I. A a I. B třídy: Velké Pavlovice vyhrály v Ratíškovicích, Mikulov porazil Bořitov, Dubňany uspěly ve Veselí
I. A třída skupina A
FC Pálava Mikulov - Sokol Bořitov 1:0 (1:0); Kubánek
SK Slavkov u Brna - FC Čebín 3:0 (1:0); Houšť, Matocha, Strnad
SK Vojkovice - FC Slovan Brno 2:2 (2:1); Valnoha, Čermák - Cupák, Šmíd
FK SK Bosonohy - Šaratice 3:1 (1:1); Messiah, Moučka, Polák - Smetana
Sokol Dobšice - Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 3:1 (1:1); Kolman, Veselý, Záruba - Kůra
FC Miroslav - Fotbal Jevišovice 1:3 (0:1); Suchánek - Jurka J., Jurka V., Stuchlík
SK Šlapanice - SK Líšeň B 1:4 (0:2); Kahoun - Drábek 2, Drštka, Pecha
Tabulka
1. Sokol Dobšice 7 5 1 1 22 : 9 16
2. SK Vojkovice 7 4 2 1 15 : 7 14
3. FK SK Bosonohy 7 4 1 2 19 : 16 13
4. Fotbal Jevišovice 7 4 1 2 13 : 10 13
5. SK Líšeň B 7 4 0 3 15 : 14 12
6. FC Čebín 7 3 2 2 9 : 8 11
7. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 7 3 0 4 15 : 14 9
8. Šaratice 7 2 3 2 10 : 10 9
9. FC Slovan Brno 7 1 4 2 14 : 17 7
10. SK Slavkov u Brna 7 2 1 4 12 : 16 7
11. FC Miroslav 7 2 1 4 8 : 12 7
12. SK Šlapanice 7 2 1 4 8 : 13 7
13. Sokol Bořitov 7 1 3 3 12 : 15 6
14. FC Pálava Mikulov 7 2 0 5 6 : 17 6
I. A třída skupina B
Rakvice 1932 - SK Mogul Vacenovice 3:0 (0:0); Blažek, Ruber, Ráztočný
FK Baník Ratíškovice - Slavoj Velké Pavlovice 0:3 (0:1); Jambor, Kotoun, Pilarčík
Kordárna Velká nad Veličkou - Sokol Lanžhot 1:1 (1:1); Kohůt - Laurinec
Sokol Tvrdonice - FC Bučovice 4:2 (1:0); Fabičovič 2, Dujsík, Trecha - Hejný, Kubík
Sokol Bořetice - FK Mutěnice 2:3 (1:2); Kadlec, Machala - Holešínský, Koštuřík, Čepil; ČK: Trávník (Mutěnice)
Moravan Lednice - MSK Břeclav B 0:1 (0:1); Janulík
Dražovice - Slavoj Rohatec 4:0 (3:0); Pelc 3, Bílek
Tabulka
1. FK Mutěnice 7 5 1 1 26 : 7 16
2. MSK Břeclav B 7 5 0 2 18 : 10 15
3. Dražovice 7 5 0 2 15 : 9 15
4. Sokol Lanžhot 7 3 4 0 15 : 7 13
5. Sokol Tvrdonice 7 3 2 2 15 : 12 11
6. Slavoj Velké Pavlovice 7 3 1 3 10 : 12 10
7. FC Bučovice 7 3 0 4 10 : 10 9
8. FK Baník Ratíškovice 7 2 3 2 9 : 11 9
9. Slavoj Rohatec 7 2 2 3 10 : 13 8
10. Sokol Bořetice 7 2 1 4 15 : 16 7
11. Moravan Lednice 7 2 1 4 11 : 14 7
12. Kordárna Velká nad Veličkou 7 2 1 4 7 : 12 7
13. Rakvice 1932 7 2 1 4 13 : 19 7
14. SK Mogul Vacenovice 7 1 1 5 3 : 25 4
I. B třída skupina A
FC Svratka Brno - Sokol Lipovec 1:3 (0:1); Niku - Matuška, Vágner, Zouhar
Sokol Bohdalice - FK Drnovice 3:1 (1:0); Kolečkář 2, Tilšer - Jelínek; ČK: Jelínek (Drnovice)
FC Medlánky - Tatran Kohoutovice 1:1 (1:1); Kučera - Božek
Sokol Švábenice - Ochoz u Brna 1:1 (1:1); Kapounek - Hussin
Framoz Rousínov B - AFK Tišnov 1:2 (0:1); Krejčíř - Koloc, Matůš
Slovan Ivanovice na Hané - FC Veverská Bítýška 5:3 (2:1); Šimeček 4, Neckář - Valeš 2, Schottenberger
Černá Hora - FK Kunštát 0:2 (0:1); Král, Novotný
Tabulka
1. Sokol Bohdalice 7 6 0 1 19 : 10 18
2. FK Kunštát 7 5 2 0 17 : 7 17
3. Tatran Kohoutovice 7 4 1 2 19 : 9 13
4. Černá Hora 7 4 0 3 13 : 10 12
5. Slovan Ivanovice na Hané 7 3 1 3 12 : 12 10
6. AFK Tišnov 7 3 1 3 5 : 12 10
7. FC Medlánky 7 2 3 2 12 : 12 9
8. FC Svratka Brno 7 3 0 4 10 : 12 9
9. Sokol Lipovec 7 2 2 3 15 : 15 8
10. FK Drnovice 7 2 2 3 9 : 14 8
11. Framoz Rousínov B 7 2 1 4 6 : 9 7
12. Sokol Švábenice 7 1 3 3 12 : 10 6
13. Ochoz u Brna 7 1 3 3 10 : 14 6
14. FC Veverská Bítýška 7 1 1 5 10 : 23 4
I. B třída skupina B
Sokol Tasovice B - MFK Modřice 1:1 (1:1); Dítě P. - Mlejnek
SK Tuřany - SK Moravská Slavia Brno 1:0 (1:0); Malíšek
SK Žebětín - FC Soběšice 3:1 (1:0); Fous, Havelka, Hejlek - Pazucha
FC Slovan Rosice B - Horní Kounice 3:0 (0:0); Krejčí, Selinger, Touška
Družstevník Práče - Čechie Zastávka 3:1 (1:0); Meister 2, Bernát - Maňásek
Tatran Šatov - SK Sokol Jaroslavice 4:2 (2:0); Frlaus, Koza, Křišťál, Kříž - Holcman 2
Dynamo Cvrčovice - A.S.A. ES Únanov 2:1 (1:0); Polus 2 - Stuchlík
Tabulka
1. FC Slovan Rosice B 7 6 0 1 27 : 10 18
2. Dynamo Cvrčovice 7 5 2 0 17 : 8 17
3. Sokol Tasovice B 7 4 2 1 16 : 7 14
4. Čechie Zastávka 7 4 0 3 16 : 12 12
5. Horní Kounice 7 4 0 3 15 : 11 12
6. MFK Modřice 7 3 3 1 12 : 8 12
7. Tatran Šatov 7 3 2 2 16 : 14 11
8. SK Tuřany 7 3 1 3 12 : 12 10
9. FC Soběšice 7 3 0 4 12 : 17 9
10. Družstevník Práče 7 2 1 4 9 : 14 7
11. SK Žebětín 7 2 1 4 9 : 17 7
12. SK Moravská Slavia Brno 7 1 2 4 10 : 14 5
13. SK Sokol Jaroslavice 7 1 1 5 7 : 17 4
14. A.S.A. ES Únanov 7 0 1 6 7 : 24 1
I. B třída skupina C
SK Slatina - Sokol Kněždub 1:1 (1:1); Grolich - Grabec
FC Veselí nad Moravou - FK Baník Dubňany 0:2 (0:0); Albert 2
SK Křenovice - SK Žarošice 3:1 (1:1); Dvořák, Ledvina, Uher - Vrána
Družstevník Starý Poddvorov - Sokol Kostice 3:3 (2:0); Homola, Modrovský, Novák - Kosek, Salajka, Sirotka
FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem - Agro Milotice 1:0 (0:0); Janík
SK Újezd u Brna - Sokol Hroznová Lhota 4:0 (1:0); Kubíček 2, Uma 2
FC Hustopeče - Spartak Svatobořice-Mistřín 1:1 (0:1); Konečný - Hučko
Tabulka
1. FC Hustopeče 7 4 2 1 15 : 13 14
2. SK Křenovice 7 4 1 2 15 : 9 13
3. FK Baník Dubňany 7 3 2 2 9 : 6 11
4. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 7 3 2 2 8 : 7 11
5. Družstevník Starý Poddvorov 7 3 2 2 14 : 15 11
6. SK Žarošice 7 3 1 3 24 : 14 10
7. FC Veselí nad Moravou 7 3 1 3 17 : 12 10
8. Spartak Svatobořice-Mistřín 7 3 1 3 13 : 13 10
9. Sokol Kněždub 7 2 3 2 13 : 10 9
10. Agro Milotice 7 2 3 2 11 : 10 9
11. SK Újezd u Brna 7 3 0 4 7 : 6 9
12. Sokol Kostice 7 2 1 4 11 : 28 7
13. SK Slatina 7 1 3 3 6 : 10 6
14. Sokol Hroznová Lhota 7 2 0 5 9 : 19 6