Jihomoravské kluby v letní přípravě
Program přípravy vašeho celku můžete zasílat na redakční e-mail: pesek2@post.cz
1.SC Znojmo (2. liga)
Turnaj v Maďarsku: Znojmo - Szombathelyi Haladas FC (Maďarsko) 2:3 (0:1); Vašíček 2
o 3. místo: SV Oberwart (Rakousko) - 1.SC Znojmo 0:4 (0:2); Zifčák 2, Jaranovič 2
Znojmo - Slovácko B 2:2 (2:1); Zifčák, Yonov
Znojmo - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0); Sedláček
17.7. v 10:00 Uničov - Znojmo
20.7. Znojmo - Tasovice (hřiště Šatov)
23.7. Břeclav - Znojmo
27.7. Znojmo - Olomouc B
30.7. v 17:00 Žďár nad Sázavou - Znojmo (1. kolo Ondrášovka Cupu)
FC Zbrojovka Brno (2. liga)
SK Šlapanice - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0); Fall
Zbrojovka Brno - Zemplín Michalovce 1:0 (0:0); Šamánek
Zbrojovka Brno - DAC 1904 Dunajská Streda 3:1 (0:1); Král, Doležal, Šturma - Matúš
FK Senica - Zbrojovka Brno 1:2 (1:1); Numéric - Hromek, Šamánek
Zbrojovka Brno - Znojmo 1:0 (0:0); Sedláček
5.7. Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 (11:00, Srbská)
23.7. HFK Olomouc - Zbrojovka Brno
MSK Břeclav (MSFL)
Břeclav - Myjava (2. liga Slovensko) 0:1 (0:0)
13.7. v 17:00 DAC Dunajská Streda B - Břeclav 17.00
16.7. v 10:30 Břeclav - Pezinok ( 3 LIGA), hřiště Slovan Břeclav
19.7. v 18:00 Břeclav - Sokolov, hřiště MSK
23.7. v 17:00 Břeclav - Znojmo, hřiště MSK
30.-31. 7. Bystrc - Břeclav (1. kolo Ondrášovka Cupu)
SK Líšeň (MSFL)
Začátek přípravy v pátek 8. července.
9.7. v 17:30 Třebíč - Líšeň (v Koněšíně)
13.7. v 18:00 Líšeň - Vyškov (v Radslavicích)
16.7. v 17:30 Bystrc - Líšeň (v Žebětíně)
19.7. v 18:00 Líšeň - Novosedly
23.7. v 17:30 Kroměříž - Líšeň
30.7. v 17:00 Tasovice - Líšeň (1. kolo Ondrášovka Cupu)
SK Rostex Vyškov (MSD-D)
HFK Olomouc - Vyškov 11:0 (4:0); Svorada 4, Korčián 3, Richter, Žondra, Tögel, vlastní
13.7. v 18:00 Vyškov - Líšeň, v Radslavicích
20.7. v 18:00 Spytihněv - Vyškov
23.7. Vyškov - Morkovice
30.7. v 17:00 Vyškov - Zábřeh (1. kolo Ondrášovka Cupu)
Sokol Tasovice (MSD-D)
Tasovice - IE Znojmo 0:2 (0:2); Mařík, Ostrý
16.7. Moravský Krumlov - Tasovice
20.7. v 17.00 Tasovice - 1. SC Znojmo (hřiště Šatov)
23.7. v 18.00 Neudorf (Rakousko) - Tasovice (hřiště Neudorf)
30.7. Tasovice - Líšeň (1. kolo Ondrášovka Cupu)
Tatran Brno Bohunice (MSD-D)
17.7. Rájec-Jestřebí - Bohunice
23.7. Bohunice - Zastávka, hřiště bude upřesněno
31.7. Bořetice - Bohunice (1. kolo Ondrášovka Cupu)
Ještě je v jednání jedno utkání.
FC Slovan Brno (1.A třída skupina A)
17.7. Slovan Brno - Újezd u Brna, hřiště Zbýšov u Slavkova
24.7 Slovan Brno - Bučovice, hřiště Zbýšov u Slavkova
30.7 Rájec-Jestřebí - Slovan Brno
3.8. Veverská Bítýška - Slovan Brno (1. předkolo Krajského poháru FA ČR)
SK Šlapanice (1.A třída skupina A)
27.7. v 18:00 Šlapanice - Slatina
30.7. v 17:30 Šlapanice - Bučovice
3.8. v17:30 Šlapanice - Dražovice
7.8. v 17:00 vítěz Modřice - Křenovice) - Šlapanice (2. předkolo Krajského poháru FA ČR)
SK Slavkov u Brna (1.A třída skupina A)
tréninky v Heršpicích
17.7. Slavkov - Rousínov (v Komořanech)
24.7. Křenovice - Slavkov
31.7. Žarošice - Slavkov
6.8. turnaj v Šaraticích (Šaratice, Slavkov, Vážany, Újezd)
Bořetice (1.A třída skupina B)
16.7. v 17:30 Bořetice - Zbrojovka Brno B
24.7. v 17:00 Bořetice - Svatobořice-Mistřín
31.7. v 17:00 Bořetice - Bohunice (1. kolo Ondrášovka Cupu)
6.8. v 16:00 MŠK Žilina B - Bořetice
SK Mogul Vacenovice (1.A třída skupina B)
Začátek přípravy: úterý 12.7.
Sobota 16.7. v 18:00 Vacenovice - Kopčany
Středa 20.7. v 18:00 Vacenovice - Hodonín U-19
Sobota 23.7. v 18:00 Vlkoš - Vacenovice
Středa 27.7. v 18:00 Vacenovice - Bzenec
Sobota 30.7. v 17:00 Dubňany - Vacenovice
Středa 3.8. v 18:00 Vacenovice - Vracov
Neděle 7.8. v 17:00 Vacenovice - Kněždub
FC Veselí nad Moravou (1.B třída skupina C)
Neděle 17.7. v 17:00 Veselí - Bzenec
Neděle 24.7. v 17:00 Velká n/Vel. - Veselí
Sobota 30.7. v 17:30 Veselí - Kuřim
Středa 3.8. v 18:00 Veselí - Ratíškovice
Neděle 7.8. v 17:00 Veselí - Mutěnice (2. předkolo krajského poháru)
SK Křenovice
12.7. začátek přípravy
16.7. Křenovice - Uhřice (OP Hodonín), tréninkové hřiště u koupaliště
24.7. Křenovice - Slavkov u Brna, tréninkové hřiště u koupaliště nebo v Heršpicích
31.7. Křenovice - Švábenice, tréninkové hřiště u koupaliště
7.8. Křenovice - Modřice (2. předkolo Krajského poháru FA ČR)