordárna Velká nad Veličkou - Sokol Bořetice 5:0 (2:0); Kohůt 3, Lipár, Valášek
Sokol Tvrdonice - FK Mutěnice 0:1 (0:0); Koštuřík
Moravan Lednice - SK Mogul Vacenovice 3:1 (2:0); Fóbl, Holešínský, Lanta - Příkaský Mil.
Dražovice - Slavoj Velké Pavlovice 1:4 (0:2); Pelc - Svrčina 2, Ondryáš, Šaněk
Slavoj Rohatec - Sokol Lanžhot 0:0
FC Bučovice - MSK Břeclav B 1:1 (1:0); Zapletal - Kurial
Tabulka
1. FK Mutěnice 11 7 2 2 31 : 11 23
2. MSK Břeclav B 11 6 3 2 27 : 16 21
3. Slavoj Velké Pavlovice 11 6 1 4 17 : 16 19
4. Sokol Lanžhot 11 4 6 1 21 : 10 18
5. Dražovice 11 5 2 4 20 : 18 17
6. Moravan Lednice 11 5 2 4 17 : 15 17
7. FC Bučovice 11 5 1 5 15 : 18 16
8. FK Baník Ratíškovice 11 4 3 4 21 : 18 15
9. Slavoj Rohatec 11 4 3 4 19 : 18 15
10. Kordárna Velká nad Veličkou 11 4 2 5 14 : 14 14
11. Sokol Tvrdonice 11 3 3 5 18 : 21 12
12. Sokol Bořetice 11 3 2 6 22 : 29 11
13. Rakvice 1932 11 3 2 6 19 : 27 11
14. SK Mogul Vacenovice 11 1 2 8 4 : 34 5
I. B třída skupina A
FC Svratka Brno - FC Medlánky 2:1 (1:1); Pelikán, Putna - Janderka
Sokol Švábenice - Sokol Lipovec 1:3 (0:0); Pokorný - Horáček, Matuška, Sedlák R.
Framoz Rousínov B - FK Drnovice 0:0
Slovan Ivanovice na Hané - Sokol Bohdalice 3:3 (1:1); Stříž Jan, Stříž Jiří, Černý - Kolečkář, Pacejka, Prachař
Černá Hora - Tatran Kohoutovice 2:3 (2:1); Jelínek, Mazal - Božek, Koubek, Průcha
FK Kunštát - FC Veverská Bítýška 3:1 (1:0); Truhlář 2, Boček - Valeš
AFK Tišnov - Ochoz u Brna 1:0 (0:0); Fic
Tabulka
1. Sokol Bohdalice 11 8 2 1 35 : 21 26
2. FK Kunštát 11 7 2 2 24 : 13 23
3. Tatran Kohoutovice 11 7 1 3 29 : 17 22
4. AFK Tišnov 11 6 2 3 17 : 14 20
5. Slovan Ivanovice na Hané 11 5 2 4 23 : 22 17
6. FC Medlánky 11 4 4 3 22 : 18 16
7. Černá Hora 11 5 1 5 19 : 18 16
8. Sokol Švábenice 11 3 3 5 22 : 16 12
9. Ochoz u Brna 11 3 3 5 15 : 19 12
10. FC Svratka Brno 11 4 0 7 16 : 28 12
11. Sokol Lipovec 11 3 2 6 23 : 27 11
12. Framoz Rousínov B 11 3 2 6 11 : 16 11
13. FC Veverská Bítýška 11 3 1 7 17 : 30 10
14. FK Drnovice 11 2 3 6 12 : 26 9
I. B třída skupina B
SK Tuřany - Horní Kounice 3:0 (0:0); Smetana 2, Bělohlávek
SK Žebětín - Čechie Zastávka 3:1 (1:1); Cenek, Havelka, Šeptun - Fousek
FC Soběšice - SK Sokol Jaroslavice 3:2 (2:0); Kočař, Ráček, Vacula - Holcman, Procházka
SK Moravská Slavia Brno - A.S.A. ES Únanov 2:1 (2:1); Krejčí, Černý - Čapoun
Sokol Tasovice B - Družstevník Práče 1:0 (0:0); Svatoš; ČK: Kosec (Práče)
Tatran Šatov - FC Slovan Rosice B 1:3 (0:0); Pospíchal - Buriánek 2, Chlup; ČK: Müller (Šatov)
Dynamo Cvrčovice - MFK Modřice 2:1 (0:0); Dornay, Polus - Goiš; ČK: Šidlo (Modřice)
Tabulka
1. Dynamo Cvrčovice 11 9 2 0 28 : 13 29
2. FC Slovan Rosice B 11 8 0 3 34 : 19 24
3. Sokol Tasovice B 11 7 2 2 22 : 12 23
4. Horní Kounice 11 6 0 5 25 : 22 18
5. SK Tuřany 11 5 2 4 24 : 19 17
6. MFK Modřice 11 4 4 3 19 : 12 16
7. SK Žebětín 11 5 1 5 20 : 23 16
8. Tatran Šatov 11 4 3 4 22 : 22 15
9. FC Soběšice 11 5 0 6 22 : 30 15
10. SK Moravská Slavia Brno 11 4 2 5 19 : 19 14
11. Čechie Zastávka 11 4 1 6 21 : 23 13
12. Družstevník Práče 11 3 1 7 12 : 20 10
13. SK Sokol Jaroslavice 11 2 1 8 13 : 28 7
14. A.S.A. ES Únanov 11 1 1 9 16 : 35 4
I. B třída skupina C
SK Slatina - FC Veselí nad Moravou 2:0 (1:0); Gajda, Vojtíšek; ČK: Křesťan - Polách
SK Křenovice - Družstevník Starý Poddvorov 3:1 (1:0); Baják, Dvořák, Procházka - Veselý; ČK: Bařina (St. Poddvorov)
FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem - SK Žarošice 1:0 (0:0); Laga; ČK: Matula (Žarošice)
SK Újezd u Brna - FK Baník Dubňany 1:2 (0:0); Horáček - Sviták, Štos
FC Hustopeče - Sokol Kostice 2:2 (0:2); Herman, Konečný - Požgay, Tureček
Spartak Svatobořice-Mistřín - Sokol Kněždub 1:1 (0:0); Melounek - Bíla
Sokol Hroznová Lhota - Agro Milotice 1:2 (1:2); Falešník - Habáň, Šťastný
Tabulka
1. FK Baník Dubňany 11 6 2 3 20 : 11 20
2. FC Hustopeče 11 5 5 1 23 : 19 20
3. SK Žarošice 11 6 1 4 37 : 17 19
4. SK Křenovice 11 6 1 4 22 : 16 19
5. Agro Milotice 11 5 3 3 17 : 14 18
6. Spartak Svatobořice-Mistřín 11 5 2 4 20 : 18 17
7. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 11 5 2 4 13 : 16 17
8. Sokol Kněždub 11 3 5 3 19 : 17 14
9. Družstevník Starý Poddvorov 11 4 2 5 17 : 24 14
10. SK Újezd u Brna 11 4 1 6 12 : 11 13
11. FC Veselí nad Moravou 11 4 1 6 21 : 22 13
12. SK Slatina 11 3 4 4 11 : 15 13
13. Sokol Kostice 11 2 4 5 16 : 34 10
14. Sokol Hroznová Lhota 11 2 1 8 12 : 26 7