Mini ZHL mladších přípravek ročníku 2004 se účastní na Tuháčkové sedm týmů
V tělocvičně při ZŠ Tuháčkova v Brně - Komárově se v letošním roce hrají dvě zimní halové ligy mladších přípravek. Jedna pro ročník 2003 a mladší a druhá pro ročníky 2004 a mladší - tzv. mini zimní halová liga. Té se účastní celkem sedm týmů, které mezi sebou odehrají ve čtyřech hracích dnech 24 zápasů. Po druhém hracím dnu si nejlépe vede Sparta Brno, druhá je Líšeň a třetí Obřany. "Ostatní týmy si vedou také velice dobře a jsou důstojným soupeřem předním týmům, ale je vidět rozdíl, když Sparta Brno a Líšeň hrají jen s ročníky 2004 a ostatní týmy jsou pro malý počet hráčů ročníku 2004 doplněny ročníky 2005 a dokonce i ročníky 2006. Všem zúčastněným týmům přeji hodně štěstí do dalších bojů a vás diváky srdečně zveme na další kolo, které je na programu už tuto neděli 29.1. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit a povzbudit," vzkazují pořadatelé.
MINI Zimní halová liga mladších přípravek v číslech (ročník 2004 a mladší)
1. turnaj - 27.11.
Slatina - Obřany 0:4, Medlánky 0:3, Líšeň 0:8, Lipůvka 1:4, Sparta Brno 0:12, Chrlice 0:3
Obřany - Slatina 4:0, Sparta Brno 1:4, Medlánky 1:2, Líšeň 1:7, Chrlice 1:0, Lipůvka 3:0
Sparta Brno - Lipůvka 7:1, Obřany 4:1, Líšeň 1:0, Slatina 12:0, Medlánky 6:0, Chrlice 3:0
Lipůvka - Sparta Brno 1:7, Chrlice 0:0, Slatina 4:1, Medlánky 3:1, Líšeň 1:7, Obřany 0:3
Líšeň - Chrlice 9:0, Slatina 8:0, Sparta Brno 0:1, Obřany 7:1, Lipůvka 7:1, Medlánky 5:0
Chrlice - Líšeň 0:9, Lipůvka 0:0, Medlánky 0:0, Slatina 3:0, Obřany 0:1, Sparta Brno 0:3
Medlánky - Slatina 3:0, Obřany 2:1, Chrlice 0:0, Lipůvka 1:3, Sparta Brno 0:6, Líšeň 0:5
Tabulka 1. turnaje
1. Sparta Brno 6 6 0 0 33:2 18b
2. Líšeň 6 5 0 1 36:3 15b
3. Obřany 6 3 0 3 11:13 9b
4. Medlánky 6 2 1 3 6:15 7b
5. Lipůvka 6 2 1 3 9:19 7b
6. Chrlice 6 1 2 3 3:13 5b
7. Slatina 6 0 0 6 1:34 0b
2. turnaj - 15.1.
Slatina - Obřany 2:3, Medlánky 2:0, Líšeň 1:1, Lipůvka 0:1, Sparta Brno 1:3, Chrlice 6:0
Obřany - Slatina 3:2, Sparta Brno 1:2, Medlánky 2:0, Líšeň 1:2, Chrlice 3:0, Lipůvka 4:1
Sparta Brno - Lipůvka 6:0, Obřany 2:1, Líšeň 3:1, Slatina 3:1, Medlánky 1:0, Chrlice 6:1
Lipůvka - Sparta Brno 0:6, Chrlice 2:1, Slatina 1:0, Medlánky 1:1, Líšeň 0:9, Obřany 1:4
Líšeň - Chrlice 7:0, Slatina 1:1, Sparta Brno 1:3, Obřany 2:1, Lipůvka 9:0, Medlánky 6:0
Chrlice - Líšeň 0:7, Lipůvka 1:2, Medlánky 0:2, Slatina 0:6, Obřany 0:3, Sparta Brno 1:6
Medlánky - Slatina 0:2, Obřany 0:2, Chrlice 2:0, Lipůvka 1:1, Sparta Brno 0:1, Líšeň 0:6
Tabulka 2. turnaje
1. Sparta Brno 6 6 0 0 21:4 18b
2. Líšeň 6 4 1 1 26:5 13b
3. Obřany 6 4 0 2 14:7 12b
4. Slatina 6 2 1 3 12:8 7b
5. Lipůvka 6 2 1 3 5:21 7b
6. Medlánky 6 1 1 4 3:12 4b
7. Chrlice 6 0 0 6 2:26 0b
Tabulka celkem
1. Sparta Brno 12 12 0 0 55:6 36b
2. Líšeň 12 9 1 2 62:8 28b
3. Obřany 12 7 0 5 25:20 21b
4. Lipůvka 12 4 2 6 14:40 14b
5. Medlánky 12 3 2 7 9:27 11b
6. Slatina 12 2 1 9 13:42 7b
7. Chrlice 12 1 2 9 5:39 5b
Střelci
17 - Frecer Josef
15 - Juránek Jiří (Líšeň)
14 - Gettinger Marek
11 - Daňhel Petr (Sparta Brno)
7 - Racek Josef (Obřany)
6 - Novotný Denis (Líšeň, Svoboda Jakub
5 - Slezák Patrik
5 - Škaroupka Tomáš, Zivčák Martin (Sparta Brno), Lavický Filip, Němčanský Dominik, Taus Marek (Líšeň), Bachel Emerich (Lipůvka)