I. A a I. B třídy: Dobšice a Veselí nasázely sedm branek, v Žarošicích padlo devět gólů
I. A třída skupina A
FC Pálava Mikulov - FC Čebín 0:3 (0:1); Blahák, Brodecký, Dulínek
SK Slavkov u Brna - SK Vojkovice 1:2 (1:1); vlastní - Fajgl, Čermák
Fotbal Jevišovice - FC Slovan Brno 1:1 (1:1); Veselý - Vašíček
Sokol Bořitov - Šaratice 0:0
Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou - SK Líšeň B 1:2 (1:2); Adamov - Matoušek, Sklenář
Sokol Dobšice - FK SK Bosonohy 7:0 (4:0); Veselý 3, Šabaka 2, Stehlík Aleš, Záruba
FC Miroslav - SK Šlapanice 2:1 (0:0); Chaloupka, Šťastný - Kahoun
I. A třída skupina B
Rakvice 1932 - Sokol Lanžhot 1:3 (0:1); Ruber - Suchánek, Tomek, Laurinec
FK Baník Ratíškovice - Sokol Tvrdonice 1:1 (1:1); Kotásek - Fabičovič
Kordárna Velká nad Veličkou - Moravan Lednice 2:0 (1:0); Kohůt P., Macko L.
Slavoj Velké Pavlovice - MSK Břeclav B 0:3 (0:1); Janulík, Levčík, Pospiš
FK Mutěnice - FC Bučovice 1:0 (0:0); Koštuřík
SK Mogul Vacenovice - Slavoj Rohatec 1:0 (0:0); Sladký
Sokol Bořetice - Dražovice 4:1 (2:1); Šustr 2, Dunka, Novotný - Karger
I. B třída skupina A
Tatran Kohoutovice - Ochoz u Brna 5:0 (3:0); Koubek 2, Látal 2, Božek
FC Svratka Brno - FC Veverská Bítýška 1:0 (1:0); Hrouzek
Sokol Bohdalice - Černá Hora 4:2 (2:0); Kolečkář 2, Pacejka, Pánek - Hosnejman 2; ČK: Pacejka - Čepa
FC Medlánky - Framoz Rousínov B 2:1 (2:1); Blahoudek, Janderka - Lacek; ČK: Hlucháň, Kameník (Rousínov)
FK Drnovice - AFK Tišnov 0:1 (0:0)
Sokol Lipovec - FK Kunštát 2:2 (0:1); Matuška, Zouhar - Španěl 2. Utkání se hrálo jako druhé předkolo krajského poháru, proto se na konci kopaly penalty - Lipovec vyhrál 4:3. V 1. kole čekají na Lipovec Boskovice.
Slovan Ivanovice na Hané - Sokol Švábenice 1:1 (0:0); Černý - Boniatti
I. B třída skupina B
Čechie Zastávka - A.S.A. ES Únanov 5:1 (1:1); Kadlčík 3, Fousek, Rousek - Čapoun
Horní Kounice - SK Moravská Slavia Brno 3:1 (0:0); Kucharčík 2, Fojtík - Ferko
MFK Modřice - FC Soběšice 2:3 (1:1); Hemerka, vlastní - Formánek, Knotek, Kočař
Sokol Tasovice B - SK Sokol Jaroslavice 3:0 (2:0); Dítě L., Dítě P., Čop
FC Slovan Rosice B - SK Žebětín 4:2 (2:1); Krejčí, Malata, Souček, vlastní - Havelka, Reitoral
Družstevník Práče - SK Tuřany 2:2 (0:1); Chovanec, Klouda - Heřmanský, Smetana
Tatran Šatov - Dynamo Cvrčovice 1:4 (0:2); Šuhajda - Novotný 2, Svoboda 2
I. B třída skupina C
SK Křenovice - Sokol Kněždub 3:1 (1:0); Dvořák, Ledvina, Uher - Bíla
FK Baník Dubňany - Sokol Hroznová Lhota 4:0 (2:0); Janík, Kos, Pochylý, Štos
SK Slatina - FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 2:2 (2:2); Gajda, Koš - Janík, Štěpánek
SK Žarošice - Spartak Svatobořice-Mistřín 4:5 (2:2); Přikryl 2, Poláček, Sněhota - Kyněra 2, Bradáč, Koch, Synek; ČK: Žarošský (Žarošice)
Sokol Kostice - Agro Milotice 2:4 (2:2); Sirotka 2 - Kundrata 2, Kasan, vlastní
FC Veselí nad Moravou - FC Hustopeče 7:1 (4:1)
Družstevník Starý Poddvorov - SK Újezd u Brna 2:0 (1:0); Homola, Vránek