Jdi na obsah Jdi na menu
 


Historie jihomoravského fotbalu - sezóna 2003/2004

Krajský přebor

1. Hrušovany nad Jevišovkou  30  18  9  3  56:32  63 - postup
2. Rájec  30  14  9  7  50:40  51
3. Bohunice  30  15  5  10  45:41  50
4. Šardice  30  14  7  9  44:37  49
5. Židenice  30  13  7  10  58:44  46
6. Hrušky  30  13  5  12  65:61  44
7. Ratíškovice  30  11  9  10  47:46  42
8. Boskovice  30  12  6  12  38:43  42
9. Ráječko  30  11  8  11  45:38  41
10. Slavkov  30  10  7  13  31:42  37
11. Velké Pavlovice  30  9  9  12  45:46  36
12. Veselí  30  9  8  13  37:39  35
13. Mikulov  30  10  4  16  43:49  34
14. Líšeň  30  10  4  16  39:53  34
15. Vacenovice  30  8  8  14  38:54  32
16. ČKD Blansko  30  7  7  16  30:46  28 - sestup

Kompletní výsledkový servis KP najdete ZDE.

I. A třída skupina A

1. Rosice  26  20  4  2  79:20  64 - postup
2. Veverská Bítýška  26  14  7  5  42:31  49
3. Sparta Brno  26  14  5  7  63:28  47
4. Tasovice  26  14  3  9  58:39  45
5. Miroslav  26  12  6  8  62:36  42
6. Moravský Krumlov  26  12  5  9  53:42  41
7. Novosedly  26  10  6  10  39:38  36
8. Kunštát  26  9  8  9  34:46  35
9. Čebín  26  8  9  9  31:37  33
10. Kuřim  26  7  6  13  31:55  27
11. Ivančice  26  7  5  14  35:53  26
12. Jevišovice  26  8  2  16  41:64  26
13. Šanov  26  7  1  18  29:61  22
14. Komín  26  5  3  18  26:73  18 - sestup   

Kompletní výsledkový servis I. A třídy skupiny A najdete ZDE.

I. A třída skupina B

1. Mokrá-Horákov  26  16  2  8  54:35  50 - postup
2. SK Hodonín  26  14  2  10  42:34  44
3. Rohatec  26  12  7  7  56:43  43
4. Pozořice  26  13  3  10  54:45  42
5. Bučovice  26  12  3  11  49:46  39
6. Hlohovec  26  11  5  10  45:39  38
7. Šlapanice  26  9  9  8  32:29  36
8. Dědice  26  11  3  12  55:55  36
9. Vracov  26  10  4  12  43:43  34
10. Kostice  26  9  7  10  37:49  34
11. Lanžhot  26  9  5  12  50:53  32
12. Rajhrad  26  8  6  12  43:54  30
13. Dubňany  26  6  10  10  34:45  28
14. Kyjov B  26  6  6  14  37:61  24 - sestup

Kompletní výsledkový servis I. A třídy skupiny B najdete ZDE.

I. B třída skupina A

1. Bosonohy  26  20  5  1  90:35  65 - postup
2. Medlánky  26  18  4  4  56:21  58
3. Zastávka  26  11  9  6  30:24  42
4. Drnovice u Lysic  26  11  6  9  46:41  39
5. Olešnice  26  12  3  11  41:41  39
6. Soběšice  26  10  7  9  47:43  37
7. Popůvky  26  11  3  12  50:40  36
8. Slovan Brno  26  9  8  9  70:50  35
9. Velké Opatovice  26  10  3  13  42:60  33
10. Tišnov  26  8  7  11  39:41  31
11. Kohoutovice  26  10  0  16  35:63  30
12. Zbýšov  26  7  8  11  36:44  29
13. Letovice  26  8  2  16  27:46  26 - sestup
14. Skalice nad Svitavou  26  3  3  20  30:90  12 - sestup

Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny A najdete ZDE.

I. B třída skupina B

1. 1. SC Znojmo B  26  19  5  2  93:23  62 - postup
2. Únanov  26  15  4  7  61:31  49
3. Moravská Slavia Brno  26  12  7  7  42:32  43
4. Bohunice B  26  9  10  7  52:47  37
5. Popice  26  11  3  12  41:52  36
6. Moravská Nová Ves  26  9  8  9  49:53  35
7. Hatě  26  10  4  12  50:53  34
8. Tvrdonice  26  10  4  12  43:50  34
9. Mikulčice  26  9  6  11  33:49  33
10. Lednice  26  8  6  12  41:52  30
11. Slatina  26  7  8  11  34:43  29
12. Podivín  26  7  7  12  44:55  28
13. Mutěnice B  26  7  6  13  43:62  27 - sestup
14. Pohořelice  26  7  6  13  30:54  27 - sestup

Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny B najdete ZDE.

I. B třída skupina C

1. Velká nad Veličkou  26  19  2  5  67:24  59 - postup
2. Újezd u Brna  26  17  7  2  48:16  58
3. Šardice B  26  14  6  6  52:30  48
4. Bohdalice  26  12  6  8  43:44  42
5. Hroznová Lhota  26  12  4  10  61:38  40
6. Milotice  26  11  6  9  44:39  39
7. Šaratice  26  11  5  10  52:40  38
8. Hovorany  26  9  9  8  41:33  36
9. Křenovice  26  9  7  10  45:41  34
10. Bzenec  26  8  5  13  37:70  29
11. Žarošice  26  7  7  12  30:41  28
12. Dražovice  26  7  3  16  31:52  24
13. Prace  26  5  5  16  19:60  20 - sestup
14. Kněždub  26  3  4  19  16:58  13 - sestup

Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny C najdete ZDE.

Z okresních přeborů do I. B třídy postoupily týmy: ASK Blansko, Dosta Bystrc - Kníničky B, Sokol Střelice, Mír Velké Bílovice, Družba Blatnice, Slovan Ivanovice na Hané, Moulin Rouge Znojmo

Krajský přebor staršího dorostu

1. Veselí
2. SK Hodonín
3. Bohunice
4. Rousínov
5. Pohořelice
6. Sparta Brno
7. Boskovice
8. Drnovice B
9. ASK Blansko
10. 1.SC Znojmo B
11. ČKD Blansko
12. Vacenovice
13. Slovan Břeclav
14. Ratíškovice

Kanonýři: 36 - Bombicz (Bohunice), 17 - Sedláček J. (Sparta), 16 - Smištík J. (Veselí), Servus O. (Boskovice), Klobása J. (Pohořelice), Novák J., 15 - Žurovec R. (oba Hodonín), Bezděk R. (ČKD)

Krajský přebor mladšího dorostu

1. Bohunice
2. Veselí
3. 1.SC Znojmo B
4. Sparta Brno
5. Drnovice B
6. Pohořelice
7. Slovan Břeclav
8. ASK Blansko
9. Ratíškovice
10. Boskovice
11. SK Hodonín
12. Rousínov
13. Vacenovice
14. ČKD Blansko 

Kanonýři: 24 - Riedl J. (Pohořelice), 19 - Dvořák M. (Břeclav), 17 - Loubek (Pohořelice), Mozol M., Brázda (oba Bohunice), 13 - Pernica M. (ASK), 12 - Vaverka M. (Břeclav), Vacenovský R. (Ratíškovice)

I. třída dorostu skupina A

1. Ivančice
2. Bosonohy
3. Tišnov
4. Medlánky
5. Kuřim
6. Rájec
7. Kohoutovice
8. Letovice
9. Veverská Bítýška
10. Zbýšov
11. Velké Opatovice
12. Kunštát
13. Kotvrdovice
14. Adamov

Kanonýři: 49 - Knecht (Medlánky), 26 - Studený (Kuřim), 24 - Trefil (Velké Opatovice), 22 - Fryc (Medlánky), 19 - Ďurkech (Bosonohy), Ostrý P. (Vev. Bítýška)

I. třída dorostu skupina B

1. Moravský Krumlov
2. Dolní Kounice
3. Tasovice
4. Lanžhot
5. Mikulov
6. Miroslav
7. Hrušovany nad Jevišovkou
8. Novosedly
9. Podivín
10. Valtice
11. Únanov
12. Velké Pavlovice
13. Hrušky
14. Lokomotiva Břeclav

Kanonýři: 30 - Procházka Jar. (Moravský Krumlov), 26 - Holcman (Hrušovany), 25 - Švestka K. (Podivín), 22 - Dítě M. (Tasovice), 20 - Putna (Dolní Kounice), 18 - Mucala (Novosedly), Záviška (Moravský Krumlov), Hrabica R. (Lanžhot)

I. třída dorostu skupina C

1. Líšeň
2. Slatina
3. Ždánice
4. Moravská Slavia Brno
5. Bučovice
6. Šardice B
7. Žabovřesky
8. Šlapanice
9. Dubňany
10. Mutěnice
11. Hovorany
12. Lipov
13. Bohdalice
14. Slavkov

Kanonýři: 23 - Dostál (Slatina), 19 - Hudec (MS Brno), Fojt (Žabovřesky), 18 - Šudoma, Krakovský (oba Líšeň), Kolínský M. (Šlapanice)

Krajský přebor starších žáků

1. 1.FC Brno B
2. 1.SC Znojmo
3. Kyjov
4. Veselí
5. Slovan Břeclav
6. Hrušovany nad Jevišovkou
7. Bohunice
8. Židenice
9. Drnovice B
10. Bystrc
11. Kněždub
12. Lanžhot

Kanonýři: 44 - Šural (Brno B), 26 - Vinca (Kyjov), 22 - Černý, 21 - Štěpánek (oba Brno B), 19 - Kimlíček, 18 - Šenk (oba Břeclav), Procházka (Znojmo)

Krajský přebor mladších žáků

1. Židenice
2. 1.FC Brno B
3. Bohunice
4. Veselí
5. Hrušovany nad Jevišovkou
6. Bystrc
7. 1.SC Znojmo
8. Slovan Břeclav
9. Drnovice B
10. Lanžhot
11. Kyjov
12. Kněždub

Kanonýři: 31 - Vrba, 18 - Myška (oba Bohunice), 17 - Varaďa (Hrušovany), 16 - Hakala (Lanžhot), 13 - Bančák (Veselí), 11 - Moras (Židenice), 10 - Bitto (Bystrc)

I. třída starších žáků skupina A

1. Slatina
2. Rousínov
3. ČKD Blansko
4. Moravská Slavia Brno
5. Líšeň
6. Čebín
7. Drnovice u Lysic
8. ASK Blansko
9. Velké Opatovice
10. Bohunice B
11. Žabovřesky
12. Tišnov

Kanonýři: 24 - Klimeš (Slatina), 22 - Nevrtal (MS Brno), 18 - Reichelt (Rousínov), Tinka R. (Čebín), 17 - Kučerák (Líšeň), 15 - Černý (MS Brno)

I. třída mladších žáků skupina A

1. Líšeň
2. Slatina
3. ASK Blansko
4. Rousínov
5. Moravská Slavia Brno
6. Čebín
7. Tišnov
8. ČKD Blansko
9. Bohunice B
10. Drnovice u Lysic
11. Žabovřesky
12. Velké Opatovice

Kanonýři: 35 - Novák (Slatina), 23 - Jarůšek (ASK), 20 - Němec (Rousínov), 18 - Hejna (Líšeň), 17 - Hudec (ASK), 16 - Chládek (Slatina), Dulínek (Čebín)

I. třída starších žáků skupina B

1. Miroslav
2. Pohořelice
3. Sparta Brno B
4. Moravská Slavia Brno
5. Zastávka
6. 1.SC Znojmo B
7. Hustopeče
8. Bosonohy
9. MCV Brno
10. Únanov
11. Mikulov
12. Ivančice

Kanonýři: 37 - Procházka R. (Pohořelice), 31 - Studnický (Hustopeče), 25 - Vaněk (Sparta B), 24 - Divácký (Zastávka), 23 - Vlašín (Moravský Krumlov), 19 - Havlík (Bosonohy), 18 - Bártl (Znojmo B)

I. třída mladších žáků skupina B

1. Ivančice
2. Pohořelice
3. Sparta Brno B
4. 1.SC Znojmo B
5. Moravský Krumlov
6. Miroslav
7. MCV Brno
8. Mikulov
9. Zastávka
10. Bosonohy
11. Únanov
12. Hustopeče

Kanonýři: 28 - Damborský (Sparta B), 24 - Kabelka (Moravský Krumlov), 23 - Tomi M. (MCV), 21 - Gruna (Pohořelice), 20 - Gold (Sparta B)

I. třída starších žáků skupina C

1. Šardice B
2. Poštorná
3. Bučovice
4. Hovorany
5. Brankovice
6. Slovan Břeclav B
7. Vacenovice
8. SK Hodonín B
9. Ratíškovice
10. Velká
11. Dubňany
12. Velké Bílovice

Kanonýři: 30 - Kryštof (Brankovice), 29 - Školař (Vacenovice), 27 - Duda R. (Ratíškovice), 22 - Synek (Šardice B), 21 - Tomek, Lorenc (oba Poštorná), Bil (Bučovice)

I. třída mladších žáků skupina C

1. SK Hodonín B
2. Šardice B
3. Ratíškovice
4. Poštorná
5. Dubňany
6. Velké Bílovice
7. Slovan Břeclav B
8. Velká
9. Brankovice
10. Hovorany
11. Bučovice
12. Vacenovice

Kanonýři: 30 - Voříšek J., 24 - Stokláska (oba Ratíškovice), 23 - Sycha (Velké Bílovice), 22 - Pospiš T., Zámečník (oba Poštorná), 20 - Osička R. (Velké Bílovice)