I. A a I. B třídy: Bořetice vyhrály v Blatnici, Dražovice otočily duel s Bohdalicemi
I. A třída skupina A
19. kolo
Hrušovany - Dobšice 4:2 (2:2)
Rajhrad - Jevišovice 5:1 (1:0), Janošek, Kalvoda, Knoflíček, Sedláček Jurka – vlastní
Vev.Bítýška - IE Znojmo 0:0
Sn Brno - Novosedly 0:2 (0:1), Sýkora, Škaroupka
Miroslav - Soběšice 6:2 (2:1), Chlad Josef 2, Chlad Martin 2, Krula, Rohlík - Motyčka, Zicha
Zbýšov - Mor.Sl. Brno 3:0 (0:0), Kotačka, Roszicska, Zavřel
Čebín - Bosonohy 3:0 (1:0), Janás, Neudecker, Sadílek.
*1.*IE Znojmo*18*12*3*3*45:18*39*
*2.*Novosedly*18*12*2*4*38:21*38*
*3.*Dobšice*17*11*2*4*43:16*35*
*4.*Čebín*18*10*2*6*30:22*32*
*5.*Rajhrad*18*10*2*6*33:27*32*
*6.*Zbýšov*18*10*1*7*36:27*31*
*7.*Jevišovice*18*9*1*8*26:26*28*
*8.*Miroslav*18*7*4*7*36:31*25*
*9.*Sn Brno*18*7*2*9*26:33*23*
*10.*Vev.Bítýška*18*5*4*9*26:39*19*
*11.*Bosonohy*18*5*3*10*28:51*18*
*12.*Soběšice*18*5*1*12*26:52*16*
*13.*Hrušovany*17*3*4*10*21:30*13*
*14.*Mor.Sl. Brno*18*2*3*13*22:43*9*
I. A třída skupina B
19. kolo
Vacenovice - Vel.Pavlovice 2:2 (1:0), Příkazský 2 - Vašek, Špoták
Tvrdonice - Bzenec 1:2 (1:1), Polášek - Hrotek, Kasala, ČK: Kasala (B)
Rohatec - Mikulov 0:2 (0:2), Cabal 2
Šlapanice - Bučovice 0:1 (0:1), Mikulášek
Kostice - Veselí 1:0 (1:0), Ščevík
Slavkov - Břeclav B 2:1 (1:1), Holásek, Lysák - Herman
Vracov - Ivanovice na H. 7:1 (2:1), Kudlík 2, Vybíral 2, Zýbal 2, Loprais - Olejníček. ČK: Kábele (Ivanovice)
*1.*Vracov*18*15*1*2*55:17*46*
*2.*Bzenec*18*11*3*4*40:23*36*
*3.*Vel.Pavlovice*18*10*5*3*32:22*35*
*4.*Kostice*18*10*3*5*35:24*33*
*5.*Slavkov*18*9*3*6*36:40*30*
*6.*Tvrdonice*18*8*4*6*42:35*28*
*7.*Břeclav B*18*7*6*5*22:27*27*
*8.*Mikulov*18*6*4*8*31:31*22*
*9.*Bučovice*18*6*3*9*22:24*21*
*10.*Vacenovice*18*5*6*7*18:21*21*
*11.*Šlapanice*18*5*3*10*14:31*18*
*12.*Rohatec*18*4*3*11*31:42*15*
*13.*Veselí*18*3*2*13*17:38*11*
*14.*Ivanovice na H.*18*2*4*12*15:35*10*
I. B třída skupina A
19. kolo
Rousínov B - Bořitov 2:1 (0:0), Fajtl, Radil - Knies
Svratka Brno - Líšeň B 2:1 (2:0), Pospíšil, Svoboda - Prokeš
Kunštát - Lipovec 2:0 (0:0), Boček, Novotný
Černá Hora - Tišnov 1:0 (1:0), Kapoun
Dražovice - Bohdalice 2:1 (0:1), Měřínský, Svoboda - Pánek
Kohoutovice - St. Lískovec 4:1 (1:1), Janderka 2, Maruš, Vlček - Heribán
Olešnice - Medlánky 1:2 (0:1), Šafařík - Štrubl 2
*1.*Dražovice*18*13*3*2*42:18*42*
*2.*Líšeň B*18*11*4*3*38:16*37*
*3.*Bohdalice*18*11*0*7*44:22*33*
*4.*Kunštát*18*9*3*6*20:19*30*
*5.*Olešnice*18*9*3*6*26:28*30*
*6.*Tišnov*18*8*2*8*20:22*26*
*7.*Bořitov*18*7*3*8*36:30*24*
*8.*Svratka Brno*18*6*5*7*27:21*23*
*9.*Rousínov B*18*6*5*7*26:39*23*
*10.*Lipovec*18*6*4*8*26:32*22*
*11.*Medlánky*18*6*3*9*30:33*21*
*12.*Kohoutovice*18*7*0*11*36:44*21*
*13.*Černá Hora*18*4*8*6*20:20*20*
*14.*St. Lískovec*18*1*1*16*15:62*4*
I. B třída skupina B
19. kolo
Modřice - Újezd 1:0 (0:0), Dofek
Jaroslavice - Šaratice 5:2 (3:1), Drápela, Glaser, Juhaňák, Opatřil, Rybanský - Galia, Karásek
Otnice - Hostěradice 7:2 (4:2), Svoboda 5, Spáčil 2 - Kadlec, Lapeš, ČK: Burger (H)
Šatov - Měnín 1:0 (0:0), Matuščin
Višňové - Práče 2:0 (1:0), Indra, Kratochvíl
Vojkovice - Zastávka 2:0 (1:0), Fajgl, Vacek
Tuřany - Křenovice 1:2 (0:0), Smetana - Rozkopal 2
*1.*Vojkovice*18*15*1*2*68:19*46*
*2.*Jaroslavice*18*11*1*6*40:22*34*
*3.*Tuřany*18*10*3*5*36:32*33*
*4.*Šaratice*17*7*6*4*32:29*27*
*5.*Višňové*18*7*5*6*23:25*26*
*6.*Modřice*18*7*4*7*22:25*25*
*7.*Šatov*18*7*4*7*22:28*25*
*8.*Měnín*18*7*3*8*43:41*24*
*9.*Zastávka*18*6*5*7*25:30*23*
*10.*Křenovice*18*7*1*10*33:34*22*
*11.*Újezd*18*4*5*9*17:27*17*
*12.*Hostěradice*18*4*5*9*20:41*17*
*13.*Práče*18*4*4*10*24:35*16*
*14.*Otnice*17*3*5*9*26:43*14*
I. B třída skupina C
19. kolo
Lanžhot - Dubňany 0:4 (0:1), Šalša 2, Pochylý, Trávníček
Hroz.Lhota - Lednice 0:3 (0:1), Holešínský, Svoboda, Ševčík
Rakvice - Milotice 2:0 (1:0), Kalouda 2
Mutěnice B - Vlkoš 1:0 (1:0), Zemánek
Kněždub - Podivín 0:1 (0:0), Švestka
St. Poddvorov - Hlohovec 0:0, ČK: Zálešák - Lištinský
Blatnice - Bořetice 0:1 (0:0), Krška. ČK: Kirschbaum (Bořetice)
*1.*Podivín*18*12*1*5*38:23*37*
*2.*Blatnice*18*11*4*3*36:21*37*
*3.*Bořetice*18*11*2*5*37:18*35*
*4.*Lanžhot*18*9*4*5*40:28*31*
*5.*Kněždub*18*9*3*6*23:25*30*
*6.*Lednice*18*8*5*5*29:25*29*
*7.*St. Poddvorov*18*7*5*6*21:24*26*
*8.*Mutěnice B*18*7*3*8*31:25*24*
*9.*Hroz.Lhota*18*6*5*7*29:32*23*
*10.*Milotice*18*6*4*8*21:26*22*
*11.*Rakvice*18*5*3*10*22:26*18*
*12.*Dubňany*18*5*3*10*25:36*18*
*13.*Vlkoš*18*4*3*11*24:37*15*
*14.*Hlohovec*18*2*3*13*15:45*9*