Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZT Líšeň 2011

 

ObrazekZimní turnaj v Líšni

Líšeň Cup - skupina A
Účastníci: SK Líšeň A, Zbrojovka Brno B, a.s., SK Rostex Vyškov, FC DOSTA Bystrc-Kníničky, FK Apos Blansko, Zbrojovka Brno ligový dorost, FC Sparta Brno, TJ Framoz Rousínov

Výsledky

1. kolo
Framoz Rousínov - FK Apos Blansko 2:1 (0:1); 57. Hartl, 61. Kuklínek - 31. Doležel
SK Rostex Vyškov - FC Zbrojovka Brno starší dorost 2:2 (0:1); 42. Palla, 62. Hradil - 24. (PK) a 53. Radinovič
SK Líšeň - FC Zbrojovka Brno B 3:0 (1:0); 9. Široký, 62. Šudoma, 70. (PK) Král
FC Sparta Brno - FC Dosta Bystrc-Kníničky 1:2 (1:1); Krejčí - Jiříkovský, Záblacký

2. kolo
FC Zbrojovka Brno B - Framoz Rousínov 3:2 (1:1); Štourač, Kunc, Buchta - Outrata, Fiala
FC Dosta Bystrc-Kníničky - FC Zbrojovka Brno starší dorost 0:0
FC Sparta Brno - FK Apos Blansko 0:3 (0:1); Doležel 2, Cupal
Líšeň - Vyškov 0:2 (0:0); Kropáček, Palla

3. kolo
Rousínov - Vyškov 0:3 (0:2); Hradil 2, Hodinář
Zbrojovka Brno B - Blansko 11:0 (4:0); Štourač 3, Košulič 3, Jukl 2, Vojtěch Ondra 2, Buchta
Bystrc - Líšeň 0:2 (0:1); Nosko 2
Zbrojovka Brno ligový dorost - Sparta Brno 2:2 (0:0); Lang 2 - Krejčí, Záboj

4. kolo
Bystrc - Rousínov 2:1 (1:1); Krejčí 2 - Pupp
Vyškov - Blansko 1:0 (0:0); Hradil
Líšeň - Zbrojovka Brno ligový dorost 2:0 (0:0); Drábek Michal 2
Zbrojovka Brno B - Sparta Brno 3:2 (0:1); Sus, Štourač, Selinger - Ševčík, Nápravník

5. kolo
Bystrc - Blansko 0:2 (0:2); Farník 2 (1 z penalty)
Zbrojovka Brno dorost - Rousínov 2:0 (0:0); Varaďa 2
Líšeň A - Sparta 0:0
Zbrojovka Brno B - Vyškov 0:1 (0:0); Hirsch

6. kolo
Zbrojovka Brno B - Bystrc 2:0 (1:0); Jukl, vlastní
Vyškov - Sparta Brno 2:1 (0:0); Lička, Palla - Bezděk
Zbrojovka Brno dorost - Blansko 1:2 (0:2); Konečný - Farník (PK), Kuda
Rousínov - Líšeň A 0:3 kontumačně

7. kolo
Zbrojovky Brno B - Zbrojovka Brno dorost 3:3 (2:1); Štourač 2, Jukl - Vávra, Janoščin, Radinovič
Vyškov - Bystrc 1:7 (1:3); Novotný V. - Veselovsklý 2 (1 z PK), Janíček (PK), Klusák, Urban, Krejčí, Škarek
Rousínov - Sparta Brno 1:1 (1:1); Pupp - Záboj
Blansko - Líšeň A 1:2 (0:1); Šíp - Drábek Michal, Cupák

Konečná tabulka
1. Vyškov  7  5  1  1  12:10  16
2. Líšeň  7  5  1  1  12:3  16
3. Zbrojovka Brno B  7  4  1  2  22:11  13
4. Bystrc  7  3  1  3  11:9  10
5. Blansko  7  3  0  4  9:17  9
6. Zbrojovka Brno dorost  7  1  4  2  10:11  7
7. Rousínov  7  1  1  5  6:15  4
8. Sparta Brno  7  0  3  4  7:13  3

Střelci
7 - Šťourač
4 - Jukl (Zbrojovka Brno B), Hradil (Vyškov)

Líšeň Cup - skupina B
Účastníci:
SK Líšeň C, SK Líšeň B, FC Medlánky, SK Slavkov, SK Olympia Raječko, Sokol Ochoz, SK Moravská Slávia Brno, TJ Šaratice, Baník Zbýšov, TJ Dražovice

Bílá skupina
Šaratice, Zbýšov, Ochoz, Líšeň B, Medlánky

Výsledky
1. kolo
Medlánky - Ochoz 0:0
Líšeň B - Šaratice 1:2 (1:0); Daněček - Buchta, Yagupa

2. kolo
Líšeň B - Ochoz 2:2 (0:1); Prokeš, Kovacs - Klemenševič Ivo, Šváb
Zbýšov - Šaratice 1:0 (1:0); Kantor

3. kolo
Zbýšov - Ochoz 4:0 (2:0); Kotačka, Dufek, Kantor, Zavřel
Líšeň B - Medlánky 2:0 (0:0); Matoušek, Jahoda

4. kolo
Šaratice - Ochoz 1:0 (0:0); Smetana
Zbýšov - Medlánky 5:2 (2:1); Jašek M., Šauer 3, Loucký - Kučera, Sehnal F.(PK)

5. kolo
Šaratice - Medlánky 3:0 (1:0); Kováč, Buchta 2
Líšeň B - Zbýšov 2:4 (0:1); Matoušek, Teplý - Zavřel 2, Šauer 2

Tabulka
1. Zbýšov  4  4  0  0  14:4  12
2. Šaratice  4  3  0  1  6:2  9
3. Líšeň B  4  1  1  2  7:8  4
4. Ochoz  4  0  2  2  2:7  2
5. Medlánky  4  0  1  3  2:10  1

Modrá skupina
Ráječko, Slavkov, Líšeň C, Dražovice, Moravská Slavia Brno

Výsledky

1. kolo
Líšeň C - Dražovice 1:5 (1:4); Dědič - Svoboda 5
Slavkov - MS Brno 2:0 (1:0); Klimek, Lysák

2. kolo
Líšeň C - Moravská Slavia Brno 0:2 (0:0); Malíř 2
Ráječko - Slavkov 5:1 (2:0); Karásek, Jarůšek, Žilka, Badura, Starý - Hráček

3. kolo
Moravská Slavia Brno - Dražovice 0:2 (0:1); Pelc, Karger
Líšeň C - Ráječko 0:8 (0:3); Sehnal V. 3, Sehnal J. 2, Kupský, Kolář, Neděla

4. kolo
Ráječko - Dražovice 2:1 (2:0); Starý, Sehnal Vít - Svoboda
Líšeň C - Slavkov 2:4 (2:1); Matoušek, Taccori - Holásek 2, Kopunec, Lysák

5. kolo
Dražovice - Slavkov 3:3 (1:0); Bílek, Novotný, Vlach - Ráček, Strnad 2
Moravská Slavia Brno - Ráječko 0:2 (0:1); Jarůšek, Neděla

Tabulka
1. Ráječko  4  4  0  0  17:2  12
2. Dražovice  4  2  1  1  11:6  7
3. Slavkov  4  2  1  1  10:10  7
4. MS Brno  4  1  0  3  2:6  3
5. Líšeň C  4  0  0  4  3:19  0

O umístění
12.3. 15:00 Zbýšov – Dražovice 
12.3. 09:00 Ochoz – Slavkov
12.3. 17:00 Šaratice – Ráječko 
12.3. 11:00 Líšeň B – MS Brno
13.3. 17:00 Medlánky – Líšeň C

19.3.  15:00 3 – 4 poražení  
19.3. 09:00 7 – 8 poražení
19.3. 17:00 1 – 2 vítězové  
19.3. 11:00 5 – 6 vítězové
20.3. 17:00 5B – 5M odveta

Dorostenecký turnaj - FOREMO CUP
Účastníci: SK Líšeň, FC Sparta Brno, Moravský Krumlov, FC DOSTA Bystrc-Kníničky, SK Rostex Vyškov, SK Slatina, FC Ivančice, SK Moravská Slavia Brno

Výsledky

1. kolo
Bystrc - Vyškov 1:2 (0:1); Cvingráf - Horváth, Surala
Sparta Brno B - Ivančice 1:0 (0:0); Paták
Líšeň - MS Brno 5:2 (3:1); Formánek, Vejmělek Lukáš, Trávníček, Bajgar, Huńáček - Ferko, Malíř

2. kolo
Slatina - Bystrc 2:3 (1:1); Smetana, Petr - Ševela, Cvingráf, Kovár
MS Brno - Vyškov 0:2 (0:2); Urbančov, Lahodný
Moravský Krumlov - Ivančice 2:0 (1:0); Holý, Ondráček
Líšeň - Sparta Brno B 5:3 ( 3:1); Kolbaba, Mezník, Vejmělek T., Procházka, Trávníček - Gerda, Liolias, Zach

3. kolo
Sparta Brno - Moravská Slavia Brno 5:2 (3:1); Haranza 2, Čtvrtníček, Abudayev, Ryzner - Ferko, Ševčík
Bystrc - Ivančice 6:1 (5:0); Ševela 2, Pivoňka, Polášek, Kovář, Těžký - Hron
Slatina - Vyškov 2:3 (1:1); Leasure, Maitner - Bradeč, Hradil, Horváth
Líšeň - Moravský Krumlov 4:1 (2:0); Vejmělek T., Huňáček 2, Walla - Holý

4. kolo
Slatina - Moravská Slavia Brno 4:0 (2:0); Michalec Zbyněk 2, Petrik, Michalec Zdeněk
Moravský Krumlov - Sparta Brno 1:1 (1:1); Novák - Ryzner
Ivančice - Vyškov 0:2 (0:2); Sedlář, Šprta
Líšeň - Bystrc 1:1 (0:1); Walla - Cvingráf

5. kolo
Moravská Slavia Brno - Moravský Krumlov 4:2; Ferko 2, Pauzr, Ševčík - Řezáč 2
Slatina - Ivančice 3:2; Petr, Dufek, Smetana - Mach Jiří, Kalina
Líšeň - Vyškov 1:1; Praks - Sedlář

Tabulka
1. Vyškov  5  4  1  0  10:4  13
2. Líšeň  5  3  2  0  16:8  11
3. Bystrc  4  2  1  1  11:6  7
4. Sparta Brno  4  2  1  1  10:8  7
5. Slatina  4  2  0  2  11:8  6
6. Moravský Krumlov  4  1  1  2  6:9  4
7. MS Brno  5  1  0  4  8:18  3
8. Ivančice  5  0  0  5  3:14  0

Další program

1. kolo
Slatina - Moravský Krumlov

5. kolo
Bystrc - Sparta Brno

6. kolo
13.3. 9:00 Moravská Slavia Brno - Ivančice, 11:00 Sparta Brno - Vyškov, 13:00 Moravský Krumlov - Bystrc, 15:00 Líšeň - Slatina
 
7. kolo
20.3. 9:00 Slatina - Sparta Brno, 11:00 Vyškov - Moravský Krumlov 
21.3. 19:00 Moravská Slavia Brno - Bystrc
17.3. 17:00 Líšeň - Ivančice

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA