Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brněnské soutěže ve výsledcích: přebor vedou v polovině Chrlice

II.třída - městský přebor muži
Bohunice B - Slovan B 4:1 (2:1), Damborský 2, Michalec, Navrátil - Kroka
Sparta B - MCV 1:2 (0:1), Dočkal - Puk, Šrubař
Řečkovice - Líšeň C 6:2 (0:1), Smutný 2, Juráček, Pištěk, Večeřa, Čížek - Taccori 2
Bílovice - Start 0:7 (0:2), Těšík 3, Kosmák, Kristek, Marek, Sedlář
ČAFC - Chrlice 1:2 (1:1), Stokláska - Hašek, Musil
S.Lískovec-Obřany 6:2 (3:1), Burian 2, A.Pfeiffer, T.Pfeiffer, Sušil, Tesař - Dvořák, Sabela
Lelekovice - Lokomotiva 2:2 (1:1), M.Pavlík, Zeman - Holánek, Vrána
 1. Chrlice 13 9 1 3 34:18 28 
 2. Řečkovice 13 8 2 3 36:21 26 
 3. Sparta B 13 8 1 4 37:24 25 
 4. Lokomotiva 13 7 3 3 31:17 24 
 5. S.Lískovec 13 7 2 4 43:30 23 
 6. Bohunice B 13 6 2 5 40:29 20 
 7. MCV 13 6 2 5 27:23 20 
 8. Start 13 6 1 6 22:21 19 
 9. Slovan B 13 5 3 5 27:28 18 
 10. Lelekovice 13 4 4 5 25:23 16 
 11. Líšeň C 13 4 2 7 24:29 14 
 12. Obřany 13 3 2 8 12:37 11 
 13. Bílovice 13 2 2 9 27:53 8 
 14. ČAFC 13 1 3 9 13:45 6 
Kanonýři: 10 - Helán Ladislav (Bílovice), 9 - Cenek Čeněk (Sparta B), Smutný Marek (Řečkovice), 8 - Damborský Filip (Bohunice B), Tesař Lukáš (S.Lískovec), Veselý Petr (Bílovice), Wodecki Lukáš (Sparta B)

III.třída - městská soutěž muži - skupina A
Jundrov - Svratka B 0:7 (0:3)
Žebětín B - Soběšice B 4:0 (3:0), Bubílek, R.Jelínek, Lepka, Mlaskač
Bosonohy B - Řečkovice B 4:4 (1:3), Bělohlávek, Křivinka, Lauš, Soused - Hampl 2, Dobeš, Šafář
Kr.Pole - Kohoutovice B 3:2 (2:1), Konečný 2, Rudolecký - Müller, Serba
 1. Jundrov 12 8 1 3 21:23 25 
 2. Svratka B 12 7 1 4 37:24 22 
 3. Bosonohy B 12 5 5 2 47:32 20 
 4. Lokomotiva B 11 6 1 4 30:25 19 
 5. Řečkovice B 11 5 3 3 42:29 18 
 6. Kohoutovice B 12 4 3 5 28:20 15 
 7. Žebětín B 11 4 1 6 21:21 13 
 8. Kr.Pole 12 3 3 6 19:31 12 
 9. Soběšice B 11 1 0 10 10:50 3 
Kanonýři: 22 - Hampl Martin (Řečkovice B), 13 - Bělohlávek Jiří, 11 - Cihlář Pavel (oba Bosonohy B), 10 - Cvingráf Marek (Kohoutovice B), Svoboda Pavel (Svratka B)

III.třída - městská soutěž muži - skupina B
Jundrov B - Řícmanice 0:5 (0:4), T.Zbořil 2, Doležal, Král, J.Zbořil
Tuřany B - Start B 4:0 (2:0), Bělehrádek, Fila, Krčál, Maloň
Bílovice B - Obřany B 2:1 (1:0), Hloušek 2 - Pištěk
Medlánky B - Slatina B 4:1 (1:0), Štrubl 2, Fryc, Petrucha - Nedoma, ČK: Máčal (S)
 1. Řícmanice 12 9 2 1 40:10 29 
 2. Medlánky B 11 8 1 2 43:12 25 
 3. Tuřany B 12 7 2 3 25:15 23 
 4. Slatina B 12 7 2 3 32:25 23 
 5. Start B 12 4 3 5 22:23 15 
 6. Chrlice B 11 3 1 7 20:28 10 
 7. Obřany B 11 3 1 7 22:33 10 
 8. Jundrov B 12 3 1 8 33:47 10 
 9. Bílovice B 11 1 1 9 8:52 4 
Kanonýři: 12 - Luprich Miroslav (Obřany B), 10 - Zbořil Jakub, Zbořil Tomáš, 9 - Král Petr (vše Řícmanice), 8 - Štrubl Jiří (Medlánky B)

II.třída - městský přebor dorost
Řečkovice B - Svratka B 3:1 (1:0), Janeček, Janíček, Klička - Malůšek
Lokomotiva - Jundrov 1:7 (0:4), Dirda - Deschner, Novotný po 2, Lipták, Pavlík, Unčovský
Soběšice - Slovan B 4:7 (3:4), Kejík, Krmezin, Rous, Tolvaj - Hruška 4, Haluza 2, Huleja
 1. Slovan B 9 6 1 2 35:32 19 
 2. Jundrov 10 5 0 5 35:23 15 
 3. Soběšice 9 4 1 4 33:26 13 
 4. Svratka B 10 4 1 5 30:23 13 
 5. Řečkovice B 10 3 3 4 18:29 12 
 6. Chrlice B 9 3 2 4 22:24 11 
 7. Lokomotiva 9 3 2 4 18:34 11 
Kanonýři: 12 - Kovanda Patrik, 7 - Unčovský Josef (oba Jundrov), Kejík Lukáš, Zezula Adam (oba Soběšice), 5 - Blaschke Karel (Svratka B), Hruška Zdeněk (Slovan B), 4 - Dvořáček Jakub, Klíma Daniel (oba Chrlice B), Haluza Petr (Slovan B), Pařil Jan, Šabrata Jakub (oba Svratka B), Tolvaj Vojtěch (Soběšice)