Jdi na obsah Jdi na menu
 


Střelecké tabulky 1.tříd po podzimní části

Střelecké tabulky po podzimní části

1. A třída skupina A
10 - Bezděk (Bořitov)
9 - Kahoun (Šlapanice), Veselý (Dobšice), Nevěděl (Slovan Brno)
8 - Kovač
7 - Smetana, Jedlička M. (Šaratice), Koplík (Bosonohy), Šabaka (Dobšice)
6 - Matocha (Slavkov), Dulínek (Čebín), Šmerda M. (Bořitov), Borovský (Šaratice), Moučka (Bosonohy), Čermák (Vojkovice)
5 - Stehlík A. (Dobšice), Valnoha (Vojkovice), Kráčman (Jevišovice), Kůra (Hrušovany), Chaloupka (Miroslav), Havlík R. (Bosonohy), Drábek Mar. (Líšeň B), Strnad
4 - Houšť (Slavkov), Cupák, Prchlý (Slovan Brno), Brabec, Messiah, Polák (Bosonohy), Hanuška (Miroslav), Jurka V. (Jevišovice), Fajgl (Vojkovice), Procházka (Hrušovany), Šudoma, Walla
3 - Pecha, Sklenář (Líšeň B), Kerel, Tkadlec (Hrušovany), Kubánek, Valenta (Mikulov), Opletal, Udržal, Kopunec, Holásek (Slavkov), Richtr, Šeliga, Vavřík (Bořitov), Kleibl, Machát (Slovan Brno), Poláček, Vacek (Vojkovice), Kočí (Šlapanice), Bitala (Dobšice)

1. A třída skupina B
14 - Koštuřík (Mutěnice)
12 - Pelc (Dražovice)
10 - Fóbl (Lednice)
9 - Kubík (Bučovice), Schenel (Rohatec)
8 - Kohůt P. (Velká), Voříšek T. (Ratíškovice), Holešinský
7 - Čepil M. (Mutěnice), Fabičovič (Tvrdonice)
6 - Janulík (Břeclav B), Ráztočný (Rakvice), Dujsík (Tvrdonice), Laurinec (Lanžhot)
5 - Kopl, Kotásek (Ratíškovice), Holešínský, Pálka (Lednice), Svoboda (Dražovice), Kadlec, Dunka, Machala, Šustr
4 - Krška (Bořetice), Jambor (Velké Pavlovice), Korbel, Konštanda (Rohatec), Ňorek (Ratíškovice), Příkazský Mil. (Vacenovice), Levčík, Paulík, Hromek (Břeclav B), Darmovzal (Lanžhot), Valášek (Velká), Zapletal
3 - Hejný (Bučovice), Blažek, Pátek (Rakvice), Kratochvíl, Nevídal (Břeclav B), Jakeš M. (Dražovice), Mečiar, Malár (Lanžhot), Mikéska (Rohatec), Šaněk, Kotoun (Velké Pavlovice), Válek (Mutěnice)

1. B třída skupina A
17 - Kolečkář (Bohdalice)
10 - Honsnejman (Černá Hora), Božek (Kohoutovice)
9 - Španěl (Kunštát)
8 - Koubek (Kohoutovice), Sedlák (Lipovec), Kučera (Medlánky)
7 - Valeš (Veverská Bítýška)
6 - Mazal (Černá Hora), Hladký L. (Švábenice)
5 - Hrouzek (Svratka), Zouhar (Lipovec), Šimeček, Konupka (Ivanovice), Cvingráf (Kohoutovice), Boniatti, Kapounek (Švábenice), Hussin (Ochoz), Pacejka
4 - Pospíšil, Tilšer (Bohdalice), Novotný (Švábenice), Neckář (Ivanovice), Vaňorek, Janderka (Medlánky), Novotný (Drnovice), Dohnal, Sapák, Mlejnek (Ochoz), Bednář (Veverská Bítýška), Truhlář (Kunštát), Klíma, MAtůš, Zeman (Tišnov)
3 - Látal (Kohoutovice), Pánek (Bohdalice), Fober (Drnovice), Michna (Veverská Bítýška), Vágner, Matuška (Lipovec), Trávníček (Ochoz), Král, Boček (Kunštát), Stříž Jan, Černý (Ivanovice), Blahoudek, Škaroupka (Medlánky)

1. B třída skupina B
16 - Smetana (Tuřany)
10 - Čop (Tasovice B), Krejčí (Rosice B), Svoboda (Cvrčovice)
9 - Kočař (Soběšice), Kadlčík (Zastávka)
8 - Holcman (Jaroslavice), Stuchlík (Únanov)
7 - Rousek (Zastávka), Hemerka (Modřice), Pospíchal, Křišťál  (Šatov), Polus, Novotný (Cvrčovice)
6 - Fojtík, Vlašín (Horní Kounice), Bělohlávek (Tuřany), Havlásek (Rosice B), Dítě Petr, Dítě Lukáš (Tasovice), Čapoun (Únanov), Fous (Žebětín)
5 - Goiš (Modřice)
4 - Malata D., Touška M. (Rosice B), Frlaus (Šatov), Černý, Hrázský, Zbořil (MS Brno), Zavřel, Havelka, Reitoral  (Žebětín), Schwarzbauer, Kuchařík (Horní Kounice), Heřmanský P. (Tuřany), Hudák (Soběšice), Opatřil (Jaroslavice)
3 - Buriánek (Rosice B), Kosec (Práče), Pavlíček (Tasovice B), Maňásek (Zastávka), Bártů (Soběšice), Vlk M. (Únanov), Palička, Dobeš (Horní Kounice), Cenek (Žebětín), Koza (Šatov), Šidlo (Modřice), Procházka (Jaroslavice), Geisler (Cvrčovice)

1. B třída skupina C
10 - Frýbort, Přikryl (Žarošice)
9 - Sirotka (Kostice)
8 - Sviták (Dubňany), Kundrata I. (Milotice)
7 - Rotrekl (Křenovice), Homola (Starý Poddvorov)
6 - Konečný (Hustopeče), Bíla, Grabec R. (Kněždub), Sládeček (Blatnice), Horáček (Újezd), Ledvina (Křenovice)
5 - Koch (Svatobořice), Strmiska (Žarošice), Dvořák (Křenovice), Hoffman, Stehlík (Hustopeče), Požgay (Kostice), Baťa (Dubňany), Habáň (Milotice)
4 - Matula, Chromý T. (Žarošice), Bradáč (Svatobořice), Ambrož (Hustopeče), Albert, Štos (Dubňany), Náhlík, Falešník, Podrazil (Hroznová Lhota), Vojtíšek (Slatina), Šťastný (Milotice), Baják (Křenovice), Hrbek
3 - Pyclík, Janoušek (Veselí), Březina (Kněždub), Herman (Hustopeče), Procházka (Křenovice), Veselý, Cupal (Starý Poddvorov), Pochylý (Dubňany), Melounek, Kyněra (Svatobořice), Sněhota (Žarošice), Poláček (Újezd)