Jdi na obsah Jdi na menu
 


Střelecké tabulky 1.tříd v poločase

1. A třída skupina A
10 - Bezděk (Bořitov)
9 - Kahoun (Šlapanice), Nevěděl (Slovan Brno)
8 - Veselý (Dobšice)
7 - Kovač (Šaratice)
6 - Matocha (Slavkov), Dulínek (Čebín), Šmerda M. (Bořitov), Smetana, Jedlička M., Borovský (Šaratice), Koplík (Bosonohy), Čermák (Vojkovice), Šabaka
5 - Stehlík A. (Dobšice), Valnoha (Vojkovice), Kráčman (Jevišovice), Kůra (Hrušovany), Chaloupka (Miroslav), Moučka, Havlík R. (Bosonohy), Drábek Mar. (Líšeň B)
4 - Cupák (Slovan Brno), Brabec, Messiah, Polák (Bosonohy), Hanuška (Miroslav), Jurka V. (Jevišovice), Fajgl (Vojkovice), Procházka (Hrušovany), Šudoma, Walla
3 - Pecha (Líšeň B), Kerel, Tkadlec (Hrušovany), Kubánek, Valenta (Mikulov), Houšť, Strnad, Opletal, Udržal, Kopunec, Holásek (Slavkov), Richtr, Šeliga, Vavřík (Bořitov), Kleibl, Machát (Slovan Brno), Poláček, Vacek (Vojkovice), Kočí (Šlapanice), Bitala (Dobšice)

1. A třída skupina B
13 - Koštuřík (Mutěnice)
11 - Pelc (Dražovice)
9 - Fóbl (Lednice), Kubík (Bučovice), Schenel (Rohatec)
8 - Kohůt P. (Velká), Holešinský
7 - Čepil M. (Mutěnice), Voříšek T. (Ratíškovice)
6 - Fabičovič (Tvrdonice), Janulík (Břeclav B), Ráztočný (Rakvice), Laurinec (Lanžhot)
5 - Dujsík (Tvrdonice), Kopl, Kotásek (Ratíškovice), Holešínský (Lednice), Svoboda (Dražovice), Kadlec, Dunka, Machala
4 - Šustr, Krška (Bořetice), Jambor (Velké Pavlovice), Pálka (Lednice), Korbel (Rohatec), Ňorek (Ratíškovice), Příkazský Mil. (Vacenovice), Levčík, Paulík, Hromek (Břeclav B), Darmovzal (Lanžhot), Zapletal
3 - Hejný (Bučovice), Blažek, Pátek (Rakvice), Kratochvíl, Nevídal (Břeclav B), Jakeš M. (Dražovice), Mečiar, Malár (Lanžhot), Mikéska, Konštanda (Rohatec), Šaněk, Kotoun (Velké Pavlovice), Valášek (Velká), Válek (Mutěnice)

1. B třída skupina A
17 - Kolečkář (Bohdalice)
10 - Božek (Kohoutovice)
9 - Španěl (Kunštát)
8 - Koubek (Kohoutovice), Honsnejman (Černá Hora), Kučera (Medlánky)
6 - Mazal (Černá Hora), Sedlák (Lipovec), Hladký L. (Švábenice)
5 - Hrouzek (Svratka), Zouhar (Lipovec), Šimeček, Konupka (Ivanovice), Cvingráf (Kohoutovice), Kapounek (Švábenice), Valeš (Veverská Bítýška)
4 - Pospíšil, Tilšer, Pacejka (Bohdalice), Boniatti, Novotný (Švábenice), Neckář (Ivanovice), Vaňorek, Janderka (Medlánky), Novotný (Drnovice), Dohnal, Sapák, Mlejnek, Hussin (Ochoz), Bednář (Veverská Bítýška), Truhlář (Kunštát), Klíma (Tišnov)
3 - Látal (Kohoutovice), Pánek (Bohdalice), Fober (Drnovice), Michna (Veverská Bítýška), Vágner, Matuška (Lipovec), Trávníček (Ochoz), Král, Boček (Kunštát), Stříž Jan, Černý (Ivanovice), Leifer, Zeman (Tišnov), Blahoudek, Škaroupka (Medlánky)

1. B třída skupina B
16 - Smetana (Tuřany)
10 - Čop (Tasovice B), Krejčí (Rosice B), Svoboda (Cvrčovice)
9 - Kadlčík (Zastávka)
8 - Holcman (Jaroslavice), Kočař (Soběšice)
7 - Rousek (Zastávka), Hemerka (Modřice), Pospíchal, Křišťál  (Šatov), Polus
6 - Novotný (Cvrčovice), Fojtík, Vlašín (Horní Kounice), Bělohlávek (Tuřany), Havlásek (Rosice B), Dítě Petr, Dítě Lukáš (Tasovice), Stuchlík (Únanov)
5 - Čapoun (Únanov)
4 - Malata D., Touška M. (Rosice B), Frlaus (Šatov), Černý, Hrázský, Zbořil (MS Brno), Fous, Zavřel, Havelka, Reitoral  (Žebětín), Schwarzbauer, Kuchařík (Horní Kounice), Heřmanský P. (Tuřany), Goiš (Modřice), Opatřil (Jaroslavice)
3 - Buriánek (Rosice B), Kosec (Práče), Pavlíček (Tasovice B), Maňásek (Zastávka), Bártů, Hudák (Soběšice), Vlk M., Palička (Horní Kounice), Cenek (Žebětín), Koza (Šatov), Šidlo (Modřice), Procházka (Jaroslavice)

1. B třída skupina C
9 - Sirotka (Kostice), Frýbort, Přikryl (Žarošice)
8 - Kundrata I. (Milotice)
7 - Rotrekl (Křenovice), Homola (Starý Poddvorov)
6 - Konečný (Hustopeče), Bíla (Kněždub), Sládeček (Blatnice), Sviták (Dubňany)
5 - Koch (Svatobořice), Strmiska (Žarošice), Grabec R. (Kněždub), Dvořák (Křenovice), Hoffman (Hustopeče), Požgay (Kostice), Horáček (Újezd), Baťa (Dubňany)
4 - Matula, Chromý T. (Žarošice), Bradáč (Svatobořice), Stehlík (Hustopeče), Albert, Štos (Dubňany), Náhlík, Falešník (Hroznová Lhota), Vojtíšek (Slatina), Habáň, Šťastný (Milotice), Baják, Ledvina (Křenovice), Hrbek
3 - Pyclík, Janoušek (Veselí), Podrazil (Hroznová Lhota), Březina (Kněždub), Herman, Ambrož (Hustopeče), Procházka (Křenovice), Veselý, Cupal (Starý Poddvorov), Pochylý (Dubňany), Melounek (Svatobořice)