Střelecké tabulky 1. A a 1. B tříd
Střelci v 1. A a 1. B třídách
1. A třída skupina A
8 - Bezděk (Bořitov), Veselý (Dobšice)
6 - Dulínek (Čebín), Šabaka
5 - Stehlík A. (Dobšice), Čermák, Valnoha (Vojkovice), Kráčman (Jevišovice), Šmerda M. (Bořitov), Smetana, Jedlička M. (Šaratice), Matocha (Slavkov), Kahoun (Šlapanice)
4 - Nevěděl, Cupák (Slovan Brno), Brabec, Koplík, Messiah, Moučka (Bosonohy), Kůra (Hrušovany), Borovský (Šaratice)
3 - Šudoma, Pecha, Drábek Mar. (Líšeň B), Havlík R., Polák (Bosonohy), Kerel, Tkadlec (Hrušovany), Jurka V. (Jevišovice), Kubánek (Mikulov), Houšť, Strnad (Slavkov), Richtr, Šeliga (Bořitov), Kleibl (Slovan Brno), Poláček, Vacek (Vojkovice)
1. A třída skupina B
11 - Koštuřík (Mutěnice)
8 - Pelc (Dražovice)
7 - Čepil M., Holešinský (Mutěnice), Schenel (Rohatec), Fóbl (Lednice)
6 - Kubík (Bučovice), Laurinec (Lanžhot)
5 - Janulík (Břeclav B), Fabičovič, Dujsík (Tvrdonice), Kadlec
4 - Dunka, Krška (Bořetice), Jambor (Velké Pavlovice), Pálka (Lednice), Kohůt P. (Velká), Korbel (Rohatec), Kotásek, Kopl, Voříšek T. (Ratíškovice), Paulík, Hromek (Břeclav B), Ráztočný (Rakvice)
3 - Šustr, Machala (Bořetice), Holešínský (Lednice), Hejný (Bučovice), Blažek (Rakvice), Levčík (Břeclav B), Svoboda, Jakeš M. (Dražovice), Ňorek (Ratíškovice), Mečiar (Lanžhot), Mikéska (Rohatec)
1. B třída skupina A
14 - Kolečkář (Bohdalice)
8 - Honsnejman (Černá Hora), Božek (Kohoutovice)
7 - Španěl (Kunštát), Koubek (Kohoutovice)
6 - Kučera (Medlánky)
5 - Hrouzek (Svratka), Zouhar (Lipovec), Hladký L. (Ivanovice), Šimeček (Ivanovice)
4 - Pospíšil, Tilšer (Bohdalice), Kapounek, Boniatti (Švábenice), Neckář, Konupka (Ivanovice), Vaňorek (Medlánky), Mazal (Černá Hora), Sapák (Ochoz), Sedlák (Lipovec), Cvingráf
3 - Látal (Kohoutovice), Novotný (Švábenice), Pánek, Pacejka (Bohdalice), Fober, Novotný (Drnovice), Michna, Bednář, Valeš (Veverská Bítýška), Vágner (Lipovec), Janderka (Medlánky), Dohnal (Ochoz), Král (Kunštát)
1. B třída skupina B
10 - Krejčí (Rosice B), Svoboda (Cvrčovice)
8 - Kadlčík (Zastávka)
7 - Smetana (Tuřany), Rousek (Zastávka), Holcman (Jaroslavice), Hemerka (Modřice)
6 - Fojtík, Vlašín (Horní Kounice), Kočař (Soběšice)
5 - Novotný, Polus (Cvrčovice), Stuchlík (Únanov), Dítě Petr (Tasovice), Pospíchal (Šatov), Havlásek
4 - Touška M. (Rosice B), Dítě Lukáš (Tasovice), Frlaus, Křišťál (Šatov), Hrázský, Zbořil (MS Brno), Fous, Zavřel (Žebětín), Kuchařík (Horní Kounice)
3 - Heřmanský P. (Tuřany), Malata D. (Rosice B), Kosec (Práče), Pavlíček, Čop (Tasovice B), Maňásek (Zastávka), Černý (MS Brno), Bártů, Hudák (Soběšice), Vlk M. (Únanov), Havelka (Žebětín), Palička (Horní Kounice)
1. B třída skupina C
9 - Frýbort
8 - Přikryl (Žarošice)
6 - Sirotka (Kostice), Homola (Starý Poddvorov), Rotrekl (Křenovice), Kundrata I. (Milotice)
5 - Koch (Svatobořice), Strmiska (Žarošice), Grabec R. (Kněždub), Sviták (Dubňany), Konečný, Hoffman (Hustopeče)
4 - Dvořák (Křenovice), Bíla M. (Kněždub), Matula, Chromý T. (Žarošice), Bradáč (Svatobořice), Stehlík (Hustopeče), Albert (Dubňany), Sládeček (Blatnice)
3 - Pyclík, Janoušek, Hrbek (Veselí), Náhlík, Falešník, Podrazil (Hroznová Lhota), Březina (Kněždub)