Gólmanské statistiky: druhá nula pro Štěpanovského, Kučerňáka, Gallu, Klimka, Macháta, Hanzela, Stanislava a Bognera
Gólmaní s nulou o druhém krajském víkendu a celkové statistiky
Muži
Krajský přebor
Luboš Vítámvás (IE Znojmo), Martin Štěpanovský (Znojmo B), Petr Švéda (Boskovice), Libor Tišnovský (Kuřim)
Celkem
2 - Martin Štěpanovský (Znojmo B)
1 - Stanislav Myšák (Vracov), Tomáš Sládeček (Velká), Luboš Vítámvás (IE Znojmo), Petr Švéda (Boskovice), Libor Tišnovský (Kuřim)
1. A třída skupina A
Jan Bártík (Dobšice), Tomáš Kučerňák (Mikulov), Radek Minařík (Miroslav)
Celkem
2 - Tomáš Kučerňák (Mikulov)
1 - Pavel Koutník (Hrušovany), Radim Vlasák (Slovan Brno), Jan Bártík (Dobšice), Radek Minařík (Miroslav)
1. A třída skupina B
Jaroslav Flíček (Rohatec), David Galla (Bořetice), Michal Lupač (Mutěnice)
Celkem
2 - David Galla (Bořetice)
1 - Jakub Chromek (Velké Pavlovice), Michal Kůřil (Kyjov), Jakub Mačuda (Ratíškovice), Jaroslav Flíček (Rohatec), Michal Lupač (Mutěnice)
1. B třída skupina A
Vladimír Klimek (Ivanovice), Ladislav Kollár (Drnovice), Martin Kvapil (Medlánky), Ivo Loukota (Kunštát), Martin Vymazal (Rousínov)
Celkem
2 - Vladimír Klimek (Ivanovice),
1 - Ivan Drbal (Bohdalice), Lukáš Maruniak (Svratka Brno), Lukáš Richtr (Bořitov), Ladislav Kollár (Drnovice), Martin Kvapil (Medlánky), Ivo Loukota (Kunštát), Martin Vymazal (Rousínov)
1. B třída skupina B
Norbert Machát (Šatov), Radim Pěgřim (MS Brno), Otakar Svoboda (Křenovice)
Celkem
2 - Norbert Machát (Šatov)
1 - Přemysl Toman (Žebětín), Petr Tošnar (Modřice), Radim Pěgřim (MS Brno), Otakar Svoboda (Křenovice)
1. B třída skupina C
Josef Hanzel (Lednice), Jan Hudeček (Kněždub), Štěpán Stanislav (Hroznová Lhota), Jan Strýček (Velké Bílovice)
Celkem
2- Josef Hanzel (Lednice), Štěpán Stanislav (Hroznová Lhota)
1 - Tomáš Málek (Rakvice), Roman Veselský (Starý Poddvorov), Jan Hudeček (Kněždub), Jan Strýček (Velké Bílovice)
Dorost
Krajský přebor - starší
Radek Nováček (Svratka), Patrik Bedrna (Židenice), Michal Bogner (Moravský Krumlov), Lukáš Solařík (Břeclav B), Martin Petráš (Hodonín B)
Celkem
2 - Michal Bogner (Moravský Krumlov)
1 - Petr Bíza (Mutěnice), David Juran (Blansko), Martin Juris (Bystrc), Robert Šturala (Znojmo B), Radek Nováček (Svratka), Patrik Bedrna (Židenice), Lukáš Solařík (Břeclav B), Martin Petráš (Hodonín B)
Krajský přebor - mladší
Filip Kratochvíla (Mutěnice), Adam Zavřel (Starý Lískovec), Vojta Juříček (Bystrc), Filip Němec (Blansko), Jakub Klimeš (Boskovice)
Celkem
1 - Adam Doležal (Hodonín), Filip Kratochvíla (Mutěnice), Adam Zavřel (Starý Lískovec), Vojta Juříček (Bystrc), Filip Němec (Blansko), Jakub Klimeš (Boskovice)
1. třída skupina A
Roman Kolegar (Chrlice), Šimon Vrána (Vyškov B)
Celkem
1 - Jan Herink (Medlánky), Radek Minář (Kunštát), David Novák (Slovan Brno), Miroslav Zourek (Bučovice), Roman Kolegar (Chrlice), Šimon Vrána (Vyškov B)
1. třída skupina B
Jaroslav Růžička (Oslavany), Tomáš Hudeček (Kohoutovice)
Celkem
1 - Tomáš Hrabovský (Ivančice), Vojtěch Pikart (Únanov), Jaroslav Růžička (Oslavany), Tomáš Hudeček (Kohoutovice)
1. třída skupina C
Jiří Nečas (Křepice), Miroslav Vykydal (Hovorany), brankář Slavkova bude doplněn
Celkem
1 - David Vinca (Kyjov), Jiří Nečas (Křepice), Miroslav Vykydal (Hovorany)
Žáci
Krajský přebor - starší
Ondřej Halák (Svratka), Adam Švábenský (Sparta Brno B)
Krajský přebor - mladší
Adam Kramář (Vyškov B), Vítězslav Tóth (Hodonín B)
1. třída starších - skupina A
Vojtěch Valent (Kuřim), Jakub Čoupek (Čebín), David Texl (Slovan Brno)
1. třída mladších - skupina A
Tomáš Zezula (Soběšice)
1. třída starších - skupina B
Matěj Severa (Kohoutovice), Lukáš Sedláček (Nikolčice), Jaromír Pakosta (Starý Lískovec), Vít Bárta (Velké Pavlovice)
1. třída mladších - skupina B
Filip Uhlíř (Kohoutovice), Martin Adam (Ivančice)
1. třída starších - skupina C
David Štipčák (Mutěnice)
1. třída mladších - skupina C
Terezie Horčičková (Hustopeče)